Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Man drīzāk vis vairāk kaitina, ka ir garas rindas un tad vai nu priekšā man vai aizmugurē stāv kāds cilvēks ar reāli sasvīdušām padusēm. Nu tā jau veikalos nav gaisa un tad vēl ierodas smirdīga paduse.

vot vot, vēl tās šmaras, kuras ar pretīgi salkanām smaržām smird riņķī vasarā, vemt gribas, kad tāda ir tuvumā.
30.07.2015 23:05 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Manis rakstīts atškjirsies no parēju meitenju viedokljiem... Man arī ljoti daudz kas besī! :-D Piekrītīšu ikvienam Laurentijas vārdam.:-D No sevis pierakstīšu vēl to, ka kaitina, kad cilvēki, it īpaši sievietes iet uz vienu pusi, skatas uz otru un kad ieskrien tevī (jo es parasti nebīdos), skatas ar skatienu "wtf?". Kaitina autovadītāji uz celjiem, es tiešam citreiz domāju, nu kas cilvēkiem galvās? Eh:-D Nervu sistēma man tiešam ir vāja un ar to nelepojos, cenšos strādāt ar sevim. Neuzskatu, ka tikai pasaulei ir jāmainās, bet arī (lielākoties) man, jo pašai tā vieglāk.

Par Nervostrong - nepalīdz, labāk Persen.
30.07.2015 23:52 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Parastie balderjani nebus leetaaki???:-D
30.07.2015 23:57 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Laikam būs!:-D Bet daudziem pa maz:-P
31.07.2015 00:09 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Mani visvairāk kaitina bravūrīgi, riebīgi cilvēki. Vairāk šo esmu novērojusi jauniešu vidū. Vakar stāvu SuperNetto rindā, pie kases stāv jauns puisis, divi viņa draugi jau krāmē produktus somās. Kasiere prasa vai būtu RIMI karte uz ko šis pretīgi zobgalīgā tonī zviegdams atbild "Tev te nav nekāds RIMI, kāpēc man būtu RIMI karte jārāda? Jaaauku jums dieniņu!" un ar savu draugu baru ņirgdams aiziet prom. Godīgi, man pašai palika neērti un nepatīkami. Neciešu tādus cilvēkus, kuri cenšas izcelties ar savu stulbo uzvedību. Lai gan ja nebūtu blakus draugi stāvējuši, tad noteikti brašulis būtu klusāks par klusu.
31.07.2015 00:28 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Pagaidām gan diskusiju izlasīju tikai līdz pusei, bet jau ļoti daudzu lietotāju komentāri mani pārsteidza. Varbūt esmu dīvaina vai kā, bet man atkal nekad mūžā nebūtu ienācis prātā salikt vienā maisiņā dažādas končas. Jo, cik atceros, allaž veikalos dažādas končas ir bijušas jāliek atsevišķos maisiņos. Un man tas arī liekas pašsaprotami, katram produktam taču ir savs kods. Tāpēc sabrīnījos, ka izrādās, ka tas nemaz tik pašsaprotami nav. :D

P.S. Tirdzniecībā neesmu strādājusi un nestrādāju. Pat ne tuvu tam. :D
31.07.2015 00:54 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Pārsvarā mani nekas nebesī, ja vien nav ļoti jāsteidzas. Vienu rītu steidzos uz darbu, ieskrēju Maximā pēc ūdens, un tur tieši vecākā kasiere staigā pa kasēm un inkasē naudu savā burkā. Pirms manis cilvēks par savu baltmaizes kukuli samaksā ar 100 eiro banknoti, protams, izdot nav ko... Stenēju, bolījos un piktojos. (e) Visvairāk šajā dzīvē man besī smirdīgi cilvēki. Besī, jo man ir izteikts vemšanas refleks un var sanākt nesmuki. ::-D
31.07.2015 01:02 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
WTF? kas tas par sviestu???
Maximā VIENĀ GROZĀ STĀV sabērtas konfektes visas kopā tur(twix, bounie, snickers, mars utt), visam tam mixam ir viena cena.. KĀDĀ sakarā lai es tgd šķirotu pa "garšām" ??? :-D:-D
Tāāāāds bezsakars :-D
31.07.2015 01:25 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Laurentija tici man, ne visi strādā šādos veikalos un saprot jūsu uzskaites veidu! vnk ja kaut kāda lieta ir vienā grozā un ar vienu cenu (konfektes) neviens neaizdomājas.. :D
Atradusi par ko cepties :D
es vienmēr sveru pēc izjūtām kas ir un kas nav, paldies Dievam, šādas pārdevējas man vēl nav gadījušās (t)
31.07.2015 01:29 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Ja vienā grozā kopā stāv konfektes, es arī neiedomātos tās pat šķirot un svērt atsevišķi. Laimas stiklenes, kurām katrai sava garša un visas kopā sabērtas tač u arī neviens nešķiro un nesver atsevišķi.
31.07.2015 01:48 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Nekad mūžā nebiju iedomājusies, ka kādam besī, piemēram, tas, ka es gandrīz vienmēr lieku preču atdalītājus. Es to daru savas, otra pircēja un kasieres labā. Tas, ka otrs pircējs tulko šo žestu kaut kā īpaši, viņam nepatīk mans rokas vēziens vai acu skatiens, tā ir šī otra pircēja nervu sistēmas problēma.

Ieteikums dzert Nervostrong 90% diskusijas dalībniekiem ir vietā..
31.07.2015 03:32 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Autorei un vēl dažām vajag nervostrong+psihoterapeitu, kas iestāstīs, ka neesat pasaules nabas. Nu nav cilvēkiem kā vēja rādītājiem jāblisinās apkārt un jādomā, vai nesagādās kādai princesei problēmas. Ir mēle-vari palūgt.

Tas, kas mani pašu kaitina-smirdīgas elpas. Reizēm sabiedriskajā tādi pensionāri nosēžas blakus vai aizmugurē un smird.
Vai arī otrs variants-tiko pasmēķējis vīrietis nostājas kaut kur blakus un ar savu smirdīgo cigarešu elpu bojā gaisu. Tur neko mainīt nevar, tāpēc kaitina.
31.07.2015 08:03 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
AivijaLea,tas bija domāts gan par precēm,kas neatrodas sajauktas vienā grozā. Jo manā gadījumā tā nebija. Ja kasiere pēc tam velk ārā un šķiro,bet šīs te lietas tiešām ir bijušas visas kopā,tātad vnk kāds no darbiniekiem,kas izkrauj preces,būs ko saputrojis.
teika-spolite,super,apgriezi visu diskusiju otrādi,un pataisīji mani par tādu,kas uzskata sevi par pasaules nabu,kaut gan,ja izlasa tēmas pieteikumu,tādi ir tie,par ko es sūdzos. :D
31.07.2015 08:33 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Piever uz to acis,nebojā sev dienu! :-) Jo tu to tāpat ietekmēt nekādi nevari. Vienīgi pati centies izvairīties tā rīkoties.:-)
31.07.2015 09:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pēdējais ,kas mani izbesīja ekskursijā- iesēžas kundzīte,kura uzskata,kad jāpārsēdina maz vai viss autobuss, jāuzbāžas visiem pēc kārtas ,lai tiktu sēdēt kopā ar savu draudzeni. aiztur ekskursiju, pārsēdina visus un tad tā otra puksts,kad ir sliktā vietā pasēdās un vajadzēja palikt,kur sēdēja:D
Tālāk-uz kaut kurieni ir rinda un tā dāma stāv man priekšā, pēc manis vēl pāris cilvēki un vnk to otru tā neko citiem pieklājības pēc pat neprasot- var ,atļausies-pasauc pie sevis.
Nepatīk tādi cilvēki-esmu pasaules naba, centrs:D
31.07.2015 09:46 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
Tieši pašai autorei ir jābūt iecietīgākai pret citiem !!! citi taja nesaskata problēmas , bet Tev gan tīrākās šausmas , varbūt tieši tu esi tā augstdzimusī baltrocīte???
paārstē nervus .
Mani tādas lietas ,kaitina tikai tad , kad ir riktīgi neizdevusies diena un uzvilkti nervi
31.07.2015 09:48 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.11.2012
Ups. Tad es vakar arī pamatīgi visus rindā nokaitināju, jo maksāju visu vienos melnajos centos.. Bija kādi 5 euro, labi ka kasiere neko man neteica, bet es jutu visu skatienus. :-D:-D
31.07.2015 09:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Laurentija
Vai tavuprāt tā meitene zināja, ka konfektes jāliek atsevišķos maisiņos? Pieņemu, ka nezināja.
Vai stāvot pie plaukta un pētot preces, tu visu laiku izmisīgi skaties apkārt, vai kāds nenāk un tu netraucē? Tāda uzvedība garantēti piesaistīs apsarga uzmanību :D
Ziemā parasti ir auksti un cilvēki apkārt daudz neskatās, kur nu vēl apsver iespēju paiet taciņai malā.
Cilvēki sēž ārmalā sabiedriskajos, ja pēc pāris pieturām plāno kāpt ārā.
Tava vēlme pēc komforta sabiedriskajā telpā izklausās mazliet egoistiska.
Un vai tu esi tik pārliecināta, ka tavas darbības citus nekaitina?
Ir cilvēki, kam kaitina, ka rindā par tuvu citi stāv. Bet ir pretēja galējība-cilvēki, kas rindā stāv 2-3 metrus no iepriekšējā cilvēka. Ja cilvēks ir tik tālu, es neuzskatu to par rindu.
31.07.2015 09:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es šķirotu končas vai jebko tādā gadījumā ja tām precēm ir dažādi kodi, ja visiem ir viens tad loģiski nešķirotu jo viņus visus var uzskaitīt kā viena veida un zem vienas cenas, bet ja kodi atšķiras tad viņas ir jāšķiro jo viņām katrām ir savs kods un ja pat cena ir vienāda viņas tā pat jāšķiro lai uzskaite būtu pareiza, jo nav tāda iespēja vienkārši viņas uzskaitīt pie kaut kādām "jauktās končas zem vienas cenas" zīmes. . .
31.07.2015 09:58 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
MyBody , labāk nesaki tā. Nervozā diskusijas autore tagad tevi ienīdīs , nolinčos :D
31.07.2015 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits