Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
REBEL,kad man bija 18-22 gadi,es arī biju visnotaļ smieklīgu,dīvainu utt cilvēku pasaulē. Un joprojām esmu. Bet tie ir mani cilvēki. Un viņi nepieļauj tik tizlas situācijas kā manis nosauktās šeit. Ja arī pieļautu,es tā arī viņiem pateiktu. Svešai tantei gluži neiešu klupt virsū kā tirgus tante par dažādām končām,lai tad to dara pārdevēja. Kad man akūti trūks laiks,tad arī vienreiz sprāgšu pie tādām neprašām man priekšā.
30.07.2015 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 4798
Reģ: 29.01.2009
Latvijā cilvēku kultūra ir zem katras kritikas... Visvairāk mani fascinē braukšanas kultūra LV...(t) Tas ir vnk vāks... Dažkārt es brīnos, kā tādiem cilvēkiem vsp dod tiesības...
Un mani arī besī, kad saka - Uztver visu vieglāk vai arī Ja kaut kas nepatīk, pats vainīgs! :D Vai arī - ja kkas nepatīk, brauc prom! :D :D Vnk really? A kāpēc cilvēki vnk nevar uzvesties kā pieklājīgi cilvēki nevis cūkas? Kāpēc pārējiem jācieš? Ehh... tik zems līmenis daudziem...Skumji!
30.07.2015 21:28 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Eh, Tu galīgi nesaprati, ko es Tev vēlējos pateikt, jo esi ieņēmusi pozu.Šādos gadījumos labāk aiziet mežā izkliegties, jo no sabiedrība ir pilna ar "neprašām". Vai tupēt istabā. Nu, es saprotu arī, ka Tu šeit vienkārši nolaid tvaiku, kas arī ir labi savā ziņā, bet Tevis pašas dēļ iesaku paraudzīties uz pāris lietām no gaišākas perspektīvas. :)
30.07.2015 21:31 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Brazil, manuprāt Eiropas līmenī mums ir normāla brauksanas kultūra (nerunājot par dažiem indivīdiem, bet kā saka " v semje ne bez uroda". Ir dažas valstis, kur brauc ļoti pieklājīgi. Bet ar austrumiem gan nevar salīdzināt :D
30.07.2015 21:31 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Un mani arī besī, kad saka - Uztver visu vieglāk vai arī Ja kaut kas nepatīk, pats vainīgs! Vai arī - ja kkas nepatīk, brauc prom! Vnk really? A kāpēc cilvēki vnk nevar uzvesties kā pieklājīgi cilvēki nevis cūkas? Kāpēc pārējiem jācieš? Ehh... tik zems līmenis daudziem...Skumji!


Jo Tu nevari mainīt citus, bet vari mainīt savu attieksmi. Tas, ka es neuzvelkos, neatbildu ar rupju žestu, ir mana cieņa pret mani pašu.
30.07.2015 21:32 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015

Jo Tu nevari mainīt citus, bet vari mainīt savu attieksmi. Tas, ka es neuzvelkos, neatbildu ar rupju žestu, ir mana cieņa pret mani pašu.

BINGO!!!
30.07.2015 21:33 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Brazil, Itālijā esi braukusi? Lūk, tur ir pīīī, manuprāt.
30.07.2015 21:35 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
REBEL,kad Tev pašai pirms/pēc tāda cilvēka veikalā kas tāds gadīsies,kas kavēs Tevi,varbūt sapratīsi,par ko runāju. Kāda vēl gaišāka perspektīva,katram ir lietas,kas besī un vienmēr besīs un man ir tieši šīs laikam. :D
30.07.2015 21:35 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Lasot autores atbildes, tiešām gribas piekrist tām, kuras piedāvāja Nervostrong. Ja tādas lietas sabiedrībā aizskar tik ļoti, ka "sirds pilna". Nu tad nezinu... Jātiek ar sevi galā kaut kā.
30.07.2015 21:36 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Jo Tu nevari mainīt citus, bet vari mainīt savu attieksmi. Tas, ka es neuzvelkos, neatbildu ar rupju žestu, ir mana cieņa pret mani pašu.


Tas cilvēks jau nenojauš, ka tev besī. Nervus beigās sačakarēsi tikai sev. :)
30.07.2015 21:38 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
REBEL,kad Tev pašai pirms/pēc tāda cilvēka veikalā kas tāds gadīsies,kas kavēs Tevi,varbūt sapratīsi,par ko runāju. Kāda vēl gaišāka perspektīva,katram ir lietas,kas besī un vienmēr besīs un man ir tieši šīs laikam.

Jā, es noteikti dzīvoju mucā un esmu pa spundi barota, nekad pārbāztā 15. trolejbusā uz augstskolu neesmu braukusi vai stāvējusi garās rindās Maximā, man nav gadījies saskarties ar tādiem rūgumpodiem, kā tu un noteikti nekad nevienu lohu dzīvē neesmu redzējusi, sevišķi strādājot apkalpojošā sfērā un pēc tam veidojot savu biznesu. Taču nepaliec smieklīga, dārgā dāma! :D
30.07.2015 21:39 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jo Tu nevari mainīt citus, bet vari mainīt savu attieksmi. Tas, ka es neuzvelkos, neatbildu ar rupju žestu, ir mana cieņa pret mani pašu.


Tik ļoti piekrītu!

P.s. Pirms pusstundas Maximā gāju garām tām konfektēm un domāju - ņemt vai neņemt. Labi, ka nepaņēmu, būtu vēl kādai dāmai sabojājusi vakaru, i nebūtu domājusi, ka dažādos maisiņos jāliek.
30.07.2015 21:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jo Tu nevari mainīt citus, bet vari mainīt savu attieksmi. Tas, ka es neuzvelkos, neatbildu ar rupju žestu, ir mana cieņa pret mani pašu.

+++
Kā jau šeit teica, visus cilvēkus nekad neizmainīsi. Tas ir nereāli, ja ieciklēsies uz visām nebūšanām, tad VIENMĒR pamanīsi kādu, kas dara kaut ko šausmīgu, kas tavā izpratnē ir ārpus visām normām. Nu tad varbūt vienkārši neiespringt par to tik ļoti? Sastopies ar kaut ko tādu, pasmaidi pie sevis, varbūt īpašas neciešamības gadījumā pabesies pie sevis 2 minūtes un viss, ej tālāk, domā par savām darīšanām un dzīvo savu dzīvi.
Es nevaru iedomāties, cik garlaicīgai ir jābūt dzīvei, lai visu atlikušo dienu (un ne tikai) ceptos par to, ka pārtikas veikalā kaut kāda tante izdarīja vai pateica kaut ko ne tā, kā es vēlētos.

Un neredzu nevienu, kas šeit būtu ieteikusi uzreiz braukt prom. (t)
30.07.2015 21:41 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Nekāds nervostrong, iesaku tiešām ierekt par cilveki stulbumu un viss. Es tā daru, kopā ar draugu vel recīgāk!
30.07.2015 21:41 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu cilveks ar pavajakiem nerviem, bet sadas lietas mani tiesam nebesi. Saskaros biezi, bet nepieversu tam uzmanibu.
Mani loti kaitina cilveku nesapratne un drausmigais bravurisms - piemeram kasieru audzinasana , soferisu pamacisana kaa pareizi braukt,piedzerusies , neadekvati , blaujosi merkaki utt. Bet censos neicikleties uz negativo un tiesam par tam koncam nezinaju . :'-(8-)
30.07.2015 21:42 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Tas, kā uztver visus šos notikumus jau ir ļoti atkarīgs no tā, kāda pašam ir dzīve, cik sakārtota, kādas emocijas ir apkārt. Vismaz man tā ir, ja esmu darbā, kur ļoti daudz visādu negatīvo emociju, tad vakarā jebkura tūļīga tante Maximā izbesīs. Ja esmu brīvdienās, man šī tante vienkārši šķiet smieklīga, ne besīga. Citreiz pati par sevi brīnos, ka tik dažādi varu uztvert vienādas situācijas.
30.07.2015 21:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Vismaz man tā ir, ja esmu darbā, kur ļoti daudz visādu negatīvo emociju, tad vakarā jebkura tūļīga tante Maximā izbesīs. Ja esmu brīvdienās, man šī tante vienkārši šķiet smieklīga, ne besīga. Citreiz pati par sevi brīnos, ka tik dažādi varu uztvert vienādas situācijas.

Vai ne!
30.07.2015 21:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Parasti paludzu lai mani palaiz garaam. Besi ja man grustas virsu, tacu kolidz tieku no veikala aaraa taa nomierinos
30.07.2015 21:55 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
No nākamās algas iegādāšos izslavēto nervostrong. Un tikai pēc tam rakstīšu šeit.
30.07.2015 21:59 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Gadījumu taču daudz. Kaut vai tā pati pirkumu krāmēšana iepriekšējam virsū it kā tā slīdošā lente varētu pēkšņi beigties, ja nesaliks visu rekord tempos. Nu i, paņem to atdalāmo un ieliec pa vidu. Lai par to besītos tādos apmēros. Kam tas vajadzīgs.

varbūt īpašas neciešamības gadījumā pabesies pie sevis 2 minūtes un viss, ej tālāk
+
30.07.2015 22:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits