Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Jeezinj, tam tachu tie atdaloshie kocinji ir domaati - lai paardeveejs zinaatu, kur beidzas pirceeja preces. Kopsh neskaitaamiem gadiijumiem, kad man tiek pieskaitiitas aiz manis staavoshaa preces vai prieksha astaavoshajam manas preces, vienmeer tos lietoju, lai arii cik taalu aiz manis naakoshais liktu savus pirkumus.
30.07.2015 20:43 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Laurentija Tu pati sev veido nevajadzīgas problēmas. Tver dzīvi vieglāk. :)
30.07.2015 20:44 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Autobusā es arī apsēžos ārmalā. Tā nodrošinos, lai blakus neapsēžas kāds smirdīgs bomzis vai dzērājs. Tiklīdz autobusā sakāpj vairāk cilvēku, tā pārsēžos pie loga.
30.07.2015 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Es sev besīju Prisma veikalā, kad aizmirstu nosvērt augļus vai dārzeņus. Beigu beigās vienmēr palieku bez kārotā, jo tur parasti strādā tik 3 vai 4 kases no tām padsmit saliktajām, un rindas vienmēr ir garas, kamēr skriešu nosvērt savus gurķus un tomātus, pārējie būs zili no dusmām par manu aizmāršību un čammāšanos. Viņiem vajadzētu mirgojošas, skanošas un citādas uzmanību piesaistošas zīmes, lai cilvēki pirms kases par to atcerētos, jo vienmēr rindā būs kā minimums divi cilvēki, kas par svēršanu aizmirsīs. :-D
30.07.2015 20:49 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
ja par besīšanos, tad man atkal nerāli besī, ja cilvēki lēni pārvietojas tādos rajonos kā autoosta, stacija - pat tad, ja tu izmisīgi centies garām, lai paspētu uz transportu, viņi nepabīdīsīes ( nē nu no vienas puses, katram tiesības iet cik ātrā tempā grib, no otras - tiešām nav skrējēja žēl???) (t)
vai arī mērfija likums: tu stāvi autenē pie kases ( kur biļešu pārdošanu uz konkrēto autobusu pārtrauc 10 min pirms tā atiešanas). Un nav daudz cilvēku un tu varētu paspēt, un visi pēkšņi sāk kkādas uzziņas prasīt vai sīceni skaitīt, baaaaac (e), tak nosauc pieturu, noliec naudu un lasies (e)

šodien tieši par to arī sanāca besis - 10.50 pienāca mana kārta - precīzi (!!!) es apskatījos pulkstenī, uz ko kasiere - nē nevar vairs pārdot!
Bet bija 10:50 nevis 10:51!!!(e)
30.07.2015 20:49 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Citos lielveikalos esmu redzējusi uzrakstu pie končām un arī pie konditorijas stenda, ka katrs veids jāsver/jāieliek atsevišķā maisiņā.

Pie dažāda veida končām un bulciņām arī esmu redzējusi tādu zīmi, man vienmēr tā šķitusi visai lieka. Bet pie tādām, kas teju vienādas, vienā cenā un blakus, gan nepieliek, bet redz, ka tomēr vajadzētu gan. :)
30.07.2015 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Gribas aizrādīt katru reizi, kad kāds krāmē cepumus vai neiesaiņotas konfektes neizmantojot cimdiņus, citu maisiņu vai nolikto aprīkojumu. Augļus un dārzeņus var nomazgāt, ja kāds tiem pieskāries, bet kur Tu dezinficēsi netīro cepumu un mazgāsi šokolādes konfekti?
Tāpēc arī izvairos ņemt akcijas produktus, kas pārbērti no vairākām kastēm vienā un izskatās tādi pamīcīti, piemēram, Svetlanas ņemšu tikai tās, kas neizskatās aiztiktas, ir smuki sakārtotas un atrodas zem starpplēves.:-D
30.07.2015 20:54 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Jā, es arī Prismā vienmēr aizmirstu nosvērt. :D bet tur vairs neeju, man tās guļošās kasieres kaitina, divas kases vaļā, rinda līdz otram galam, bet mierīgi paņem un aplūko katru produktu no visām pusēm, skatās uz pārējiem produktiem, domā, kuru ņems nākamo.. :D nav jau protams jābūt tādā stresā kā nabadzītēm maximā, bet nu cmon.
30.07.2015 20:55 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
sharlita-nu ja par besīšanos,tad par besīšanos. Jā-Tevis minētajos rajonos ļaudis(lasīt-pensionāri) pārvietojas uzkrītoši lēni,viņiem pofig,ka Tu skrien. Es,cik nu sagadās skriet tur cauri,vienmēr skrienot līkločus starp penšiem/viņu riteņratiņiem/čigāniem/urlām,kas piesienas,izskrienu laikam 2x vairāk attāluma,nekā būtu nepieciešams. :D
30.07.2015 20:55 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Autoostā vienmēr tieši pirms manis uzrodas kāds, kuram vajag uzziņas, viena nesen konkrēti izbesīja- prasa cikos iet autobusi uz kaut kādu tur vietu un tad, neatejot no kases lodziņa, sāk zvanīt un prasīt cikos viņai labāk braukt, bet citu palaist, lai pērk biļeti, pat netaisās.
30.07.2015 20:56 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Tie,kas ejot cauri veikalam,izdomā,ka beigās tomēr nepirks Kāruma sieriņu/saldējumu/zeķubikses utt, vai Jums tiešām viegli roka ceļas šīs lietas tā vnk nomest un atstāt kaut kur pa roku galam,pie riekstiņiem,čipsiem,košļenēm?


Man ir tā dažreiz, ka pārdomāju ka man vispār nevajag to produktu, varu iztikt. Taču vienmēr aiznesu atpakaļ, nenolieku, kur pagadās.
30.07.2015 20:57 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Elvaa,bāc,pēc Tava komentāra vēl šo to atcerējos. Veikalos var manīt,ka ļaudis pie sveramajām precēm,visvairāk jau tracina,ka pie cepumiem,grābstās un nogaršo kā tādā degustācijā,lēnā pastaigas solī ar kailām rokām. Nu negribu es ņemt cepumus,ko kāds jau ir apgrābstījis,aplaizījis,nogaršojis,pat neprototies to cepumu caur maisiņu paņemt rokās. Pienāk Rimi pie konditorejas nodaļas divas sievietes(un ne gluži pensionāres) un manā acu priekšā sāk ar kailām rokām pārcilāt bagetes,sak'šī nav svaiga,ā,šitā vēl silta,davai paņemam dažas... nu nav forši! Nepiekrītat?
30.07.2015 21:03 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Mazāk lieka stresa par apkārt notiekošiem, neietekmējamiem procesiem - ilgāka un laimīgāka dzīve. As simple as that. :)
30.07.2015 21:06 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
:-D:-D

Bet vispār man besī Rīgas Satiksme. 5/6 no rīta nav tāāāda satiksme, lai sabiedriskais nevarētu ierasties laicīgi, turklāt dzīvoju 2 pieturas no sākuma punkta. Vakar vispār, esmu pieturā 3 minūtes ātrāk, autobuss jau prom. Super. Gaidi 20 minūtes nākamo. Gaidi, gaidi. A nākamais nenāk. 2,5,8 minūtes. Super, esi nokavējis to, kurā tev jāpārsēžas, lai paspētu uz darbu. Un šitā katru otro dienu sauc taksi. Vai tiešām pirmie un pēdējie vismaz nevar būt laicīgi?
30.07.2015 21:10 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
REBEL-mana dzīve būs labāka vien jau no tā,ka vismaz kāds šeit būs pamanījis sevī to,ko dara nepareizi un tā vairs nedarīs.
30.07.2015 21:11 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Cilvēkiem ir dažādi uzskati par lietām, bet ēst gribas visiem, tas padara veikalus par kultūras meku! Jātver viss vieglāk, citādi pati būsi nelaimīga.
30.07.2015 21:12 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Izklausās, ka autorei ir "tipiska latvietes dzīve" kā vienā citā diskusijā rakstīts. Uztver dzīvi vieglāk, nevis ieciklējies un nepatīkamiem sīkumiem. Protams, ka gadās dienas, kad viss besī, bet tad vakarā labāk iedzert vīnu un apest kūkas gabalu, noskatīties kādu filmu un aizmirst par to visu. Nevis ar riebumu vēl akut ko darīt, vai katru mirkli atcerēties un turpināt uzkurināt sevi vēl vairāk.
30.07.2015 21:16 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
30.07.2015 21:16 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
REBEL-mana dzīve būs labāka vien jau no tā,ka vismaz kāds šeit būs pamanījis sevī to,ko dara nepareizi un tā vairs nedarīs.

Nē, draudziņ, Tava dzīve būs labāka tad, kad pati to tādu padarīsi. Nu neizmācīsi visu pasauli un tas nemaz nav vajadzīgs. Viss atkarīgs no dzīves uztveres - tu dzīvo pasaulē, kurā apkārtējā vide ir draudīga, nelaipna, visi ir lohi utt. Es, savukārt, dzīvoju nedaudz dīvainu un drusciņ smieklīgu cilvēku pilnā pasaulē, kas mani sajūsmina ik dienas. Āķis ir tajā, ka šī pasaule reāli ir tikai viena, tāpēc padomā, kāpēc Tev ir tik slikti un besīgi, bet man - labi. :)
30.07.2015 21:16 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Man nekad prātā nebūtu ienācis, ka kāds to, ka es atdalu viņa preces no savējām to varētu uzskatīt par kaut kādu iedomības žestu vai ko tamlīdzīgu :D Man tas notiek automātiski, esmu tā pieradusi un man liekas, ka pārdevējai tā ir vieglāk :)
30.07.2015 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits