Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Visiem gāzi sejā, lai protās, jopcik!
30.07.2015 20:07 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Selīna laikam mani mūžam atcerēsies dēļ tantes sabiedriskajā. :D
30.07.2015 20:09 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Šarlote_, ne visi to dara tik pārspīlētā manierē. Reizēm tas kociņš ir vajadzīgs, kad, piemēram, visa lete ir pilna, groziņu grūti noturēt un brīvas vietas maz, tad ir loģiski ielikt pirms krāmēšanas, pati arī tā daru, bet nereti gadās pustukša lete, vietas vairāk kā saprašanas, es uzlieku dažus banānus un jogurtu ar kārtīgu atstarpi no priekšā stāvošās dāmas precēm, viņa palūr caur plecu, pamana manus banānus, un tad grābj kociņu un ar to žestu ieliek atdalītāju, ka tik mani necilie banāni neuzbrūk viņas precēm. :D
30.07.2015 20:14 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tieši vakar aiz manis stāvēja paveca sieviete un likās,ka jau kāpj uz papēžiem.
Jā, tas ar. Daudzi cilvēki stumjas otram pakaļā, jo citādi viņi tak pazaudēs vietu rindā. Un tās jau būs šausmas! :-D
30.07.2015 20:19 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Ahahahhaha +++ benecutie
30.07.2015 20:19 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Mani visvairāk tracina sētniece,kura no rīta ap 6 slauka ielu ar savu plastmasas saru slotu.Tā ka dzīvoju pirmajā stāvā un ietve pie logiem vienkārši nevaru izrturēt to skaņu.It īpaši vèl vasarā,kad logi vaļā.brrrrr...
30.07.2015 20:22 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Par šādiem sīkumiem nedomāju un pat nepamanu. Ir lielākas lietas par ko satraukties.
30.07.2015 20:25 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Man bija tā ar tām konfektēm-Snickers, Twix, Bounty, veikalos ''TOP'' un ''Rimi''. Topa veikalā es ieliku vienā maisiņā visas konfektes, no katra veida pa 10 konfektēm, pārdevēja nosvēra un es samksāju, neko neņēma ārā no maisiņa. Rimi veikalā, arī saliku visas kopā, tikai bija mazāk konfekšu, pārdevēja pateica, ka bija jāliek katrs veids atsevišķā maisiņā, ņēma ārā.
Tā lūk!
30.07.2015 20:26 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man arī besī, ja aizmugurē stāvošais sāk krāmēt preces manām virsū vai stumjas virsū it kā pasaules gals tuvotos un man garām ir vienīgā izeja. Vēl man besī, ka tad, kad jāmaksā, tad cilvēks pēkšņi saprot, ka nauda taču arī būs vajadzīga un sāk pa visām kabatām meklēt, kur tad nu bija.
A par to preču atdalītāju - man liekas pilnīgi normāli, ka tas tiek izmantots, lai var saprast, kuram kura prece ir, nevis visas čupā uz letes. Ar kādu toni tas tiek nolikts, nekad neesmu īsti pamanījusi. Daudzi neprotas nemaz normālu atstarpīti atstāt, bez maz pārdevējai klēpī uzreiz sāk krāmēt. :D
30.07.2015 20:28 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es arī tāda veida nelaimīgās končas reiz kopā saliku, es tiešām nezināju, ka jāliek atsevišķi - blakus stāv, cena viena, kāda starpība. Toties tagad zinu. :-P Tiešām - varēja tak vismaz zīmīti pielikt, ka jāsver atsevišķi būs. Kā es kā parasts pircējs, bez pieredzes tirdzniecībā to varētu iedomāties?
30.07.2015 20:31 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nebiju iedomājusies, ka kādu var tracināt tas kā noliek atdalošo kociņu.
Mani tracina čammas, kas nevar naudu sameklēt, saskaitīt, sāk domāt-pirkt vai nepirkt, tie, kas grūžas citiem virsū un veikalos izplešas tā, ka citi netiek garām.
30.07.2015 20:31 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Traki dzīvot, ja tādi nieki tā izved no pacietības, ka jāraksta domraksts par to forumā. :-/
30.07.2015 20:33 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore, aizej pie psihiatra, šitā var neirozēs iedzīvoties. Nenormāla esi un tas nav kompliments.(l) Sakārdinājāt mani ar tām konfektēm..(t)
30.07.2015 20:35 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Marchixa, tas par to, ka vajadzes maksāt tomēr arī - ir tāda taisnība !!!!
30.07.2015 20:37 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Artemzija, tikai neaizmirsti - katru savā maisiņā! :D :D
30.07.2015 20:38 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
Citos lielveikalos esmu redzējusi uzrakstu pie končām un arī pie konditorijas stenda, ka katrs veids jāsver/jāieliek atsevišķā maisiņā.
30.07.2015 20:39 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kristīna - paldies tev un šai diskusijai, nemaz to nezināju līdz šim. :D
30.07.2015 20:41 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man laikam vienīgā lieta, kas reizēm kaitina, ir tad, kad jāiet pa kādu šauru veikala eju vai ietvi un pretī nāk jauna sieviete manā vecumā un brīdī, kad es savu iespēju robežās esmu pabīdījusies malā cik vien iespējams, otrs cilvēks pat nedaudz nepalaiž-nu nesaprotu, kāpēc tik grūti uz sekundi pastumties malā.Esmu pamanījusi, ka tieši jaunas sievietes visbiežāk tādas ir- savās domās bieži sev jau kroni uzlikušas un nepabīdīsies ne par centimetru- nezinu, ar ko jūtas īpašākas par citiem un kam tas vajadzīgs. Tādu dāmīšu dēļ savulaik ne reizi vien esmu arī ar bērnu ratiem pa zāli apbraukusi tās princeses, jo redz' grūti mazliet pabīdīties, kaut redz, kad pretī ar ratiem eju. Nu neko, pabrīnos par tādu augstprātību un eju tālāk. Tas, ka veikalos preces liek pārāk tuvu manējām, man nav saprotams, bet nekaitina-uzlieku starp pirkumiem to speciālo "kociņu" kas tieši tam paredzēts un visi laimīgi. Tāpat ar sabiedrisko-saprotu, ka tur visādi brauc-gan tādi, kam patīk sēdēt ārmalā (un kāpēc lai nevarētu katrs izvēlēties, kur sēdēt, ja konkrētajā brīdī ir bijuši abi krēsli brīvi-uzskatu, ka kurš pirmais iekāpj, tas var izvēlēties, kur sēdēt), gan tādi, kuriem nelāga diena un slikts garastāvoklis.
30.07.2015 20:41 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Insieme,nu acīmredzot jau tikai visneizturamākās lietas tiek apspriestas forumos,vai arī problēmas,kad satiekas vīrišķis ar sievišķi,tad jau nu gan ir visām ļoti paciešami un apspriešanas vērts?
Ak jā. Tēmas pieteikumā aizmirsu piebilst. Tie,kas ejot cauri veikalam,izdomā,ka beigās tomēr nepirks Kāruma sieriņu/saldējumu/zeķubikses utt, vai Jums tiešām viegli roka ceļas šīs lietas tā vnk nomest un atstāt kaut kur pa roku galam,pie riekstiņiem,čipsiem,košļenēm? Nerunāsim par zeķēm,tās nesabojāsies. Bet varbūt sieriņus,saldējumus utt atstājot kur pagadās,jūs radat veikalam zaudējumus + veikalā,kur ir mazāka "kuhņa", pārdevējas to stundu siltumā stāvējušo sieriņu atmet atpakaļ pie pārējiem,nevis noraksta. Kā jums tas?
30.07.2015 20:41 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
A ja, un visam tam, kas autā autori pie ārsta .. Varbūt tiešām citreiz cilveki pārspīlē un reaģē saasināti uz situācijām, bet kapec ne? Katra cilvēka paša darīšana, citiem interesē un redz katru savu dzīves aspektu, citi vienkārši peld pa dzīvi it kā "nepievēršot liekajam uzmanību". Un, iespējams, ka, jā, nav lieli jāuztraucas un ir lielākas problēmas utt, tad dzīvojiet ar savam lielājam problēmam stāvot veikala rindā un neparko nedomājiet ! Ir cilvēki, kas ir teiksim, tiešsaistē ar šīs pasaules problēmām, nevis tikai savas domas.
30.07.2015 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)