Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Protams, ir sabiedrības daļa, kas ir kaitinoša, bet es cenšos nepievērst uzmanību tādiem cilvēkiem. Okey, bāž kāds tās preces virsū uz letes manējām, nu nav man problēma atdalīt viņa preces no manējām ar preču atdalītāju. Ir kāds sabiedriskajā izlaidies pa diviem krēsliem, lai sēž laimīgs, es varu pastāvēt kājās. Gabals man nenokritīs. Vienīgais, nav forši, ka mašīnas bieži vien necenšas apbraukt peļķes un vienkārši nošlaksta tevi no galvas līdz kājām (t) Šodien pirmo reizi man tā gadījās, un jā, nav forši :D
30.07.2015 19:00 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tev ar tiem nerviem tiešām kkas nav.
30.07.2015 19:01 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Selīna,jā,var jau būt.
30.07.2015 19:02 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Atvainojos par nesankcionēto reklāmu, bet šķiet, ka autorei tiešām derētu parūpēties par saviem nerviem un padzert ko nomierinošu. Šī nav pirmā diskusija, un tik traki uzbrūkošais, saasinātais un nervozais tonis neliecina par nosvērtu, mierīgu cilvēku ar stabilu nervu sistēmu. Ja tik ļoti viss kaitina un gribas uzsprāgt par sīkumiem, varbūt vispār no mājas neiet ārā? Es saprotu, ka ikdienā ir visādas lietas, kas mēdz besīt, it īpaši ja nav tas labākais garastāvoklis, bet tik ļoti ieciklēties un cepties par to...

Kaut vai par tām pašām konfektēm. Nu meitenes nezināja, ka jāliek katra atsevišķi (kaut vai cena tā pati un pat reklāmā visas konfektes ir sabērtas kopā, nav brīnums, ka cilvēki tā padomā), uzreiz sākas ''ak dievs, augstdzimušie baltrocīši, nekad nav strādājuši precēm, nekad mūžā nav strādājuši ar to uzskaiti...''

Kāds tur vispār sakars? :D Interesanti, kā profesijas izvēle korelē ar tavu gēnu dižciltīgumu. Tātad, ja neesmu strādājusi pārtikas veikalā, neesmu kārtīgs cilvēks? :D
Autore, nomierinies, tev visi besī, mēs sapratām.
30.07.2015 19:03 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Vnk,kāpēc man kā labi audzinātam cilvēkam citi būtu jāpalaiž,jāpiekāpjas,jāpastāv kājās,ja tie "citi" uzskata,ka viss ir normāli un ka dabiski,ka viņiem ir priekšroka? Es arī kļūšu nepieklājīga.. vēl kāds... un tā tas turpinās...
30.07.2015 19:06 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Laurentija, nu, redzi, Tu neieliki kartupeļus maisiņā, visa lete pēc tam bija smilšaina, varbūt kāds pēc tam tajā rimčikā apakšveļu pirka un uzlika uz Tavām smiltīm, Tu viņam pēc tam besīji. :D Kā arī meitene ar končām, tāpat kā Tu ar kartupeļiem, tagad ZINA, ka vajag salikt tās atsevišķos maisiņos.
Esi iecietīgāka un dzīvot būs vieglāk :)
30.07.2015 19:12 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es tās konfektes arī saliktu automātiski vienā maisā, jo, pirmkārt, viena cena un otrkārt, arī reklāmas bukletā visas ir vienā čupā.
Un ja tas ir tik svarīgi, šķirot, tad būtu jānorāda pie preces, lai liek katru savā maisā.

Esmu bērusi kopā, nekad nav bijis jāšķiro.
30.07.2015 19:13 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Bonecutie,labi,laikam jau vispār labāk te nevienam neko nerakstīt,jo visam ir pretargumenti,visu tēmu autores ir muļķes,kas nezin,kā tikt ar savām problēmām galā.. un es neieciklējos,vnk ir reizes,kad man personīgi šādas situācijas kaut ko varbūt aizkavē,kamēr es aiz cacas stāvu rindā veikalā,kamēr kasiere pārskaita tās končas. Ja es sāktu uzskaitīt visu cilvēku stulbumus,kas ikdienā ir mums blakus,te cosmo.lv vietas nepietiktu.
30.07.2015 19:14 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Jā, man ļoti patik tie cilveki, kas tik acīmredzami un ar tādu žestu noliek to preču atdalītāju, akkkk dieeevss, ka tikai mūsu preces nesaskaras vai pārdevēja iesitis čekā blakustāvošā cilvēka preces, akkk Neee, šausmas!
30.07.2015 19:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pameegini meditaaciju, jogu vai kaut ko citu, kas paliidz iemaaciities savaldiities un nestresot par siikumiem. Ja labi grib, vienmeer var atrast kaut ko kas sabojaa ikdienu, bet prieksh kam tas ir vajadziigs? Tikai beigaas neirozi un dusmu rievu dabuusi.
30.07.2015 19:16 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Ai, lieciet vispār tas konfektes mierā, es divas reizes saliku viena maisiņā, kopa varbut 10 konfektes. Tur jau viegli pārskatīt, katru maisiņu ņemšu un likšu katrā pa trīs vai četrām konfektēm, stulbi. Vispār veikala vaina, lai nav nekāds zin atjautības uzdevums Pircējiem , vajadzētu zīmi pielikt!
30.07.2015 19:17 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Mani reāli besī daudzas lietas utt, bet vienmēr māku ierekt par katru situāciju. Ja nu galīgi, tas saku uzreiz acīs tam indivīdam un siiirds uZzreiz vieglāka klust.
30.07.2015 19:18 |
 
Reitings 4
Reģ: 07.04.2015
saprotams, ir lietas, kas nokaitina, taču nevajag visu bērt vienā maisā- tāpat kā tās konfektes.
piemēram, es arī nebūtu iedomājusies bērt atsevišķi, tikai tad, kad devi piemēru par roltonu un kitkatu, tad tikai aizdomājos. pieļauju, ka ļooti daudzi arī uzreiz par to neiedomātos. tā ir neziņa. no kļūdām mācās.
un otrs piemērs ko devi- tā ir nepieklājība.
diez vai ka pieļauta kļūda un nepieklājība ir viens un tas pats. protams, kļūdoties var sanākt nesmuki, bet nesmuki ir arī nemēģināt to saprast un brēkt par to. :-/
30.07.2015 19:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kas attiecas uz tām končām par vienu cenu, tu tai meitenei varēji paskaidrot. Bet, kas attiecas uz palaišanu/nepalaišanu un virsū bāšanos, tad lielā mērā piekrītu. Bieži nākas redzēt, ka ielas vidū vai veikala durvju priekšā iestājas 3 vai vairāk tipu un tur taisa sapulci, pīpējot vai dzerot alu. Un visiem pārējiem jāstaigā apkārt. Un tā preču uzskaites sistēma veikalā arī galīgi nekam neder. Parasti ir tā, ka, kamēr kasiere skanē preču kodus, tikmēr pircējs tā vietā, lai pa to laiku krāmētu savas preces maisā, stāv un kūko. Un pēc tam nākamā pircēja preces vai nu tiek stumtas virsū iepriekšējām, vai arī tiek novirzītas uz tālāko sadaļu un vēl aizbīdītas līdz galam tā, lai uzreiz nevarētu tās sakrāmēt maisā. Un arī pludmalē. Būs tukša pludmale, bet novietoties vajadzēs dažu metru attālumā no otra. Jo ir taču cilvēki, kuriem patīk dzīvot šādi:
30.07.2015 19:31 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Izskatās, ka tev patiešām VISS besī. :D :D :D
Kāda tur starpība cik daudz šokolādes kurš sakrāmē un kā uz letes liek savus iepirkumus?! Tas ir pārdevēja darbs, noskenēt un pārdot preci.
Vienīgais par ko piekrītu ir tie, kuri nostājas ejas vidū un vai nu bolās vai ar vel vienu tādu pašu apspriež visu dzīvi. :D Bet tas ir tāds 2 minūšu besītis un dodos tālāk dzīvē. :D
Nevajag visu tik krasi ņemt pie sirds, nervu šūnas neatjaunojas! ;)
30.07.2015 19:45 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jā, man ļoti patik tie cilveki, kas tik acīmredzami un ar tādu žestu noliek to preču atdalītāju, akkkk dieeevss, ka tikai mūsu preces nesaskaras vai pārdevēja iesitis čekā blakustāvošā cilvēka preces, akkk Neee, šausmas!

Šo te esmu ievērojusi. Savas preces nekad nekrāmēju virsū citu precēm, vienmēr ievēroju pamanāmu atstarpi, bet dažiem ir pilnīgi jūtama tāāda paranoja - tiklīdz pamana svešu preci uz celiņa, metas pie preču atdalītājiem un tiešām, ar tādu žestu noliek to kociņu, it kā es gribētu pievākt viņu preces sev. :D Pasmaidu tādos gadījumos.
30.07.2015 19:48 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Jā, man ļoti patik tie cilveki, kas tik acīmredzami un ar tādu žestu noliek to preču atdalītāju, akkkk dieeevss, ka tikai mūsu preces nesaskaras vai pārdevēja iesitis čekā blakustāvošā cilvēka preces, akkk Neee, šausmas!

laikam jau, kā kurš to uztver. es varētu dažu labu cosmo meiču acīs izskatīties pēc tādas, kas izmanto preču atdalītāju, lai tik preces nesaskaras, lai gan patiesībā es vienmēr nolieku to atdalītāju, tā cenšoties pakalpot otram - ja es stāvu tam tuvāk, kāpēc man to neizdarīt, lai otram nav jāstaipās un tamlīdzīgi? domāju, ka jūs atsevišķos gadījumos pārspīlēti un nepareizi to žestu uztverat :)
30.07.2015 19:53 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
virago,tā ir mana darīšana,ja tik daudziem cilvēkiem nedalec elementāras lietas ( un neba jau pirmoreiz krāmē uz letes visu vienā maisā un kavē citiem laiku). Jā,varbūt tas arī ir pārdevēja darbs,noskenēt un pārdot preci,tieši tāpat kā visādi nezinīši saskrien pie vienīgās pārdevējas kas tajā nabaga maximā sēž kasē un kam pēc tam kkādas tizlas atskaites jārasksta,jo klienti neprotas. Un tā ir tikai pārdevējas pretimnākšana,ka viņa ņem ārā to kaudzi konfekšu un pārsver visu. Man personīgi būtu pofigs tās pārdevējas vietā gan uz to,ka inventūra būs ne kā vajag,ne ka pircējam ir 1kg Bounty konču,nevis 333gr Bounty,333gr Snickers un 333gr Twiks. Bet manā piemājas Maximā,kur pie kases ir tikai 2 kasieres visā veikala darba dienas laikā,var dzirdēt vāji slēptas kasieru sarunas savā starpā... un viņas vispār tur nenormāli besās ārā. Bet nu.. no vienas puses.. pašas vainīgas,ka tur strādā. Ne tā?
30.07.2015 19:54 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Benecutie, Jāaa, paranoja ir īstais vārds, es pati citreiz cenšos izzīlēt vai cilvēks liks to atdalītāju vai nē. Ir smieklīgi tiešām.
30.07.2015 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Tieši vakar aiz manis stāvēja paveca sieviete un likās,ka jau kāpj uz papēžiem. Un krāmēja savas miljons preces kaudzē un tad jau sāka likt pie manējām. Speciāli nekustējos ne no vietas un savas uz priekšu ar nebīdīju. Un jā,tas ar mani kaitina.
30.07.2015 20:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits