Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām, kuras nestrādā.

 
Reitings 355
Reģ: 21.07.2015
Atvainojiet, piedodiet, bet man pat atvaļinājums apriebjas. Taču, kad strādāju, protams, ka esmu laimīga par brīvdienām. Bet, ko dariet Jūs, kuras nestrādājiet vispār? Vai nav tāda tukšuma sajūta, bezjēdzīgums? Ko var ikdienā sadarīt? Nestaigās taču katru dienu pa skaistumkopšanas saloniem vai veikaliem?
Atvainojos par stulbu diskusiju, bet tā ir realitāte daudziem.
30.07.2015 15:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kā gan cilvēks var nespēt pats sevi nodarbināt?! (t) Vai tiešām jūsu dzīvei jēgu piešķir vagars darba devēja izskatā?! :-D
03.08.2015 23:35 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Nu jau kādus 2 mēnešus nestrādāju un aptuveni līdz rudens vidum vēl plānoju atpūsties.
Dienas pavadu darot visu to ko sagribas - citreiz pievēršos sportam, kaut ko mājās apdaru, lasu grāmatas, skatos tv, spēlēju spēlītes, sauļojos, kaut kur paceļoju, satiekos ar draugiem vai vienkārši nedaru neko. :)
Vai nav tāda tukšuma sajūta, bezjēdzīgums?

Domāju, ka daudz ko maina tas, ka visus darbus pametu pēc pašas vēlēšanās, darbu atgūšu, kad sagribēsies, kā arī finansiāli nav nekādu ierobežojumu manai atpūtai . Tāpēc nekāda tukšuma vai bezjēdzības nav.
03.08.2015 23:34 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Galīgi nav tukšuma sajūta, jo nav laika strādāt.
Aprūpēju vecmāmiņu.
Gatavoju ēst.
Visi mājas darbi.
Veļas kalnu gludināšana un karināšana.
Brāļa pieskatīšana.
Un viss pārējais...
03.08.2015 23:22 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Aaaaa!!!! Pateicoties šai diskusijai sapratu, ka aizmirsu piektdien atzīmēties pie inspektores NVA:-O(s)(t):-/
03.08.2015 23:10 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Meitenes, kuras ir BKA- tiešām esat pārgurušas? Tas nav "uzbrauciens", bet es šo laiku vnk izbaudu. Manī nekad nav bijis tāāāāds miers.
03.08.2015 21:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nestrādāju nepildu mēnesi . vēl nemaz nav tukšuma sajūta. Tāpat katru dienu rosos un ko daru. Reāli pat citas dienas iznāk ilgāk rosīties nekā ,kad strādāju,jo palīdzu draugam darbos. Ir jauki,kad beidzot varu atpūsties no sava darba, mēģināt iekārtot dzīvi,kaut kā savādāk.
Diez gan daudz laika aiziet ar visādiem sīkumiem.
03.08.2015 21:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man nav bijis tāds ilgāks atvaļinājums, lai apniktu. Dekrēts neskaitās, jo tad tāpat bija daudz ko darīt. Un tagad, esot BKA, man vispār gandrīz nav brīva laika.
03.08.2015 21:22 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Es nemāku sevi organizēt tik labi, lai katru dienu nodarbinātu sevi ar interesantām, noderīgām un izglītojošām lietām- sev par nelaimi. Pilnīgi brīvi man bija veseli 8 mēneši, kuru laikā es neizdarīju pilnīgi neko! Tiešām neko, neko- tikai tik vien, cik skatījos tv, sēdēju pie datora, ēdu un gulēju. Un man ir šausmīgi sirdsapziņas pārmetumi, ka tik ļoti izniekoju tik ilgu laika periodu, kurā varēju sadarīt daudz ko foršu un noderīgu.
Daudz vairāk es varu izdarīt tad, ja strādāju. Priekš manis ideāli- katru darba dienu esmu darbā, bet vakari un brīvdienas paliek citām nodarbēm, kuras vairs neaprobežojas ar tv, datoru un gultu, kā tas bija nestrādāšanas periodā.
03.08.2015 21:17 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Vui, atceros ka tas pusgads likās gana garš, bet tā kā studēju neklātienē mācībās ierakos vēl vairāk, bet es esmu tāda, kura nevar nosēdēt mājās, gribas savu naudiņu,lai gan dzīvoku pie vecākiem, gribas tomēr būt patstāvīgai, prmie mēneši buja grūti, taču vairāk lasīju,apguvu jaunu valodu kursos, tā sacīt strādāju ar sevi. Bet es nevaru iedomāties par house wife vai ilgstoši sēdēt bezdarbībā,nē, tas nav priekš manis. :P
03.08.2015 20:51 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Apstākļu dēļ, aizgāju no darba jau grūtniecības pirmajos mēnešos. Pirms tam biju strādājusi un studējusi vienlaikus pilnu slodzi no agra vecuma. No sākuma arī likās, ka nestrādājošs cilvēks degradējas, likās, ka kaut ko zaudēšu. Nē, tagad saprotu, ka degradācija man bija tad, kad ilgstoši strādāju ofisa darbu no 9-17.00. Gandrīz visu savu dienu atdevu darbam, kurā jau pēc nostrādata pirmā gada, vairs neko īpaši jaunu neieguvu. Ja tas būtu bijis starptautisks uzņēmums, iespējams jaunas zināšanas, pieredze būtu biežāka, bet ar laiku man sāka riebties, ka atdodu savu dzīvi ofisam. Nu, un es gan nezinu daudzus, kuri tiešām pēc pilnas nostrādātas dienas daudz lasa, ceļo, mācās, apgūst... Vismaz es biju pārgurusi un daudz laika piepildīt senus sapņus vai vēlmes nebija.
Tagad mācos 2 valodas vienlaikus vairākas x nedēļā gan kursos, gan pie privātskolotājas. Ļoti daudz lasu un saprotu, kā tas mani pilnveido. Eju arī citos kursos, pieteicos make up kursos. Vingroju, eju uz peldēšanu baseinā un plānoju katru savu dienu savādāku. Beidzot esmu tiešām laimīga. Protams, esmu darbaholiķes tips un uz pusslodzi strādāju arī savā un vīra uzņēmumā, bet tas ir savādāk. Darīt to, ko tu dari sava uzņēmuma un savas ģimenes labā ir savādāk, nekā vergot ofisā.
Es priecājos par cilvēkiem, kuriem šāds darbs patīk, bet par sevi no nestrādāšanas perioda zinu skaidri- kad atgriezīšos darbā pēc bērna 1 gada, tas noteikti nebūs vairs garlaicīgs ofisa darbs no 9-17:-D
30.07.2015 18:33 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Nekas mani neuzrunā no šeit minētā. Parasti to dara vidējais iedzīvotājs pēc darba: sports,gatavošana (jaunu recepšu izmēģināšana nav jāatdala atsevišķi), grāmatas, seriāli.
Draudzenes? Viņas strādā. Ogas lasīt? Līdz mežam vēl jātiek.Izmēģināt makeup? Cik tad reizes dienā ņemsi nost un liksi pa jaunam?
Un jāskatās,kāds ir cilvēks.Man,piemēram, nepatīk vienai braukt uz jūru. Vēl ir jautājums,cik ir brīvo līdzekļu. Lai ko jēdzīgu darītu ikdienā,vajadzīgas finanses.
30.07.2015 18:23 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vasaras sezonā vispār - jūra,jūra,jūra.


Hmm, nu šogad nez vai ko tādu var īstenot.
Es tā negribētu dzīvot, es uzskatu, ka cilvēkam ir posmi - viduskkola / augstskola / darbs / BKA.
Tāda vienkārša dirnēšana mājās man nav saprotama.

Vienīgi es gribētu atļauties kādu mēnesi nestrādāt un atpūsties no visa. Bet ilgstoši pavisam nestrādāt es nevarētu. Atrast jau būtu ko, hobiji, kursi, skaistumkopšana, bet nu nezinu, cik ilgi, man vajag cilvēkus, sabiedrību, komunikāciju.
30.07.2015 18:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nezinu.. tāds pats jautājums. Ar norunu, ka tiešām nestrādā, nemācās un nav BKA. Es tiešām nezinu!

Paņēmu te jūlijā atvaļinājumu, tāpat, bez mērķa kaut kur doties (kaut gan parasti vienmēr biju kaut kur devusies), bet soreiz tieši vasaras atvaļinājumā izlēmu paņemt atvaļinājumu nekonedarīšanai.. un čut neatstiepu kājas no garlaicības. Un tas ar norunu, ka tāpat bija kaut kādas haltūras, tikai pamatdarbā brīvs. Totāli nepanesāmi! Jau no rītiem izsportojos un viss...visa diena brīva. Nezināju, kur sevi likt. Jā, tikšanās ar draugiem, kaut kādas darīšanas, ballītes utt., bet tas viss man bija arī darba laikā, tikai vēl pa vidu darbs + piepildījuma sajūta.
Sapratu, ka mājsaimniece es nevarētu būt ..
30.07.2015 18:11 |
 
Reitings 1211
Reģ: 10.12.2014
Nu kā,kuram, mani vasara apmierina!:)
30.07.2015 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
brīvā laika tik daudz, ka slinkums.


Tik trāpīgi pateikts! :-D
30.07.2015 16:31 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
No sākuma jau ir forši bez darba, liekas, nu tikai gulēšu, atpūtīšos.. Bet nu arī man ir uznācis apnikums. Lasu grāmatas, skatos filmas, rosos pa māju un dārzu, gribēju sākt mācīties kādu valodu, bet brīvā laika tik daudz, ka slinkums. :D
30.07.2015 16:26 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Es dzīvoju Jūrmalā, vispār nav tik traki džinsās un bītlenē :-D labi, tas tāds piedūriens, vasara šogad gan ir galīgi garām :)
30.07.2015 16:21 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es "sēžu mājās ar bērnu". Labāk būtu strādājusi. Darbs darbu dzen, mazajam jāskraida pakaļ, jābaro un jāapkopj, jāved pastaigāties, jāuztur māju tīru un kārtīgu, vasarā dārzā dobes jāravē, katru dienu jālaista (paldies dievam tagad lietus līst), vakariņas jāuztaisa utt. Ar mazu bērniņu pat vienkaršākie mājas darbi ir kārtīgs izaicinājums un pārbaudījums nervu sistēmai. Vakarā pārgurusi iekrītu gultā. Ja kādam tas liekas sīkums, tad piedāvāju eksperimentu - nedēļu padzīvo manā ādā.
30.07.2015 16:20 |
 
Reitings 355
Reģ: 21.07.2015
Vasaras sezonā vispār - jūra,jūra,jūra.

Paldies par komisko ieteikumu šai vasarai. :D
30.07.2015 16:18 |
 
Reitings 1211
Reģ: 10.12.2014
Boss -Nu ir bijušas sliktākas vasaras, pie jūras jau nav tik traki. Vismaz Liepājā!
30.07.2015 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits