Mājas solis, darba zirgi, virtuve, nu tipiska latvietes dzīve.

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Vot radās jautājums pēc tēmas par attieksmi pret sievieti, kur tika apspriests tas, ka sievietes Latvijā dara visu un ir kļuvušas par darba zirgiem.
1. Strādā pilnas slodzes darbu
2. Gatavo ēst savam slinkajam vecim
3. Mazgā zeķes un gludina kreklus
4. Šrubē māju
Vai tu savās mājās jūties kā darba zirgs, vai dari visus šos pienākumus, kamēr vecis atnāk no darba saslien kājas gaisā un skatās TV, vai ierubī spēles kompjuterā?
Vai ēst mākat gatavot ? Vai uzskatat, ka ir svarīgi mācēt gatavot ēst, vai jums patīk gatavot un vīrietis atzinīgi novērtē jūsu pavārmākslu?
30.07.2015 15:35 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
joselyn, vai tad es teicu, ka arī Tev tā ir jādzīvo? :D nē, es atbildēju uz diskusijas autores pārdomām. Drīzāk es sludinu to, ka ar attiecībām ir jāstrādā, jāsaprot kur ir problēma tevī, jo sievietei ir jājūtas L A I M Ī G A I, jo tas ir pats galvenais!!!(l)
30.07.2015 19:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Domāju, ka paēdušai nepaēdušo nesapratīs. Mājsaimniece pilnas slodzes darītāju arī nesapratīs.
30.07.2015 19:22 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Es daru visus tos darbus, jūtos kā darba zirgs, tad kad man ir sakāpis kāds aizvainojums. Pēdējā laikā man ir riktīgs slinkums gatavot un māju mēdzu tīrīt 5dienu vakaros, paralēli dzerot aliņu :D
30.07.2015 19:34 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, nesaki viss, es arī esmu strādājusi pilnas slodzes darbu, kā arī ir bijis periods, kad biju viena pati, man nebija cilvēka, kas atbalsta un nebija darba, izglītības, bet pati tiku uz kājām. Un aizgāju strādāt darbu, kas nav peļams, bet ar to arī nevarētu lepoties, tad sāku mācīties un kāpu lēnītēm pa karjeras kāpnēm augšā, visu jau zināju un strādāju darbu, kas nav fiziski grūts, palīdz man pildīt savu "misiju" - palīdzēt bērniem, un saņēmu labu algu, atnākot mājās pēc 12h darba maiņas ar smaidu uz lūpām pagatavoju mīļotajam vakariņas, izskraidījos ar suņiem pa parku un vēl iegāju vannā pagulēt! Un neko - laika pietika, garstāvoklis super, mīļotais laimīgs, suņi apmierināti! Protams, attaisnojumus jau vienmēr vieglāk atrast, tā vietā, lai izbaudītu šo ātri paskrienošo dzīvi.
30.07.2015 19:38 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
1. Strādāju pilnas slodzes darbu.

2. Ēst vīram negatavoju, pārsvarā viņš gatavo pats sev vai darām to kopā, jo es neēdu tādu ēdienu kā viņš.

3. Drēbes veļas mašīnā ielādēt man nav grūti. Kreklus negludinu, pats darbojas ar saviem krekliem un zeķēm.

4. Tīram it kā abi, bet laikam jau sanāk, ka vairāk tomēr es. Uz tīrīšanu viņš man diezgan stumdāms un bīdāms.
30.07.2015 19:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jā, es zinu, ka tu esi eņģelis. Mīļotais laimīgs, ka tu nepīksti un visu spēj paveikt, kamēr viņš var atpūsties visu vakaru kā vien grib, jo tevis nemaz mājās nav un visu dari arī tu.
Katrai sava bauda dzīvē. Kādai bauda pavadīt laiku biežāk ar savu vīrieti, nevis skraidīt un bez apstājas darīt, darīt, darīt, cita atkal kaifu ķer izdabājot kādam..
30.07.2015 19:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
ā, un ēst vispār gatavot māku minimāli, mani tas arī neinteresē, nekādu vajadzību arī neizjūtu, priekš sevis sarūpēt pārtiku esmu spējīga.
30.07.2015 19:45 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es nestrādāju, bet visu kas attiecas uz ēst gatavošanu, mājas kopšanu un drēbju mazgāšanu ir mans darbs + vel bērns.
Man ēst gatavot reāli nepatīk, bet man tas padodas un mans mīļotais nekad nav badā un atzinīgi novērtē manu darbu. Un drēbes mazgāt jau nav nekas sarežģīts, nav jau jāberž ar rokām. Iemet mašīnā un ej savās gaitās. :D
Jā, ir reizes kad es negribu neko darīt un tad ēst uztaisa viņš un nekad neatsaka, ja mājās man vajadzīga kāda palīdzība. Tā kā laikam nav tik traki. :D
Un NĒ, es nejūtos kā darba zirgs. Man patīk izkustēties, un galu galā, ko tad man darīt visu dienu kamēr viņš darbā? Nagus grauzt?! :D
Ja tu zinātu ko tik es daru mājās, tad jau smalkās pilsētas dāmas apgāztos! :D :D :D
30.07.2015 19:53 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Selīna, man ļoti žēl Tavu draugu un bērnus, ja ēst gatavošana un mājas uzturēšana kārtībā ir izdabāšana viņiem. :D
30.07.2015 20:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man žēl, ka tev žēl. Mūs gan viss apmierina. Abi strādājam un abi esam sadalījušie pienākumus tā, kā mums patīk :)
30.07.2015 20:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es laikam noshautos, ja man buutu jaastraadaa 12h un veel vienai viss maajaas jaadara. Piereekjinot veel miega stundas, laiku uz darbu un atpakalj, dushu, briidi lai paaestu normaalaa ritmaa, tur nepaliek laiks pat aviizes virsrakstu izlasiit. :-|:-| Nope, man arii ir savi hobiji, izpriecas un draugi, nevis tikai maaja-darbs-maaja.
30.07.2015 20:45 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Un šaubos, ka sieviete var būt maiga, smaidīga būtne, ja visu dienu mājās noņēmusies ar mājas tīrīšanu / bērna kopšanu, vakarā vēl jāsagatavo izlaistajam vīrietim vakariņas un jāsagaida smaidīgai vīrs mājās?

Kamdēļ tāds uzskats? Neredzu atšķirību starp mājsaimnieces darbu un algotu ārpus mājas darbu, katra sieviete dara to, kas viņai vairāk pie sirds, ja vien ir tāda iespēja.
Es ar lielāko prieku esmu mājsaimniece, kamēr dzīve nespiež, tikmēr pa mājām (l).
30.07.2015 20:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es gar zemi par Kaitiņu un viņas apčubināto un izmasēto vīrieti! :-D:-D:-D
30.07.2015 20:46 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Un jā, vienmēr vīru sagaidu ar labu garastāvokli (pārsvarā). :-P
30.07.2015 20:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Meitenes, mainieties! Jāmaina sevi, nevis jāliek vīrietim darīt kādu darbu! Vīrietim vispār nav nekādu darbu un viņš nav vainīgs, ja jums tas nepatīk! Diennaktī ir veselas 24 h, visu var paspēt bez vīrieša iesaistīšanas! Ja ātri guļ, tad var izgulēties!
30.07.2015 20:51 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, protams, labāk jau ir būt neapmierinātai ar dzīvi, strevozai sievietei, kas skalo "vecim" (nevis mīļotajam vīrietim - jo viņš taču traukus nenomazgāja!!!) smadzenes, uzskatīt vakariņu uztaisīšanu par apgrūtinājumu un izdabāšanu citiem, tad jau labāk neēst un skandalēt, un plusā visam būt nelaimīgai un ar dzīvi neapmierinātai sievietei. Nu, ja ;)
30.07.2015 20:56 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es domāju, ka labāk ir izvēlēties tādu vīrieti, kuram ir līdzīgi uzskati. Ja nepamierina - jāmaina pret citu, nevis jādara vairāk nekā var pavilkt. Un katra var pavilkt tik cik var. Visas nav vienādas.
30.07.2015 21:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu, protams, labāk jau ir būt neapmierinātai ar dzīvi, strevozai sievietei, kas skalo "vecim" (nevis mīļotajam vīrietim - jo viņš taču traukus nenomazgāja!!!) smadzenes, uzskatīt vakariņu uztaisīšanu par apgrūtinājumu un izdabāšanu citiem, tad jau labāk neēst un skandalēt, un plusā visam būt nelaimīgai un ar dzīvi neapmierinātai sievietei. Nu, ja

Paldies dievam, man taadi skandaali izpaliek. Abi paruupeejamies par to, lai abiem buutu arii laiks atpuutai un izklaidei, nevis tikai viens rukaa kameer otrs atpuushaas, jo esam komanda. Miilam pashi sevi un viens otru, taapeec arii paarnjemam stafeti ja kaadam ir bijusi gruutaaka un garaaka diena.
30.07.2015 21:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, bet protams! Jo "labas" sievietes taču nedrīkst dusmoties, nedrīkst domāt par sevi, nedrīkst aizrādīt vīrietim un gribēt kaut ko citu nekā viņām ir. Labas un maigas sievietes pārvietojas 10cm virs zemes un spēj gan apdarīt mājas soli, gan apmierināt vīrieti, gan izcept cepumus kaimiņiem un izdekorēt eglīti. Turklāt var izdarīt to visu vienlaicīgi! :-D Tikai pēc kāda laika tām perfektajām sievietēm piemetas nervu sabrukums un mīļotie vīrieši savus eņģeļus mēdz krāpt ar nesaimnieciskām stervām.

Paldies nē, es labāk dzīvoju attiecībās, kuras nav definētas pēc stereotipiskām dzimumu lomām par to kāds kurš ir un kuram kas jādara.
30.07.2015 21:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu, bet protams! Jo "labas" sievietes taču nedrīkst dusmoties, nedrīkst domāt par sevi, nedrīkst aizrādīt vīrietim un gribēt kaut ko citu nekā viņām ir. Labas un maigas sievietes pārvietojas 10cm virs zemes un spēj gan apdarīt mājas soli, gan apmierināt vīrieti, gan izcept cepumus kaimiņiem un izdekorēt eglīti. Turklāt var izdarīt to visu vienlaicīgi! Tikai pēc kāda laika tām perfektajām sievietēm piemetas nervu sabrukums un mīļotie vīrieši savus eņģeļus mēdz krāpt ar nesaimnieciskām stervām.

Aizmirsi piebilst, ka labajaam sievieteem vieniigie hobiji driikst buut maajas tiiriishana, eest gatavoshana un miiljotaa iepriecinaashana. Vinjas nedriikst pat iedomaaties, ka var arii buut citas intereses, vai veel sliktaak, uzskatiit shiis lietas par parastiem, nepiecieshamiem ikdienas pienaakumiem, nevis par tiiraako izpriecu un laimi. :'-(
30.07.2015 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!