Attieksme, ko sieviete saņem no vīriešiem

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Saka, ka no pašas sievietes atkarīgs tas, kādu attieksmi viņa saņems no apkārtējiem vīriešiem. Vai viņai attaisīs durvis, pados roku, atvērs auto durvis, uzvilks mēteli, izmaksās utt. vai nē.

Kādai, jūsuprāt, jābūt sievietei, lai šīs visas lietas notiktu?

No manas pieredzes, daži vīrieši to dara, bet citi atkal nē... Kaut gan it kā jau uzvedos vienādi.
30.07.2015 10:44 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Un es esmu nosmējusies līka! :-D:-D:-D Kā tādas vistas! :-D

Domā Džūlijai Čaildai vīrs padeva roku un palīdzēja uzvilkt mēteli tikai tapēc, ka viņa viņam ēst taisīja? :-D
30.07.2015 14:49 |
 
Reitings 64
Reģ: 20.07.2015
Zanjux- tādā gadijumā tavs vīrietis ir tavs "kalps" nevis draugs :) Loti tukša bitiešu radība ja bez tā visa liekājām mainerem nemāk atstāt labu iespaidu uz sievieti. Jo ir loti daudz viriešu kuri pat neidomātos neko no tevis nosaulta darit,bet luk izdodas vienmer labu iespaidu atstāt uz sievietēm jo ir harizma un viriskiga agresivitate/nepaklausanas un sava nostāja,kas parasti sievietem loti patik. :)

Pajautā vinam,vai bez visām tqm dzentlmeniskajam manierem un nedarot to visu,mācēty atstāt labu iespaidu uz sievieti ;)
30.07.2015 14:50 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Cataleya, nu kāpēc, visi ieraksti ir pozitīvi, izņemot mans izņēmums, bet tas ir reti, un patiesībā tā ir viņu darīšana? Latvijā, tāpat kā citās valstīs ir memmīši, kas paši nemāk neko gatavot, un ja vēl sieviete neko negatavo, tad abi aug resni no burgernīcu ēdieniem, un arī viens pret otru nezin cieņu, bet tie ir izņēmumi.


Mans vīrietis pret mani izturās kā pret dāmu, nekad neesmu jutusies slikti, viņš ir ļoti labs un es viņam gatavoju ar lielāko prieku, un arī uz savu darbu es gatavoju kūciņas un cepumus, kad ienāk prātā palutināt kolēģus, un jau vēlreiz saku, manas gatavošanas prasmes ceļ tikai manu latiņu, un esmu pārliecināta ka tā ir daudzām cosmo meitenēm, te bija forša kūku diskusija, super, tās meitenes kas cep tādu skaistumu un garšas baudījumu var būt lepnas, jo pārsit lielu daļu stulbu eiropiešu kas olu nemāk uzcept!!!!!
30.07.2015 14:51 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es te kadai ko personigi adreseju? Kadai saku, ka tas , ko vina dara , ir nepareizi? Jums daudzam , man liekas, ir loti lielas pasapzinas problemas un lieli kompleksi, ja katrs mans rakstitais vards tiek nemts TIK NENORMALI personigi , interpretets pa savam un vel piedomats vesels stasts klat. :-O:-D:-D:-D
30.07.2015 14:52 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Patīk man tādas pieklājības izpausmes un šķiet pavisam normālas, bet, ja nav pārspīlēti un neapejas kā ar tādu porcelāna lelli. Sabiedrībā kopumā novērotais gan ir skumji, ja pat elementāri pa durvīm pa priekšu nepalaiž un tā...
30.07.2015 14:53 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Nē Cataleya, es pasmaidu par tevis teikto, jo tu dzīvo kaut kā ne tā... Vai neesi eskota meitene savā apvidū? Tām tiešām nevajag neko darīt :-) ;-)
30.07.2015 14:54 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
teika_spoliti, un ko tu vel izgudrosi?
Es vai nu mazgaju pati vai dodu prom dry cleaning. Man katru nedelu nak apkopeja, tadel nav nepieciesamibas pasai veikt lielo tirisanu.
Un jus tiesam neesat veselas. Have a nice life.;-)
30.07.2015 14:56 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Kā nevar argumentēt, tā sakas "jūs vistas", "jums kompleksi" :D Nu, tad jau šos jēdzienus var griezt arī otrādi! :-P

Te jau dažām sen pa vīlēm laužas ārā, ka nekas cits kā nauda, nauda, nauda, nauda nav redzama, vajadzīga utt. Bet ko darīt, ja bērnība bijusi nabadzīga, tad tgd jāatgūst iekavēto! ( ar pirkstu nerādīšu par kuru runāju :-P )
30.07.2015 14:57 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Here it goes again..
30.07.2015 14:59 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es esmu pilnīgā sajūsmā, jo beidzot sapratu mehānismu kā darbojas šitā birku karināšana par "tev jau tikai nauda" un "iedomīga eskorta dāma". Izrādās, ka ar naudu tam, protams, ir visai mazs sakars! :-D Bet smieklīgi ļoti! :-D
30.07.2015 15:05 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Es aizstāvu savējos un man nepatīk, ka saka ka Latvijā te ir tikai slikti, vai kādu labu vārdu nevar pateikt?
Varbūt tāpēc čabulīte ir tur prom, jo šeit tādu normāls neņemtu, ārzemēs tomēr veči ir vairāk izmisuši, ne tur skatās cik izglītota, cik strādīga.
30.07.2015 15:06 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Manejais ir dzentelmena tips.paturesdurvis ari svesiem, vismaz grutniecem un veciem cilvekiem. Saprotams ari man, bet neparspilejot izraditu ruupes. Gluzi kaa wee ari pati varu atvert durvis un neuzskatu ka virietim butu jaskrien pa galvu pa kaklu atvert durvis.
30.07.2015 15:13 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Es te kā jaunpienācējs atļaušos iespraukties ar viedokli.

Mēs, veči, esam ļoti dažādi. Ir tādi, kam no bērna kājas jau tiek ieaudzināts, kādai jābūt vai nav jābūt attieksmei pret sievieti, ir tādi, kam necieņa pret sievietēm arī nāk jau no mazotnes. Citi laikam ejot šo attieksmi un uzvedību maina, citi nē. Ja tiek jautāts, kādai jābūt sievietei, lai sagaidītu augstāk minētos ''džentlmeniskumus'', tad uz to arī nevar būt konkrētas atbildes, jo ir tādi, kam nevajag neko, lai tā uzvestos, bet citi tā neuzvedīsies pat ja sieviete būs 10/10 visā, jo vienkārši neuzskatīs, ka viņiem tas jādara. Kā piemērs, man ir draugs, kas ienīst (nebaidos no šī vārda) savu māti jau kopš sevi atceras un, diemžēl, tas ietekmējis viņa izturēšanos pret visām sievietēm, kas gadās viņa ceļā.

Uz tādām lietām kā mājas tīrīšana, ēst gatavošana u.c. vispār nevajadzētu iedalīt dzimumus. Dara kopā vai dara visu attiecīgi sadalot, izvērtējot kam vairāk laika, iespēju un tamlīdzīgi. Attiecības tomēr ir komandas darbs, ne stereotipiem pilna dzimumu salīdzināšana vai kaut kādas lomu spēles. :D
30.07.2015 15:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Salemana, tu izklausies pēc manas omes, izņemot to, ka mana ome nav tik aizspriedumaina.
30.07.2015 15:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Manuprāt, tādas lietas kā smagākas somas nešana vai palaišana pa priekšu telpā NAV APSPRIEŽAMAS. Man pat universitātē visi puiši - studenti palaiž pa priekšu, kad iet ārā no auditorijas. Smagas somas būtu jānes jebkuram vīrietim, lai kādā statusā tas būtu attiecībā pret sievieti, ja viņi dodas kopā!!!

+10000
30.07.2015 15:22 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Kāds sakars vispār ēst gatavošanai ar durvju atvēršanu?
Tas ir tāds kā barteris, ka es Tev taisīšu ēst, bet Tu man atvērsi durvis? :D Vispār nesakara komentāri.

Salemana, tu izklausies pēc manas omes, izņemot to, ka mana ome nav tik aizspriedumaina.

It kā nekas, bet es tik ļoti sasmējos :D
30.07.2015 15:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cataleya un tu vari nelielīties ka to nedari, tas nav nekas cildinošs, jo ja sieviete nemāk gatavot ēst un negatavo vienalga kāda sabiedrības slānī viņa dzīvo, tas neko labu nepasaka, tas nozīmē, ka viņa ir slinka sieviete, kas neko nevēlas iemācīties.

??? A varbūt tavs vīrietis ir nemakulīgs un slinks, jo nespēj pildīt savu pienākumu = uzturēt ģimeni!? Tas, ka tu strādā pilnu darba dienu un mājās ņem vēl otro slodzi arī nemaz neko labu par tevi un tavu vīrieti nenorāda.
Protams, Cataleya atkal mazliet izcēlās, bet nu šitā sliņķes piesaukšana ir kkas ārprātīgs.. ne visas grib būt darba zirgi un ne visi vīrieši ir bezkaunīgi un izlepuši, un neliek savām mīļotajām sievietēm stāvēt pie plīts ;-)
30.07.2015 15:27 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Man patīk gatavot ēst un mans līgavainis arī man gatavo ēst, tīra māju un nekad neesmu gludinājusi nevienu viņa kreklu ;-) takā neanalizēsim te.
Bet lielīties, ka gatavot nemāk, man tas nav saprotams.
30.07.2015 15:31 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Neko aizvainojošu Cataleyas teiktajā nesaskatīju. Vai tad tā nav, ka Latvijā, īpaši četrdesmitgagnieku + vidū, ir nesamērīgi augstas prasības pret sievieti. Jaunajiem vīriešiem tas nu jau mazāk novērojams, jo viņi ceļo, padzīvo arī citās valstīs un redz, ka var dzīvot arī citādi, bet, piemēram, mūsu vecāku paaudzei sievietes - kalpones- sindroms ir visai izteikts. Turklāt šīs sievietes bieži nesaprot un aprunā jaunās sievietes - kā var negribēt pēc nogurdinošas darba dienas uztaisīt ēst, kā var negribēt ravēt puķu dobes. Ja sieviete oficiālu darbu nestrādās, veiks mājas soli, tad - kā tā var- es varu/ēju visu - audzināt bērnus, strādāt algotu darbu, izravēt dārzu, aiziet uz kūti:-D ...un tad, kad tādām visvarēm pavaicā, kādas bija attiecības ar vīru vai kāpēc liela daļa no viņām ir šķīrušās, tad atbildes nav... Skaidrs, ka tā dzīvot ir/bija grūti, skaidrs, ka ir sagurums, sapīkums, bet to, ka sev varētu atvieglināt dzīvi, kādu ikdienas darbu atmetot vīrietim, - nē, nu, ko tu, tas taču tikai sievietes darbs izmazgāt drēbes, iztīrīt māju, uztaisīt ēst, izstaigāt visas vecāku sapulces, izravēt dārzu...
30.07.2015 15:33 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Salemana, varbut lasit kartigak jaiemacas? 1) Es neteicu , ka nemaku, es teicu, ka to gluzi vienkarsi nedaru. 2) Es nelielos , vienkarsi komenteju ieprieksejas meitenes uzskatu, ka , ja virietis veic kadas dzentelmeniskas darbibas, tad majas sagaida appuisosanu.
Ka piemeru mineju savu kolegi, kurs ir tirs dzentelmenis , bet no stradajosas sievietes negaida ari kulinares/ apkopejas pienakumu pildisanu.
Selina, paldies , ka uztveri domu.
30.07.2015 15:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits