Attieksme, ko sieviete saņem no vīriešiem

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Saka, ka no pašas sievietes atkarīgs tas, kādu attieksmi viņa saņems no apkārtējiem vīriešiem. Vai viņai attaisīs durvis, pados roku, atvērs auto durvis, uzvilks mēteli, izmaksās utt. vai nē.

Kādai, jūsuprāt, jābūt sievietei, lai šīs visas lietas notiktu?

No manas pieredzes, daži vīrieši to dara, bet citi atkal nē... Kaut gan it kā jau uzvedos vienādi.
30.07.2015 10:44 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Nē. Nē, nē, nē, tāda ucinaashanaas būtu tik neērta. :D
30.07.2015 11:13 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
nav runas par to, ka nemāku, bet to, ka vēlos, lai pret mani tā izturas.


Tad meklē tādu vīrieti, kurš ne soli no tevis neatkāpsies un gribēs tevi apčubināt visu laiku. :)
30.07.2015 11:15 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Arī mans draugs vienmēr pastiepjas un atver durvis no iekšpuses :)
Nu nezinu, varbūt es esmu tāda stereotipaina (vai kā jāsaka? :D), bet kaut kā vienmēr sanācis uzturēties tādu vīriešu, puišu klātbūtnē, kuri, atverot durvis, palaiž mani pa priekšu vai piedāvā panest smagāko somu, neuzskatot to par nezin kādu pakalpojumu, bet gan darot to automātiski un pret visām sievietēm, varbūt pat nepiedomājot par to, ko tagad tā sieviete domā par šo žestu. Atzīšos, ka esmu pie tā pieradusi un uzskatu, ka ir normāli un vajadzīgs tā rīkoties, tomēr tas nenozīmē, ka varu kādam pieprasīt šādu rīcību, ko arī nedaru.

Cik es esmu novērojusi, tas ir ieaudzināts, iegājies laika gaitā un tik ātri tā vien nevar cilvēku iemācīt kļūt galantam, džentlmenim. Un vispār, nav nekāds suns, ka jāmāca.. Nu var mēģināt pateikt, ka vēlētos, lai viņš dara tā vai šā, bet nu es neticu, ka tāpēc viņš kļūs savādāks. Šādas rīcības notiek dabiski, plūstoši un to pieprasīšana izskatās vēl neglītāk nekā nedarīšana.

Un vispār, par durvju atvēršanu un tādām lietām, atcerējos Burkā rezidence, runā namamāte :D
30.07.2015 11:18 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Atkarīgs no abiem. Satiekas sieviete un vīrietis, tātad divi un divas ietekmes puses uz situāciju. Sievietei pašai jājūt cieņa pret sevi un jāizturas kā dāmai, tad arī izšķiros vīriešus, kuri ir pieklājīgi džentlmeņi un kuri nav/ nepievērš tam tādu uzmanību. Tāpat neviena sieviete nevar pilnībā izvairīties no neaudzinātu tipu uzmanības, ja vien nesēž četrās sienās.
30.07.2015 11:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
acita
nav runas par to, ka nemāku, bet to, ka vēlos, lai pret mani tā izturas.

Noalgo šoferi, brauciet abi ar draugu aizmugurē un tavs draugs vienmēr izkāpjot, eleganti pasniegs tev roku :D Un vienmēr sēžoties iekšā, atvērs durvis.
Man laikam interesē, no kurienes tev tāda patoloģiska vēlme pēc tādiem ārišķīgiem un bezjēdzīgiem žestiem? Vai nejūties pārliecināta par sevi kā par sievieti?
30.07.2015 11:23 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++ TRY
Un vispār, par durvju atvēršanu un tādām lietām, atcerējos Burkā rezidence, runā namamāte


Paskaties seriālu "Smalkais stils"- iespējams atradīsi vēl visādas jaukas lietas, ko tev patiktu ieviest savā ikdienā. Piemēram, pēcpusdienas tēju sveču gaismā :D
30.07.2015 11:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Piemēram, pēcpusdienas tēju sveču gaismā


....

Vai jauku lauku kotedžu, kur rīkot dārza svētkus ar auksto galdu. :) hihi.
30.07.2015 11:31 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Vai nejūties pārliecināta par sevi kā par sievieti?

Man šķiet, ka pašpārliecinātībai ar šo nav nekāda sakara, jo esmu pietiekami pašpārliecināta, taču vienalga uzskatu šādus žestus par vajadzīgiem. Un domāju, ka neesmu vienīgā.
30.07.2015 11:31 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
nu ja runa ir par savu vīrieti, tad jā viņa attieksme pret sievieti ir atkarīga no tā kā izturas sieviete, tas kādus signālus dod, ar to pašu cik daudz dara pati un cik daudz atstāj vīrieša ziņā.

bet kas attiecas uz svešiem vīriešiem, tad daudz ir atkarīgs no vides, piemēram, ja man darbā vīrietis nepalaiž pa durvīm vai nepalīdz kādā konkrētā situācijā es protams izdarīšu secinājumus par viņu. Tai pat laikā man jārēķinās, ka ne visi varētu būt tik izpalīdzīgi un laipni kā man gribētos un no manas attieksmes nemainīsies viņu uzvedība.
30.07.2015 11:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu daudz kas jau ir atkarīgs no mums pašām un lai kā man negribētos to atdzīt arī no vecuma .... :-/
30.07.2015 11:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
TRY
Nu žestiem ir robežas. Atvērt ārdurvis, palaist pa priekšu, nest smagumus, utt. lielākajia daļai vīriešu ir pilnīgi pašsaprotamas lietas, ko viņi dara vispār nedomājot- pilnīgi automātiski.
Bet likt vīrietim katru reizi skriet apkārt mašīnai, lai atvērtu durvis.... :D Tas laikam ir mazliet smieklīgi :D
30.07.2015 11:36 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
Blodie +++

Atkarīgs no abiem. Satiekas sieviete un vīrietis, tātad divi un divas ietekmes puses uz situāciju. Sievietei pašai jājūt cieņa pret sevi un jāizturas kā dāmai, tad arī izšķiros vīriešus, kuri ir pieklājīgi džentlmeņi un kuri nav/ nepievērš tam tādu uzmanību.


Man arī šķiet, ka ja sieviete gaida džentelmenisku attieksmi no vīrieša, tad arī pašai attiecīgi jāizturas.
Protams, ir jauki, ja vīrietis ir džentelmenis, jo viņam tas ir ieaudzināts, taču vēl jaukāk ir, ja vīrietis ir džentelmenis tāpēc, ka viņš vēlas tāds būt. :-)
30.07.2015 11:41 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Atkarigs no abiem- gan sievietes, gan viriesa.
Tadus zestus ka durvju atversana, palaisana pa prieksu , smagumu nesana, metela padosana u.tml. uzskatu par absolutu normu. Ja virietis to neievero-pamanu momenta.
Ari tas, ka virietis man atver masinas durvis un palidz iekapt- esmu pie ta radusi. Nespeju ta uzreiz iedomaties nevienu, kurs ta nedaritu. Lai izkaptu , gan negaidu, kamer man attaisis durvis.
Visi sie zesti man liekas raksturo virieti tiesi tapat, ka nez, maiga balss un maigs pieskariens raksturo sievieti. Tas ir manieres un uzvediba , kuram ir japiemit.
30.07.2015 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 109
Reģ: 05.01.2010
Bija labs teiciens par durvju atvēršanu un sievietes palaišanu pa priekšu - ''nevis tādēļ, ka sieviete ir princese, viņš vienkārši ir džentlmenis''. :-) Ja vīrietis tā dara nevis tāpēc, ka viņam liek, bet tādēļ, ka tas liekas pašsaprotami, kāpēc ne! Par mašīnas durvju atvēršanu tas gan būtu mazliet pārspīlēti, taču ēku durvju atvēršana un palaišana pa priekšu ir jauks žests! :-)
30.07.2015 11:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kādai, jūsuprāt, jābūt sievietei, lai šīs visas lietas notiktu?

Audzināts vīrietis ar labām manierēm atvērs durvis (u.c. pieklājības žesti) jebkurai sievietei..
30.07.2015 12:05 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es nemūžam neņemtu sievieti, kurai tik svarīgu vietu dzīvē ieņem viņas ucināšana. Dzīvē ir augstākas vērtības. Jā, elementāras pieklājības normas no vīrieša puses ir jāievēro, bet, ja to vai nu viens, vai nu otrs īpaši uzsver, tad tas ir galīgi garām. Un no pieredzes zināms, ka tie mēteļu vilcēji un savu apavu pucētāji neko citu arī neprot.
30.07.2015 12:23 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
haha, teika_spolite, mēs te visu laiku par vienu un to pašu :D
Šādas rīcības notiek dabiski, plūstoši un to pieprasīšana izskatās vēl neglītāk nekā nedarīšana.
30.07.2015 12:31 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Mans draugs arī atver durvis no iekšpuses. :-)

Atkarīgs no vīrieša un sievietes. Ir tādas sievietes, kuras ar savu "es neesmu invalīds, visu pati varu un māku" atbaida jaukos žestus un ir tādi vīrieši, kuri šos žestus pat nav redzējuši, kur nu vēl darījuši.

Man patīk, ja pret mani izturas kā pret sievieti. :-)
30.07.2015 12:45 |
 
Reitings 64
Reģ: 20.07.2015
Piekrītu skudrulācim. Ir lietas,ko vīrietim derētu ievēro piemēram smagumu nešana,palaišana pa priekšu..bet nu kad sāk ar to dżentlmeniskumu pārspílēt,kā piemēram durvju atvēršana mašīnā vai nedod dievs somimas nešana,tas no malas izskatās loti nożēlojami un smieklīgi,tā itkā vīrietis būtu lupata un kaut kāds kalps sievietei :D ar dženteniskumu nevajadzētu pārāk aizrauties,ja vien nevēlas par sevi atstāt lupatas iespaidu,protams pienemu ka noteikti šeit būs kāda kura man nepiekritīs,bet tā nu tas ir.
30.07.2015 13:36 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Royce, ar džentlmeniskumu jau nav jāizprot izdabāšana visām sievietes vēlmēm.. Vīrietis, kas izturas cieņpilni pret sievieti, palaiž apsēsties vai panes smago somu, manuprāt, tikai paceļ savas akcijas. Ir atkarīgs, kāpēc vīrietis tā dara, arī mašīnas durvis var atvērt sievietei, neizskatoties pēc lupatas vai sunīša, kas pēc svilpiena skrien un dara.
Es tiešām iesaku paskatīties "Smalkais stils" (jeb Keeping un appearances), Tur atspoguļotas abas galējības tam, kad vīrietis skrien kā suņuks pēc sievas svilpiena un kad nedara absolūti neko, un abi varianti ir neglīti. :D
30.07.2015 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)