Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai algai ir nozīme attiecībās?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Piemēram, ja jums alga uz rokas ir 1000 - 1500 (Latvijas apstākļos) un jūsu iepazītajam vīrietim alga būtu par 200 - 300 EUR mazāka. Vai veidotu attiecības ar tādu vīrieti?
27.07.2015 14:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Personīgi man patīk, kad vīrietis ir "stiprāks"par mani, arī materaljā ziņā, bet tas noteikti nav būtiskakais faktors,
tiesi ta;-)
29.11.2018 11:38 |
 
Reitings 17130
Reģ: 27.11.2018
Nekad neesmu agrās stadijās zinajusi vīrieša algu, bet lgandrīz visās attiecībās brīdis, kad tas tiks šis jautajums tiks apspriests. Personīgi man patīk, kad vīrietis ir "stiprāks"par mani, arī materaljā ziņā, bet tas noteikti nav būtiskakais faktors, te vairaks atkarīgs no cilvēkiem pašiem, man piemēram svarīgi, cik apdomīgi cilvēks terē līdzekļus, kādas nākotnes perspektīvas utt šaja gadījumā algu atšķirība nav tik būtiska un ar šādām LV algām var pilnīgi komfortabli dzīvot, ņemot verā ekonomisko situāciju valstī, vēsturi, vidējās algas utt Cilvēki, kuri nākot no parstām gimenēm, bez bagātu vecāku, mīļāko, vīru, sievu utt atbalsta un godīga, respektablā ceļā, un vēl īsā laikā sasnieguši lielus finasiālos panākumu un, needzīvojot kada no ekonomiski attīstītajam valstīm tikai var apbrīnot, bet cik tādu ir? Un tas arī nav pamats justies kādu augstākam, jo katram dzīve savi sasniegumi un stāsts.
29.11.2018 10:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
viņai nav par neko citu ko stāstīt, atceros Emanuelli, arī mala savu plati, tikai bišku plašāk..
viņa nevar mainīties, jo tad parādīs, ka viss nav tā kā fantazē.
29.07.2015 09:23 |
:-D:-D
29.11.2018 01:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par cataleya.. šai sievietei vispār viss dzīvē grozās ap skaistām, tievām sievietēm, kuras mīl bagāti vīrieši vai arī nauda, nauda, nauda. Kā sākas diskusija par naudu vai tievumu tā viņa ir klāt ar norādi, ka Eiropā tā nav. Eiropā ir savādāk.
Interesanti, pa kuru laiku tev, bagātai sievietei ar vīrieti pie sāniem, augstākās sabiedrības tusiņu apmeklētājai vēl atliek laika ienākt šajā prasto latviešu forumā??? kur tu ņem to laiku? un priekš kam tu esi te, ja tev viss dzīvē ir tik rožaini? Sāpe iekšā kāda grauž, ka visām gribi stāstīt cik tev labi un kā ir tur-bagāto zemē? Pašapziņa tik zema, ka jālielās par saviem sasniegumiem cosmo forumā, kur lielākajai daļai arī 1000eur ir pietiekoši liela summa? Gribi kādai "latviešu pelei" atvērtas acis un pastāstīt dzīves īstenību?
BET priekš kam? Ja jau esi mierā ar sevi un savu dzīvi priekš kam par to jārunā te, cosmo? citam nav kam palielīties vai pastāstīt? bagāto sabiedrībā tevi nesapratīs?
29.07.2015 09:10 | no
+
29.11.2018 01:41 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Piemēram, ja jums alga uz rokas ir 1000 - 1500 (Latvijas apstākļos) un jūsu iepazītajam vīrietim alga būtu par 200 - 300 EUR mazāka. Vai veidotu attiecības ar tādu vīrieti?

Nu drausmīga atšķirība šajā gadījumā....nezinu, kā to pārdzīvotu. :-D Protams veidotu, tāpat viss var mainīties.
29.07.2015 12:28 |
 
Reitings 52
Reģ: 15.07.2015
Veidotu - tikai nejau no algas tas ir atkarīgs, bet no vīrieša, viņa attieksmes un spējas savus līdzekļus saprātīgi saplānot.
Uzskatu, ka tīri morāli vīrietim jābūt 'augstākam' un spēcīgākam, tie 300 EUR ir nieki :)
29.07.2015 12:20 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es kādus piecus gadus, kopš jau bijām kopā, nemaz nezināju sava vīrieša algu! un tagad pēkšņi pēc 7 gadu kopā būšanas, dažādu apstākļu ietekmē, mana alga kļuvusi lielāka nekā vīrietim. Pēc dažas labas loģikas iznāk, ka man savs vīrietis pēkšņi tā dēļ jāpamet, vai? Kaut kāds stulbums tā pārlieku lielā milzīgās naudas gaidīšana no vīrieša mūsdienās, manuprāt.
29.07.2015 12:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un par to, cik kuram liekas daudz - tas ir tikai no pieraduma atkarīgs. Starp citu, negausība ir grēks. Dzīšanās pēc lielām summām ir kaut kāda psiholoģiska novirze, jo vienam cilvēkam patiesībā daudz nevajag.
29.07.2015 12:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Attiecību veidošanas procesā es nekad nepainteresējos par vīrieša algu, tāpēc laikam veidotu. Piekrītu tiem, kas saka, ka tā starpība arī nav tik liela, lai to justu.
29.07.2015 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 833
Reģ: 17.12.2010
Es arī ik pa laikam domāju par šo tēmu, manējais arī mazāk pelna, bet es pelnu labi nav baigi patīkama sajūta bet cenšos par to nedomāt un koncentrēties uz citām lietām
29.07.2015 11:04 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
ja patiešām mīl, tad mīlēs kaut pliku un nabagu, vai tiešām tikai pēc naudas vērtības veidojam attiecības? Nē, taču! Ja vien nav gold digger.
29.07.2015 11:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man gan patīk palasīt Cataleyas komentārus. Un kaut kad sen atpakaļ, kad viņa atklājās / vai kāds viņu atklāja ( pat vairs neatceros ), arī uzmetu aci, un tiešām liekas, ka cilvēks dzīvo forši un ar vērienu :)
Kas tur slikts? Es ar smaidu lasu. Un ir taču forši, ka citur dzīvo savādāk. Cilvēkam paveicies, es tikai priecājos. Un cik saprotu, viņa pati izsitusies ir, nevis kāds viņu uztur.
Un mani vienmēr smīdina tie komentāri, ka ja cilvēks būtu veiksmīgs un laimīgs, tad te nesēdētu un neko nestāstītu , ka nebūtu tam laiks :D Tās, kas tā uzraksta, laikam pašas sevi par neveiksminiecēm uzskata, ja jau te sēž un ir ļoti garlaicīgas, ja jau atrod laiku šādam te, nekam nederīgam forumam :D
29.07.2015 10:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.07.2015
Es saprotu Cataleya's "uzbraucienu", bet 3000 eiro uz rokas priekš Latvijas, jaunākam par 30 gadiem, sākot biznesu no 0 ir pietiekami, vismaz man tā tas ir. Ar laiku domājams pieaugs. :)

Neēsmu pastāvīgais viesis šinī forumā...cik redzu daudziem ir viedoklis par Cataleyu un viņas dzīvesveidu, varbūt kāda zina ar ko Cataleya nodarbojās? Lieta ir tāda, ka ja nauda nav viņas un tā ir viņas drauga/vīra vai kāda cita cilvēka nauda, tad jebkurā laikā viņa var tikt aizvietota ar jaunāku un svaigāku eksemplāru. Playboy vadītājs tak arī vecs un bagāts, bet "zaķiši" visu laiku tiek atjaunoti ar jaunākiem eksemplāriem, tāpat arī ar daudziem citiem miljardieriem. :)
29.07.2015 09:28 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
viņai nav par neko citu ko stāstīt, atceros Emanuelli, arī mala savu plati, tikai bišku plašāk..

viņa nevar mainīties, jo tad parādīs, ka viss nav tā kā fantazē.
29.07.2015 09:23 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es negribētu lai Cataleya aiziet no foruma, man ir interesanti lasīt citādu viedokli, bet gribētos redzēt, ka šis cilvēks arī mainās, paverās no cita skatu punkta.
29.07.2015 09:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tā kā abi ar draugu esam studenti, tad nu pašlaik nauda nespēlē lielāko lomu. Abi mācāmies un strādājam, dažreiz viņam vairāk, dažreiz man. Un arī vēlāk, ja draugs pelnītu 200 eur mazāk (ja vien tie nav 400 un 200), bet autores minētās summas, ne mirkli nedomātu pārmest vai kaut kā norādīt uz to, ka mani tas neapmierina. Galvenais censties un darīt.
Lai gan es ari esmu diezgan pieticīga, un, manuprāt, ar 3000 eur Latvijā ir vairāk kā pietiekami, lai labi dzīvotu, bet katram jau tā izpratne cita, balstoties uz to, kā bērnībā dzīvots, kādi draugi un tā.
29.07.2015 09:12 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es tikai minēju kā piemēru, jo no tavām diskusijām izsecināju to,
Man svarigi, lai mes butu no vienas socialas vides ar vienadam iespejam, perspektivu utt. Un grozi ka gribi, bet nauda spele lielu lomu, jo ja nevari atlauties to pasu , ko citi, tad tas nav tavs klubins. Konkreti cipari man nav tik butiski, jo kadam vienmer bus vairak, kadam mazak.

P.S.fusion, 3000eur un golddiggers, really?! Ar 3000 eur tacu neko vairak par normalu dzivi ( bez knapinasanas) Riga nevar atlauties.

Un citās diskusijās tu rakstīji, ka svarīgi ir tie pulksteņi un auto un tas ka sieviete tiek apdāvināta ar dārgām rotām un vadāta dārgos ceļujomus, tātad līmeni ir sasnieguši tie cilvēki, kas spēj izdabāt tik lielā mērā, pārējie nav no tava sociālā slāņa. :-(
29.07.2015 09:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par cataleya.. šai sievietei vispār viss dzīvē grozās ap skaistām, tievām sievietēm, kuras mīl bagāti vīrieši vai arī nauda, nauda, nauda. Kā sākas diskusija par naudu vai tievumu tā viņa ir klāt ar norādi, ka Eiropā tā nav. Eiropā ir savādāk.
Interesanti, pa kuru laiku tev, bagātai sievietei ar vīrieti pie sāniem, augstākās sabiedrības tusiņu apmeklētājai vēl atliek laika ienākt šajā prasto latviešu forumā??? kur tu ņem to laiku? un priekš kam tu esi te, ja tev viss dzīvē ir tik rožaini? Sāpe iekšā kāda grauž, ka visām gribi stāstīt cik tev labi un kā ir tur-bagāto zemē? Pašapziņa tik zema, ka jālielās par saviem sasniegumiem cosmo forumā, kur lielākajai daļai arī 1000eur ir pietiekoši liela summa? Gribi kādai "latviešu pelei" atvērtas acis un pastāstīt dzīves īstenību?
BET priekš kam? Ja jau esi mierā ar sevi un savu dzīvi priekš kam par to jārunā te, cosmo? citam nav kam palielīties vai pastāstīt? bagāto sabiedrībā tevi nesapratīs?
29.07.2015 09:10 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Lielu lomu nauda spēlē tāpēc, ka Cataleya esi nokļuvusi tādā sabiedrībā, kuras augšgalā ir materiālās vērtības. Tavi minētie 3000 EUR kādam ir liela nauda, kādam ir niecīga, bet tas nenosaka cilvēka vērtību un līmeni.
Algas apmērs lielā mērā ir atkarīgs no nozares kurā darbojies. Tas ir visur ne tikai Latvijā.
Kā piemēru varu minēt ārstus un skolotājus
Es ļoti cienu daktera profesiju, bet diemžēl Latvijā ārsti nepelna 3000 EUR un arī tavā Šveicē viņi nepelna kā investori vai vērtspapīru tirgus spekulanti, vai brokeri, kas īsā laikā var uzvārīt sev prātā neaptveramas summas. Tikai atšķirībā no šiem cilvēkiem bez ārsta viņu dzīves būtu grūti iedomājamas, tāpat kā bez skolotāja kas ieliek sevi no visas sirds un dvēseles un dara savu darbu ar tīrāko apziņu, vai ugunsdzēsējs kas no dārga Poršē griež laukā pusdzīvus jaunus cilvēkus iekšēji lūdzot lai šī diena viņiem izrādas laimīga, un tajā mirklī tie ir TIKAI CILVĒKI, nevis nauda. Diemžēl šī profesijas nav novērtētas un teikt, ka viņi nav līmenī, nožēlojami.
Man šķiet nožēlojami tie cilvēki, kuri akli vadās dzīvē pēc naudas, bagātības, kuri praktiski sevi pazaudē, pazaudē vērtības, kā ģimene, mīlestība un cieņa no vistuvākajiem. Es domāju, ka tu esi viena savā svešumā, vai tev svētdienas rītā ir pankūkas uz galda un apkārt sēž ģimene, smaidīgi bērni ko esi iznēsājusi un uzaudzinājusi, neskatoties uz savām fiziskajām aprisēm kā tās mainās, un mīlošs vīrs kas rūpējas par ģimen - NĒ. Tādēļ spriest par līmeni gluži vienkārši ir lieki, jo tu neesi to sasniegusi. Diemžēl!
29.07.2015 08:59 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Nav manā paziņu lokā daudz bagātnieku, taču tie kuri ir un viņu sievas.. hmm.. nevaru iedomāties, ka viņas līstu forumā atzīmēties par to cik kas viņām maksā un ko labu vīri sev iegādājuši. :D
Ak, jā, bet Cataleyas līmenim tie tādi nabagi vien tāpat skaitītos. Tā kā visdrīzāk mans novērojums neskaitīsies. :'-(
Es par savu dzīvi nesūdzos, bet ja nu gadījumā būtu tikusi pie tik pārbagāta veča un pati būtu tāda miljonāre, tad es atrastu kaut ko labāku ko darīt. Katrā ziņā diez vai man būtu tik daudz laika, lai ienāktu cosmo nabadzītēm apskaidrot kā visur citur pasaulē viss notiek un kā ir un kā nav normāli. Bet varbūt jājūtas pateicīgiem par to, ka šī būtne ir uzņēmusies glābt latviešu sievietes un vispār latviešus no apkārt valdošās tumsonības.
28.07.2015 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits