Vai algai ir nozīme attiecībās?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Piemēram, ja jums alga uz rokas ir 1000 - 1500 (Latvijas apstākļos) un jūsu iepazītajam vīrietim alga būtu par 200 - 300 EUR mazāka. Vai veidotu attiecības ar tādu vīrieti?
27.07.2015 14:22 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
*
nedz nododami

*nosodami
28.07.2015 12:38 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Baigie arostikrāti atradušies vēl pirms 20 gadiem vai pat mazāk braukajāt sabiedriskajā transportā un lielākā ģimenes vērtība bija jaunais importa televīzors "Supra" :-D

Nu iphone kredītā sapirkušās runājat par dažādiem sabiedrības slāņiem :-D Redz nevar tikties tak sieviete ar 2000€ algu ar vīrieti ar 500€ algu pilnīgi citi sabiedrības slāņi :-D

Labi ka ārzemnieki nesaprot latviski šo izlasot smietos, kā kutināti un uz mūžiem Latvijai būtu pamuļķu zemes zīmogs :-D
28.07.2015 13:40 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
P.S Par kādiem sabiedrības slāniem varētu sākt runāt cilvēki kas pelna ap 100000€ gadā, bet ne jau Rīgas kredītu vergi, kam kredīti saņemti līdz pensijas vecumam :-D
28.07.2015 13:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vatson, pirms atkal saksi rakstit savas fantazijas par manu dzivi, ieteiktu pieversties savejai. Piemeram, pacensties vairak darba, lai varetu vecaku ne mazos paradus nomaksat ( redz, es ari kadreiz palasu , ko TU raksti). ;-)
Un tev nav obligati jaskraida man pa forumu pakal un jakomente viss manis rakstitais. Ka ari..seit tik uzstajigi izskanejusais "domu grauds" , ka es komenteju tikai naudas temas... Lasit jums laikam kartigak jaiemacas. Starp citu, pirms kada laika es izveidoju temu( pietiekami nopietnu Cosmo forumam) par vardarbibu interneta. Nez kadel tur visas man sekojosas klukstes neko nerakstija.
Jauku pecpusdienu! 8-)
28.07.2015 14:01 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Cataleya, es pilnīgi piekrītu Vatsonam, cik esmu redzējusi, tik raksti par savu ūber kruto dzīvi, kuru sagādājis vīrietis, ar kādiem var tikties un nevar, utt. varbūt bišku nolaidies no saviem iedomātajiem augstumiem?! tu esi tāda pati kā visas citas meitenes, tevī nav nekā īpaša, ja nepieskaita vīrieša nopelnus, kuri tev nepieder, bet viņam.
28.07.2015 14:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es nebūt neapgalvoju, ka visas meitenes no trūcīgām ģimenēm ir golddigeres, nebūt nē.

Bet tas, no kādas summas vīrieša naudas maks kļūst iekārojams, ir diezgan indivuduāli.

800 vai 1000, 1200 vai 1500 - tā nav tāda dramatiska algu atšķirība, ka jāsāk runāt par dažādiem sabiedŗības "slāņiem" vai bagātās kundzes un Alfonsa attiecībām. Darba vietas maiņa (uz lielāku vai dāsnāku uzņēmumu tajā pašā amatā), un problēma atrisināta.
28.07.2015 16:23 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vēl nesen tu vīrieti, kurš neuztur sievieti sauci par nederīgu vaislu.
Bet par ko tu vispār cepies? Tev taču ir vīrs ar kuru tu dalies..
28.07.2015 16:37 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Un vēlreiz piesakās tās aristokrātes, kam vismaz vecāki bija turīgi pēc rietumu standartiem :-D Gan jau ka kosmo tādas uz roku pirkstiem skaitāmas :-D

Uzcelta māja no fenderētiem materiāliem 90tajos lietots opel kadet un importa tv neskaitās turība...

Pašas turīgi dzīvo labi ja pāris gaus bet degunus jau sacēlušas gaisā ne pa jokam :-D

Atcerieties, ka esat nākušas no tās pašas bedres, kur pārējie atrodas un jebkurā brīdī varat iekrist atpakaļ :-D
28.07.2015 17:09 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Kādas bedres? Kapec tik nievājoša attieksme pret mūsu pašu zemi. Nu, neesam nekādi pēdējie bomži, visi dzīvojam civilizēti atšķirībā no citam valstīm.
28.07.2015 17:12 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Piemēram, visam Āfrikas Valstīm.
28.07.2015 17:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ai, nu tas tač skaudīgais Pavēlnieks, kas pat mēnesi bez gaušanās par to, cik cosmo dāmas ir uzpūtīgas nevar izturēt! :-P:-D:-D Būtu labāk kādu grāmatu palasījis! :-D
28.07.2015 17:16 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Piemēram, visam Āfrikas Valstīm.


Ko var pist to āfriku visu laiku iekšā :-D Mēs neatrodamies Āfrikā, bet gan eiropā, kur dzīves līmenis ir tāds kā ir :-P

Kādas bedres? Kapec tik nievājoša attieksme pret mūsu pašu zemi. Nu, neesam nekādi pēdējie bomži, visi dzīvojam civilizēti atšķirībā no citam valstīm.


No padomijas bedres, kad nekas nevienam nepiederēja, kad veikalos nekā nebija un krutakais eiro dizainera remonts dzīvoklī bija brūnā krāsa grīdai un baltas flīzes vannas istabai :-D

Kāda civilizācija, ja 80% padomijā un pēc tās bija sausas tualetes mājās tikai blokmajās un dažās Rīgas centra majās tādu ekstra kā slapjā tualete bija :-D

Dibēnus slaucījām avīzēs jo vienkārši veikalā nebija tualetes papīra, kāda civilizācija
28.07.2015 17:18 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Ai, nu tas tač skaudīgais Pavēlnieks, kas pat mēnesi bez gaušanās par to, cik cosmo dāmas ir uzpūtīgas nevar izturēt! Būtu labāk kādu grāmatu palasījis!


Tas ir mans čoms, viņu jūs izēdāt :'-(

Esmu bumberis :-P
28.07.2015 17:25 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
tev nav obligati jaskraida man pa forumu pakal un jakomente viss manis


Esmu konkrēti tev piesējusies otro reizi pec labas pauzes. Labak pati mazāk fantazē par sevi un citiem. Kad cilveks tik loti sevi liela, nevajag brīnīties ka vinam pajautā ko tādu viņš ir sasniedzis. Neviens te nav tāds muļķis un negaida detalizētu informāciju kā VID anketā. Ja Tavs līmenis ir mašīnas par miljoniem un pulksteni par desmitiem tūkstošu, tad parādi attiecīgu līmeni kas vajadzigs lai to sasniegtu mazāk kā 10 gados. Ja Tu pateiktu "man paveicas ar vīrieti" nevienam jautājumu nebutu, bet kad tiek klārēts ka 10 gados sasniegts tāds līmenis kā vairākus gadsimtus senām vecas Eiropas dinastijām, rodas jautājumi. Nu nav 90ie lai līdzīgu līmeni sasniegtu 10 gados.
Nav ko pūsties, muldētāji nevienam nepatīk.

P. S. Neviens tevi speciāli forumā nemedī, aizejot uz profilu ir redzams kādas temas komentētas, elementāri.
http://cosmo.lv/profils/ms_elissa/forum/
28.07.2015 17:59 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
bumbieris, mani vecāki bija turīgi gan PSR laikā, gan pēc. PSR laikā vel tā nekas, bet 90o gadu nabadzība mani šokēja.
Māju necēla no nofenderetiem materiāliem bet nopirka uzreiz, tāpat mašīnu, TV, importa šmotkas. Un viss par spīti tam ka tēvs bija uz drošības dienesta wač lista.
Nu un? Man tas dotu tiesības justies augstākai par citiem? Nedomāju viss.
28.07.2015 18:16 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
viss tikai par un ap naudu,bēdīgi...
28.07.2015 18:40 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Nav manā paziņu lokā daudz bagātnieku, taču tie kuri ir un viņu sievas.. hmm.. nevaru iedomāties, ka viņas līstu forumā atzīmēties par to cik kas viņām maksā un ko labu vīri sev iegādājuši. :D
Ak, jā, bet Cataleyas līmenim tie tādi nabagi vien tāpat skaitītos. Tā kā visdrīzāk mans novērojums neskaitīsies. :'-(
Es par savu dzīvi nesūdzos, bet ja nu gadījumā būtu tikusi pie tik pārbagāta veča un pati būtu tāda miljonāre, tad es atrastu kaut ko labāku ko darīt. Katrā ziņā diez vai man būtu tik daudz laika, lai ienāktu cosmo nabadzītēm apskaidrot kā visur citur pasaulē viss notiek un kā ir un kā nav normāli. Bet varbūt jājūtas pateicīgiem par to, ka šī būtne ir uzņēmusies glābt latviešu sievietes un vispār latviešus no apkārt valdošās tumsonības.
28.07.2015 20:40 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Lielu lomu nauda spēlē tāpēc, ka Cataleya esi nokļuvusi tādā sabiedrībā, kuras augšgalā ir materiālās vērtības. Tavi minētie 3000 EUR kādam ir liela nauda, kādam ir niecīga, bet tas nenosaka cilvēka vērtību un līmeni.
Algas apmērs lielā mērā ir atkarīgs no nozares kurā darbojies. Tas ir visur ne tikai Latvijā.
Kā piemēru varu minēt ārstus un skolotājus
Es ļoti cienu daktera profesiju, bet diemžēl Latvijā ārsti nepelna 3000 EUR un arī tavā Šveicē viņi nepelna kā investori vai vērtspapīru tirgus spekulanti, vai brokeri, kas īsā laikā var uzvārīt sev prātā neaptveramas summas. Tikai atšķirībā no šiem cilvēkiem bez ārsta viņu dzīves būtu grūti iedomājamas, tāpat kā bez skolotāja kas ieliek sevi no visas sirds un dvēseles un dara savu darbu ar tīrāko apziņu, vai ugunsdzēsējs kas no dārga Poršē griež laukā pusdzīvus jaunus cilvēkus iekšēji lūdzot lai šī diena viņiem izrādas laimīga, un tajā mirklī tie ir TIKAI CILVĒKI, nevis nauda. Diemžēl šī profesijas nav novērtētas un teikt, ka viņi nav līmenī, nožēlojami.
Man šķiet nožēlojami tie cilvēki, kuri akli vadās dzīvē pēc naudas, bagātības, kuri praktiski sevi pazaudē, pazaudē vērtības, kā ģimene, mīlestība un cieņa no vistuvākajiem. Es domāju, ka tu esi viena savā svešumā, vai tev svētdienas rītā ir pankūkas uz galda un apkārt sēž ģimene, smaidīgi bērni ko esi iznēsājusi un uzaudzinājusi, neskatoties uz savām fiziskajām aprisēm kā tās mainās, un mīlošs vīrs kas rūpējas par ģimen - NĒ. Tādēļ spriest par līmeni gluži vienkārši ir lieki, jo tu neesi to sasniegusi. Diemžēl!
29.07.2015 08:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par cataleya.. šai sievietei vispār viss dzīvē grozās ap skaistām, tievām sievietēm, kuras mīl bagāti vīrieši vai arī nauda, nauda, nauda. Kā sākas diskusija par naudu vai tievumu tā viņa ir klāt ar norādi, ka Eiropā tā nav. Eiropā ir savādāk.
Interesanti, pa kuru laiku tev, bagātai sievietei ar vīrieti pie sāniem, augstākās sabiedrības tusiņu apmeklētājai vēl atliek laika ienākt šajā prasto latviešu forumā??? kur tu ņem to laiku? un priekš kam tu esi te, ja tev viss dzīvē ir tik rožaini? Sāpe iekšā kāda grauž, ka visām gribi stāstīt cik tev labi un kā ir tur-bagāto zemē? Pašapziņa tik zema, ka jālielās par saviem sasniegumiem cosmo forumā, kur lielākajai daļai arī 1000eur ir pietiekoši liela summa? Gribi kādai "latviešu pelei" atvērtas acis un pastāstīt dzīves īstenību?
BET priekš kam? Ja jau esi mierā ar sevi un savu dzīvi priekš kam par to jārunā te, cosmo? citam nav kam palielīties vai pastāstīt? bagāto sabiedrībā tevi nesapratīs?
29.07.2015 09:10 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es tikai minēju kā piemēru, jo no tavām diskusijām izsecināju to,
Man svarigi, lai mes butu no vienas socialas vides ar vienadam iespejam, perspektivu utt. Un grozi ka gribi, bet nauda spele lielu lomu, jo ja nevari atlauties to pasu , ko citi, tad tas nav tavs klubins. Konkreti cipari man nav tik butiski, jo kadam vienmer bus vairak, kadam mazak.

P.S.fusion, 3000eur un golddiggers, really?! Ar 3000 eur tacu neko vairak par normalu dzivi ( bez knapinasanas) Riga nevar atlauties.

Un citās diskusijās tu rakstīji, ka svarīgi ir tie pulksteņi un auto un tas ka sieviete tiek apdāvināta ar dārgām rotām un vadāta dārgos ceļujomus, tātad līmeni ir sasnieguši tie cilvēki, kas spēj izdabāt tik lielā mērā, pārējie nav no tava sociālā slāņa. :-(
29.07.2015 09:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits