ĀRSTU (NE)kompetence

 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Labrīt dāmas,
man ir jautājums vai reizēm aizejot pie kāda ārsta Jums nešķiet, ka ir tīri jauks, pieklājīgs, bet nav spējīgs Jums palīdzēt? Man stāsts ir par savu ginekoloģi, esmu bijusi vairākas reizes pie viņas, vienmēr aprunājas, smaida, sieviete gados, būtu jābūt lielai pieredzei, strādā pārsvarā ar jaunajām un topošajām māmiņām:-) Esmu vairākas reizes pie viņas gājusi ar vienu problēmu, kas ik pēc laika atkārtojas. Un katru reizi viņa apskatās, it kā izmeklē, tad izraksta zāles, bet uz nekādām analīzēm paraugus nepaņem, tagad jau 4.reizi tās pašas sūdzības man ar sāpēm. Tāda sajūta, ka viņa tikai virspusēji apskatās, pēc sajūtas nosaka diagnozi, bet ar izrakstītajām zālēm neizārstējos. Viss ar 2 mēnešu intervālu atsākas, un tad mokos līdz tieku pie ārsta. Tagad esmu pierakstījusies VC4 pie ginekoloģes ar cerību, ka veiks pilnu izmeklēšanu un būs spējīga man palīdzēt.
Nezinu vai šāda diskusija ir bijusi, ja nu kāda nevar mēli aiz zobiem paturēt.
Varbūt kāda jau zina iestādi un ārstu (ginekologs, urologs) pie kura labāk vispār nevērsties? (t)
27.07.2015 09:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tā, ka šīs slimības ir ārpuskategorijas

Ir ļoti daudz tādu ārpus kategorijas slimību..
27.07.2015 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
Tev nevienā reizē ārste nav ņēmusi uztriepi?
27.07.2015 11:58 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Brazil pirmajā reizē paņēma, tas arī viss. Tagad katru reizi domā, ka ir tas pats. Varbūt arī ir, bet ārstēšana nestrādā, ja regulāri atgriežas. Vismaz pamainīju ginekoloģi, ceru uz lielāku atbildību no ārsta puses,jo par vizīte 40 eiro nav tā mazākā nauda.
27.07.2015 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
40 eur par vizīti?? Labi vien ir, ka pamainīji ārsti!
27.07.2015 12:06 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tas, ka tu pieteicies uz vizīti pie citas ārstes, negarantē, ka tā cita būs labāka :) Nezinu nevienu tiešām kompetentu ginekologu- man pat būtu vienalga, kāds tam ārstam raksturs vai personības tips, ka tik saprot, ko un kāpēc dara :D
Uzraksti, kas tev par diagnozi bija un kādu ārstēšanu nozīmēja. Varbūt tepat forumā būs kāda, kam bijis līdzīgi un ir bijusi saskare ar ārsti, kas palīdzēja. Varēsi vismaz saprast, vai nepareiza diagnoze vai nepareiza ārstēšana.
27.07.2015 12:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ārstēšana nestrādā (..) vizīte 40 eiro
Oi, par tādu summu es arī gribētu, lai man vismaz elementārākās pārbaudes uztaisa. :-/ Ginekologs tomēr nav psihologs, kam tikai par aprunāšanos maksātu.
Pie kādas ārstes iepriekš gāji, ja nav noslēpums?
27.07.2015 12:18 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Ārste nav slikta, pat ļoti jauka, lai nepadomā, ka es sūdzos par viņu. Saskare ar viņu Jums būtu tikai, ja kāda no Jums strādātu IeM struktūrās, ja kādai interesē tad uzjautā pm. Nevēlos celt viņai neslavu ;-).
Taisnība zaptesburka, man nevajag, lai mierina vai aprunājās, tikai, lai ir diagnoze un ārstēšana. Viss ko man vajag (s)
27.07.2015 12:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
ārstēšana nestrādā (..) vizīte 40 eiro


Kas ir nieka 40 euro? Mums te meitenes tonalos kremus dargakus perk. :D Medicina nav un nevar but leta.

Mani smidina cilveku logika. Jums liekas, ka arsti jus speciali nearste un grib jus slimakus padarit? Jus pasi daudz no medicinas sajedzat? Vai varbut jums liekas, ka arsts ir dievs, ka var atrast un izarstet jebkuru kaiti? Atklasu jums noslepumu- arsts nav dievs un nav vina spekos spet diagnosticet un izarstet katru kaiti vai traumu.

Mona
piena sene ir no netiribas; ja pa lielam aiziet uz tualeti un noslaukaas tikai ar papiru, tur lejaa paliek mikrobi. Pec wc apmeklejuma noskalo lejas galu, piena sene pazudis un nevajadzes izgruzt nez kadas summas par arstiem un arstesanu.
27.07.2015 12:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāda jēga uzcept tēmu, ja neatklāj ne ārsti, ne diagnozi?! (t) Gribēji vienkārši pagausties par to, cik tev slikta ārste?! Neviena forumā ar 100% garantiju labu ārstu tev neieteiks, ja nezinās, kas par kaiti, jo to, vai ārste to māk diagnosticēt/ārstēt var redzēt tikai praksē. Tās, kas veselas un tām, kam sūdzību nav, ar visām ārstēm ir apmierinātas :)
27.07.2015 12:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mona piena sene ir no netiribas; ja pa lielam aiziet uz tualeti un noslaukaas tikai ar papiru, tur lejaa paliek mikrobi. Pec wc apmeklejuma noskalo lejas galu, piena sene pazudis un nevajadzes izgruzt nez kadas summas par arstiem un arstesanu.

Atļaušos nepiekrist.. :D piemēram, arī musulmaņu sievietes, kas vienmēr skalojas, piemeklē šī problēma..
27.07.2015 12:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+ cormeum
Piena sēne ir nevis no netīrības, bet no vājas imunitātes (galvenais iemesls) un nepareizas higiēnas (neelpojoša veļa vai ielikņi).
Ja autorei ir šī vaina, tad ārsta nomaiņa nepalīdzēs, jo vaina ir autorē nevis ārstā.
27.07.2015 12:52 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
cormeum
Tu klat esi stavejusi katrai vai? Un vinu viriem ari? Shie reizem ir tadi siveni, ka atliek vien pabrinities kur tadi rodas.
27.07.2015 12:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vatsons
Nestrīdies par lietām, ko nezini. Piena sēne nav netīrības slimība.
27.07.2015 12:53 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Kas ir nieka 40 euro?Mums te meitenes tonalos kremus dargakus perk.

nepērku tonālo par 40 eiro, mana seja ir vēl pietiekami laba bez visiem tonālajiem. Katra meitene pērk to ko vēlas un viņas sirds kāro. Tu gaudies, ka tev nav tādas iespējas vai kā? :D Un es iepriekš jau komentārā rakstīju, ka tā nav piena sēne mīļā!

teika_spolite Mana tēma ir, lai citas meitenes padalītos vai viņas arī nav saskārušās ar tādām problēmām, kad ārsts it kā labs, bet reizē virspusējs. Ja palasa komentārus tad var redzēt, ka ir gan saskārušās. Es nesaku, lai iesaka labu ārsti, pati paļaujos uz savu pieredzi, es jautāju, lai pasaka, pie kuriem medicīnas profesijas pārstāvjiemvarbūt negriezties pēc palidzības.
27.07.2015 12:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Klāt nestāvu, bet, ja ir izpratne par to, kas ir piena sēne..tad tādi apgalvojumi ir visai nesakarīgi :)
27.07.2015 12:55 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
piena sene ir no netiribas


WTF. Piena sēne ir Candida albicans savairošanās. Candida albicans atrodas normajā mikroflorā visu laiku, dažkārt vienkārši ir nelabvēlīgi apstākļi un tā ņem virsroku. Diezgan daudzos gadījumos šie "nelabvēlīgie" apstākļi ir pārlieku liela higiēna, jo tiek izjaukts normālais maksts pH un aidā. Tāpat iemesls var būt antibiotiku lietošana, stress utml. Tā nerodas no netīrības, aleluja, prātiņ nāc mājās, zeme atveries.
Vismaz pagūglē, pirms raksti kaut ko, ja nezini.
27.07.2015 12:55 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
Par piena seeni nepiekriitu. Es mazgaajos riitaa, vakaraa ar beernu ziepeem un shaada probleema piemekleeja arii mani. Okei, esmu gruutniece, tad 3x lielaaka iespeeja kko taadu sakjert, bet par to,ka es buutu netiiriiga- atljaushos nepiekrist. Dazhreiz liekas,a no taas biezhaas mazgaashanaas man kaut kas kas taads piemeties.
27.07.2015 12:56 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Vatsons lielākoties komentē ne pa tēmai. Ne tikai savā diskusijā esmu to pamanījusi. Kad nākamreiz uzraksti tādus apgalvojumus, tad vismaz iemet google un pārliecinies meitēn!
27.07.2015 12:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Mona
Mana doma bija par to, ka katram ārstam ir savs jājamzirdziņš. Kāds labi diagnosticē, slikti ārstē. Kāds labi veic operācijas vai citas manipulācijas, bet ar diagnosticēšanu ir kā ir. Ir ārsti, kas labi tiek galā ar sarežģītām diagnozēm, bet ir bezcerīgi pie vienkāršām saslimšanām, utt.
Ja nesauc diagnozi (kāds gan noslēpums anonīmā forumā?!), tad rodas iespaids, ka tā ir kāda no tām slimībām, kuras cēlonis ir vāja imunitāte. Tāpēc tev atkal un atkal ir tā pati kaite. Jo tu taču raksti- izārstēja un atkal atgriezās kaite. Tātad diagnoze un terapija bija pareiza, bet kaut ko tu ikdienā dari ne tā un atkal un atkal izsauc slimību.
27.07.2015 13:04 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Nezinu vai cistīta izraisītājs ir vāja imunitāte, tagad vispār ir aizdomas par cistu olnīcās. Ar ārsti vairākas reizes esmu pārrunājusi, kas to izraisa, tad nonācu pie secinājuma, ka neko no tā nedaru, lai tā būtu. Ir tā saucamais hroniskais cistīts, kas vienkārši atgriežas atkal un atkal. Parakņājoties internetā, daudzas raksta, ka ir izārstējušas to mošķi. Tādēļ šobrīd mēģinu savest veselību kārtībā un esmu sarūgtināta, ka man tikai grūž receptes rokās neko sīkāk nepaskaidrojot. Neesmu no tām, kas gaužas, vienkārši meklēju risinājumus, lai vieglāk dzīvot ;-)
27.07.2015 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits