īres līgums

 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Sveiki.
Plānojam drīz izīrēt drauga dzīvokli, jo pārvācamies. Gribēju jautāt, kādas lietas būtu jāiekļauj īres līgumā? Ko Jūs iekļautu? Gribas visu pēc labākās sirdsapziņas, esmu izurbusies cauri daudz dažādiem īres līgumiem, galvā putra. Netieku skaidrībā.
20.07.2015 19:42 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ja nebrauca policija ciemos, tad vēl nenozīmē, ka kaimiņiem pofig par suņiem, laika jautājums. Es, pērkot dzīvokli, pārdevējam prasīju kā ar suņiem kaimiņos, jo iepriekšējā dzīvoklī bija vājprāts ar pretējā mājā dzīvojošo rotveileru, kas izkārās pa logu un sāka kvankšķēt jau ap sešiem rītā.
28.07.2015 00:17 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, tad kaimiņiem pārsvarā ir pofigs par rejošiem suņiem

Ne ne ne.. , tiesvedības gluži nav, bet problemātika ir.
28.07.2015 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Pilnīgs stulbums, sienas jāapklāj ar plēvi!
Tapat, manuprāt, ja kaut kas ir sabojājies tad tas jau reāli īpašniekam pašam ir jāatvēl SAVA nauda kaut kam jaunam prieks jaunajiem īrniekiem. NEVIS īrniekiem ir vēlreiz par kaut ko jāmaksā vai jāremkontē, jo nekas jau nav mūžīgs it īpaši mūsdienās, tāpēc ja tiek izīrēts Dzivoklis ar mēbelēm utt, nu naivi teiksim or gaidīt visu atpakaļ perfekta stāvoklī.
Lūk arī īrnieku kategorija, no kuras par katru cenu jāizvairās. Tad jau labāk 4 kaķi!:)
28.07.2015 04:00 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Pirms dienām ilgi lauzīt galvu par visādu glupību iekļaušanu līgumā, vispirms labāk uzdod sev jautājumu kā Tu taisies piespiest īrnieku to visu pildīt! Nu būs īrnieks iedzinis dažas nagliņas sienās un drošības naudu novirzīs kā īres maksu par pēdējo mēnesi -ko darīsi? Skriesi uz tiesu, maksājot nodevas un algojot juristus? Kaut kā nenopietni izklausās.
Cita lieta ir attiecību sakārtošana ar valsti! Tur gan es ieteiktu laiku nepažēlot, kārtīgi iepazīstoties ar visām niansēm ne tikai nodokļa likmēm un nekādā gadījumā nesākt nereģistrētu uzņemējdarbību!
28.07.2015 04:18 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Par mājdzīvniekiem, pilnīgi piekrītu. Man paziņa nesen nopirka dzīvokli. Iepriekšējiem īpašniekiem bija suns, tas dzīvoklis pat pēc kosmētiskā remonta vēl ož pēc suņa. Protams, ka sagrauztie stūri un durvju malas ir klasika. Ir arī gadījumi ar kaķiem, kas īpaši ieciena kādu stūrīti, kur pačurāt ārpus kastītes. To smaku dabūt ārā ir ļoti grūti.
Tās meitenes, kas tik sparīgi runā par izīrētāju prasībām utt., iedomājieties sevi viņu vietā. Izīrējot dzīvokli jūs ar lielāko prieku liktu naudu izīrētajā dzīvoklī ar domu, ka īrnieki jau tāpat maksā īres naudu, nebūs jauki, ja likšu viņiem remontēt to, ko paši nolietojuši vai salauzuši?
28.07.2015 08:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!