Vai jums izmaksā?

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Vai tad, kad ejat pusdienās ar kolēģiem vīriešiem, viņi jums izmaksā vai nē?
07.07.2015 15:45 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Ja pec darba ejam kaut kur pacillot, ko iedzert tad medz izmaksat :) Nepienemtu izmaksat pusdienas, tapat edu darba.
Bet ari ir gadijies, ka prieksnieks izmaksa vai ko uzsauc,
vienreiz ar kolegiti bara esam, un mums armene atnes vienkarsi dzerienus, ka kads mums pasutijis, skatamies apkart no ka ir un pie bara prieksnieks ar draugiem, jauki :)
07.07.2015 17:35 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es pat nevarētu iedomāties tādu situāciju, kad kāds kolēģis gribētu izmaksāt - es noteikti to nepieļautu, jo man kolēģi ir tikai kolēģi un viņiem par manām pusdienām nav jāmaksā!


+++

Tētis, vīrieškārtas draugi gan
07.07.2015 17:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Aarpus darba - ir gadiijies (taas gan vairs neskaitaas pusdienas, un neskaitas vairs darba attieciibu ietvaros, bet draudziigas socializeeshanaas ietvaros).
07.07.2015 18:06 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
Katru dienu pusdienās nē, bet ik pa laikam kāds no darba kolēģiem (tieši vīriešiem) izmaksā. :-);-):-D Bet ir arī gadījies, ka sieviete arī samaksā . :-D (bet tas nav jāpārprot, vienkārši es pret kolēģiem (ikvienu cilvēku ar kuru ir kas kopīgs esmu draudzīga/izpalīdzīga, tādēļ man patīk kolēģi. :-) Esmu sajūsmā , ka varu strādāt ar viņiem. (l)
07.07.2015 18:18 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nē, pusdienas ne, bet pirmajā darba mēnesī (pirmas alga nav bijusi) izmaksāja pa visiem kopā man taksi pēc kopistiskā darba pasākuma, jo es gribēju ar velo braukt, bet viņi uzskatīja, ka vajag ar transportu un jaunajai kolēģei tā varot (l)
Vēl ir sanācis, ka aliņu no veikala, kad palūdzu, atnes un pēc tam naudu neņem ar tekstu "aj, ko no tur, kapeikas, cik tad tas aliņš maksāja?!", bet tas drīzāk tāds kopistiskais noskaņojums, ka kapeikas neskaita. Cepumus, ko grauzt arī nesam kā pagadās un kopējā fonda nav (t)
Savādāk kolēģi neko neizmaksā un neko arī negaidu, jo kāpēc gan?!
Ir 1-3 draugi, kuriem šad tad ļauju ko izmaksāt, piem., man ir bezmkasas kino biļetes abiem, šis izmaksā visus našķus (speciāli gan neko nekrāmēju, bet redzu čekā, ka summa lielāka par biļetēm), kādreiz sanāk pa kādam dzērienam (pārsvarā gan pati), aizved, ja iespējams, uz mājām (~10km). Vienas puses nedaudz neērti, no otras jauki/mīļi un viņi finiansiāli ir labāk situēti, var atļauties. Domāju, tas drīzāk tā, zinot, ka man nav viegli. Agrāk arī tā draudzenei pirku lietas, kad man vairāk naudas bija.
P.S. Un, nē, džeki nav iebāzti friendzone-ā :D
Ā, un tētis, ja kur braucam man izmaksā, bet brālim izmaksāju es, jo dažiem gadiem jaunāks, lai viņa nauda paliek citām izdarībām.
07.07.2015 18:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kolēģi man neizmaksā. Dažreiz šefs mums visiem kaut ko uzsauca, bet ne kā citādāk.

Vīrs, brālis, draugi, māsa mēdz izmaksāt, tāpat es mēdzu izmaksāt viņiem, tas normāli.
07.07.2015 19:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man liekas ka es ātrāk koleiģiem izmaksātu nekā viņi man :D Tēva/ Brāļa nav, bet ja būtu es laikam tomēr uzskatu ka viņiem vajadzētu maksāt, ja var to atļauties, bet tas ar atkarīgs vai tā ir kafijas tase un kūciņas gabaliņš vai riktīgas pustdienas.
07.07.2015 19:14 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
izmaksā vienmēr, varbūt tāpēc, ka ar kolēgiem vispār reti pusdienās ejam - darba specifika.8-)
07.07.2015 19:26 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tētis - vienmēr. Brālis īsti nē, bet braucot no ārzemēm ciemos vienmēr saved dāvanas, pērk pārtiku, u.t.t.
Par kolēģiem kad strādāju nekad nebija gadījusies situācija, ka pusdienotu vai dotos kur kopā, bet es atteiktos, īsti neliekas ērta situācija.
Vīrieškārtas draugi lielākoties izmaksā, bet ne īsti pusdienas, bet ja ejam uz klubu, kādu pasākumu, pasēdēšanu, parasti vai nu pērk dzeramos, vai samet lielāko daļu, klubā bieži vien izmaksā ieeju, dzeramo. Bet tā ir neielgu laiku, nepilnu gadu, kad iepazinos un sāku atpūsties pilnīgi citā kompānijā. Agrāk bija tādi ''draugi'' kas bezkaunīgā veidā varēja arī mierīgi dzert uz mūsu rēķina un par ''atdošu'' vēlāk aizmirsa jau tai pašā vakarā.
Bet arī man nekad nav problēmu izmaksāt. Ja ņemam kādus šotiņus, aliņus, u.t.t. klubā, var vienu reizi es paņemt, nākamajā kāds cits, tad vēl kāds...
Par pusdienām - mēdzam izmaksāt draudzeņu vidū, ja gadās, ka viena grib aiziet, otrai nav naudas, vai tml.
07.07.2015 22:35 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Vispār vīrieši bankrotētu, ja katru reizi uzsauktu , bet sievietēm baigi forši būtu. Bet tā , tētis vienmēr maksā, draugi vīrieškārtas, parasti visu vai pusi, piemēram, ja tiekamies teiksim kafejnīcā, vai ejam uz kino, ja ne uzsauks biļeti, vismaz piedāvāsies popkornu nopirkt, ir gadījies ka kolēģi uzsauc PĒC darba aktivitātēs, alus glāzi vai kokteili, iepriekšējā darbā vislaik gājām pēc darba uz alus pagrabu, biežāk jau katrs pats par sevi, bet puiši mēdza uzsaukt pirmo raundu , sametās visi :D
07.07.2015 22:41 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Tetis un brālis izmaksā, kolēģi gan nē. Bet, ja piedāvātu, es nodomātu, ka mēģina sist kanti.
07.07.2015 22:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 14.02.2015
Vīrieši man vienmēr izmaksā, bet es nekad neprasu. Un arī ja neizmaksatu, būtu pilnīgā mierā ar to. Viņiem vienkārši patīk parādīt ka var :-D
16.07.2015 18:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pusdienojam lielākā bariņā, tad katris maksā par sevi. Divatā ar vīriešu dzimuma kolēģiem nepusdienoju, tāpēc šī problēma atkrīt :)
16.07.2015 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits