Ko darīt ar caurām dienām un naktīm rejošu un gaudojošu suni?

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kaimiņiem pirms pāris dienām atveda pieaugušu suni,kurš nu piekabināts ķēdē vankšķ un kauc visu cauru sutku.Rēali pus nakti neesmu gulējusi,jo tā gaudošana iet cauri pat ausu aizbāžņiem.Ko darīt?Saukt policiju?Vai šis būtu uzskatāms par nakts miera traucēšanu?Kā viņi pārbaudīs vai tas suns tiešām uzvedas pārāk skaļi nakt stundām?
06.07.2015 19:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tiešām mēģināšu noķert kādreiz saimnieku,kaut kad jau viņš tur grozās.


Lai veicas noķert saimnieku un atrast kompromisu :) Un tiešām ja riešana nepāriet tad ausu aizbāžņi vismaz uz laiku līdzētu :D
06.07.2015 22:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un tas attaisno augstaakaas klases vardarbiibu?


citreiz savādāk nesaprot ....
06.07.2015 22:47 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
freya,un tagad patin atpakaļ un izlasi manu postu līdz galam.Un tad atbildi uz jautājumu-vai man vajadzēja to tā atstāt?

Rebel,es nelīdīšu pie sveša suņa un neņemšu viņu nost no ķēdes.Pirmkārt tas ir pretlikumīgi,otrkārt es neko par to dzīvnieku nezinu,vien to,ka viņš ir nervozs.Lieliski atšķiru suņu rejas un viņš rej aiz stresa,nemiera.Nemierīgs suns var uzbraukt un tas draugs tur ir man līdz nabai.Sekas varētu būt bedīgas man,kādam citam vai pašam sunim.Savākt toreiz to viņu kuci nebija viss vienkārša operācija un šis tomēr nav tas gadījums,kad nepieciešams aizņemt vietu patversmē.Viņam tomēr fiziski nekas nekait,ēst viņam ir,ko dzert ir,būda ir,ķēde normāla garuma,tikai tas,ka viņš ir stresā,beidz kopā manus,un ne tikai manus,nervus un traucē naktsmieru.Tas nav iemesls,lai atņemtu vietu patversmē kādam,kuram to tiešām vajadzēs.Patversmē viņš tā pat tiktu pielikts pie ķēdes vai iebāzts voljērā,kur visticamāk būtu vēl lielākā stresā,jo visapkārt rietu daudz svešu suņu.


Tiešām mēģināšu noķert kādreiz saimnieku,kaut kad jau viņš tur grozās.
06.07.2015 22:47 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Jau vienu suni es viņiem pa kluso uz patversmi aizfīrēju,


kādā sakarā? Ja katru rejošu suni tagad kāds aizfīrēs uz patversmi - tad jau drīz valstij būs jādibina suņu ministrija un valsts budžetā jāparedz noteikta pozīcija šo suņu uzturēšanai.
06.07.2015 22:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
REBEL tev galva uz pleciem vispār ir ka ko šādu iesaki???

Sāksim jau ar to vien ka tas ir likumpārkāpums iejiet svešā īpašumā, otrkārt iešana klāt pie sveša suņa ir bīstama! Kur nu vel ja tas suns acīmredzot ir tramīgs un uztraucies pats no sevis, bet vel iet un tādu laist vaļā ir neprāts! Tāds suns var sakost gan pašu "glābēju" gan arī sakost vel citus, jo iespējams ka suns pie ķēdes ir jo ir bīstams!
Ja arī nevienu nesakož, suns aizskrien kaut kur tālajās zilajās, kur teikts ka tas suns nesakož kādu citu, vai arī ka kāda mašīna to suni nesabrauc kamēr šis iet savu māju meklējumos?

Un ja arī viņu savāc iestādes. . . kas notiks ar sunīti ja viņam patversmē neatradīsies jauni saimnieki....


Prātiņ nāc mājās, aiztikt svešu suni...
06.07.2015 21:24 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Tā ir siksna vai ķēde? Jebkurā gadījumā, es vienkārši pa nakti palaistu suni vaļā, tas nav normāli, sevišķi, ja vēl saki, ka šis konkrētajiem kaimiņiem nav pirmais mokāmais dzīvnieks. Palaid vaļā un tad piezvani tiem suņu ķērājiem, pasaki, ka tur un tur klaiņo, liekas agres\ivs, jo cietis vardarbību utt.
06.07.2015 21:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu tad skaties kad kāds no kaimiņiem iznāk īpašumā un pasauc viņus, gan jau ka ir kāds mirklis vai no rīta vai kaut kad kad vari viņus kaut vai pasaukt uz savu pusi lai atnāk un tad parunāties par viņu suni. Vai varbūt viņiem ir pastkastīte? ja tāda ir tad var kaut vai vēstuli uzrakstīt ja pati nekādīgi netiec viņiem klāt :D
06.07.2015 20:57 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Man tas sāk atgādināt filmu - Visi mēmi (Keeping Mum). :D Tur arī, ja nemaldos bija suns, kurš traucēja gulēt.
06.07.2015 20:50 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
1.Ar atbildīgo dienestu es jau sazinājos,ko man atbildēja-lapu iepriekš
2.Es nevaru parunāt ar kaimiņirem,ja man anv viņu telefona numura un es netieku tur iekšā,jo pie vārtiem stāv piesiets vilku suns!Man nav vēlēšanās pārbaudīt vai viņš sajūsmā metīsies mani laizīt,jo kāds beidzot tur ir aizgājis vai leks man skalpu noraut.
3.Neviena biedrība nebrauks te tikai tāpēc,ka suns rej.Viņi ar to nenodarbojas.Ja tev šķiet,ka biedrībām an nekā,ko darīt un viņi skrien veikt policijas un PVD pienākumus.Švaki.Viņi nemaz nav tiesīgi bez saimnieka atļaujas ieiet īpašumā,kur nu vēl atņemt dzīvnieku vai izteikt kaut kādu brīdinājumu.Viņi nodarbojas ar pamestu un klaiņojošu dzīvnieku savākšanu vai dzīvniekiem,kurus saimniekiem konfiscējuši policijas vai PVD darbinieki.
06.07.2015 20:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Un ko vēl šeit reāli var palīdzēt?!
Tev ieteica :
1.zvans policijai;
2.runāt ar kaimiņiem;
3.zvanīt kādai dzīvnieku biedrībai.
Bet viss Tev neder, viss slikti! Tad paliek tikai viens :
4.samierinies! un jaukas, negulētas naktis Tev!


Nu ko veel var ieteikt? Tu gribi, lai cosmo aiziet un to suni savaac?
06.07.2015 20:44 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
suns pēc fakta ir klasi zamāks lai ko nedarītu


Un tas attaisno augstaakaas klases vardarbiibu?
06.07.2015 20:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
wee Nedomāju ka tam sunim līdzēs tas ka viņu vel kāds sāks sist šai gadījumā lai apklustu.
Ja suns ilgojas pēc vecajiem saimniekiem/mājām tad ar fizisku izreiķināšanos viņu vel vairāk var iebaidīt un arī padarīt agresīvu un tad tiešām tas uz visu mūžu būs pie ķēdes jātur.
06.07.2015 20:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
4.samierinies! un jaukas, negulētas naktis Tev!

06.07.2015 20:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un par fizisko vardarbiibu vispaar vajadzeetu nedomaat, tas ir pretiiigi un nozheelojami -


nu ja savādāk nevar ar dzīvieku , tad nevar ....
Ja dzīvnieku pielīdzina cilvēkam , man nav tālāk ko turpināt, tur kardināli atšķiras dzīves uztvere ... suns pēc fakta ir klasi zamāks lai ko nedarītu
06.07.2015 20:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Esmu ciemojusies mājās kur tieši arī atveda suni dzīvot jo iepriekšējie saimnieki brauca prom uz ārzemēm un nevarēja ņemt suni līdzi. Tas suns vel tika turēts mājā pašā, arī caurām naktīm gaudoja un rēja jo jutās pamests. Tā pagāja arī kāda nedēļa līdz negāja kāds burtiski gulēt tai istabā kur tika turēts suns līdz viņš pierastu pie jaunajām mājām.
Kaut kā pārdzīvojām to riešanu un gaudošanu + līdz ar jauno suni, pārējie suņi arī bija tramīgāki pa naktīm un arī rēja vairāk nekā parasti tā kā zinu kā tas ir ka suns visu laiku raud.

Es runā ar saimniekiem ka tā riešana nav izturama un viss ne ko sauktu ne neko, drīzāk nopirktu ausu aizbāžņus un miers.Lai ņem suni iekšā mājā, varbūt tad būs mierīgāks.

Un tas ka suns ir visu laiku bijis pie ķēdes var ar nozīmēt ka suns ir bijis vardarbīgs/agresīvs tāpēc ar netika laists no tās vaļā.
06.07.2015 20:37 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Protams, labāk ir meklēt visādus video utt.,nevis pameklēt tās biedrības!
http://sirdsdraugs.lv/lv/noderigi-kontakti/biedribas Lūk, zvani un jautā ko darīt! Pasaki, ka rej jau nedēļu, ka iespējams nebarots, ka saimnieks nerūpējas un domāju, ka Tev kāds palīdzēs!
Un ko vēl šeit reāli var palīdzēt?!
Tev ieteica :
1.zvans policijai;
2.runāt ar kaimiņiem;
3.zvanīt kādai dzīvnieku biedrībai.
Bet viss Tev neder, viss slikti! Tad paliek tikai viens :
4.samierinies! un jaukas, negulētas naktis Tev! (l)
06.07.2015 20:36 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vējoni,viena laba ideja...Kaut kur tikai jādabū viņu numurs.Un bombardēšu nakts vidū kamēr izdomās,kur to suni likt vismaz nakts laikā.Es vispār nesaprotu kāpēc viņi to suni paņēmuši.viņiem pirms mēneša jau viņu veda un tad viņš pa visu ielu bļāva,ka viņam suni nevajag,lai vāc prom.

Es pat nezinu,kad tur kāds ir mājās,lai ietu aci pret aci parunāt.Turklāt tas suns tieši pie vārtiem piesiets,neiešu pārbaudīt vai nekož.
06.07.2015 20:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Brīnos kā paši kaimiņi var pagulēt! :-/
06.07.2015 20:31 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Vaitad jūs visas nevarat savākties kopā un palīdzēt Harmonijai aiziet pie saimniekiem? :D

Turklāt, suns gan nekur nav jāspundē, lai žvakst. Suns nav rotaļlieta, kuru piesiet pie ķēdes un turēt tur mūžīgi mūžos, suns ir dzīva būtne, par kuru ir jārūpējas un tas nerobežojas ar ūdens, ēdiena pienešanu. Ar suni ir jādarbojas, nevis jāiemet šķūnī.
06.07.2015 20:30 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kurai biedrībai es zvanīšu?Kura biedrība nāk atpestīt suni no tā,ka tam ir vientuļi?Tās ir aizņemtas ar pamestiem un spīdzinātiem suņiem.Ja kāda zin kādu,ka snāk uns avāc katru rejošo suni-es labprāt viņiem piezvanīšu.
Uzlieciet šo video fonam uz nedēļu,dienu un nakti.Un tad apzinaties,ka NEVIENS te nebrauks un neko nedarīs lietas labā un tajā var klausīties kamēr saiesi sviestā.Jo tieši tāds troksnis man ir jau gandrīz nedēļu aiz loga! https://www.youtube.com/watch?v=XP-djS0RNPk Šeit tikai iztrūkst izteiksmīgi uuuuuuuuuuu pa vidu riešanai. Kaut tās astoņas minūtes dieva dēļ izturiet.
Saimnieks neko nedarīs.Ja endarija neko,kad redzēja,ka bar susņu viņa kuci uz piebraucamā ceļa jāj,neko nedarīs arī sakarā,ka suns dienu un nakti kauc aiz bezdarbības.Nekas jau viņam netrūkst,ēst un dzert ir,bet viņš vai nu nav radis pie ķēdes sēdēt vai vienkārši vēlas uzmanību,ko šie kaimiņi saviem suņiem nekad nav snieguši.Neviens enkad nav redzējis pat galvu noglaudam.

Un kāpēc gan es nedrīkstētu ņaudēt?Citas ņaud par to,ka vīrietis krāpj,skolā neiet,sliktiem darba kolēģiem,es atļaušos paņaudēt par to,ka nevaru pagulēt kaimiņu suņa dēļ.
06.07.2015 20:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits