Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latviešu sievietes - visu attiecību problēmu sakne?

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šodien uzdūros visai interesantam rakstam no īru dāmas bloga, kas šeit jau vairākas reizes apspriests, nezinu gan, vai tieši šis ieraksts.
Īsumā - autore no savas personīgās pieredzes izsecinājusi, ka vismaz daļa vainas par attiecību neizdošanos un latviešu vīriešu aizraušanos ar alkoholu būtu jāuzņemas šejienes kontrolējošajām, mūždien neapmierinātajām sievietēm.
Did anyone ever stop to think that maybe, just maybe, the emasculating, ball-busting women in this country should shoulder some of the blame? OK, so people like to blame it on ‘history’, and perhaps some of it can be. But think about it – why is a guy in his early thirties cheating on his wife? Is it because of something that befell his grandparents or is it because he gets roughly the same amount of love and respect in his own home as the pet goldfish – possibly less.

Grown men are actually ‘not allowed’ to do stuff here. Or if they are, there’s a good chance they’ll either be stalked or receive so many calls and texts that they’ll decide it wasn’t really worth going out in the first place. One friend of mine used to call his wife ‘The Eye of Sauron’ – but that was back when he had a sense of humour, before the nervous breakdown…

The problem with Latvian women, if I may be so bold, is that they believe their own hype – this ridiculous notion that, somehow, they are god’s gift to men. So what, because you know how to slap on an inch of make-up and a short skirt it gives you the right to treat men like crap? Wake up. I’ve been observing the dynamic between couples here over the last couple of days (more closely than usual). The women, in 98% of cases, look bored and sulky. Profferred flowers and trinkets are met with a self-satisfied smirk rather than an appreciative grin. Why any man would bother is beyond me.

Pilns raksts šeit: https://expateyeonlatvia.wordpress.com/2014/07/30/for-the-love-of-latvian-men/
Ko jūs domājat par šo viedokli? Vai arī jūs no savas pieredzes varat izlobīt ko līdzīgu, vai tomēr viss ir pavisam citādi?
06.07.2015 15:10 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Un man liekas jocīgi, ka Tu tik lielu uzmanību pievērs tam, kas mani satrauc un kāpēc ir dīvaini satraukties. Tēma ir par ko citu.
:D :D :D

Rēcīgi! :D :D :D
07.07.2015 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Bet viņa gadijumā nav latviete? Man šī seja šķiet nu dikti pazīstama:-D
07.07.2015 16:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Attopieties, mīļās, nu neesietj ūs nemaz tik ideālas kā šķiet. Es jau nesaku, ka tas, ka sievietes valda ir labi vai slikti, bet vismaz nenoliedzu, ka tā arī ir.

Es vairāk esmu pamanījusi otro galējību, kad sievietes sevi nemīl. Ļaujas vīriešu necieņai un pazemojumiem.. Vīrietis aizliedz krāsot skropstas un sieviete to pārstāj darīt..
Vīrietis vēlas seksu 3atā.. sieviete sev cenšas iegalvot, ka tas ir normāli un pašpārliecināti pāri tā dara..
07.07.2015 14:09 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Sievietes jau pašas izvēlas visu darīt un pašas vainīgas, ka izlaiž večus. Arī es esmu no tām visvarēm un tām, kas mēdz zāģēt manējo, un atzīstu, cik tas ir nepareizi. Man nevajadzētu uztraukties par lietām, kas neskar sievieti- saplīsušu spuldzi, rēķiniem un tādām lietām. Ja būtu normāls modelis, par to domātu vīrietis, darītu vīriešu lietas, bet es varētu priecīgi dzīvot, neizlaist savu veci un nedomāt, ka esmu pasaules naba un latvietes ir pasaules bīnišķīgākās dāmas. Jā, man ir žēl, ka pilnīgi sadirsti uzskati Latvijā par attiecībām, bet nu kaut vai pēc Cosmo foruma skaidrs - cosmo dāmas te ir vienkārši dievietes, toties vīrieši, ai tie nelieši vīrieši ir pēdējie cūkas jebkurā situācijā! Man liekas, ja te vecene nodurtu veci, tad tas vīrietis pats vainīgs būtu, maita tāds!
Ļaujiet vīrietim justies kā vīrietim un nebūs jādomā, kāpēc viņš izlaists vai noguris nabags. Un ja vīriets izrādās memmītis pa dzīvi - pametiet un miers. Te jau pat ja vecis tik datorspēles spēlē, sieviete uztur velk to vadzi, "ka tik vecis pie sāniem".
07.07.2015 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Eiropā pārsvarā ir dzimumu līdztiesība, kas nozīmē to, ka abi pelna naudu un abi mazgā traukus, uzkopj māju. Latvijā bieži vien sievietes nopelna lielāko daļu ģimenes budžeta + vēl vienas pašas mazgā traukus, uzkopj māju un auklē bērnus. Tad arī nav brīnums, ka viņām rodās netaisnības sajūta, kā rezultātā vīrietis tiek vienkārši noēsts. Mūsu valstī sabiedrībā ir neliels apjukums, jo darba ziņā ejam dzimumu līdztiesības virzienā, bet ģimenēs saglabājās vecais modelis, kur sieviete kalpone. Tāpēc arī visas nesaskaņas, manuprāt.
07.07.2015 10:43 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Jā,vīrieši kā vienmēr ir nabaga cietēji un tikai sievietei jāmācās sevi valdīt un piekāpties,vīrietim nekas nav jādara, ar tādu domāšanu,tad arī veidojas pēc tam čīkstuļu diskusijas,kur vecis izlaists līdz pēdējam, jo nedod dievs nabadziņam kaut ko aizrādīt, uzreiz tiek uztaisīts nez kāds šums un sieviete vainīga. Galu galā attiecības vienmēr veido divi cilvēki un veiksmīga savienība ir iespējama tad,ja no abām pusēm tiek ieguldīts abpusējs darbs nevis sievietei jākalpo kādam.
07.07.2015 10:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Local men do not want to work or to help with housework

...women...believe...they are god’s gift to men


Nu klausies, daamai klibo logjika.

Sievietes maajaas visu izdara, un veel nedriikst uzskatiit, ka vecim ar vinju ir paveicies?

Ko tad vinjaam domaat? Ka sievietei ir paveicies, ka bonusaa ir vecha zekju paaris, ko mazgaat?


PS es neuzskatu, ka mees esam ideaala naacija, bet nu, pretruniigi argumenti mani kaitina.
07.07.2015 09:56 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Aj, es nebeigšu apbrīnot latviešus laikam.. Tā vietā, lai atzītu, ka ir problēma, te lielākā daļa dāmu tik sparīgi aizstāvās, ka NĒ, mēs taču esam labākās, stulbi ir vienkārši vīrieši un tamlīdzīgi. Man patiešām interesē, jšu tik tiešām esat tik augstās domās par sevi? Uzskatiet, ka tas ir normāli? :D Betn u kādi jau kuram tie uzskai par normālām attiecībām un okey... Protams, neskau, ka te ir slikti, ir ļoti daudz pāru, kuri dzīvo saticībā bez kaut kādiem likumiem laulībā un sievietes mūžīgā terora, bet nu būsim reālisti - sievietes Latvijā ir un vienmēr ir bijušas vadones un tās, kas dūri sit galdā un vienkārši nespēj atļauties būt bezrūpīgas mājsaimnieces. Varbūt Rīgā tas nav vairs tik akutāli, tomēr, mainās paaudzes un normas, ta;cu lauku pusē- nu cik tur bieži ir saviesīgi eleganti pasākumi, kur pārisi et un runā par kultūru, sieviete velk vakarkleitu un izrāda savu daili? Lielākoties ir problēmas ar naudu, lopiem un sazin ko vēl. Nu skumji. No tā arī vīrietis nogurst (protams, sieviete arī) , betn u tapēc nevajag noliegt, ka mēs taču visforšāka; tauta pasaulē u nvisur citur pāri ir galīgi garām. Ticiet man, paceļojusi esmu, un nevar salīdzināt kā ir citur. Kaut vai tajā pašā Zviedrijā un citur Eiropā - pat pensionāru pāris var atļauties 3x gadā doties ceļojumos, apmeklēt muzejus un saulrietā vērot jūru. Un abi apmierināti, acik bvieži jūs šeit LAtvijā tādu parād'bu esiet redzējušas?

Jā, raksts ir sabiezināts, bet pa lielam jau taisnība ir.
“Local men do not want to work or to help with housework. Women can rely only on themselves, and mostly they make all the decisions themselves, even if it is connected with some men’s work.”

Un tieši tā arī ir. ;)
Un ha ha- precīzs citāts no viņas teksta, pēc jūsu komentāriem un uzskatiem -
The problem with Latvian women, if I may be so bold, is that they believe their own hype – this ridiculous notion that, somehow, they are god’s gift to men.


Attopieties, mīļās, nu neesietj ūs nemaz tik ideālas kā šķiet. Es jau nesaku, ka tas, ka sievietes valda ir labi vai slikti, bet vismaz nenoliedzu, ka tā arī ir.
07.07.2015 09:33 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Jau pēc bloga apskatīšanas var secināt, ka dāma gluži vienkārši atradusi savu nišu, tāpēc nolēmusi savus rakstus veidot negatīvās nokrāsās. Kā jau te meitenes saka, neticu, ka viņa Latvijā nepārtraukti saskārusies tikai ar negatīvismu - gluži vienkārši par to rakstīt ir izdevīgāk, jo par labām lietām lasīt patīk ne visiem. Otrs variants - dāma gluži vienkārši ir tik ļoti neapmierināta ar savu dzīvi, ka labprāt visā vainos valsti, cilvēkus un visu pārējo - negatīvismu vairot ir daudz vieglāk kā pozitīvismu.
Visā visumā neiespringstu par šo visu, jo tāpat jau sen zināms tas, ka Latvija ir skaista zeme, mums ir skaista kultūra, mums ir skaistas sievietes un vispār mēs esam trakoti forši (l)
Kas par to, ja kāds/-a domā savādāk! :)
07.07.2015 01:43 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Ak,paldies dievam latviešu vīriešus ir pagodinājusi šī dāma. :-) Citādāk nabadziņi galīgi nelaimīgi staigā apkārt :-/
06.07.2015 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Viņas valoda ir skarbāka un krāsas tiek sabiezinātas, lai audzētu diskusijas un blogam apmeklējumu skaitu. :-) Un, redz, izdodas, ja reiz pat cosmo tēma tapusi :D Nedomāju, ka viņa te būtu 4 gadus nodzībojusi, visu tik šausmīgi ienīstam ;-)
06.07.2015 23:49 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Un vienalga man liekas jocīgi, ka Tevi satrauc, ka kaut kāda X īriete rada nesmuku reklāmu par LV.

Un man liekas jocīgi, ka Tu tik lielu uzmanību pievērs tam, kas mani satrauc un kāpēc ir dīvaini satraukties. Tēma ir par ko citu.
06.07.2015 23:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nevar visas bazt vienaa maisa un pec vienas merauklas nomerit. Neticu ka tikusas apjautatas visas LV sievietes un izsecinaats kopskatijums.
06.07.2015 22:14 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
piekrītu Saulsstarins.

Šis vispār iespārda -
In fact, perhaps the reason Latvian men die younger is simply because they want to. They’ve run out of other excuses to get out of the house and this is their last stand…
06.07.2015 21:56 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
es nelasīju visu diskusiju, bet kas man uzsit pa nerviem ir ka kaut kāda vecene no valsts, kurā nodzeršanās ir vispopulārākais laika pavadīšanas veids ar bāriem ik pa 50 metriem (un es nepārspīlēju, daudzās pilsētās 50-100m tiešām ir vidējais attālums starp bāriem) un kur absolūtais vairākums slāj apkārt ar nošļurkušām baļerinkām, kuras jau sen raud pēc miskastes, te kaut ko spriedelē par nošņurkušajām un valdonīgajām latvietēm. Nezinu, man kaut kā nav gadījies Latvijā tualetēs no rītiem masveidā atrast apenes un citus apģērba gabalus, kā arī mētājoties pa ielām. Man Latvijā nebija gadījies saskarties ar tādu pa kreisi laišanas pakāpi, kas turklāt skaitās normāla. Pat ja viņa tiešām ir uzdūrusies tādai sabiedrības daļa, viņai nebūtu jābūt pārsteigtai, jo to visu viņa ir redzējusi savā valstī masveidā. Gandrīz nevienu no viņas nosauktajām sabiedrības iezīmēm neuzskatu par Latvijas sabiedrībai raksturīgāku kā citām.

takš skaidri redzams, ka secinājumi izdarīti no kaut kādu pāris gadījumu vispārināšanas. Un laikam jau dikti kremt viņai, ka meitenēm tiek dāvināti ziedi un redz viņas atļaujas nelēkāt no sajūsmas. Lai tik brauc atpakaļ uz savu Īriju un izpuvušiem zobiem stāvot nošņurkušās baļerinkās pārāk lielā alkohola reibumā ārā pie bāra, no kura smird pēc ieskābuša lētuču alus velk zizli un stāsta "zilajām asinīm", kāda mežoņu sabiedrība ir šī valsts. Vēlāk varēs atdoties kādam gadu netīrītā bāra tualetē un no rīta mētāties uz ielas blakus miskastēm (bez ziediem, protams). Varbūt man vajadzētu sākt rakstīt savu blogu ar saviem novērojumiem no šejienes, lai paskatās paši uz sevi no malas?
06.07.2015 21:37 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.07.2015
Veči ir memmīši, jo tā ir ieaudzināti no mazotnes


Un nez kurš tad to ieaudzina, ka ne mēs sievietes :-D
06.07.2015 20:47 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Populārs? Ja jau tik populārs, tad kāpēc man ir pirmā dzirdēšana par kaut kādas X īrietes blogu?

Man tas pats. Kā vispār cilvēki uzzina par kaut kādiem blogiem? Manuprāt, laika tērēšana lasīt citu parastu cilvēku spriedelējumus. Tad jau labāk paņemu nopietnu literatūru.
06.07.2015 20:05 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Mani aizskar šādi spriedelējumi kā latvieti, jo konkrētā dāma taisa Latvijai un latviešiem antireklāmu - viņas blogs ir gana populārs.


Populārs? :D Ja jau tik populārs, tad kāpēc man ir pirmā dzirdēšana par kaut kādas X īrietes blogu? :-O

Varu Tevi nomierināt - tie ārzemnieki, kuri nopietni domā par Latvijas apmeklēšanu, nelasa X īrietes blogu. Šie cilvēki lasa nopietnākus informācijas avotus un vadās pēc tiem. ;)

Un vienalga man liekas jocīgi, ka Tevi satrauc, ka kaut kāda X īriete rada nesmuku reklāmu par LV. :D :D :D

Lai arī cik liela Latvijas fane esmu, es par šādiem sīkumiem nudien nespēju kreņķēties. :)
06.07.2015 19:47 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.06.2015
Visiem tāpat pie dirsas kur atrodas LV un latvietes :D:D:D

Ārzemnieki pat kartē nespētu parādīt kur tāda atrodas, tāpat kā es nespētu parādīt kartē, kur atrodas Mazpisāni vai Dagda :D

Cosmo LV bābu uztraukums par neko ir nepārspējams :D
06.07.2015 19:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mani aizskar šādi spriedelējumi kā latvieti, jo konkrētā dāma taisa Latvijai un latviešiem antireklāmu - viņas blogs ir gana populārs.


+++ Tieši to pašu gribēju teikt.
06.07.2015 19:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!