Latviešu sievietes - visu attiecību problēmu sakne?

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šodien uzdūros visai interesantam rakstam no īru dāmas bloga, kas šeit jau vairākas reizes apspriests, nezinu gan, vai tieši šis ieraksts.
Īsumā - autore no savas personīgās pieredzes izsecinājusi, ka vismaz daļa vainas par attiecību neizdošanos un latviešu vīriešu aizraušanos ar alkoholu būtu jāuzņemas šejienes kontrolējošajām, mūždien neapmierinātajām sievietēm.
Did anyone ever stop to think that maybe, just maybe, the emasculating, ball-busting women in this country should shoulder some of the blame? OK, so people like to blame it on ‘history’, and perhaps some of it can be. But think about it – why is a guy in his early thirties cheating on his wife? Is it because of something that befell his grandparents or is it because he gets roughly the same amount of love and respect in his own home as the pet goldfish – possibly less.

Grown men are actually ‘not allowed’ to do stuff here. Or if they are, there’s a good chance they’ll either be stalked or receive so many calls and texts that they’ll decide it wasn’t really worth going out in the first place. One friend of mine used to call his wife ‘The Eye of Sauron’ – but that was back when he had a sense of humour, before the nervous breakdown…

The problem with Latvian women, if I may be so bold, is that they believe their own hype – this ridiculous notion that, somehow, they are god’s gift to men. So what, because you know how to slap on an inch of make-up and a short skirt it gives you the right to treat men like crap? Wake up. I’ve been observing the dynamic between couples here over the last couple of days (more closely than usual). The women, in 98% of cases, look bored and sulky. Profferred flowers and trinkets are met with a self-satisfied smirk rather than an appreciative grin. Why any man would bother is beyond me.

Pilns raksts šeit: https://expateyeonlatvia.wordpress.com/2014/07/30/for-the-love-of-latvian-men/
Ko jūs domājat par šo viedokli? Vai arī jūs no savas pieredzes varat izlobīt ko līdzīgu, vai tomēr viss ir pavisam citādi?
06.07.2015 15:10 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es negribētu būt tās īrietes vietā. Tak grūti šādi dzīvot meklējot tikai un vienīgi negatīvos aspektus un iezīmes dzīvē, apkārtējos cilvēkos, laikapstākļos, apkārtnē, notikumos, attiecībās. Šķiet viņai prātīgāk būtu doties turp, no kurienes nākusi vai dodas tālāk savu ceļu, jo pa vīlēm spiežas laukā tas, ka cilvēks vienkārši ir aprobežots savā domāšanā un nespēj adaptēties jaunā vidē, starp jauniem cilvēkiem.
Un, nē, es nepiekrītu nevienam viņas vārdam rakstā. Pirmkārt, vāja spēja pamatot savas domas (spriest par visu tautu tik pēc 1-3 indivīdiem). Otrkārt, mani nepamet sajūta, ka viņai ir smaga vēlme izpatikt vīriešiem metoties tiem par aizstāvi, noniecinot katru pretim nākošo sievieti. Treškārt, lai viņa man parāda tautu, kurā gan vīrieši, gan sievietes ir radīti tādi, lai kalpotu par paraugu citām tautām. Kur tad ir tā laimes zeme ar fantastiskajām sievietēm un vīriešiem, kur nevaldītu dažu procentu attiecībās no kopējo skaita savstarpēji konflikti, zāģēšana, krāpšana, fiziska un morāla iespaidošana? Īrija?! :D
06.07.2015 18:02 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Um..godīgi sakot, šīs dāmas blogu biju palasījusi jau pirms 1-2 gadiem un jutos aizskarta, ka ārzemnieks atļaujas tik aprobežoti spriedelēt par Latviju un tās iedzīvotājiem.


Tu nopietni? Aizskarta? Laikam Tev pavisam švaki ar pašapziņu, ka jāņem pie sirds kaut kādas (man personīgi) pilnīgi nezināmas sofas bīdītājas skricelējums?! :-O Vai tiešām Tev ir tik svarīgi, ko apkārtējie domā par latviešiem?

Man ir skaidrs, lūk, kas, pie šādiem vīriešiem, kuri uzvedas tā kā tādi memļaki un neko nevar un čīkst par visu, ir vainīgas sievietes. Jā, tieši tā - sievietes. Kāpēc? Tāpēc, ka drebēdamas vien aiz tā, ka līdzās nebūs vīrietis, jo ir ar tik zemu pašvērtējumu, ka nespēs kaut brīdi būt vienas savās dzīvēs, sievietes burtiski laiza grīdu pie vīriešu kājām. Viņas izlaiž viņus. Visu dara viņu vietā - pienesīs ēdienu pie gultas, maksās vīrieša vietā bez maz vai īres maksu, lai arī abiem par kopējo dzīvokli būtu jāmaksā, ļauj pat sevi krāpt un tad entās reizes piedod, utt. Beigu beigās vīrieši, redzot šāda veida attieksmi no sieviešu puses, uzskata pašu par sevi saprotamu, ka tā tam jābūt. Un viņi turpina tā arī darīt, jo līdzās nav bijusi sieviete, kas atklāti liktu manīt: "Stop! Tu mani necieni, tā ka vācies!" Ak, šausmas, cik gan daudz redzētas paziņu lokos (vispirms ar šāda veida meitenēm iepazinos kojās, kad dzīvoju studiju gados) šāda veida sievietes un viņu sevis pazemojošā attieksme. Un pēc tam bimbu laiž, ka dzīve pret viņām nežēlīga, jo tā piestādījusi visai memmīgu vīrieti. Itin nemaz nevaru just līdzi šādām "sāpēm"...

Klasisks piemērs no istabas biedrenes, ar kuru dzīvoju kopā kojās, kad vēl studēju. Pieņemsim, ka viņu sauc A, bet vīrieti B. Tātad - A salaiž ar B, labi zinot, ka B ir precējies. B vienu dienu paziņo, ka atbrauks ciemos uz kojām, jo vēlas satikties. Līdz ar to A ir starā. Sit plaukstas. Tāpēc A visu vakaru pavada virtuvē šmorēdama un gatavodama visvisādus cepešus. Kad nu jau gandrīz viss pabeigts, tā B piezvana un saka, ka diemžēl nevarēs satikties, jo radusies negaidīta situācija dēļ sievas. B sola atbraukt citu dienu. A sēž un laiž bimbu, jo uzskata, ka pret viņu dzīve ir neganta. Redz kā - visu vakaru gatavojusi vakariņas un te beigās atsaka. Vai Jūs spētu just A līdzi? Es toreiz nespēju, jo, ja esi sīka padauza, kas salaiž ar precētu vīrieti, kurš nav šķīries, tad viennozīmīgi šādu attieksmi arī esi pelnījusi. Un tā apburtais loks turpinājās, jo A taču mīl B. Viņa nebija spējīga viņu pasūtīt tālāk.
Un ko vīrietim domāt? Protams, ka - viņa manis dēļ darīs visu. Līdz ar to varu pret viņu apieties kā vien gribu. Ja šī beigās pasūtīs, tad aiz stūra būs nākamā, kura būs tik pat izmisusi un kura skries man pakaļ. Tas sanāk, ka man dēļ sievietēm vispār vairs nav jāpūlas. Kamdēļ to, ja viņas pašas visu izdara manā vietā?

Skumji, bet tāda ir mūsdienu realitāte...
06.07.2015 18:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
’ve been observing the dynamic between couples here over the last couple of days
Man ar so pietika.
Ka tad butu labak? Kaa dalai iru? Viriesi katru weekendu pavada barcikos, klubos, speelee bijardu lidz cetriem nakti. Nedod Dievs sieva ko pukstes. Bet parasti jau sievietes tadas pasas, cik manu, ta vien pavada brivo laiku kaa ejot uz baarinu iedzer vienu paintu.
06.07.2015 18:59 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.06.2015
Par latviešu bābām visi un visas ierēc :D:D:D

Liek kosmētiku, gludina kleitas vai ko citu tikai , lai aizietu uz veikalu pēc piena :D:D:D:D:D

Tas nav praktiski un ir tupi. Nav brīnums, ka latvietes ir vientuļas, jo vecim apnīk par šīm izklaidēm(kosmētiku, elektrību gludeklim) maksāt.
06.07.2015 19:03 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
taa jau it kaa saka, ka virieshi dzer delj sievieteem :D kads vinjai pamatiigi nodarijis sheit paari, ljoti zheel shadas sievietes, kuras var visaa redzeet tik daudz negatiivaa :)


Latvijā nav pārāk daudz patiešām sievišķīgu sieviešu, kas var atļauties sēdēt mājās un nodarboties ar jogu, kas ir pilnīgi normāla parādība. Latvijā sievietes ir mūžīgā steigā, vienmēr stresā par naudu, ko arī izliek uz vīru un sīkajiem.


Jaa, ja virieshi Latvija varetu atlauties uzturet savas gimenes ar savaam algaam, tad noteikti taa nebuutu - skrieshana, stresi utt, bet kaa ir taa nu ir... :(
06.07.2015 19:04 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
palasīju viņas blogu un varu teikt, ka paldies Dievam šī beidzot ir aizbraukusi no šausmīgās Latvijas un šausmīgajiem latviešiem :D nu kā var dzīvot valstī un ņirgāties un noniecināt gandrīz visu pēc kārtas?? kārtējā mazohiste būs patrāpījusies :D
06.07.2015 19:06 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tu nopietni? Aizskarta? Laikam Tev pavisam švaki ar pašapziņu, ka jāņem pie sirds kaut kādas (man personīgi) pilnīgi nezināmas sofas bīdītājas skricelējums?! Vai tiešām Tev ir tik svarīgi, ko apkārtējie domā par latviešiem?

Mani aizskar šādi spriedelējumi kā latvieti, jo konkrētā dāma taisa Latvijai un latviešiem antireklāmu - viņas blogs ir gana populārs. Būtu visai dīvaini, ja man būtu vienalga.
06.07.2015 19:09 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
vāu. Manprāt, pilnīgs stulbums tur ir sarakstīts.
Veči ir memmīši, jo tā ir ieaudzināti no mazotnes un viņiem tā ir ērti. Alkohols nāk no Krievijas laikiem.
Tad jau reku krievi ar visi nabadziņi ir cietuši no latviešu sievietēm, jo arī nodzeras visu laiku..?

Paskaties, kā Latvijā- joprojām alkohols ir galvenā prece, kas tiek likta veikalu logos uz atlaidēm. Tā bija viena no pirmajām lietām, ko es pamanīju, kad atbraucu uz Latviju pēc ilgāka laika dzīvojot ārzemēs.

Sievietes Latvijā ir saspurojušās, jo citādi nevar. Ja vecis neko nedara, tad kādam ir jādara. Ja viņi gribētu, mierīgi varētu latvietes nolikt pie vietas. Problēma ir tā, ka negrib, jo ir ērti.

Veči ir memmīši, bet večiem nav nepieciešamas dažādas kustības un gaušanās par to, ka nav vienlīdzība.
06.07.2015 19:10 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Mani aizskar šādi spriedelējumi kā latvieti, jo konkrētā dāma taisa Latvijai un latviešiem antireklāmu - viņas blogs ir gana populārs. Būtu visai dīvaini, ja man būtu vienalga.


++
06.07.2015 19:11 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Iespējams, memmītis varētu būt tavs tēvs, bet pieļauju, ka esi augusi bez tēva. To ir iespējams pamanīt izlasot tavus uzskatus un izteikumus.
06.07.2015 19:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mani aizskar šādi spriedelējumi kā latvieti, jo konkrētā dāma taisa Latvijai un latviešiem antireklāmu - viņas blogs ir gana populārs.


+++ Tieši to pašu gribēju teikt.
06.07.2015 19:13 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.06.2015
Visiem tāpat pie dirsas kur atrodas LV un latvietes :D:D:D

Ārzemnieki pat kartē nespētu parādīt kur tāda atrodas, tāpat kā es nespētu parādīt kartē, kur atrodas Mazpisāni vai Dagda :D

Cosmo LV bābu uztraukums par neko ir nepārspējams :D
06.07.2015 19:16 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Mani aizskar šādi spriedelējumi kā latvieti, jo konkrētā dāma taisa Latvijai un latviešiem antireklāmu - viņas blogs ir gana populārs.


Populārs? :D Ja jau tik populārs, tad kāpēc man ir pirmā dzirdēšana par kaut kādas X īrietes blogu? :-O

Varu Tevi nomierināt - tie ārzemnieki, kuri nopietni domā par Latvijas apmeklēšanu, nelasa X īrietes blogu. Šie cilvēki lasa nopietnākus informācijas avotus un vadās pēc tiem. ;)

Un vienalga man liekas jocīgi, ka Tevi satrauc, ka kaut kāda X īriete rada nesmuku reklāmu par LV. :D :D :D

Lai arī cik liela Latvijas fane esmu, es par šādiem sīkumiem nudien nespēju kreņķēties. :)
06.07.2015 19:47 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Populārs? Ja jau tik populārs, tad kāpēc man ir pirmā dzirdēšana par kaut kādas X īrietes blogu?

Man tas pats. Kā vispār cilvēki uzzina par kaut kādiem blogiem? Manuprāt, laika tērēšana lasīt citu parastu cilvēku spriedelējumus. Tad jau labāk paņemu nopietnu literatūru.
06.07.2015 20:05 |
 
Reitings 12
Reģ: 02.07.2015
Veči ir memmīši, jo tā ir ieaudzināti no mazotnes


Un nez kurš tad to ieaudzina, ka ne mēs sievietes :-D
06.07.2015 20:47 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
es nelasīju visu diskusiju, bet kas man uzsit pa nerviem ir ka kaut kāda vecene no valsts, kurā nodzeršanās ir vispopulārākais laika pavadīšanas veids ar bāriem ik pa 50 metriem (un es nepārspīlēju, daudzās pilsētās 50-100m tiešām ir vidējais attālums starp bāriem) un kur absolūtais vairākums slāj apkārt ar nošļurkušām baļerinkām, kuras jau sen raud pēc miskastes, te kaut ko spriedelē par nošņurkušajām un valdonīgajām latvietēm. Nezinu, man kaut kā nav gadījies Latvijā tualetēs no rītiem masveidā atrast apenes un citus apģērba gabalus, kā arī mētājoties pa ielām. Man Latvijā nebija gadījies saskarties ar tādu pa kreisi laišanas pakāpi, kas turklāt skaitās normāla. Pat ja viņa tiešām ir uzdūrusies tādai sabiedrības daļa, viņai nebūtu jābūt pārsteigtai, jo to visu viņa ir redzējusi savā valstī masveidā. Gandrīz nevienu no viņas nosauktajām sabiedrības iezīmēm neuzskatu par Latvijas sabiedrībai raksturīgāku kā citām.

takš skaidri redzams, ka secinājumi izdarīti no kaut kādu pāris gadījumu vispārināšanas. Un laikam jau dikti kremt viņai, ka meitenēm tiek dāvināti ziedi un redz viņas atļaujas nelēkāt no sajūsmas. Lai tik brauc atpakaļ uz savu Īriju un izpuvušiem zobiem stāvot nošņurkušās baļerinkās pārāk lielā alkohola reibumā ārā pie bāra, no kura smird pēc ieskābuša lētuču alus velk zizli un stāsta "zilajām asinīm", kāda mežoņu sabiedrība ir šī valsts. Vēlāk varēs atdoties kādam gadu netīrītā bāra tualetē un no rīta mētāties uz ielas blakus miskastēm (bez ziediem, protams). Varbūt man vajadzētu sākt rakstīt savu blogu ar saviem novērojumiem no šejienes, lai paskatās paši uz sevi no malas?
06.07.2015 21:37 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
piekrītu Saulsstarins.

Šis vispār iespārda -
In fact, perhaps the reason Latvian men die younger is simply because they want to. They’ve run out of other excuses to get out of the house and this is their last stand…
06.07.2015 21:56 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nevar visas bazt vienaa maisa un pec vienas merauklas nomerit. Neticu ka tikusas apjautatas visas LV sievietes un izsecinaats kopskatijums.
06.07.2015 22:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Un vienalga man liekas jocīgi, ka Tevi satrauc, ka kaut kāda X īriete rada nesmuku reklāmu par LV.

Un man liekas jocīgi, ka Tu tik lielu uzmanību pievērs tam, kas mani satrauc un kāpēc ir dīvaini satraukties. Tēma ir par ko citu.
06.07.2015 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Viņas valoda ir skarbāka un krāsas tiek sabiezinātas, lai audzētu diskusijas un blogam apmeklējumu skaitu. :-) Un, redz, izdodas, ja reiz pat cosmo tēma tapusi :D Nedomāju, ka viņa te būtu 4 gadus nodzībojusi, visu tik šausmīgi ienīstam ;-)
06.07.2015 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits