Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latviešu sievietes - visu attiecību problēmu sakne?

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šodien uzdūros visai interesantam rakstam no īru dāmas bloga, kas šeit jau vairākas reizes apspriests, nezinu gan, vai tieši šis ieraksts.
Īsumā - autore no savas personīgās pieredzes izsecinājusi, ka vismaz daļa vainas par attiecību neizdošanos un latviešu vīriešu aizraušanos ar alkoholu būtu jāuzņemas šejienes kontrolējošajām, mūždien neapmierinātajām sievietēm.
Did anyone ever stop to think that maybe, just maybe, the emasculating, ball-busting women in this country should shoulder some of the blame? OK, so people like to blame it on ‘history’, and perhaps some of it can be. But think about it – why is a guy in his early thirties cheating on his wife? Is it because of something that befell his grandparents or is it because he gets roughly the same amount of love and respect in his own home as the pet goldfish – possibly less.

Grown men are actually ‘not allowed’ to do stuff here. Or if they are, there’s a good chance they’ll either be stalked or receive so many calls and texts that they’ll decide it wasn’t really worth going out in the first place. One friend of mine used to call his wife ‘The Eye of Sauron’ – but that was back when he had a sense of humour, before the nervous breakdown…

The problem with Latvian women, if I may be so bold, is that they believe their own hype – this ridiculous notion that, somehow, they are god’s gift to men. So what, because you know how to slap on an inch of make-up and a short skirt it gives you the right to treat men like crap? Wake up. I’ve been observing the dynamic between couples here over the last couple of days (more closely than usual). The women, in 98% of cases, look bored and sulky. Profferred flowers and trinkets are met with a self-satisfied smirk rather than an appreciative grin. Why any man would bother is beyond me.

Pilns raksts šeit: https://expateyeonlatvia.wordpress.com/2014/07/30/for-the-love-of-latvian-men/
Ko jūs domājat par šo viedokli? Vai arī jūs no savas pieredzes varat izlobīt ko līdzīgu, vai tomēr viss ir pavisam citādi?
06.07.2015 15:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pilna Latvija ar (peec stereotipiem - daudz sievishkjiigaakajaam) krievu meiteneem, kas spiezh nabaga viirieti palikt kopaa ar 'the eye of Sauron"?
06.07.2015 15:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Grown men are actually ‘not allowed’ to do stuff here.


Vieniigais, par sho gan naak praataa diskusijas tipa "vai juus atljaujat" / "vai jums atljauj" attieciibu sakaraa...
06.07.2015 15:16 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Wtf. Tas, ka vinjas draugam patraapiijaas kautkaada trakaa, noziimee, ka visas taadas? Trakus sievishkjus un stulbus viirieshus var atrast visur.
06.07.2015 15:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
K.C., "man draugs neljauj tikties ar viirieshu dzimuma kursabiedriem" un 'man draugs neljauj valkaat to un shito" - taadas lietas gan biezhi dzird. Nebriinos, ka shaados paaros arii sieviete piestaada savu "nav atljauts" sarakstu arii pretim :)
06.07.2015 15:24 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
vāu. Manprāt, pilnīgs stulbums tur ir sarakstīts.
Veči ir memmīši, jo tā ir ieaudzināti no mazotnes un viņiem tā ir ērti. Alkohols nāk no Krievijas laikiem.
Tad jau reku krievi ar visi nabadziņi ir cietuši no latviešu sievietēm, jo arī nodzeras visu laiku..? :-D

Paskaties, kā Latvijā- joprojām alkohols ir galvenā prece, kas tiek likta veikalu logos uz atlaidēm. Tā bija viena no pirmajām lietām, ko es pamanīju, kad atbraucu uz Latviju pēc ilgāka laika dzīvojot ārzemēs.

Sievietes Latvijā ir saspurojušās, jo citādi nevar. Ja vecis neko nedara, tad kādam ir jādara. Ja viņi gribētu, mierīgi varētu latvietes nolikt pie vietas. Problēma ir tā, ka negrib, jo ir ērti.
06.07.2015 15:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man tomēr liekas ka ņemot no reālās dzīves pāris piemērus kā savu draugu vai pāris garāmgājējus uz ielas NEVAR izveidot objektīvu viedokli par šo tēmu.
Redzot tikai to ārpusi, to čaulu nevar izsecināt kas atrodas kodolā.
06.07.2015 15:31 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tas raksts ir no pirksta izzīsts. Izskatās, ka īrietei ir iekodis tas, ka latvietes var uzlikt kosmētiku, uzvilkt papēžus un izskatīties skaistas. Es tam rakstam nepamanīju nevienu pamatotu faktu. Kaut kāds paziņa Jānis (tiešām rets vārds) autorei stāstījis par savām attiecībām, kas novedušas pie alkoholisma (?). Kāpēc autore nekur nepieminēja, ka liela daļa vīriešu ikdienā mājās laiku pavada tupot pie datora vai kapājot xbox, tā vietā, lai sievietei palīdzētu vakariņas uztaisīt? Nevajag meklēt aizbildinājumus vājam raksturam, kas noved pie atkarībām. Savu ceļu mēs izvēlamies paši.
06.07.2015 15:32 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Um..godīgi sakot, šīs dāmas blogu biju palasījusi jau pirms 1-2 gadiem un jutos aizskarta, ka ārzemnieks atļaujas tik aprobežoti spriedelēt par Latviju un tās iedzīvotājiem.
Izskatās, ka nekas nav mainījies - dāmītei joprojām šķiet, ka viņa visu zina vislabāk, tagad jau ķērusies klāt latviešu attiecībām. Nepatīkama persona.

Protams, ka ir sievietes, kuras pārspīlēti izrīko vīriešus, ir pārāk iedomīgas un "visuvarupati", bet, tajā pašā laikā, daudzi vīrieši ir tādi lupatas un nejēgas, ka citādāk ar viņiem apieties nav iespējams..katram podiņam savs vāciņš.
Ja jau tā sieva ir tik ļauna un nemīloša (Saurona acs, jopcik), ka jāstaigā pie citām, tad varbūt jāšķiras, nevis jāņerkst uz pleca kaut kādai īrietei. Visas nelaimes rodas no tā, ka cilvēki vai nu neizrunājas, vai nu izrunājas ar nepareizajiem klausītājiem.
06.07.2015 16:26 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Daļēji piekrist var pilnībā - tas tak tiešām jau no PSRS laikiem, ka sieviete ir visvarošā, visu viņai jāmāk, jābūt bez maz vai par veci, kamēr tas mājās vai dzer, vai ir diezgan liels memmītis. Latvijā nav pārāk daudz patiešām sievišķīgu sieviešu, kas var atļauties sēdēt mājās un nodarboties ar jogu, kas ir pilnīgi normāla parādība. Latvijā sievietes ir mūžīgā steigā, vienmēr stresā par naudu, ko arī izliek uz vīru un sīkajiem. Pieļauju, ak tulīņ visas šīs sievietes metīsies sevi aizstāvēt, bet tā ir. Arī es gribētu justies vairāk kā sieviete, nevis mūžīgs dzinējs, raizējoties par lietām, par kurām patiesībā jāatbild vecim (rēķini un salūzis radiators) . Tā nu tai Latvijā ir.
06.07.2015 16:30 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Jo tā jau ķēdes reakcija. Nepārliecinātība par sevi, greizsirdība, stress, naudas trūkums sievieti izmaina, viņa vairs nav gaisīgā būtne, kura var nodarboties ar to, kas patiešām patīk, būt laimīga un nebūt atkarīga no veča. Te jau apmēra - ka tik vecis blakus. Rietumos sievietēm viss kārtībā, nu būs vecis gājējs - lai iet, atradīs labāku. Te jātur grožos, jābaidās utml, tak vissk opīgs, kā izdzīvot ar finansēm utt. Te jau arī rodas tā lomu maiņa, kad sieviete ir ģimenes galva, bet vīrietis noguris pakaļskrējējs gandrīz vai...
06.07.2015 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
ha :D
un tikai sievietes ir kontrolētājas? pat cosmo gana lasīts, ka vecis neļauj iet tusēt ar druškām, minīšus vilkt, dekoltē utt.
man ar izskatās, ka īrietei skauž/ir naids uz latvietēm savu iemeslu dēļ.
06.07.2015 16:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tiešām.. kas tad tos vīriešus piesien pie šīm briesmīgajām sievietēm, kas pašapmierināti smīn par puķēm un izturas pret viņiem draņķīgi?

I don’t think Latvian men, any more than any other nationality, get married with the intention of someday becoming cheating alcoholics. Think of that sweet-faced young boy who gave you flowers when you first started dating; blushing, shuffling, and looking at you like you were the most beautiful creature he’d ever seen. Look at him now. Something must have happened along the way. And maybe you, Latvian woman, should take a good look in the mirror – you definitely know where it is – before judging the men in this country.

Ar grādīgajiem dzērieniem aizraujas, manuprāt, garā vāji cilvēki.. nevis sieviešu nomocīti.

Nav jāžēlo un jāmeklē attaisnojumi krāpšanā.. pirms šādas rīcības ir korektāki risinājumi iespējami.

The women, in 98% of cases, look bored and sulky.

Kas par statistiku! :D

Būtu interesanti, ja kāds ārzemnieks uzrakstītu pārdomas pēc dažādu latviešu sieviešu stāstiem..
06.07.2015 17:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
And maybe you, Latvian woman, should take a good look in the mirror – you definitely know where it is – before judging the men in this country.



Man liekas ka viņai pašai uz sevi vajadzētu paskatīties spogulī, jo tieši viņā pašā ir meklējams tas naids, nepatika vai salauztā sirds dēļ kā viņai ir radusies tāda nepatika pret latvietēm.

Varbūt kāda latviete viņai nospēra lielo dzīves mīlestību :D
06.07.2015 17:09 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Oh, tā īriete mani tracina jau kopš dienas, kad pirmo reizi uzgāju viņas blogu pirms dažiem gadiem, pat nespēju objektīvi spriest par konkrēto tēmu, jo liekas, ka viss, ko viņa saka ir vienkārši ^&(*^&^ :D Es arī dzīvoju ne savā dzimtenē, bet es nekad neatļautos tādas riebeklības runāt par valsti, kur esmu apmetusies. Taču jāciena savi līdzcilvēki, viņu senči, kas valsti un kultūru ir radījuši. Tā ka labi vien ir, ka viņa ir prom :D
06.07.2015 17:19 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Kaut kur jau sava daļa taisnības tajā visā ir, jo pie problēmām esam vainīgi tikai mēs paši..ja ir izdevies atrast vīrieti, kas Tevis dēļ ir gatavs uz visu un Tu atkal nezini ko gribi, paņem beigās un viņu smagi piečakarē, tad lūdzu, kur rodas gaudojošie vīrieši.
Īru autore jau raksta, ka daļa vainas ir jāuzņemas sievietei, bet tā ir pie jebkuras problēmas, jo viens nevar būt vainīgs..takā nekādu Ameriku arī nav atklājusi.
Bet tēma interesanta..kādai ir bijusi pieredze vai redzējusi, kad sieviete vīrieti daved līdz tam?
06.07.2015 17:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
MiuMiu, neesmu redzeejusi, ka sieviete lielisku viirieti noved liidz alkoholismam ar kaut kaa neatljaushanu un pasaules nabas teeloshanu.

Ir redzeets, ka kopaa nodzeras, bet - tas nav tas, par ko raksta iiru daama.
06.07.2015 17:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet tēma interesanta..kādai ir bijusi pieredze vai redzējusi, kad sieviete vīrieti daved līdz tam?
Bijušais arī uzskata, ka esmu viņa dzīvi sagandējusi. Viņš, lūk, mīlēja no sirds, bet es to nenovērtēju.. pametu..
Nebūtu dzīvojuši kopā, mani pat aizkustinātu viņa monologi pēc šķiršanās :D
06.07.2015 17:39 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
57days, to ko īru dāma uzrakstīja ir pārspīlēti, bet doma skaidra.
Lielisku vīrieti nevar līdz tam novest, jo lielisks vīrietis nebūtu ar tādu kopā..kā saka tāds tādu atrod..ir, kas atļauj kāpt uz galvas un ir kam patīk to darīt.

Cormeum, Tavā komentārā saskatu izsmieklu, tad vai nu viņš tiešām mīlēja un Tev bija vienalga, vai arī tās bija tikai atrunas, lai Tu justos sūdīgi par to, ka pameti.
06.07.2015 17:47 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
īrietēm pašām nav nekādas dzīves, daudzas resnas, nekoptas un veči kodētāji vēl tie.
kaut kāds Jānis varbūt gribēja pamīlēt viņas minci, tad,ne to vien var par citām sarunāt.

cilvēki ir dažādi, dažādās valstīs, konkrēti iedalīt pēc šķīrām ir muļķīgi.
06.07.2015 17:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cormeum, Tavā komentārā saskatu izsmieklu, tad vai nu viņš tiešām mīlēja un Tev bija vienalga, vai arī tās bija tikai atrunas, lai Tu justos sūdīgi par to, ka pameti.

MiuMiu, smieties varu šodien, toreiz jutos ļoti nogurusi, nomocīta no tā psiholoģiskā terora :)
06.07.2015 17:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits