Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liepājas meitenēm

 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Nolēmu izveidot diskusiju atsevišķi un ievākt informāciju no Liepājā dzīvojošām. Ar ģimeni vēlamies no Rīgas pārvākties uz Liepāju - dzīvesvieta mums sava, darbs nodrošināts, interesē vien dažādi sīkumi.

1. Saprotu, ka ir kino un teātris.Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?
2. Bāri neinteresē, bet kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
3. Kādi ir pārtikas veikali?
4. Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
5. Vietas kur labāk neiet!
6. Kādas vēl ir kultūras iespējas?
7. Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
8. Vai ir grāmatnīcas, audumu veikali u.c. specifiski veikaliņi?
9. Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
10. Varbūt ir soc.tīklos kādas domubiedru grupas par Liepāju, kur uzdot interesējošus jautājumus par jebkuru tēmu?


Saprotu, ka daži jautājumi var likties muļķīgi, bet tomēr vēlos izzināt visu no vietējām iedzīvotājām. Droši stāstiet!
03.07.2015 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
Man vēl patīk tas, ka visur var piebraukt bez maz "pie durvīm", nav ilgi jāmeklē, kur apstāties un tad vēl iet ar kājām.
maksas stāvietas cenas vidēji 50 centi stundā.
Un arī ceļā līdz centram nav jāpavada ilgs laiks, pat ar sabiedrisko transportu 15 min. jau esi pilsētas centrā.
04.07.2015 14:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu vēl jau citi, bezgala daudz plusi Liepājai, kaut vai sporta iespējas bērnam - tenisa skola, jāšana, pedēšana, airēšana, šahs, nemaz nerunājot par klasiku - futbolu, besketbolu, hokeju un vieglatlētiku. Turklāt, visas treniņu vietas gana viegli piebraucamas/ar kājām aizejamas. Ir arī maziem bērniem domatas svešvalodu skolas un citi labi piedāvājumi (radošās darbnīcas un pulciņi, mākslas un mūzikas skola - viss pilsētas centrā)

Par krogiem runājot - boulangerie, īpaši jumta terase, darbnīca, Pastnieka mājas dārzs, Upe, Bel Cibo un Ginger.

Liela izvēle skaistumkopšanā un cenas par ~30% zemākas kā Rīgā. Pilsētā praktizē vismaz 10 zvērināti notāri, ir gan dažādu ārstu privātprakses, gan konsultējošie speciālisti, kas katru nedēļu brauc no Rīgas.

Runājot par iepiršanos, ja gribi nopirkt, piemēram, melnu krekliņu vai jaunas apenes (Liepāja ir LV apakšveļas galvaspilsēta :-D ), tad problēmu nebūs, ja gribi, ko specifiskāku, piemēram, kleitu ballītei vai 3 jaunus kostīmus darbam, tad nāksies vien braukt uz Rīgu vai Klaipēdu. Bet visu jau nevar gribēt! :-D
04.07.2015 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
cherr jap ;)
Un vēl par teātri gribu piebilst, ka tas ir kvalitatīvs un izrādes ļoti dažādas, dažādām gaumēm, man ļoti patīk Liepājas teātris(l)
04.07.2015 14:18 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
http://baata.lv/lv/veikali-2/25-good-mood.html
Šis laikam ir tas veikals, ne?
04.07.2015 13:53 |
 
Reitings 144
Reģ: 27.05.2014
Mademoiselle!, ā nu par tiem citiem nosaukumiem tiešām nezināju. :-D
04.07.2015 13:42 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Te nu tu galīgi kļūdies, labi H&M nav, bet ir Reserved, Mohito un pat ir Moasic Baata tirdzniecības centrā, tikai veikaliem ir citi nosaukumi, jo vienā veikalā ir pieejama, vairāku, šo veikalu produkcija.

kkur pazuda pus teikums :D
03.07.2015 19:18 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Šodien pašlaik, var teikt, ka vēja nav
03.07.2015 19:17 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?

Ir diezgan, Karostā un Laumas rajonā visvairāk.
03.07.2015 19:15 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
aleksasov
Diemžēl, tādus veikalus kā Mohito, H&M, Reserved, Monton u.c. Rīgā populāros, neatradīsi. Manuprāt, tas ir liels mīnuss.

Te nu tu galīgi kļūdies, labi H&M nav, bet , manuprāt, pat ir Moasic ir Baata tirdzniecības centrā, tikai veikaliem ir citi nosaukumi, jo vienā veikalā ir pieejama, vairāku, šo veikalu produkcija.
03.07.2015 19:13 |
 
Reitings 144
Reģ: 27.05.2014
Vasarās bieži padzīvojos Liepājā. Salīdzinoši ar Rīgu, diezgan klusa pilsēta, bet ļoti patīkama.

Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?
Kino ir labs, manuprāt kvalitatīvs, arī ērts. Cenas kā kuru reizi, bet vienmēr patrāpos uz dārgajiem seansiem. Teātri tur esmu apmeklējusi tikai vienu reizi. Manuprāt arī ļoti labs un interesants. Ērts.

Kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
Man ļoti iecienīts ir restorāns Barons Bumbieris, patīk arī Olīve, House of food, Klondaika Tex Mex.

Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
Diemžēl, tādus veikalus kā Mohito, H&M, Reserved, Monton u.c. Rīgā populāros, neatradīsi. Manuprāt, tas ir liels mīnuss.

Vietas kur labāk neiet!
Tādas vietas laikam nav, bet ir vērts uzmanīties vēlās vakara stundās no tādiem rajoniem kā karostas, zaļās birzes un tosmares, jo tie ir tādi rajoni par kuriem neko labu nesaka. Tur ir arī krievi vairākumā. Ja man būtu vienai jāstaigā pa šiem rajoniem, man būtu ļoti neomulīgi. (t)

Kādas vēl ir kultūras iespējas?
Ik pa laikam Liepāja uzrīko visvisādus kultūras pasākumus. Ir vērts apmeklēt arī Liepājas muzeju. Patīk Summer Sound festivāls, taču pagaišo gad neizcēlās ar skatuves māksliniekiem. Ah, kur tie laiki, kad bija vecais labais Baltic Beach party, tas bija kā ikgadēja neatņemama vasaras sastāvdaļa. (l)

Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
Nezinu kā ar juristiem, bet izvēles iespējas ir diezgan plašas tieši zobārstiem un citiem ārstiem.

Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
Man personīgi bieži ir nācies saskrieties ar krievu valodā runājošajiem. Nezinu, man netraucē. :-)
03.07.2015 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
Jā, vējš ir visu laiku - lielāks vai mazāks.
Es vēl neesmu pieradusi, lai arī Liepājā dzīvoju jau gandrīz desmit gadus.
03.07.2015 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Liepāja ir vējaina. varbūt tiem, kas tur dzimuši un auguši, tā nešķiet, bet man, kas ilgus gadus dzīvoju citur, tas vējš ir jūtams praktiski visu laiku. bieži vien tas besī :D
03.07.2015 18:47 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Nesmu redzējusi reklāmu, bet, cik ir nācies gulēt mājā, kas atrodas netālu no jūras (mazāk kā puskm), man bija grūti pierast ar nemitīgo šalkoņu. Un vēju jūt arī vasarā, nu tie, kas nav vietējie :-) Bet tā man ļooooooti patīk Liepāja (l)
03.07.2015 18:43 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Sniegbalte, vasarā nē, bet rudenī ir trakāk, kā rāda reklāmā:-D
03.07.2015 18:39 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Vai tiešām Liepāja ir tik vējaina kā tai reklāmā? :D
03.07.2015 18:33 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Ieteiktu kādu nedēļiņu pamēģināt vienkārši padzīvot. Krievu mazāk kā citās pilsētās, kas ir pluss
03.07.2015 18:32 |
 
Reitings 1213
Reģ: 10.12.2014
1. Saprotu, ka ir kino un teātris.Kādā stāvoklī ir kino, ērts, patīkams, cenas? Vai teātris arī ir kvalitatīvs izrāžu ziņā?
Kino ir okey, ir divas zāles, parasti vietas ir vienmēr, bet ir arī, kad jāpērk iepriekš (piemēram,uz tādām filmām,kuras ir kaut kas woow tajā brīdī -50shades of grey, fast and fourious 7 utt) Ir 3d, cik esmu manījusi, tad piedāvā arī 5d, bet negribu samelot, to visu var apskatīt kinoballe.lv mājas lapā. Cenas man liekas dažreiz neadekvātas, bet ir arī lētie seansi un salīdzinot ar Rīgas kino, tad ir ok. Teātris ir kolosāls, to apmeklē man šķiet visas vecuma grupas, apmeklējums ir diezgan liels un pieprasīts, arī izrādes,atmosfēra un piedāvājums ir lielisks. Par cenām - atbilstoši izrādes kvalitātei, katrā ziņā tikai vienu reizi esmu nožēlojusi,ka atnācu, jo tiešām bija garlaicīgi.
2. Bāri neinteresē, bet kuras ir tās vietas, kur ar ģimeni vai divatā aiziet romantiskās vakariņās? Jaukas kafejnīciņas, restorāni?
Tādas ir ļoti daudz, kā jau minēja -Barons bumbieris, Upe, Vecais Kapteinis, Bura, Ginger, Trīs Kungi,Belcibo.. ir daudz un dažādi, cenas arī attiecīgi restorāna izvēlei, bet ir arī Hesburger,Fonteinā divas vietas,kur paēst (Delisnack un House of food), Doka Pica,kuru Liepājnieki ir ļoti iemīļojuši,Lotes,Alus dārzs pie Kurzemes un vēl un vēl.
3. Kādi ir pārtikas veikali?
Tādi paši kā visur citur. Maximas,Rimi, Top veikali, Elvi,Super Netto,Mego utt.
4. Kādi ir apģērbu veikali? Vai ir tādi iepirkšanās centri kā Rīgā, kur vairāki veikali vienkopus?
Jā, taču tādu ir maz. Baata,TC ''Kurzeme'',Rimi Ostmala, Rietumu Centrs,XL Sala.
5. Vietas kur labāk neiet!
Ojj, tā ir gaumes lieta. Es tādas nosaukt nemācēšu, jo nav pat tādas,kuras prātā nāk.
6. Kādas vēl ir kultūras iespējas?
Ir vairāki muzeji, visādi pasākumi Liepājas Biedrības namā, visādi pasākumi bērniem Liepājas parkā, to visu var atrast http://liepajaskultura.lv/lv/kalendars/
7. Kā ar ārstiem, zobārstiem, juristiem - ir izvēles iespējas?
Par juristiem nemācēšu pateikt, nav bijis vajadzības pēc tādiem, taču par ārstiem,zobārstiem - izvēle ir diezgan plaša.
8. Vai ir grāmatnīcas, audumu veikali u.c. specifiski veikaliņi?
Grāmatnīcas ir pietiekamā daudzumā, audumu veikali gan ir pamaz, bet te jau minēja par to vienu lielisko Pasta ielā. Tur izvēle ir pietiekama, taču citi auduma veikali ir maziņi vai arī izvēles tajos ir diezgan niecīgas. Specifiski veikaliņi ir vairāki, te jau arī dažus minēja-neatkārtošos, bet var atrast vēl.
9. Vai ir daudz krievvalodīgo iedzīvotāju?
Es neteiktu,ka daudz, bet ir. Dzīvot netraucē, sevi kā krievvalodīgos neuzspiež un neakcentē, vismaz man nav nācies ar tādiem sastapties. Ir,protams, tādi,kuri meklē ne tikai kašķi.
10. Varbūt ir soc.tīklos kādas domubiedru grupas par Liepāju, kur uzdot interesējošus jautājumus par jebkuru tēmu?
Facebooks pilns ar visādām domugrupām par Liepāju. To,ko minēja vairs neatkārtošu, bet ir arī pilns ar tādām,kur visu ko pārdod un maina.
Liepāja kā tāda, tieši vasarā ir vienkārši plaukstoša un ziedoša. Man šeit ļoti patīk, jo ir mierīga un nav tās nenormālās burzmas, kas meklējama Rīgā. Un jūra.. protams, vieta,kur gribas atgriezties vēl un vēl.
03.07.2015 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Te nav nekāda čuhņa un zombiji pa ielam nestaigā. Drīzak mani šausmina Rīgas stacijas rajons. Nesmidini tautu, ārpus Rīgas arī ir dzīve :-D
Iepazīsies ar Liepajniekiem un gan jau parādīs jums forsakas vietas. Apskaties arī Karostu ziemeļu fortus pie vēja ģenerātora. Liepāja ir skaista pilsēta. Aizmirsu boulingu pieminēt. Man liekas, ka Olimpiskaja Centrā bija arī mini golfs. Iespejams, ka vasaras sezona parcelies uz piejūras parku. Katamarāni pie viesnīcas Promenāde un aiz jaunā tilta Makšķernieku namiņā.
03.07.2015 17:48 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man Liepāja vismīļākā ar savu pludmali! (l)
03.07.2015 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits