Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes- brīvās un lieliskās!

 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Manā draugu lokā ir dikti daudz jauku puišu, kas uzdod jautājumus- Jasmīn, iepazīstini mani ar foršu, brīvu meiteni no sava draugu loka. Skatos- manā draugu lokā tādu meiču nemaz nav- visas jau "iekārtojušās". Panesās diskusija- vai tad tiešām vecuma kategorijā 25+ vairs nav foršu un brīvu meiču? Parasti dzirdu, ka meitenes sūdzās, bet puiši.... (t)

Gribās vienkārši par šo jautājumu papļāpāt. :-D
03.07.2015 13:11 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sisley - rindā jāgaida :D
16.09.2015 11:31 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Agī, es arī varu pieteikties, esmu 25+ :-D
15.09.2015 15:07 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es reāli raustos no aklajiem randiņiem. Bet no otras puses, dzīvojam tak vienreiz. Un pēdējā laikā man kaut kā švaki ar iepazīšanos ar jauniem cilvekiem.
Ā un laikam esmu jā kategorijā 25+ :D
15.09.2015 15:03 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Agī, man iespējams ir interese.. :D
15.09.2015 15:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Varu "piedāvāt" sakarīgu puisi vecumā 25+ :-P ja nu kādai ir interese pa randiņiem pastaigāties aukstajā sezonā :-D
15.09.2015 14:50 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Ka jums viss beidzas? Varbut izveidojies kads paris ar cosmo palidzibu?
15.09.2015 14:48 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es, piemēram, saprotu, kāpēc es esmu viena un vēl neaizņemta sieviete. Tas tāpēc, ka nav bijusi iespēja uzturēties sabiedrībā, kurā būtu to brīvo vīriešu. Vienkārši - nav iespēju sapazīties ar sev atbilstošiem vīriešiem - ne caur radiem un nedz arī caur draudzenēm. Es pati - ar augstāko izglītību, saviem hobijiem, bez kompleksiem utt.
28.07.2015 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 47
Reģ: 19.10.2012
Es arī esmu brīva meitene, kurai patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem :) Tik diemžēl kategorijā neietilpstu 25+...ehhh...būtu 23+ ,tad gan ietilptu kategorijā :D
17.07.2015 21:31 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Es esmu brīva :)

Jasmin, iepazistini ar mani
17.07.2015 21:11 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Piedāvājums vēl paliek spēkā, takā atliek sev, (Tev) izbrīvēt kādu stundiņu sava brīvā laika!
Sveicināti! Palasot šo diskusiju aizdomājos par sevi, kur pats atrodos šai situācijā.Pabeigta 3 gadus atpakaļ Latvijas Lauksaimniecības Universitātē - Kokapstrādes Bc.sc.ing. kvalifikācija.Un turpinājums līdz šim brīdim Norvēģijā, kā sezonas strādnieks, pavadot 9 mēnešus Norvēģijā.Attiecības izjūk pēdējo 3 gadu laikā, tieši tad, kad nākas doties uz Norvēģiju.Tāda skarbā realitāte!

Par sevi, profila bildē redzams (Cik nu redzams! :D ).Ja ir interese un protams brīva, tad droši! PM! Ir iespēja privāti padalīties ar savu indentitāti un apmeklēt caur sociālā tīkla tīmekļa vietni facebook.Par sevi aktivitātes cienošs, darba gribošs, kā tā īsumā...
Pašam 27 gadi.Dodos atvaļinājumā uz LV 19.jūlijā.Ja ir kāda interese uz tēju vai kafiju droši.Draugi vai paziņu, nekad nevar būt par daudz! :)
P.s.
Kā jau katram sevis cienošam, sīki kritēriji, to caur pastu, ja būs protams kāda aktivitāte.Jauku dienu!
17.07.2015 21:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.06.2015
dažkārt pat 20 gadīgai meitenei bieži vien smadzenes ir vairāk par kādu vecāku dāmu.

Tieši tā!
16.07.2015 19:38 |
 
Reitings 448
Reģ: 06.06.2015
vai arī apšaubāmas orientācijas.


Sasmējos par šo. :-D:-D:-D
12.07.2015 13:59 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
ERS6, 23 jau traki neatšķiras no 25+, pieļauju..


Nu, tas atkarīgs no otra cilvēka. Kādi tam ir uzskati, plus var minēt, ka dažkārt pat 20 gadīgai meitenei bieži vien smadzenes ir vairāk par kādu vecāku dāmu.
Ar to gribēju teikt, ka gadiem bieži vien nav nozīmes..
10.07.2015 18:41 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.06.2015
es esmu kategorijā +25 un bez drauga


loģiski, jo vīriešiem nepatīk dēļi :D:D:D
08.07.2015 22:05 |
 
Reitings 51
Reģ: 13.11.2011
Pilna Latvija(īpaši Rīga) ar tā vecuma meitenēm, kuras ir tiešām forši cilvēki. Jā, tās prasības vai pašpietiekamība... Bet, ja var par sevi parūpēties un nodrošināt savu dzīvi, tad kāpēc pietēlot vājākas? Es nesaku, ka visas, kuras ir attiecībās ir vājas sievietes, bet lielākoties tās, kuras ir vienas dzīvē daudz sasniegušas jau savā vecumā (vismaz manu draudzeņu lokā), vai arī otra kategorija-sēž mājās un cer, ka princis zinās viņas adresi.Un vēl jau ārējais izskats..

Bet man patika šī diskusija. Es esmu daudz dzirdējusi no vīriešiem, kuri ir vieni, ka viņi tiešām vairs negrib nekvalitatīvas attiecības, tāpēc šajā vecumā (26-35) meklē kādu, kurā redz bērnu māti, piesienas pie vēl dīvainākām lietām, nekā mūsdienu sievietes vīriešiem. Visas tās, kuras pašas karās kaklā, vai saģērbušās tā, ka vienkārši nākamreiz nevelc neko vispār neiztur nekādu kritiku. Nu nesatiekas vienkārši.. Uz ielas tik pat kā cilvēki vairs nenāk klāt,drīzāk pēc tam izdomās kādu sociālo akciju "Tu biji sarkanās biksēs uz melna riteņa un es nesaņēmos Tev pieiet. Please share.". Tādi viņi ir..varbūt tāpat kā mēs, kurām bail atkal aplauzties. Mūsdienās ir tā sačakarētas vīriešu un sieviešu lomas attiecībās, ka es vispār nebrīnos, ka notiek tieši šādi.

Ko es varu ieteikt? Neko, pati esmu tajā kategorijā. Un es pat nebrīnos par to, jo es tiešām neesmu satikusi sev cienīgu pretinieku. Un kad satieku, uzticos, mēģinu iepazīt cilvēku, viņš mani sāpina, jo mūsdienās to ir tik viegli izdarīt.. Tikmēr pilnveidoju sevi, līdz ar to, aug arī prasības pret otru. Un tās nav tāda veida prasības kā uzreiz nāk prātā.Mūsdienās daudz augstāk tiek vērtētas morālās vērtības- cieņa, uzmanība, uzticība (ar šo vispār mūsdienās traki), sapratne un lai cilvēks būtu tik interesants, lai nesāktu garlaikot pats sevi.
Bet es neteiktu, ka par šo vajag ļoti pārdzīvot. Jā, cilvēkam vajag apkārt tuvus cilvēkus,mīļumu, siltumu un drošības sajūtu, bet ja šīs sajūtas netiek rastas attiecībās, tad laimīgāka Tu būsi,ja nelauzīsi sevi un otru.
08.07.2015 16:10 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Man ir pāris draudzenītes, kas ir vientuļas vecumā no 25 gadi, prasības ir maigi sakot stulbas. Pašas dzīvo pie vecākiem un ar savu algu nedalās, tērē šmutkās un kosmētikā, bet gaida vīrieti ar labu algu, smuku auto un tādu kas vadās pa Spa un ceļojumiem. Saku, lai nolaižās uz zemes, bet sievietes jau uzskata, ka viņu izskats tā ir atslēga uz tādu perfekto vīrieti.
Diemžēl, arī turīgi vīrieši meklē būtnes ar saturu, un kuras nebūs kopā dēļ naudas un izklaidēm. ;-)

+++ teikai spolītei
06.07.2015 13:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Papildināšu Alexxa un Neons teikto. Hroniskiem vientuļniekiem bieži tās "augstās prasības" ir diezgan seklas, piemēram, izskats, algas lielums, mantiskais stāvoklis, amata prestižs utml. Vai arī līdz detaļai izdomāta uzvedība, piemēram, vīrietim pirmajā randiņā jāierodas sapostam uzvalkā ar milzu rožu klēpi un jāved uz visdārgāko un izsmalcinātāko restorānu :D Tie domu lidojumi un fantāzijas reizēm ir apbrīnojamas :D Reālam cilvēkam ar trūkumiem tādās fantāzijās nav vietas, tāpēc veidojas kategorija- hroniskie vientuļnieki.
06.07.2015 11:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lai nu kā, bet gribās piekrist šim:
Nu nez, kur jums tie foršie, brīvie cilvēki pēc 25. Man nekad nerodas jautājums, kāpēc brīvie ir brīvi- parasti tie ir ar putniem galvā, lai gan apkārtējiem un viņiem pašiem patīk deklamēt: "man augstas prasības", "negribu attiecības attiecību pēc" utt.

Es tiešām nesaprotu, kā var būt tā, ka tie, kuri nav nemaz ne tik izskatīgi, nemaz ne tik erudīti vai varbūt kā savādāk ne tik ideāli - tiem nav problēmu ne ar attiecībām, ne vispar ar savu iekšējo pasauli un privāto dzīvi. Taču tie super-puper foršie - bieži vien ar reālām problēmām izveidot attiecības, kaut kādi mistiskie sevis meklējumi un dzīves jēgas eksistenciālo jautājumu risinājumi u.tml. zavaroti... Skaties uz to cilvēku un nesaproti - kāpēc šitā jāsarežģī sev dzīve?!...
Protams, vienmēr pastāv izņēmumi, kad cilvēks vnk atgriežas vientuļo cilvēku apritē, kāda neveiksmīga privāta notikuma dēļ. Es gan šoreiz vairāk runāju par tiem hroniskajiem vientuļniekiem, kuri dīc visu laiku, ka nevar izveidot attiecības n-tos gadus. Neesot piemērota cilvēka tuvumā...
Jāpiekrīt:
Tās augstās prasības ir lielākie putni, kas tajās galvās ir.
06.07.2015 05:14 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man nekad nerodas jautājums, kāpēc brīvie ir brīvi- parasti tie ir ar putniem galvā, lai gan apkārtējiem un viņiem pašiem patīk deklamēt: "man augstas prasības"

Tās augstās prasības ir lielākie putni, kas tajās galvās ir. Man pašai ir paziņas, kas savus izredzētos ir iztēlojušās līdz detaļai (Gan uzvedību, gan izskatu, gan materiālo stāvokli). Ja kandidāts neatbilst aprakstam par 100%, kandidatūra netiek izskatīta. Citādi jau foršas, gudras un glītas, bet, tā kā gaida savu nosapņoto princi, tā arī ir vienas gadiem. Citādi viņām putnu galvā nav, bet šis traucē izveidot attiecības.
06.07.2015 02:43 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es esmu kategorijā +25 un bez drauga, tā ka ir, ir, brīvas un foršas meitenes :D haha, labi, tas tā offtopicā.
manuprāt, cilvēki, kas ir ap 25 gadu vecumu, jau nedaudz nopietnāk skatās uz attiecībām un nopietnāk vērtē potenciālos partnerus, līdz ar to augstās prasības ir vienkārši reāls situācijas novērtējums - katrs, kas dzīvē kaut ko sasniedzis, vēlas sev atbilstoša līmeņa draugu/draudzeni, kas sader arī raksturā, kas katram jau ir izveidojies un ne baigi maināms. un to visu savienot nav vieglākais uzdevums. bet, ja es agrāk domāju, ka apkārt tiešām ir vieni lohi, tad tagad mans viedoklis ir ļoti krasi mainījies - ir daudz tiešām foršu un sakarīgu vīriešu. un, ja meitene ir zem 170 cm, vispār vēl vairāk :D
06.07.2015 00:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits