Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izkratu sirdi

 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Tātad, vai es prasu par daudz no sava vīrieša?
Tagad jau kuro reizi aizbrauc uz laukiem(uz vairākām dienām) palīdzēt tēvam appļaut teritoriju, labi, visu saprotu, bet uzskatu, ka visam ir robeža. ES ARĪ PASTĀVU! Rīt būs mājās, jo parīt uz darbu. Tēvs viņam ir nestrādājošs cilvēks un pats visu var lēnu garu reāli izdarīt, bet, redz, viņam esot bail tēvam atteikt, jo kungs apvainošoties.

Vēl kas - dzīvojam pie maniem vecākiem, pēdējā laikā sanāk tā, ka viņš pie manis parādās kā uz kojām, lai pārgulētu naktis (netālu no manis atrodas viņa darbs). Pietiek ar to, ka viņš neko nepiemaksā par dzīvošanu, reāli pat veļas pulveri nenopērk, lai izmazgātu regulāri viņa darbā nosmērētās drēbes.

Saka, ka mīl mani, bet viņš neko necenšas, sāku neticēt, ka apakšā tiešām tam visam mīlestība :'-(:'-(
01.07.2015 15:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Klasisks stāsts, kurā nepatstāvīgi jaunieši vēlas dzīvot kā pieaugušie..
01.07.2015 23:10 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
kaut vai 4. golfu lai pērk, bet viņam kauns nolaisties tik zemu

Nu gan, 4 golfs jau nav žigulis :D
01.07.2015 22:42 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.11.2014
Varjaubūt ka tev vecāki ir diezgan turīgi , ja neiebilst ka draugs tāpat vien par pliku paldies dzīvo pie tevis, man šāda situācija liekas nereāla, es pati šobrīd strādāju un dzīvoju pie mammas un es viņai katru mēnesi dodu naudu pārtikai, draugs tikko pabeidza skolu un dabūja darbu un viņš jau vienmēr ir meklējis tikai tādu darbu kur tiešām ir izaugsmes iespējas un var labi nopelnīt un kad viņš dabūs mašīnu pārvāksies dzīvot pie manis, un mums jau tagad ir viss izrunāts kas un kā - paši pirksim savu pārtiku un maksājam par ūdeni un kanalizāciju, lai mammai nav tas viss vienai. Nezinu varbūt man paveicies ka draugam ir tāda motivācija kaut vai bez kādas dižās izglītības meklēt labu darbu ar labu algu, lai varam tiešām labi dzīvot un vēlāk sākt domāt paši par savu mājokli.:-)
Bet šo tavu variantu nesen novēroju arī savai draudzenei, meitene mācās Rīgā puisis aizgāja no augstskolas un dzīvo laukos ( nu savus 250 km no rīgas) un viņš pie viņas pa visu to gadu aizbrauca divas reizes.!!! Laika trūkums viņam nekāds, vienīgi atrunas ka negrib naudu tērēt un viss. Tagad viņa ir atpakaļ no rīgas un viņiem tas attālums vien nieka 30km un viņš tāpat izvēlas nebraukt pie viņas bet labāk sēdēt mājās un spēlēt datorspēles un gaidīt kad viņa atbrauks ciemos.
Arī viņai teicu to pašu ko teikšu tev - tā arī pasaki savam draugam, ka ja viņš nav spējīgs vēltīt tev savu laiku un uzmanību un domā par jūsu nākotni ka ar tādu bērnu nevēlies būt kopā.
01.07.2015 22:27 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ko gatavs darīt un vai gatavs, lai jautā privātā sarunā.

par to, ka neapmierina 100%, tā dara daudzi, kad neapmierina dzīve mājās.
01.07.2015 22:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es teiktu - ņuņņu, nevis briesmoni.

Bet tāda sajūta, ka draugu arī kaut kas dzīve neapmierina, ja jau praktiski mājās nerādās.

Tikai ko un vai viņš ir gatavs darīt lietas labā...?
01.07.2015 22:14 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
varbūt arī, bet skats tik no vienas puses ;-) un tik drausmīgi parādīts, it kā dzīvotu ar briesmoni.

mēs katrs esam briesmonis savā ziņa un savā ziņā pats labākais cilvēks pasaulē kādam, visu maina tikai dienu plūdums, piedzīvotais. 8-)
01.07.2015 22:08 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Mēs neviens neesam sasieti ar otru cilvēku, jebkurā brīdī ir iespēja aiziet. Ja meiteni apmierina tāds puisis kā aprakstīja 57days un vienīgās problēmas tēmas pieteikumā ir nepiedalīšanās maksājumos, utt. un uzmanības neizrādīšana, tad tieši šīs arī ir jārisina. Jāsaka, ka atzīstu savu vainu - neesmu iepazinusies ar visas diskusijas saturu! ;)
01.07.2015 22:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Reizēm vajag izrunaties, kaut vai forumā, sakārtot domas, saprast kas un kā.
01.07.2015 22:04 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
57days, ja nav viss tik slikti un tas jūtu dziļums, lai cīnās, nevis čīkst, ja nevar, lai šķiras. sākumā grūtāk, pēc tam ļoti labi, pēc laika saproti, ka pareizi izdarīju (runāju no pašas pieredzes).

vienā no diskusijām kur meitenes gluži kā šī raudāja, pēc dažām dienām, viņa uzrakstīja, ka patiesība nav tik slikti, te gan jau arī tā pat, tikai tagad ir vadzis lūzis un emocijas sakāpinātas.
01.07.2015 22:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Trīne1, ir ļoti viegli pateikt "Pamet!", bet grūti izdarīt. Nav jau tam cilvēkam tikai mīnusi vien, ir arī plusi.

Un cerot, ka kaut kas mainīsies, daudz ko var pieciest gadiem.

Indzis, nesaka taču meitene, ka palīdzēšana tēvam ir vienīgā problēma. Viņa saka, ka puisis pat darbu pats sev nav mācējis atrast (viņa atrada puisim darbu), strādā par minimālo un neko nav gatavs darīt, lai pelnītu vairak, pie katriem sūdiem ņem SMS kredītu (joprojām nav nomaksāts), grib strādāt par šoferi-talbraucēju, bet nav naudas pabeigt likt C kategorijas tiesības, jo, saproties, cigaretes svarīgāk iepirkt un labot mūzīgi lūztošu mašīnu (nevis nopirkt mazāk krutu, lētāku auto)

Tagad neizklausas vairs pēc zelta gabaliņa, ne?
01.07.2015 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
Viņš dzīvo ne pie meitenes, bet pie viņas vecākiem.


simts plusiņu.
01.07.2015 21:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Štrunts par to, kurš vainīgs. Štrunts par to, ka visus zeme nes.

Mīļā Odri! Padomā šovakar par sevi un savu nākotni! Kādu tu redzi savu dzīvi pēc 5 gadiem? Tu joprojam sevi redzi mazpilsētā? Tu redzi savā mazpilsētā sev karjeras iespējas? Izglītības iespējas? Cosmo tik bieži piesauktās "sevis pilnveidošanas" iespējas"?

Ja nē, tad vienalga ar vai bez puiša, bet dari kaut ko lietas labā! Viņš negrib braukt ar tevi uz Rīgu/Londonu/Parīzi meklēt darbu un mājokli? Brauc viena, meklē viena! Ja būs tā lielā mīla no viņa puses, domāju, ka uz visu gatavu ātri vien pievienosies, kad būsi iekārtojusies ;)
01.07.2015 21:54 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
57days, vecākiem un maitai visu laiku bija ok, protams, kāpēc viņam kas jādara? un es ļoti apšaubu, ka puisis visu naudu iztērē sev tik un viņai neko, dusmās un aizvainojumā cilvēki ne to vien pasaka.

ja tik slikti, kāpēc tad būt kopā? ja zobs ir iekaisis, sāp un nevar izārstēt,tas jāizrauj!8-)8-)
01.07.2015 21:54 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Vīrietis nav domāts, lai mūs izklaidētu, kad palicis garlaicīgi no slinkošanas! Ja vienīgā problēma ir tas, ka viņš palīdz tēvam - tad tā nav problēma! Ja nepievērš uzmanību - man arī nepatīk kontaktēties ar cilvēkiem, kas visu laiku kaut ko pārmet! Par dzīvošanu pie meitenes vecākiem - ir jārunā ar vecākiem, tev bija jāuzņemas par šīs situācijas noregulējumu par maksājumiem, utt. Tādas lietas ir jāizrunā mierīgi, jāvienojas un miers, nevis katru dienu zāģēt otru cilvēku.
01.07.2015 21:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jautājums, ko pati caurām dienām dari, gaudies par to, ka draugs strādā vai arī pati ko lietderīgu dari?


Viņa pie svešiem vecākiem neko nemaksājot un nepalīdzot nedzīvo un negaida, kad partneris viņas netīrās zeķes mazgās.

Ja jau draugs ir uzmeties par ģimenes locekli meitenes ģimenē, tad, pat ja naudas maz, kaut ko palīdzēt saimniecībā meitenes vecākiem un kaut kādā mēra piedalīties maksājumos (veļaspulveris, piemēram) gan jau nu tā kā būtu minimums. ARĪ TAD, ja meitene visu dienu mājās nagus vīlē un pukšķina dīvānā. Viņš dzīvo ne pie meitenes, bet pie viņas vecākiem. Un pārmest meitenes vecākiem, ka viņi nestrādā un tikai gaužas, domāju, nevar.
01.07.2015 21:49 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
normāli nav dzīvot pie vecākiem, normāli nav pašai nestrādāt, pat ne uz pus slodzi un gaidīt, kad 2, 5 gadus kaut kas mainīsies.

patīk indzis komentārs, daudz +++

vainīgi ir abi, nevis tikai puisis...
01.07.2015 21:49 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Manuprāt, tev ir šausmīga attieksme! Kā tev nav kauna pārmest draugam, ka viņš palīdz tēvam? Par to dzīvošanu pie tevis - pati vainīga, ka no sākuma neesi vienojusies ar viņu kas un kā notiks. Jautājums, ko pati caurām dienām dari, gaudies par to, ka draugs strādā vai arī pati ko lietderīgu dari?
01.07.2015 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
trīne
kādi ir, tādus i nes.
es vispār uzskatu, ka lai kāda cūka, govs vai aita būtu meitene, bet ja pie viņas vecākiem dzīvo puisis, kurš nemaksā neko, neko tur nepalīdz (un minēto pulveri savai veļai arī nepērk :D) tas nav normāli.
01.07.2015 21:36 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
začeit, tik slikti vīrieši, kā tādus zeme nes?!:-D
es neticu, ka visas tās sievietes pašas ideālas, kam tik daudz pretenziju pret otru.
01.07.2015 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
te nu jāpiekrīt, jau kurā diskusija, kurā puisis ir pilnīgi nekam derīgs, ne strādāt, ne lāga pelnīt, pat atsevišķu dzīvesvietu nespēj noorganizēt. ko ar tādiem darīt?
01.07.2015 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits