Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dusmaas pateica nesmukas lietas

 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Vakar nekas par nelaimi neliecinaaja, paeedaam vakariņas, prieciigi parunaajaam.
Tad, peec shaadu tādu brīvdienu plaanu paarrunaashanas sapratu, ka atkal prioritāte ir citi, gan draugi gan vecaaki, jeb tas, kas viņiem vajadzīgs ir pirmajās vietaa.
Es uz to noraadiju uz ko sanjeemu, ka esmu apriebusies un lai kratos, jautaaja vai viņam cita jaameklee?...
Es domāju ka lieki piebilst KAA jūtos, vel soriit acis pietuukushas no raudaashanas.. neko neteicu, biju paaraak pazemota, lai komenteetu, vnk pazudu istabas
Tad joka peec gaaju kārtot skapi, itkaa pakot mantas uz ko reakcija bija kaa ar elektrību dabūjis, ko Es darot, ka nevajag, bija jau kaartiigs, tad miilvaardini visa vakara garumā, kircinaashana, it kā nekas nebuutu bijis..
Vakaraa briinijaas kaapeec buchu uz nakti nedodu, pateicu ka naak miegs un gulju.. shoriit aizbraucu uz darbu viena..

Es tagad taa sliktaa??? Kaa vispaar ko taadu var pateikt? :'-( man jaaizliekas ka nekas nav bijis??? :'-(:'-(
01.07.2015 08:43 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Kaitiņa ++++

Nu pateica un ko tālāk? Pieņem un aizmirsti, neglabā sevi aizvainojumu! Visādi gadās ko pateikt dusmās.....
02.07.2015 19:30 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
sharlita, ko dos tev viņa atvainošanās, ja problēma netiks risināta? Tas piedod būs līdz nākamajai reizei.
Problēma ir jāizrunā.
02.07.2015 17:15 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
man ir jāspēr pirmais solis?


Ja kas, tad tās ir attiecības ko Tu veido un ja Tev patīk būt šādā stāvoklī, tad nē, nesper pirmo soli, pūties, strīdies, apvainojies līdz slikti paliek. Tu pati sevi emocionāli izēd.
Cik es saprotu, šķirties no vīrieša dēļ tā netaisies.
Tad vienkārši AIZMIRSTI. Kāda starpība ieciklēties uz tādiem niekiem? Nu, izspļāva kādu frāzi dusmās, nu un? Ja Tu tā dēļ netaisies viņu pamest, pasaki man, kāda jēga apvainoties, spēlēt kaut kādu teātri "Aukstais karš" un ko tikai vēl ne? Tu no tā negūsti pozitīvas emocijas, viņš arī nē.
Gudra sieviete katrā savā teiktajā pieliks klāt cukuru, bet katrā vīrieša teiktajā noņems sāli.
02.07.2015 15:21 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
pff...tak uzprasi tam savam vecim - nu? jau samklēji to citu? un viss taps skaidrs par ko tu esi apvainojusies.
02.07.2015 15:16 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
es nesaprotu kaa to dariit...
02.07.2015 15:13 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Varbūt, ka tiešām nesaprot, jo tiem vārdiem pats nepiešķīra tādu nozīmi un nesaprot, ka tie vārdi tevi dziļi sāpinājuši. Neko citu kā vien izrunāšanos nevaru ieteikt.
02.07.2015 15:09 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Acīmredzot viņš nejūtas vainīgs un nesaprot, par ko jāatvainojas.
Es domāju, ka var taču patīt atpakaļ filmu un saprast no kura momenta mana uzvedība mainījās, es nedomāju, ka cilvēks var aizmirst, ka pats ko tādu teicis.. tas nekas, ka vīrietis...
bet te no viņa puses nekas tāds, ka mēģinātu ko vērst uz labu nenotiek, tēlo muļķi, vai tiešām nesaprot, nezinu... bet vismaz kko varēja darīt... man tas jādara? nedomāju gan
02.07.2015 14:54 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Acīmredzot viņš nejūtas vainīgs un nesaprot, par ko jāatvainojas. Man atkal rodas sajūta, ka vīrs arī īsti nesaprot, kad ir un kad nav kaut ko nogrēkojies, viņš drošības pēc atvainojas par visu.
02.07.2015 14:50 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
Lollipop♡
tagad tikai pamanīju, ka kaķi mūsu avataros taču dvīņi :-D:-D
tā pat būtu labāk! kaut vienu reizi atvainotos, pietiktu, vismaz varētu saprast
02.07.2015 14:40 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Un tev labāk būtu tāds kā mans vīrs, kurš šodien atvainojas vairākas reizes ne pa tēmu? Vakar viņš līdz pusnaktij sēdēja un runāja ar savu sen nesatiktu draugu, bet es aizgāju gulēt ar bērnu, jo man sāpēja galva pēc sauļošanās. Viņš iedomājies, ka esmu apvainojusies par to, ka viņš tik ilgi bijis ar to draugu, un es nevaru pierādīt pretējo. Tūlīt sadusmošos par to, ka viņš visu laiku nevietā atvainojas.:-D
02.07.2015 14:31 |
 
Reitings 87
Reģ: 27.06.2015
tagad ir apvainojies par to, ka es esmu apvainojusies... aukstais karš kaut kāds... es klusēju, šis izliekas, ka nekas nav noticis, lai gan skaidri redzams, ka apvainojies par to, ka esmu apvainojusies...
zinu, ka tiek ieteikts izrunāties, bet... nopietni? man šis viss ir jāstrēbj laukā? man ir jāspēr pirmais solis, ka man tās samazgas tika uz galvas sagāztas? varbūt vēl piedošanu lūgt? par ko??? pats būtu atvainojies, sen jau būtu miers... (e)
02.07.2015 14:16 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Nonācu pie secinājuma, ka sievietes ar daudz ko samierinās, laikam baidamies palikt vienas, baidamies, ka labāku jau nu neatradīsim?
Par autores situāciju - iespējams jau ne pirmo reizi esi aizrādījusi sava draugam ar pārmetumiem, ka neesi pirmajā vietā.. iespējams tiešām sadusmojās. Dusmās jau visu ko var sarunāt - diemžēl atpakaļ to paņemt nevar... Iesaku izvērtēt savas attiecības un pieņem SEV VISLABĀKO izvēli. :)
01.07.2015 22:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, puisi loti negliti izteicas. To nu gan es taa neatstatu. A par visu parejo-nenemos neko spriest,'kamer nav dzirdets otras puses viedoklis. Iespejams, ir bijushas situacijas,'kur kadu reizi pati esi sacepusies nevieta. Virieshiem riebjas, ja viniem zaagjee. Un, jo vairak zagjeesi, jo vairak bus vienalga. Un jo saasinatak tu uztversi katru nieku par savadakiem planiem. Ieteiktu tev padomat un ar draugu rast viduscelu laika pavadishanai
01.07.2015 19:50 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tāpēc ir tāda lieliska iespēja kā atpūsties atsevišķi, ja par kopīgiem plāniem neizdodas vienoties. Un tad ne vienam ne otram nebūs jādusmojas un jāpako koferi.

Es un mans vīrs nereti pavadām laiku atsevišķi, jo ir tā, kā Sheidy saka, es, piemēram, esmu aktīvāka, straujāka, man gribas kompānijas, troksni, vīrs turpretī dod priekšroku mierīgākām nodarbēm, mazākām kompānijām, mieram. Tā kā neesam siāmas dvīņi tad nevelku viņu līdzi uz katru draugu pasākumu vai pie savas ģimenes laikā, kad viņš vienkārši grib izbaudīt nekā nedarīšanu.
01.07.2015 19:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Droši vien puisis kaut kādu iemeslu dēļ negrib paļauties uz Tavu gaumi, ieteikumiem, ierosinājumiem.

ticu vārda spēkam.. Daži slikti vārdi var visu neatgriezeniski sagraut. Iespējams, pēc tādiem vārdiem es tiešām izietu ārā pa durvīm un atgrieztos tikai pēc mantām..
01.07.2015 19:29 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Varbūt autore puisim reizēm liekas pārāk uzbāzīga? Paskaidrošu -- dzīvojot kopā un dien dienā esot ar cilvēku pie viņa pierod un ieiet kādā ritmā, bet reizēm ir tā, ka tev ir labi vienkārši tāpat -- patīk omulīgi sēdēt mājās, jo jūties ērti, bet otrs cilvēks visu laiku kā driģenes saēdies ik pa pārdienām mēģina izdomāt kārtējo izklaidi. Apnīk, nogurdina un zemapziņā liek cilvēkam aizdomāties pašam to nesaprotot, ka varbūt otra pusīte ir tā, kurai ar abiem vien nepietiek...? Abi jūtas nenovērtēti tikai tāpēc, ka nav izdevies ieiet tādā ritmā, kāds abiem ir patīkams. Viena lēkā apkārt, jo nevar nosēdēt mājās, un ar to sabeidz savu noskaņojumu, bet otrs nav gatavs kaut reizi piekāpties un izdarīt mīļotajai pa prātam, domājot, ka gan jau viņa sapratīs un pielāgosies viņam -- un tādā veidā arī rodas problēmas...


Ja jau viņš neraujas prom un neizvairās, tad jau viņam ir labi tajā kompānijā, bet iespējams viņš attiecībās ir piezemētāks un nemīl kaut kur staigāt ar savu mīļoto. Bet viņa jūtas tas jau nemaina.

Ar draugiem ir savādāk un radiem, jo tos tu redzi mazāk un viņi palīdz izvēdināt galvu, atpūsties savādāk, ļauj runāt par citām lietām -- ir svaiga vēsma, pēc kurām attiecības uzlabojas.


Manuprāt ir normāli no puiša puses tāda rīcība.


Par vārdiem un komentāru es neizteikšos jo dažādi iemesli varēja tam būt --- gan labi, gan slikti, gan neitrāli -- ko nu tagad spekulēt un bakstīt ar pirkstu tumsā. :-/
01.07.2015 19:10 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Pastāsti viņam kā jūties! Izrunāties vajag!
01.07.2015 18:24 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
es ik pa laikam pabrīnos, kā jūs, sievietes, tiktu galā ar savām attiecībām bez cosmo?
01.07.2015 14:49 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Piemēram, no manas pieredzes - draugs apslimis, iesaku iedzert tādas un tādas zāles, šis saka, nē, nav vērts, nepalīdzēs. Pēc pāris min. piezvana viņa mamma, šis izspļauj par veselību un pašsajūtu, mamma pasaka, lai iedzer tādas un tādas zāles (to pašu, ko es minēju). Un rezultāts noteikti nav pārsteidzošs - viņš momentā iet un iedzer tās zāles.


Mums ir tāpat, un ne tikai par veselības jautājumiem...bet par to vairs necepos, tikai vienmēr nosmaidu un iesmērēju sejā "nu es taču teicu!" :-D
01.07.2015 14:45 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Tiešām jocīgi... Mani jau ļoti aizvainoja, ka vīrietis vakar sporta zālē pie kontaktpersonas ielika savu mammu, aizbildinoties, ka tas ir vienīgais numurs, kuru viņš zin no galvas, bet man jau tad tas šķita, nu kas tas par sviestu. Ja vēl netiktu ņetms vērā mans viedoklis, vispār... Stulbi, saprotu! Mēs abi pieņemam lēmumus kopā, un ja es ko ierosinu, man draugs NEKAD dzīvē nepateiks, ka draugs ko citu ierosinājis, labāk noklusēs vispār to tad.
Man vienkārši grūti saprast, kā var citu cilvēku viedokli likt augstāk kā mīļotā cilvēka... Es drīzāk citiem nepaklausītu, bet savam mīļotajam jau nu gan!
01.07.2015 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits