Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunāks vīrietis

 
Reitings 9
Reģ: 15.05.2015
Sveikas forumietes!

Nav jau nekas jauns un neredzēts, bet esmu sākusi satikties ar jaunāku vīrieti. Nu... par nieka 9 gadiem jaunāku! Man pašai 33 un vēlme pēc ģimenes un bērniem kādā drīzā nākotnē. Tas tad arī vienīgais mulsinošais, jo viss pārējāis ir - sajūtas, sapratne, atbalsts, drošība.
Viņam nav sliktas attiecību pieredzes, bet ir milzīgs potenciāls. Un galīgi nav sajūtas, ka es būtu tā lielā, pieaugusī un nu... vienvārdsakot "mamma". :)
Kādas ir jūsu pieredzes? Varbūt ir kas tāds, kas man ir jāņem vērā, bet neesmu aizdomājusies, jo vienkārši ļaujos.
30.06.2015 16:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.05.2015
Es jau vairs nestresoju necik :)
Tam gan bija nepieciešams uzzināt viņa viedokli par bērniem nākotnē, citu viedokļa būtiskumu utt. Šobrīd viwnkārši ir forši.
Jā, testēšanai laika nebūs gadiem, bet nemaz arī nevajag, jo mums abiem ir savi biznesi, tādēļ šobrīd var daudz laika pavadīt kopā, izkārtojot darba laikus kā vajag.
Un patiesībā.... Tos, kuri testējas gadu gadiem daudzus neesmu tā arī redzējusi veiksmīgi pāraugot ģimenē. :) laikam izņemot pāris tādus, kuri jau no pusaudžu vecuma kopā.
03.07.2015 15:24 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Es vispār nesaprotu par ko stress- vienīgais, ka nevarēsiet draudzēties piemēram 5 gadus un testēt viens otru. :D Par ģimeni ātrāk būs jādomā, ja ir vēlme. Man zināmām dāmām ir jaunāki vīrieši- vienai pat 15!!!! gadus jaunāks, ar kuru sāka tikties, kad viņai bija 46 un viņam 31. Protams, pirms tam bija jau bērni- laimīgi kopā arī tagad- viņai 63 un viņam 48. ;-)
01.07.2015 14:24 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Skaties, ko jutas rada. Noskaidro sev svarigus jatajumus, par viriesa planiem par gimeni n bernu, tad iespejams varesi vieglak pienemt lemumu un neiespringt.

Un kur te dazas mineja, ka sievieta 40 gados jau skaitas veca, straji noveco. kur jus dzivojiet? Musdienigas sievietes nav sastaptas. sievietes musdienas noveco daudz lenak, kas ari saistits, ka nav vairs jastrada tik fiziski smags darbs, sievietes ievero labu uztru un protams ir tik daudz fantastisku kosmetikas produtu, sakot ar saules aizsargkremi, un kremi ar augstu hialuronskebes un daudz dazadas maskas, spa pakalpojumi. Nav nekadas plastiskas operacijas nepiecieshamas.





Relax :D
01.07.2015 13:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zinu vienu tādu pāri, aptuveni 15 gadu starpība, izskatās laimīgi. Kopā kādus 10 gadus, ir kopīgs bērns. Vizuāli pat nevar pateikt gadu starpību, jo šādos pāros parasti abi partneri pielāgo savu stilu viens otram - viens pataisās vecāks, otrs jaunāks.
01.07.2015 12:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Sievietes reproduktīvais vecums ir vismaz līdz 40, daudzām pat 45 un vairāk, it sevišķi, ja lieto hormonu terapiju. Tā ka bērnu var dzemdēt arī pēc 40.


Tiesi tapec ilgstosam attiecibam izvelesies sievieti ar reproduktivaa vecuma rezervi nevis taadu, kuras rezerves tuvojas izsiikumam.

Un daudziem vīriešiem bērnus nemaz nevajag.


Virietim vajag potenciaalu.

Neesmu vairs nekaada kompleksaina tikko vidusskolas eksamenus nolikusi jaunule, kurai vajag pacelt savu pashapzinju uz citu sievieshu reekina. Virieshi kadus es gribetu savaa vecumaa visi ir aiznemti, bet veci krakji man nepatiik.
Savus uzskatus shaja gadijumaa es ne tik daudz balstu uz subjektiviem pienemumiem kaa uz psihologiskajiem peetijumiem.
01.07.2015 11:36 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ar sievieti ģimeni var veidot tikai līdz gadiem 35 (nu max 40), bet ar vīrieti-visu mūžu. Pēc 35-40 gadu vecuma ar sievieti ģimene vairs nesanāk-tikai partnerattiecības (nu var, protams, adoptēt bērnus, bet ne visi tam ir gatavi). Daudziem vīriešiem ir svarīgi, lai sieviete viņiem varētu dāvāt bērnus.

Muļķības. Sievietes reproduktīvais vecums ir vismaz līdz 40, daudzām pat 45 un vairāk, it sevišķi, ja lieto hormonu terapiju. Tā ka bērnu var dzemdēt arī pēc 40.
Un daudziem vīriešiem bērnus nemaz nevajag.
01.07.2015 09:05 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nav garantijas arī, ka viena vecuma pāris nodzīvos ilgi un laimīgi. Pastāv daudzi faktori, kas ietekmē attiecību ilgumu un laimīgumu. Vecums ir tikai viens no tiem un nebūt ne svarīgākais.
01.07.2015 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Vai viņam ir dzīvesvieta, kur kopā dzīvot? Vai viņš varēs tevi atbalstīt, ja pēkšņi gaidīsi bērnu? Vai runā par bērniem un ģimeni? Ja nē, aizmirsti viņu. Bet tā, just for sex jau derēs. ;-)
01.07.2015 08:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
delusion
Dzimumu nevienlīdzība šajā jautājumā ir bioloģiska. Ar sievieti ģimeni var veidot tikai līdz gadiem 35 (nu max 40), bet ar vīrieti-visu mūžu. Pēc 35-40 gadu vecuma ar sievieti ģimene vairs nesanāk-tikai partnerattiecības (nu var, protams, adoptēt bērnus, bet ne visi tam ir gatavi). Daudziem vīriešiem ir svarīgi, lai sieviete viņiem varētu dāvāt bērnus.
01.07.2015 08:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ņemot vērā tavu vecumu-grāb ciet to puiku un pēc iespējas ātrāk tiec pie bērna/bērniem. Bioloģiskais pulkstenis tikšķ-nav vērts riskēt. Ja arī tevi vēlāk pametīs, atradīsi sava vecuma vīrieti. Bet vismaz tev būs pašai savi bērni, kas, piemēram, pēc 40 gadu vecuma būtu gandrīz neiespējami. Nelaid garām iespēju :)
01.07.2015 08:38 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Diezgan liela divkosiiba - 20 gadus vecaaks viirietis ir ok, jo redziet sievietei nu nekaadiigi nevarees peec tam sagribeeties jaunaaku viirieti, bet ja viirietis ir jaunaaks par sievieti tad nedriikst neko veidot, jo luuk sieviete sazjuus, sachokurosies utt.

+1

Manuprāt, tas ir šausmīgi, ka pašas sievietes izplata šādus mītus. Laikam jau jaunajām traki bail no konkurences :D Ir dažādi vīrieši - kurš meklē jaunāku, kurš vecāku, bet lielai daļai vispār ir vienalga. Man pašai vecuma starpības robeža ir 10 gadi, abos virzienos. Ar lielāku starpību jau var sākties problēmas ar dzīves uztveri, aktivitāti un nesaderīgām gaumēm dažādās lietās. Nu nav tik jūtama tā atšķirība starp 20 un 25, vai 20 un 30. 5-10 gadi ir ok.

Par šo pašu tēmu nesen vīram prasīju, vai viņš pievērstu uzmanību vecākai sievietei un vai būtu gatavs ar viņu veidot ģimeni. Teica, ka jā - galvenais, lai ir īstais cilvēks un savstarpējā pievilkšanās. Turklāt, piebilda, ka izvairītos tieši no jaunākām, kā ir darījis līdz šim :D
Tam tad arī iesaku pievērst uzmanību - vai ir sajūta, ka atrasts īstais cilvēks. Izskatu mūsdienās var saglabāt lielisku un jauneklīgu pat līdz 60, ja vēl gēni labi trāpījušies, tad vispār..
01.07.2015 05:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Te peec daziem komentaariem saak likties, ka sievietei ir vislabaak mekleet peec iespeejas vecaaku viirieti, vislabaak pensionaaru, jo tad luuk nebuus jaabaidaas ka aizies pie jaunaakas. :-D Diezgan liela divkosiiba - 20 gadus vecaaks viirietis ir ok, jo redziet sievietei nu nekaadiigi nevarees peec tam sagribeeties jaunaaku viirieti, bet ja viirietis ir jaunaaks par sievieti tad nedriikst neko veidot, jo luuk sieviete sazjuus, sachokurosies utt.
Ieteiktu tuvaak papeetiit viirieti - ir arii taadi kuriem tikai un vieniigi vecaakas patiik, turklaat arii peec tiem 30 un 40 gadiem (draugu lokaa ir viens viirietis, vinjam patiik savos 35 piecdesmitgadiigaas, tikai nelaime taa, ka vinjas vinju nopietni neuznjem. Tiesa, vinjsh ir audzis ar maati, kura bija darbaholikje un vinjsh visu muuzju meklee sev mammas aizvietotaaju). Turklaat padomaa arii pati par to, vai paaudzu atskjiriibas ar laiku netraucees. Manaa gadiijumaa viirietis bija gandriiz 11 gadus vecaaks par mani, ar laiku ljoti saaka trauceet atskjiriigaas dziives uztveres. Vinjsh bija nobriedis cilveeks kuram gribeejaas mieru, bet man bija veeleeshanaas dziivot uz pilnu klapi.
01.07.2015 03:15 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ir objektivi riski, kurus ir verts apdomat.

Pamodelee situaciju pec desmit gadiem- tev 43, vinam 34. Tev saksies noriets (atvaino par skarbumu, bet taa ir patiesiba), vinsh pashaa pilnbriedaa. Fitness un plastiskaa kirugija nepaildzina jaunibu, bet piebremzee ar vecumu naakoshaas izskata paradibas; nevajag sevi maaniit ar holivudas pasacinjaam. Virieshi pret sievietes vecumu un izskatu ir daudz piekasigaki, sievietes citas sievietes gados veertee par skaitaakaam nekaa viirieshi, turklaat virieshi partnera jauniibu veertee daudzreiz augstaak nekaa sievietes virieshos. Jo vecaaki viirieshi paliek, jo jaunakas sievietes ar lielaku gadu starpibu izveelas, jo vinas reproduktvais potencials ir lielaks, to neviens fitness un plastiska kirurgija nepalielina, cik no dabas ir dots, tik ir.
Musu platuma grados sievietes ir viegli pieejamas un panjemamas, attiecibas sievietes uzsak bez lielam viriesha investicijam- tadam kaa lauliibas vai finansiaalas garantijas.
Uzdod sev jautajumu, kas virieti pie tevis noturees apstakljos, kad apkart ir daudz jaunu, viegli pieejamu sievieshu un tu saac novecot? Kadi mehaanismi attures vinju no sansoliem vai aiziesanas no tevis? Vai Tev nebus sapigi, ka vierietis tevi ar berniem pamet un aiziet pie jaunakas sievietes?

Un vel viena svariga lieta. Kamer tu busi kopa ar sho virieti, tu laidisi garam daudzus potencialos partnerus, kuri tev butu izdevigaki par esosho virieti.

No otras puses, tu nezini kad un vai sastapsi sev piemerotu virieti, gadi rit aatri, ka nesanaak taa ka gaidot ideaalo viirieti vispaar bez viriesha un berniem nepaliec.
01.07.2015 02:06 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Galvenais, lai abiem ir vienādi uzskati par dzīves vērtībām. Vai viņš grib ģimeni un bērnus tuvākajā laikā, ir nopietns un uzticams cilvēks?
Nezinām neko par šiem diviem cilvēkiem - ne to, cik jauns/vecs savam vecumam katrs no viņiem izskatās, ne kā domās un jutīsies pēc vairākiem gadiem. Ja kopā ir labi, tad droši vien ir vērts mēģināt.
Pati zinu pārus, kur sieviete diezgan stingri vecāka, kopā viņi ir un vismaz zināmajiem pāriem ir tā, ka vīrieši ir it kā pielāgojušies - izskatās vecāki (apvēlušies miesās, kopš ir sieva:D) un nevar pat pateikt to gadu starpību.
30.06.2015 22:58 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Kādu dienu viņam apniks šāds fetišs, kad tu vairs neatbildīsi mommy standartam un meklēs citu.
30.06.2015 22:51 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.05.2015
Artix... Paldies :) man arī šķiet, ka ir pelnījis :)
30.06.2015 20:33 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.05.2015
Tas satraukums par to, ko citi padomās, man nav. Vienmēr esmu lepni un ar smiekliem gājusi savu ceļu :)
Arī māti džeks nemeklē... Es pat tieši pateicu un par to abi pasmējāmies. Bet, jā, dzīves pieredze man ir lielāka, grozies kā gribi... Pat ja puisis savam vecumam nepiedienīgi pieredzējis.
Mani visvairāk interesē tieši doma par ģimeni. Par puišu un vīriešu uZmanību ( arī neprecēto un bezbērnu ) sūdzēties nemaz nevaru un varianti ir, bet NAV tās sajūtas, kas ar šo jauno.... Pati esmu gana traka un mentāli nenovecoju.
Gēni arī labie :) man pat tagad alkoholu bez dokumenta nedod un nevaru sūdzēties necik par savu izskatu
30.06.2015 20:31 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
man ex puisis arī sagāja ar 8 gadus vecāku sievieti nekā viņš pats. Man acīs bāza teica, ka vecākas sievietes zina ko grib, nav jālaužas tik ļoti kā ar jaunajām. Nu nez, nepagāja pat 3 mēneši šis viņu pameta, iemeslus nezinu, varbūt nepasēja.
Tačau parasti iemesls, kadēļ izvēlas vecākas- meklē māti sievietē, viņš arī pa dzīvi bija čīkstulis, vajadzēja, kas ar viņu ucinās.
30.06.2015 18:30 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Manam vīrietim bija sieviete 10gadus vecāka. Bija :-D Tagad viņš ir mans un esmu jaunāka par viņu.:-DLiekas dīvaini, ka tad kad tu beidz vidusskolu topošais puisis tik sāk iet pirmā klasē :-D Bet nu ja jums ir labi ( diez cik ilgi tā būs), tad kāpēc gan ne. Ja gribi bērnus, tad uz priekšu. Pēdējais laiks par bērniem sākt domāt. Kā jau te minēja sievietes noveco ātrāk. Tagad viss ir ok, bet kā būs vēl pēc desmit gadiem?
Ja es būtu tavā vietā un man svarīgākais mērķis būtu bērni, tad noteikti izdevību garām nelaistu, jo nav teikts, ka atradīsi kādu sava vecuma brīvu un bez bērniem tuvāko gadu laikā. Parasti visi normālie ap 33 jau ir aizņemti, apgredzenoti un apbērnoti. Brīvie ir ar kkādiem defektiem.
Neviens tavā vietā neko izlemt nevar. Vadies pēc sajūtām, ja jūties labi kopā, nav kkādi kompleksi rādīties kopā sabiedrībā, tad +++
30.06.2015 17:33 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Jāskatās cik ilgi pazīsti?
Kā vispār sapazinies ar jaunāku?
30.06.2015 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)