Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beidzot sāk sacelties pret slāvu izcelsmes cilvēkiem.

 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
29.06.2015 15:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu dažreiz liekas, ka latviešu valodu neuzskata par nekādu bagātību, īpaši valstī, kurā dzīvo.
30.06.2015 22:24 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nu dažreiz liekas, ka latviešu valodu neuzskata par nekādu bagātību, īpaši valstī, kurā dzīvo.


++++
Visi tikai skandina, ka jebkura valoda ir bagātība, tāpēc latviešiem jāprot krievu. Kas tā par vienvirziena ielu, ja krieviem latviešu nav jāmācās?? Aizstāv tikai, ka lai jau runā, bet kur paliek tas, ka valoda ir bagātība un būtu nu laiks bagātību sarakstā iekļaut latviešu UN REĀLI RUNĀT TAJĀ? Loģika.
30.06.2015 22:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas tā par vienvirziena ielu, ja krieviem latviešu nav jāmācās??

Nav jau tik traki! Kaut vai iekš cosmo.. lielais vairākums šeit raksta, ka latviešu valoda ir jāzina :)
30.06.2015 22:41 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Daudz runā, maz dara. Ja visur un vienmēr klanās un runā krieviski ar viņiem, tas diži nemotivē zināt kādu citu valodu, ne tikai krievu.
30.06.2015 22:53 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es arī iepriekš darbā piekāpos un pārsvarā pārgāju uz krievu valodu, bet tagad esmu nolēmusi sazināties tikai latviski un pāriet uz krievu valodu tikai nepieciešamības gadījumā. Varbūt principi, varbūt cieņa pret savu valsti un vēlme,lai arī citi cienītu, ja jau vēlas šeit dzīvot.
30.06.2015 22:55 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Tas apmēram tas pats, kā es teiktu, ka zemeņu vagas nedrīkst būt aizaugušas, bet neravētu, varbūt vēl kādu nezāļu sēklu saujiņu uzbērtu.
30.06.2015 22:55 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Man ar liekas, ka dažas rakstu nemaz neizlasīja,tikai virsrakstu. Viņa neatteica ārstēšanu, tikai norādīja, ka nu būtu jau laiks mācīties valodu. Pasakiet, kāpēc nē? Bļāviens, man jau aknās sēž visi tie krievi, kas uzskata, ka mūsu pienākums ir runāt ar viņiem krieviski, nevis viņiem ar mums latviski!!!! Cik ilgi tas turpināsies vēl?
+++ vēl bļauj uz tevis, bez maz vai pasūtījis pretī nevis apkalpojošo personālu, bet izturas kā pret mantu, ar kuru var darīt ko grib.


Jūs varbūt paskatieties uz to no citas puses - tā ir valoda, un tā ir bagātība, ja jūs zināt vairākas valodas. Jūs te lielākā daļa esat ieciklējušās diezgan pamatīgi. Un krievu valoda Latvijā bija, ir un būs, laiks jau samierināties vai pārmaiņas pēc pamācīties krievu valodu. Cik diskusijas šeit nav bijušas, ka neņem darbā bez krievu valodas zināšanām.

Man vispār apkārtnē nav tādu krievu, kuri nerunātu latviski, jo neprot vai negrib. Visi ļoti labi pārzina latviešu valodu. Jūs te ieciklējušās uz izņēmuma gadījumiem.



valodas ir bagātība tikai latviešiem, igauņi, franči nepieļauj šādu izrunāšanos, nemāki runāt viņu mēlē, var iespītēties un punkts. kāpēc krieviem valoda nav bagātība? jo ir izlaisti kā teļi! pārmaiņas pēc krievi varētu sāk mācīties runāt latviski, nevis kurināt naidu.

kas attiecas uz uk, gudri dirst, nav malku cirst, ja neproti runāt angliski, domā pats ko darīsi, visi krievi anglijā runā angliski, nevis vietējie pāriet viņu bazarā priņisi podai.. neviens ārsts tev pakaļ neskries un nelūgsies, lai runā dzimtajā valodā un viņš kaut ko izdomās..
30.06.2015 23:23 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Šodien saskāros ar ļoti pozitīvu gadījumu, vīrietis zvanīja, piezvanija gan nepareizi, bet viņš runāja ļoti lauzītā bet labā latviešu valodā un bija ļoti pieklājīgs un mani tas aizkustināja.
Ir ļoti daudz Latvijā, ļoti forši krievu tautības cilvēki, kas sevi uzskata par latviešiem, mācās valodu un cenšas tajā runāt. Gan starp latviešiem, gan krievuvalodīgajiem ir gan labi, gan ne tik labi cilvēki, gan tādi kas cels skandālu par nieku, gan tādi kuri tādas lietas/aizrādījumus neņems vērā. (t)
01.07.2015 10:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits