Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parunājam par interjeru

 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tā kā man līdz šim nav bijusi saskarsme ar interjera lietām un pa mēbeļu veikaliem īpaši neesmu staigājusi, varbūt kāda var padalīties, kur esat pirkušas mēbeles ?

Pabraukājām pa visādiem mēbeļu veikaliem , bet kaut kā nekas nepiesaista.

Piem. kur pirkāt galdu ar krēsliem, dīvānu, gultu?

Patīk kas šāds ( ok, krēslu forma ne īpaši, bet kopsummā patīk gan galds, dīvāns, gan tas gaišums, lampa patīk ). Kur ko tādu atrast?

26.06.2015 16:06 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Nav ne jausmas, kas tas par pārklājumu. Kaut kas krāsots, ar tādu kā sietiņu iekšā.
11.07.2015 14:58 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Un kas ir zem paklaja?
11.07.2015 14:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Ir kārtējā pārdomu diena, sēžu un pētu mēbeļu piedāvājumus, telpu.. Pašlaik man ir paklājs pa visu grīdu (tāds viegli kopjamais), ir doma to mainīt, piemeklējot līdzīgu tekstūru, tikai citu krāsu. Bet, ik palaikam iezogas tā doma.. A varbūt tomēr laminātu? :D
Izsakiet savas domas manu šaubu sakarā.
11.07.2015 14:43 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
TalisQualis, mož, kaut ko no skaņuplatēm var sameistarot?!
10.07.2015 21:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Kolosālas trepes bildē!
10.07.2015 21:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
kur varētu meklēt apaļus foto/gleznu rāmjus dažādos izmēros?
negribās lieki tērēt ne laiku, ne naudu (to gan tērēt var, bet ne pārtērēt ;) ), varbūt kāda iepērkot interjera preces ir kur manījusi :)
ilustratīvi materiāli:

te daži lieli smuki
07.07.2015 22:28 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
mans iepriekšējais komentārs domāts -
kur pasūtīt nestandarta durvis
02.07.2015 01:47 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
LV ir ļoti daudzas firmas, kas izgatavo durvis pēc individuāla pasūtījuma, bet ieteikt varu Ripo, kvalitatīvs serviss :) Vari arī iet pie galdnieka, jo privāti darbojošs galdnieks, bieži vien ir akurātāks nekā lielie uzņēmumi.
02.07.2015 01:45 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
...kā Attēls R notiek pasūtīšana?...

http://www.attelsr.lv/lv/detalu-izgatavosana/pasutijumu-veidlapas
šeit ir attiecīgās pasūtījuma veidlapas, izvēlies attiecīgo veidlapu, kur Tu norādi materiālu,izmērus, noteikti viena plātnes maliņa būs nepieciešams aplīmēt (plauktiņa priekšpuse) tas arī jānorāda.

Ja ir svarīgi plauktiņa materiāla krāsa / zīmējums, iesaku aizbraukt apskatīties uz vietas, jo viņiem mājas lapā esošie paraugi nav kvalitatīvi. Citās mājas lapās tie paši materiāli ir kvalitatīvāki un tuvāki reālajam, kā arī protams jāņem vērā Tava PC ekrāna izšķirtspēja :)
Nu jā, lai uztaisītu tādu istabu kā Tevis ievietotajā bildē ir vai nu jāmaksā dizainerim par darbu,..

Nu bet protams, ka jāmaksā dizainerim par darbu, nekas tāpat vien nenotiek, tas ir pakalpojums ;). Ir arī speciālisti, kas tikai darbojas ar 3d vizualizāciju izstrādi, un dizaineri sadarbojas ar šādiem cilvēkiem, jo paši to neprot. Šobrīd tieši LV labas 3d vizualizācijas taisa salīdzinoši daudz cilvēki :) Iekārtojot pilnībā visu mājokli, pārsvarā lielai daļai vizualizācijas ir ļoti svarīgas, jo nav visiem telpiska domāšana, ne vienmēr pēc skicēm / kolāžām spēj saprast, kā tas izskatīsies realitātē :) .
02.07.2015 01:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10496
Reģ: 29.01.2009
Ui, kādas lietprates te saradušās :)
Var kāda ieteikt, kur pasūtīt nestandarta durvis vannas istabai, kurai jau ir iebūvēts dzelzs rāmis (tas netiks mainīts/ņemts ārā)?
02.07.2015 00:56 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu jā, lai uztaisītu tādu istabu kā Tevis ievietotajā bildē ir vai nu jāmaksā dizainerim par darbu, vai nu jābūt pazīstamam kādam spečukam, kurš varētu ieteikt šo to. Dizaineris jāatrod tāds, kura darbi tiešām patīk. Bet vai tas Spice home vai Rīgā mēbeļu veikalos tiešām nevar ko atbilstošu atrast? (Veikalos ja nav uz vietas, drošvien var taču pasūtīt)
01.07.2015 23:35 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
redzu, ka meitenes te zinošas, gribu iebāzties ar savu jautājumu - kā Attēls R notiek pasūtīšana? Jāpilda forma, jāzvana, jādodas tur? Man vajag skapī sadalošos plauktus (reāli - vienkārši apstrādātas plāksnes)).

paaaldies :)
01.07.2015 23:16 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
...cik esmu sadarbojusies ar dizaineriem citos jautājumos, tad parasti nav tā kā esmu iedomājusies.

Dizaineri ir daudz, bet labs dizainers spēs saprast klienta vēlmes un meklēt attiecīgo risinājumu, izstrādājot iepriekš vizualizācijas pēc kurām klientam radīsies priekštats vai tas ir tas, ko vēlas un tikai, tad tiek izstrādāts gala darbs. Tagad dizaineri spēj piedāvāt reālistiskas vizualizācijas (dažkārt pat nevar atšķirt no fotogrāfijas), kas ir svarīgs faktors, jo klientam rodas lielāka skaidrība par to, kāds būs rezultāts :) .
Tākā mēbeles nemaina bieži, tomēr individuāli pasūtītu varēsi pielāgot savām vajadzībām, atbilstoši konkrētai telpai, tas var atmaksāties. Galvenais iepriekš saprast savas vēlmes, lai mēbele ir ne tikai moderna, estētiski baudāma, bet arī iederētos attiecīgajā telpā, nezaudējot telpas ergonomiku, jo salonos redzamās mēbeles vai mēbeļu paraugi, mājā var izskatīties savādāk (mēbeļu salonos ir cits apgaismojums, telpas platība utt..). Tādēļ ir tomēr svarīgi, iepriekš vizualizēt kā mēbeles izskatīsies telpā, kā tās iederēsies tieši Tavā mājoklī, lai būtu vēlamais rezultāts ;) Tas ir tāpat kā ar apģērbu, uz pakaramā / manekena izskatās skaisti, bet uzvelkot var nepiestāvēt.
..atvilknes, ko ar spēku jāver vaļā,...

Nav kvalitatīvas vadotnes, pat diezgan lielas atvilknes, ieskaitot atvilknes saturu ir iespējams atvērt nepielietojot spēku, ko pat bērns var atvērt.
Te daži 3d vizualizāciju piemēri, ko spēj izstrādāt dizaineris.


01.07.2015 19:05 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mille , nu es neesmu eksperte, bet vēs apbraukājām daudzus salonus, visur viens un tas pats, masīvās atvilknes, ko ar spēku jāver vaļā, nekvalitatīvi materiāli utt. Katē bija gatavs variants, kas uzreiz iekrita sirdī abiem ar vīru, plauktiņi pavisam savādāki dizainiski uztaisīti, galīgi nestandarta, pat nemāku izskaidrot , apgaismojums tāds interesants, nekur tādu virtuvi nebiju redzējusi, virsma no tieši tāda materiāla, kāds man patīk. Pēc tam braukājām pa citiem saloniem, mēbeļu namu utt. un abiem ar vīru pilnīgi nekas nepatika pēc tā, ko bijām redzējuši Katē. Visur virtuves bija ap 2000eur, bet nu galīgi garām, gan dizainiski, gan kvalitātes ziņā.
01.07.2015 17:38 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man patīk mēbeles un dažādi nieciņi no veikala SENUKAI, tiesa, viņš atrodas Lietuvā :)
01.07.2015 17:31 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Lai viss izdodas kā tu to vēlējies!:-)
01.07.2015 17:27 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk pašai ņemties un darīt visu ko vēlos..tomēr dizaina jomā strādāju, līdz ar to pašsapotami! :)

Nu cenu atšķirība ir nosacīta, jo nav jau tev noteikti tik maza virtuve kā man, vai citas detaļas, kā minēju, man tur nav ne apgaismojums, ne iekšējās detaļas cenā, līdz ar to pieļauju, ka cena pat vēl vairāk pietuvinātos..
manuprāt, par to cenu, smalki materiāli, forši moderni plauktiņi, interesanti uztaisīts apgaismojums


Moderni plaukti - tas pats standarts jau būs.. jo cik es skatījos meklējot, ir vienādi, bet ja vēlies individuāli, tad to pats ar dizaineru pārrunā, viss ir atkarīgs ko tu vēlies..
Apgaismojumu, tev piedāvā dažādu veidu un izvietojumu kur vien vēlies..
Materiālus izvēlies pati, patausot, apskatot paraudziņus, krāsas viss ir jau pieejams neierobežoti :)

Ok, nejaukšu prātu! :)) Viss ir parasti pēc klienta vēlmēm!
01.07.2015 17:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mille , paldies par skaidrojumiem, skicītēm, ļoti jauki un izpalīdzīgi no tavas puses :) Tomēr apdomāju, ka laikam virtuvi ņemsim Katē, maksā 3000, bet tur viss bija izcili, manuprāt, par to cenu, smalki materiāli, forši moderni plauktiņi, interesanti uztaisīts apgaismojums, domāju paliksim pie tā, nav tik liela cenu atšķirība tas 1000eur. Virtuve tomēr ilgam laikam.
Par skapi runājot, sapratu tavu domu, bet laikam negribu ar to pati ņemties + gribam ar bīdāmajām durvīm, laikam sūtīsim Ikea.

carmela , paldies par tavu komentāru, interesanti bija palasīt, var just, ka apakšā tev labas zināšanas / pieredze šajā jomā. Par furnitūru piekrītu, tāpēc pat neskatos uz visiem lētajiem variantiem, poļu un Jysk mēsliem. Zinu, ka Ikea ir ļoti laba furnitūra. Bet tur atkal tie paši materiāli līdz galam man ne vienmēr patīk, bet tas tāds labs vidusceļs labas kvalitātes un cenas attiecībai.
Ņemt dizaineri un galdnieku laikam neesmu tomēr gatava, man kaut kā liekas, ka gala rezultāts nebūs tāds, kas man patiktu, cik esmu sadarbojusies ar dizaineriem citos jautājumos, tad parasti nav tā kā esmu iedomājusies. Mēģināsim paši tikt galā un man jau labāk patīk gatavie varianti, kad redzu, pirms pērku. Pamaklēšos vēl pa saloniem un katalogiem sev tīkamo :)

Dīvāniņš smuks linkā izskatās :)
01.07.2015 17:09 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
AttēlsR es zinu, bet neko sakombinēt es nejēdzu, vienu reizi, kad tur braucu, tad dizainere man visus kodus bija jau sarakstījusi, ko un kā pirkt un tālāk vedu materiālus meistaram. Bet kā to pats var sakombinēt visu?

Tādēļ ir labi interjera dizaineri, kuri var visu sakobinēt un sanāks viss ļoti skaisti un gaumīgi ;)
Neuzskatu, ka uz mēbelēm būtu jātaupa, ja iet runa par labiem materiāliem un kā galvenais - laba furnitūra, tā nekad nemaksās lēti, tas ir eņģes, rokturi u.c. (protams ir jau arī lētais gals, bet tad nebrīnies, ka mehānisms nojuks ātri... )
Tākā mājokļi un dzīvokļi ir ar tik dažādiem plānojumiem, tomēr lielākā daļa mēbeles ir jāpasūta individuāli (nerunāju par krēsliem un dīvāniem)
kur sūtījāt? Man bail, ka galdnieks neuztaisa pārāk prasti Cik esmu pētījusi LV galdnieku darbus man nepatīk.

Un nav jānoniecina LV galdnieki, jo vizuālais gala rezultāts ir atkarīgs no tā, ko pasūtītājs vēlas, ja cilvēks iet pie galdnieka, bez dizainera un pašam īsti nav skaidrības, kas piestāvēs, kādi materiāli utt. tad būs arī tāds rezultāts. Bet ja cilvēkam padodas sakobinēt un ir gaumes izjūta vai ja iet ar dizaineri, tad arī būs labs rezultāts. Bet protams par dizainera pakalpojumiem ir jāmaksā papildus ;)
Salonā Kate ir arī pieejamas atpazīstamu dizaineru mēbeles, tādēļ cena būs krietni dārgāka, piemērām Taviem iecienītajiem krēsliem ;)
Katē pasūtījumi notiek ilgāk, jo viņi paši neizgatavo mēbeles, to dara cita firma ar kuru viņi sadarbojas ;)
No dīvāniem varu ieteik innovation, ļoti laba kvalitāte atsevišku audumu izvēle, papildus ir iespējams izvēlēties dažādas kājiņas, kvalitāte ir katra centa vērta, laba furnitūra, materiāli. Patīk, ka regulējas muguras daļa, atsevišķi var piekombinēt izvelkamu krēslu, un veidot dažādas kombinācijas, tajā pašā laikā neradot masīvu skatu telpā un kā galvenais ļoti ērti sēdēt. Personīgi man patīk vieglums telpā , nepatīk tie masīvie dīvāni, kas vizuāli "apēd telpu"
http://www.inno.lv/lv/product/splitback-grid#2459
01.07.2015 16:47 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
:-D:-D:-D es tam visam tikko izgāju cauri.. nu ja tev skapis ir un draugs, kam rokas īstajā vietā, tad jau tik tava iztēle un vēlmes..

Piemēram runājot par skapi..ir niša - vajag durvis, un atvilknes un visādus sīkumus, kas parasti skapjos ir.. es jau daudz maz zināju ko vēlos, kādus sīkumus, saraksts, bildes no interneta un tur ir konsultanti, dizaineri, kas sēž uz vietas, izstāsti, viņi palīdzēs! bet protams, čakars lielāks, nekā aiziet un veikalā nopirkt gatavu :-D

Par virtuvi man kopā viss sastādīja ap 1800€, nav liela, bet ap 200€ samaksāju, lai atvilknēs būtu bremzes, apgaismojumu neņēmu, jo draugs solījās iefrēzēt leda līniju pats..+ paņēmu standarta virtuves apdari, jo piestāvēja interjeram, ja izvēlies kko īpaši tad vēl plusā..

Te ir skices, kā es biju sagatavojusies mājās, kad gāju runāt -
Un te vizualizācija, kādu man atsūtīja -

Protams detaļas pamainījās, nav iebūvējams nosūcējs, bet gan brīvi stāvošs..
01.07.2015 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!