Parunājam par interjeru

 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tā kā man līdz šim nav bijusi saskarsme ar interjera lietām un pa mēbeļu veikaliem īpaši neesmu staigājusi, varbūt kāda var padalīties, kur esat pirkušas mēbeles ?

Pabraukājām pa visādiem mēbeļu veikaliem , bet kaut kā nekas nepiesaista.

Piem. kur pirkāt galdu ar krēsliem, dīvānu, gultu?

Patīk kas šāds ( ok, krēslu forma ne īpaši, bet kopsummā patīk gan galds, dīvāns, gan tas gaišums, lampa patīk ). Kur ko tādu atrast?

26.06.2015 16:06 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Zīle Kati es zinu, un zinu arī, ka to bildi ņēmu no Kates :D Es jau rakstīju, ka man tur daudz kas patīk, bet tas galds maksā ap 1000eur, plus vēl krēsli, padārgi un domāts ir dārzam. Līdzīgi tur galdi, kas domāti dzīvojamai istabai arī maksāja ļoti dārgi. Tāpēc meklēju citus variantus.
Virtuvi sūtīsim Katē laikam, galdu un krēslus gribu lētāku atrast.

Gurri , Ikea šis tas patīk, bet ne viss, tāpēc meklēju vēl variantus. Jyskā jau nu gan nebūs tik labi un kvalitatīvi krēsli, pat ja dizainiski būs līdzīgi, pieejot klāt un pataustot tos, būs skaidrs , ka tur no kvalitātes un smalkuma ne smakas.
01.07.2015 13:01 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Es kā reiz tikko pārvācos uz jauno dzīvokli, ko palēnām iekārtoju..

Es virtuvi pasūtīju virtuves.lv, kas agrāk bija Accenta.. nesūdzot. kvalitāte laba, cena - laba, kaut gan virtuve nekad nebūs lēta :D http://www.virtuves.lv/

Mēbeles pirku dažādos veikalos, bet iesaku apskatīties veikalā KUBE - man ļoti patīk tur masīvkoka mēbeles, galdi - skaisti un cenas ir ĻOTI OK..http://www.kube.lv/index.php?route=product/category&path=63_71_72 Ir gan Čiekurkalnā, gan Maskavas ielā

Gultu jau 2x nopirku ss.lv no garāžas, bet īsts koks, kvalitēte super, cena smieklīgi..https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/armchairs/doublesleeping/bbipoc.html

Dīvānu nopirku GIGANT - man ir suns, līdz ar to pirku ar domu, ka tā pat nebūs ilgs mūžs.. Bet patika man dīvāni, kas bija MĒBEĻU NAMĀ - tieši no ASV, mans sapnis, bet to kuru gribēja maksāja kā mana mašīna + vēl pateica, ka nav izjaucams un dzīvoklī nevar dabūt :D :D :D

Gultas matraci pirkām - ITEMA, laba kvalitāte, par cenām nemācēšu teikt, man ieteica,ka super visu var kompinēt kā patīk, dalītās puses un izvēlies ko vien vēlies.. http://intema.lv/matraci_Classic Visu var apskatīt, apgulties un izrunāties - pie Barona kvartāla

Par IKEA, nemācēšu teikt, man personiski ir tikai sīkumi.. par mēbelēm teikšu tā - viss kas par mazām cenām - nepatīk, ne izskats, ne kvalitāte...
Kas man patīk, atkal cena nepatīk :D

Vannas istabai, ja plāns iegādāties vannu, tad iesaku Kundziņa vannas - īstā akmens masa, super laba un cena smieklīgi http://labasvannas.lv/, ja, protams, nav plāns likt dizaina, tad tikai un vienīgi PAA..

Bet ļoti daudz ko vēl meklēju un plānoju..

Ceru, ka kkas noderēs! :)
01.07.2015 13:28 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mille

paldies par plašo aprakstu :) Es arī gribēju sākumā sūtīt virtuves.lv virtuvi, bet salasījos internetā sliktas atsauksmes, ka nav laba kvalitāte un ar termiņiem problēmas. Tev viss ok bija?

Ieinteresēja tas kube.lv, pačekošu.

Gigantā esam pagaidām gultu noskatījuši.

Matracis jau ir, vannas nav aktuālas.

Paldies tev , noderīgi :)
01.07.2015 13:49 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Par sliktajām atsauksmēm - jo vairāk pircēju, jo vairāk atsauksmu..bet labās jau ne viens neraksta, raksta tikai sliktās :D

Es protams paskatīs atsauksmes, bet aizgāju izrunāties + man kolēģe tieši pirms manis pasūtīja tur savu virtuves iekārtu un bija apmierināta tapēc nolēmu riskēt un viss super..

Izgatavoja ļoti ātri - 2 nedēļās, bet standartā saka ka 3-4 nedēļas..

Es pati biju jau visu izplānojusi, sazīmējusi kā vēlos, bet aizejot pie projektu vadītājas man viskko ietieca pamainīt, lai ērtāk un pēc 2 dienām man bija gatavas vizualizācijas..

+ pasūtīju to visu Ziemassvētku laikā :D

Izmantoju, ka paši montē, jo tad nebūšu atbildīga par ČP, noteikti, lai viņi atbrauc nomērīt, jo tā kā ar draugu esam būvnieki, tad nolēmām paši samērīt.. :D :D :D aizmirsām plānojumā iezīmēt gāzes skaitītāju un sanāca, ka jāīsina atvilkne, ko man laipni izdarīja bez maksas..
Vienīgi man nācās aizbraukt līdz viņiem pakaļ atvilkņu turētājiem atkārtoti, jo montētājiem bija iedoti kkādi citi, kas man nederēja - tas bija vienīgais tāds punkts, ja nebūtu rīdziniece, tad noteikti nepatiktu..
01.07.2015 14:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kampanella.
Es vispirms uzdrukāju komentaru un tad tikai parējos lasīju :)
Virtuves var paskatīties arī Reatonā un apdares materiālus.
01.07.2015 14:17 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
+ samontēja vienas dienas laikā, ļoti laipni vīrieši, kam blakus nesēdēju, bet viņi visu laiku man zvanīja lai ik pa stundai atbraucu (man jaunais dzīvoklis bija 4 min braucienā no iepriekšējā) saskaņot sīkumus, kur trubas jāizgriež, kur likt rokturus (kurā pusē)..

man virtuve apmēram 2,5x2,5 stūra virtuve līdz griestiem + brīvi stāvošs plaukts..
01.07.2015 14:17 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Aaaa.. ja ir ibūvejamais skapis, tad furnitūru ideāli sakomplektēt ir Attēls R http://www.attelsr.lv..

Es tur iepriekš biju pirkusi atsevišķi virtuves virsmu un dažādas detaļas virtuvei..
01.07.2015 14:29 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.04.2012
Mhm šobrīd man aktuāla tēma un pa šīm dienām to vien tik daru kā meklēju skaistas, mūsdienīgas, gaumīgas mēbeles, lai interjers būtu patīkams maigs un protams mājīgs.
Šobrīd žurnālgaldiņu, sekciju, skapīšu aktuālā mājaslapa ir
http://www.mebeles1.lv/ (ļoti plaša izvēle un dažādu gaumju variācijā)







izvēle tiešām plaša

cenas ir gan zemākas, gan augstākas.

Stūra dīvānu esmu noskatijusies no šīs mājaslapas
http://www.izdevigak.lv/





http://img.izdevigak.lv/items/62/6241_1910.jpg

Komentēšu kādēļ: Jo tas ir Latvijas ražojums un plaša audumu, krāsu izvēle (ko ir iespējams pie viņiem apskatīties un uzreiz pasūtīt sev tīkamāko variantu)
Otrs tas ka man māte pirkusi tikai un vienīgi no viņiem dīvanus lieliskās kvalitātes dēļ (izturība nevainojama)
01.07.2015 14:57 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.04.2012


protams krāsu kombināciju vari izvēleties pats, kas labāk tīk pie sirds un piestāvēs interjeram šeit tik redzams dīvana dizains un materiāls
01.07.2015 15:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mille , tu baigi gudrā šajā jomā, man daļa tavu tekstu kā Ķīniešu ābece :D

AttēlsR es zinu, bet neko sakombinēt es nejēdzu, vienu reizi, kad tur braucu, tad dizainere man visus kodus bija jau sarakstījusi, ko un kā pirkt un tālāk vedu materiālus meistaram. Bet kā to pats var sakombinēt visu? :-O

Un cik tev virtuve izmaksāja?
01.07.2015 15:16 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
:-D:-D:-D es tam visam tikko izgāju cauri.. nu ja tev skapis ir un draugs, kam rokas īstajā vietā, tad jau tik tava iztēle un vēlmes..

Piemēram runājot par skapi..ir niša - vajag durvis, un atvilknes un visādus sīkumus, kas parasti skapjos ir.. es jau daudz maz zināju ko vēlos, kādus sīkumus, saraksts, bildes no interneta un tur ir konsultanti, dizaineri, kas sēž uz vietas, izstāsti, viņi palīdzēs! bet protams, čakars lielāks, nekā aiziet un veikalā nopirkt gatavu :-D

Par virtuvi man kopā viss sastādīja ap 1800€, nav liela, bet ap 200€ samaksāju, lai atvilknēs būtu bremzes, apgaismojumu neņēmu, jo draugs solījās iefrēzēt leda līniju pats..+ paņēmu standarta virtuves apdari, jo piestāvēja interjeram, ja izvēlies kko īpaši tad vēl plusā..

Te ir skices, kā es biju sagatavojusies mājās, kad gāju runāt -
Un te vizualizācija, kādu man atsūtīja -

Protams detaļas pamainījās, nav iebūvējams nosūcējs, bet gan brīvi stāvošs..
01.07.2015 16:42 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
AttēlsR es zinu, bet neko sakombinēt es nejēdzu, vienu reizi, kad tur braucu, tad dizainere man visus kodus bija jau sarakstījusi, ko un kā pirkt un tālāk vedu materiālus meistaram. Bet kā to pats var sakombinēt visu?

Tādēļ ir labi interjera dizaineri, kuri var visu sakobinēt un sanāks viss ļoti skaisti un gaumīgi ;)
Neuzskatu, ka uz mēbelēm būtu jātaupa, ja iet runa par labiem materiāliem un kā galvenais - laba furnitūra, tā nekad nemaksās lēti, tas ir eņģes, rokturi u.c. (protams ir jau arī lētais gals, bet tad nebrīnies, ka mehānisms nojuks ātri... )
Tākā mājokļi un dzīvokļi ir ar tik dažādiem plānojumiem, tomēr lielākā daļa mēbeles ir jāpasūta individuāli (nerunāju par krēsliem un dīvāniem)
kur sūtījāt? Man bail, ka galdnieks neuztaisa pārāk prasti Cik esmu pētījusi LV galdnieku darbus man nepatīk.

Un nav jānoniecina LV galdnieki, jo vizuālais gala rezultāts ir atkarīgs no tā, ko pasūtītājs vēlas, ja cilvēks iet pie galdnieka, bez dizainera un pašam īsti nav skaidrības, kas piestāvēs, kādi materiāli utt. tad būs arī tāds rezultāts. Bet ja cilvēkam padodas sakobinēt un ir gaumes izjūta vai ja iet ar dizaineri, tad arī būs labs rezultāts. Bet protams par dizainera pakalpojumiem ir jāmaksā papildus ;)
Salonā Kate ir arī pieejamas atpazīstamu dizaineru mēbeles, tādēļ cena būs krietni dārgāka, piemērām Taviem iecienītajiem krēsliem ;)
Katē pasūtījumi notiek ilgāk, jo viņi paši neizgatavo mēbeles, to dara cita firma ar kuru viņi sadarbojas ;)
No dīvāniem varu ieteik innovation, ļoti laba kvalitāte atsevišku audumu izvēle, papildus ir iespējams izvēlēties dažādas kājiņas, kvalitāte ir katra centa vērta, laba furnitūra, materiāli. Patīk, ka regulējas muguras daļa, atsevišķi var piekombinēt izvelkamu krēslu, un veidot dažādas kombinācijas, tajā pašā laikā neradot masīvu skatu telpā un kā galvenais ļoti ērti sēdēt. Personīgi man patīk vieglums telpā , nepatīk tie masīvie dīvāni, kas vizuāli "apēd telpu"
http://www.inno.lv/lv/product/splitback-grid#2459
01.07.2015 16:47 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mille , paldies par skaidrojumiem, skicītēm, ļoti jauki un izpalīdzīgi no tavas puses :) Tomēr apdomāju, ka laikam virtuvi ņemsim Katē, maksā 3000, bet tur viss bija izcili, manuprāt, par to cenu, smalki materiāli, forši moderni plauktiņi, interesanti uztaisīts apgaismojums, domāju paliksim pie tā, nav tik liela cenu atšķirība tas 1000eur. Virtuve tomēr ilgam laikam.
Par skapi runājot, sapratu tavu domu, bet laikam negribu ar to pati ņemties + gribam ar bīdāmajām durvīm, laikam sūtīsim Ikea.

carmela , paldies par tavu komentāru, interesanti bija palasīt, var just, ka apakšā tev labas zināšanas / pieredze šajā jomā. Par furnitūru piekrītu, tāpēc pat neskatos uz visiem lētajiem variantiem, poļu un Jysk mēsliem. Zinu, ka Ikea ir ļoti laba furnitūra. Bet tur atkal tie paši materiāli līdz galam man ne vienmēr patīk, bet tas tāds labs vidusceļs labas kvalitātes un cenas attiecībai.
Ņemt dizaineri un galdnieku laikam neesmu tomēr gatava, man kaut kā liekas, ka gala rezultāts nebūs tāds, kas man patiktu, cik esmu sadarbojusies ar dizaineriem citos jautājumos, tad parasti nav tā kā esmu iedomājusies. Mēģināsim paši tikt galā un man jau labāk patīk gatavie varianti, kad redzu, pirms pērku. Pamaklēšos vēl pa saloniem un katalogiem sev tīkamo :)

Dīvāniņš smuks linkā izskatās :)
01.07.2015 17:09 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk pašai ņemties un darīt visu ko vēlos..tomēr dizaina jomā strādāju, līdz ar to pašsapotami! :)

Nu cenu atšķirība ir nosacīta, jo nav jau tev noteikti tik maza virtuve kā man, vai citas detaļas, kā minēju, man tur nav ne apgaismojums, ne iekšējās detaļas cenā, līdz ar to pieļauju, ka cena pat vēl vairāk pietuvinātos..
manuprāt, par to cenu, smalki materiāli, forši moderni plauktiņi, interesanti uztaisīts apgaismojums


Moderni plaukti - tas pats standarts jau būs.. jo cik es skatījos meklējot, ir vienādi, bet ja vēlies individuāli, tad to pats ar dizaineru pārrunā, viss ir atkarīgs ko tu vēlies..
Apgaismojumu, tev piedāvā dažādu veidu un izvietojumu kur vien vēlies..
Materiālus izvēlies pati, patausot, apskatot paraudziņus, krāsas viss ir jau pieejams neierobežoti :)

Ok, nejaukšu prātu! :)) Viss ir parasti pēc klienta vēlmēm!
01.07.2015 17:26 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Lai viss izdodas kā tu to vēlējies!:-)
01.07.2015 17:27 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man patīk mēbeles un dažādi nieciņi no veikala SENUKAI, tiesa, viņš atrodas Lietuvā :)
01.07.2015 17:31 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mille , nu es neesmu eksperte, bet vēs apbraukājām daudzus salonus, visur viens un tas pats, masīvās atvilknes, ko ar spēku jāver vaļā, nekvalitatīvi materiāli utt. Katē bija gatavs variants, kas uzreiz iekrita sirdī abiem ar vīru, plauktiņi pavisam savādāki dizainiski uztaisīti, galīgi nestandarta, pat nemāku izskaidrot , apgaismojums tāds interesants, nekur tādu virtuvi nebiju redzējusi, virsma no tieši tāda materiāla, kāds man patīk. Pēc tam braukājām pa citiem saloniem, mēbeļu namu utt. un abiem ar vīru pilnīgi nekas nepatika pēc tā, ko bijām redzējuši Katē. Visur virtuves bija ap 2000eur, bet nu galīgi garām, gan dizainiski, gan kvalitātes ziņā.
01.07.2015 17:38 |
 
Reitings 104
Reģ: 22.01.2015
...cik esmu sadarbojusies ar dizaineriem citos jautājumos, tad parasti nav tā kā esmu iedomājusies.

Dizaineri ir daudz, bet labs dizainers spēs saprast klienta vēlmes un meklēt attiecīgo risinājumu, izstrādājot iepriekš vizualizācijas pēc kurām klientam radīsies priekštats vai tas ir tas, ko vēlas un tikai, tad tiek izstrādāts gala darbs. Tagad dizaineri spēj piedāvāt reālistiskas vizualizācijas (dažkārt pat nevar atšķirt no fotogrāfijas), kas ir svarīgs faktors, jo klientam rodas lielāka skaidrība par to, kāds būs rezultāts :) .
Tākā mēbeles nemaina bieži, tomēr individuāli pasūtītu varēsi pielāgot savām vajadzībām, atbilstoši konkrētai telpai, tas var atmaksāties. Galvenais iepriekš saprast savas vēlmes, lai mēbele ir ne tikai moderna, estētiski baudāma, bet arī iederētos attiecīgajā telpā, nezaudējot telpas ergonomiku, jo salonos redzamās mēbeles vai mēbeļu paraugi, mājā var izskatīties savādāk (mēbeļu salonos ir cits apgaismojums, telpas platība utt..). Tādēļ ir tomēr svarīgi, iepriekš vizualizēt kā mēbeles izskatīsies telpā, kā tās iederēsies tieši Tavā mājoklī, lai būtu vēlamais rezultāts ;) Tas ir tāpat kā ar apģērbu, uz pakaramā / manekena izskatās skaisti, bet uzvelkot var nepiestāvēt.
..atvilknes, ko ar spēku jāver vaļā,...

Nav kvalitatīvas vadotnes, pat diezgan lielas atvilknes, ieskaitot atvilknes saturu ir iespējams atvērt nepielietojot spēku, ko pat bērns var atvērt.
Te daži 3d vizualizāciju piemēri, ko spēj izstrādāt dizaineris.


01.07.2015 19:05 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
redzu, ka meitenes te zinošas, gribu iebāzties ar savu jautājumu - kā Attēls R notiek pasūtīšana? Jāpilda forma, jāzvana, jādodas tur? Man vajag skapī sadalošos plauktus (reāli - vienkārši apstrādātas plāksnes)).

paaaldies :)
01.07.2015 23:16 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu jā, lai uztaisītu tādu istabu kā Tevis ievietotajā bildē ir vai nu jāmaksā dizainerim par darbu, vai nu jābūt pazīstamam kādam spečukam, kurš varētu ieteikt šo to. Dizaineris jāatrod tāds, kura darbi tiešām patīk. Bet vai tas Spice home vai Rīgā mēbeļu veikalos tiešām nevar ko atbilstošu atrast? (Veikalos ja nav uz vietas, drošvien var taču pasūtīt)
01.07.2015 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits