vai tik tiešām tā varētu būt?

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Tūlīt jau būs pilngadība, bet ne reizi nav bijis neviens pielūdzējs, ne puisis, ne randiņš. Nevaru saprast, kas par problēmu. Raksturā sliktās īpašības mēģinu izskaust (lai gan visiem mums tās ir, un manas nemaz nav tās traģiskākās), bet jo ilgāk nekādas uzmanības un aplidošanas nenotiek, jo tizlākas domas sāk galvā līst.
Nu vai tiešām var būt, ka visus atbaida mana figūra - neesmu ne resna ne tieva, sportoju cītīgi, bet esmu četrstūra formā (nesievišķīgā) ar tik pat kā plakanu dibenu un nultā/A izmēra krūtīm. Vai tiešām tas ir tik izšķirošs? /lūdzu, bez apvainojumiem/ :(
15.06.2015 00:03 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
A ko viņai darīt? Skriet ar pliku pakaļu pa vecrīgu?

+++
Izmisīgi meklējot un cenšoties katrā pretimnācējā saskatīt potenciālo puisi kļūs tikai sliktāk, tā izmisība, kas bieži vien ir bez maz uzrakstīta uz pieres, atgrūž cilvēkus, it īpaši vīriešus. Labāk koncentrēties uz sevi, saviem mērķiem un personības attīstīšanu - līdz ko kļūsi pašpietiekama un pārliecināta par sevi, viss atnāks. Protams, viegli teikt un grūti izdarīt, taču tā ir.

Un piekrītu Vatsonam:
Es pieauju ka Tu esi nopietnaka par citam sava vecuma meitenem, grutak pieejama un tas attur pieludzejus. Tava vecuma pusihi visbiezhak mekle islaicigas izklaides, bet nopietnas un gruti pieejamas meitenes tam nav piemerotas, tapec neviens nemegina nocopet, neies tacu lieki laiku un resursu teret. Tev bus kads kursh velas ilgstosas attiecibas, bet tikmer nodarbojies ar sevi, studee, celo, darbojies. Lai tiktu pie otraas puses ir jaapgrozas sabiedribaa.
01.07.2015 21:26 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Ļoti liels pluss Vatsona viedoklim. Ne ko pielikt, ne atņemt!
01.07.2015 21:43 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Vai Jums liekas, ka šī sieviete ir hourglass? Man liekas, ka nē, jo viduklim būtu jābūt izteiktākam, garākam. Šajā bildē liekas, ka ir lielas krūtis, ass sašaurinājums un uzreiz jau iet platumā..:-/
01.07.2015 22:04 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Piekrītu meitenēm, kuras minēja, ka labāk būt vienām, kā ar sava vecuma puisi, jo tad tiešām būsi vairāk nelaimīga kā laimīga, turklāt izklausās, ka esi nobriedušāka, kā vairums sava vecuma meiteņu. Protams, uz randiņiem pastaigāt ir forši, bet nesatraucies, noteikti pienāks tavs laiks. :) pati no 14-17 gadiem biju kopā ar gandrīz sava vecuma puisi. Biju noraudājusies, izlikusi visas savas nervu šūnas šajās attiecībās. Tagad esmu ar ~10 gadus vecāku puisi kopā un atšķirība ir vienkārši nesalīdzināma, kaut tikai cieņas izrādīšanā pret citiem. Turklā arī par figūru neiesaku uztraukties, līdz 18 gadu vecumam izskatījos vairāk kā baļķis ne meitene :D 19 -20 jau parādījās izteikts smilšu pulkstenis ar dibenu un arī krūtis sākt augt (protams, arī ar attiecīgo formu vingrinājumiem).

Šobrīd kā vienīgo mīnusu varu minēt savu nelielo pieredzi ar pretējo dzimumu, tādēļ daudzas problēmas man ir jaunas, taču mans vīrietis ir ļoti saprotošs! (l) :-D Tajā pat laikā draudzenei ir bijuši tik daudz puiši, ka tagad vairs nevar izveidot attiecības savas pagātnes dēļ, visi viens otru pazīst un zin slikto slavu..
01.07.2015 22:15 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Man arī, sasniedzot pilngadību, nekad nebija bijušas attiecības. Protams, arī mēdzu skumt par to un pārdzīvot, jo apkārt visas puišus mainīja kā zeķes. Bet es biju citādāka. Nenosodu tās meitenes, kas ķēra jaunības maksimālismu un koķetēja ar visiem, taču es tā neuzdrīkstējos. Man negribējās, lai dodu cerības kādam, kas man nepatīk. Un nepatika man neviens, jo visi tajā laikā man likās tirliņi. Gandrīz pieauguši cilvēki, bet joprojām bērni. Varbūt biju ne tajā kompānijā tikusi. Bet tad, kad atslēdzu domas par vientulību un bravūrīgi visiem stāstīju, ka man neviens nepatīk (tas man notika automātiski, kad draudzenes raudāja par saviem puišiem), tad uzradās Viņš. Mans dzīves sapnis- vecāks par mani, daudz prātīgāks un mans perfektais. Pareizāk sakot, toreiz viņš bija mans perfektais. Un tajā mirklī atvērās manas sievišķīgās čakras. Pēc viņa man neskaitāmi daudz puiši pievērsa uzmanību. Likās, ka visums ir atvēries un noticis mans lielais sprādziens. Bet man joprojām nav attiecību, kas būtu šī vārda cienīgas. Joprojām gaidu savu perfekto, jo netaisos ar kādu būt kopā tikai attiecību dēļ. Un zini- tiešām neiespringsti uz to. Šis ir burvīgs laiks, lai veidotu, attīstītu sevi. Un Tavs vīrietis parādīsies tad, kad uz mirkli būsi atmetusi domas par to, ka gribi attiecības. Mirklī, kad pat neiedomāsies par to. Viņš atnāks! :-)
01.07.2015 22:41 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Lai adekvāti novērtētu - vai tas ir izskats vai nē, kas varētu būt "vainīgs", ka neviens neizrāda ūber-uzmanību. Bet tik tiešām tavā vecumā labāk, ka nav, kaut ja gribas kā citām. Sāp katra šķiršanās. Un it sevišķi pirmā. ;) Es agrāk uztraucos, ka līdz 16 gadiem neviens nepievērsa uzmanību. 16 gados sāka pievērst. Bet savos 20 gados nevaru teikt, ka kāds mani ir mīlējis. Visi tikai vēlējušies izmantot - kuram nu sanācis, daudzi arī atšūti. Galvenais attīsti sevi. Meklē sevī tos "dārgakmeņus", kas padarīs Tevi par sievieti - patstāvīgu, talantīgu, pašpārliecinātu. :) Tad jau arī attiecības pašas par sevi uzradīsies, visticamāk. Pie figūras vienmēr var piestrādāt, ja tikai ļoti vēlas.
01.07.2015 23:08 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sorry, ņepabeidzu teikumu bija domāts:
Lai adekvāti novērtētu vai izskats "vainīgs"... būtu jāredz bilde. Tā jau pēc pašas apraksta grūti pateikt. Ne visi cilvēki sevi adekvāti māk aprakstīt, novērtēt.
01.07.2015 23:10 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
P.s. Jā, mūsdienās ārējais izskats ir ļoti svarīgs. Ir noteikti standarti un jo mazāk Tu tiem atbilsti, jo mazāk pievērsīs uzmanību, bet tas nemazina iespēju tikt mīlētai. Varbūt drīzāk tas samazina sāpīgo "beigu" skaitu, jo netiec izmantota tikai izskata dēļ un pamesta. Galvenais rūpējies par sevi - gan ārēji kopjot un esot "labākā sevis versija", gan iekšēji attīstot sevi un galvenais - dari, to ,kas pašai patīk, attīsti sevi, vienmēr tici savām spējām un tiecies uz izaugsmi, jaunām iespējām! Ja būsi Tu pati un necentīsies kādai līdzināties - īstais cilvēks arī reiz atradīs Tevi ;-)
01.07.2015 23:28 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
ajjj, man arī nebija, īstā dzīve sākas pēc vidusskolas, tur arī būs pielūdzēji. vidusskolas puiši tāds bulšits vien ir.
01.07.2015 23:39 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Manas domas vairāk virmo ap to, ko Tu pati vispār vēlies? Nopietnas vai nenopietnas attiecības, puišeli vai vīrieti... Jo jaunāks puisis, jo mazāk starp šiem puišiem nobrieduši prātā un tie vairāk skatīsies uz cita tipa meitenēm - izklaide, fun, īstermiņš ... Bet tie, kuri Tev derētu bieži paši ir klusi - ja abi klusē, tad ilgi var klusēt un viens uz otru gaidīt. Vecāki puiši, kam prāts galvā, bieži meklē sev meiteni, kas ir pietiekami spēcīga emocionāli un mentāli. Mūsdienu sabiedrībā vīrietis sev blakus labāk redzēs sievieti, kas būs līdzvērtīga un spējīga, ko sasniegt, tur modeles izskats nav galvenais, bet tas, kas Tu pati esi un kā sevi parādi, kā jau dāmas šeit teica - kļūsti sievišķīgāka, bet nepārspīlē :)

P.S Gari mati vienmēr ir bijusi sievietes lielākā rota. Kā arī es nespēju saprast to ieciklēšanos uz A/B/C izmēru ... Daudziem vīriešiem ir teiciens "Viss, kas nesatilpst manā plaukstā, ir par lielu"
01.07.2015 23:43 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Autores figura pec apraksta tiesi pec stadarta fashion modeles izskata izklausas
četrstūra formā (nesievišķīgā) ar tik pat kā plakanu dibenu un nultā/A izmēra krūtīm.


Viriesiem patik tas kas viniem patik un daudzas industrijas shos standartus expluatee, tomeer shie starp tukstoshiem izlasiitie ideaali nepietiek uz visiem un beigu beigaas virietis njem to, kas ir pieejams gan ar pus A izmera krutim gan ar piena kannaam kaa Hendriksonei. Labaak taa nekaa vispaar bez sievietes. :D

Cik biezhi juus esat dzirdejushas, ka sieviete ar plastisko kirurgiju palielinajusi sev krutis un tas ir atrisinajis visas vinas personigas dzives problems? Ne parak biezi.
Mans jaunais, slaidais tvirtais augums ar C izmera krutim, apalu dupsi, slaidam kajam un tievu vidukli nepalidzeja noturet manu pirmo milestu. Vinam gribejas vel citas meichas pameginat. Pastaavigo attieciibu ostaa viensh iestuureeja kaarnu, brillainu ceermi. Taa ka. Vaina nav pupos. Un vaina dibenaa.
02.07.2015 00:31 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
*vaina nav dibenaa.
02.07.2015 00:32 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir sportiskā forma, nevis smilšu pulkstenis ar D izmēra krūtīm, un tas nekad nav traucējis. Figūra neko daudz nenozīmē.
Piekrītu meitenēm, kas saka, ka noteikti esi nobriedušāka par citām vienaudzēm un Tava vecuma puikas to nesaprot. Viss vēl priekšā! :-)
02.07.2015 00:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Driizaak par to jaapriecaajaas, nevis jaaskumst. Pa lielam bariem pieluudzeeju tiinju gados ir vai nu taadaam, kuras ir ljoti agri attiistiijushaas un izskataas peec nobriedushaam sievieteem vai arii meiteneem, kuras atklaati izraada savu pieejamiibu. Pareejaam viss tas naak veelaak. Varbuut es esmu jau veca un kad augu bija savaadaak, bet lielaakajai daljai meitenju no manas klases bija tieshi taapat - nekaadi notikumi attieciibu jomaa. Peecaak jau studiju gados sekoja randinji, draudziibas un viss paareejais, kad saaka izskatiities peec sievieteem, nevis pusaudzeem (kas ir pavisam normaali jo katram vecumam ir savs izskats). Par shaada veida probleemu var saakt raudaat tad, ja tuvojaas 30 un nav bijis randinsh. Izbaudi savus gadus, maacies un atceries, ka visam ir savs laiks. Nav jaaskrien notikumiem pa priekshu un jaacenshaas buut pieaugushaakai nekaa patiesiibaa esi. :-P
02.07.2015 01:28 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Nevajag izmisīgi meklēt kādu, pats uzradīsies negaidot. :-)
02.07.2015 08:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Problēma ir nevis tavā izskatā, bet galvā. Tu izklausies daudz garīgi nobriedušāka par saviem vienaudžiem, tāpēc viņi no tevis izvairās. Viņiem tajā vecumā ir eksperimentu laiks-gribas pamēģināt dzimumattiecības, bet garīgi vēl nav nobrieduši attiecībām. Tāpēc te forumā ir daudz tēmas par attiecību problēmām (krāpšanu, aizraušanos ar datorspēlēm, apmātību ar draugiem, necieņu pret draudzeni, utt.).
Tev pielūdzēji jāmeklē starp studentiem-~20-25 gadi. Tas ir vecums, kad vairums normālo puišu sev noskata un izvēlas sievas. Tikai nepārproti vārdu "meklēt" :D Esi tu pati tāda, kā esi, bet vienkārši sameklē iespēju apgrozīties vidē, kur ir tāda vecuma puiši.
02.07.2015 09:04 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Pa lielam bariem pieluudzeeju tiinju gados ir vai nu taadaam, kuras ir ljoti agri attiistiijushaas un izskataas peec nobriedushaam sievieteem vai arii meiteneem, kuras atklaati izraada savu pieejamiibu. Pareejaam viss tas naak veelaak


++

Protams, ir arī normālie gadījumi, kad viens puisis ieskatās vienā meitenē un viss notiek. Taču nevajag pārdzīvot, patiesi. Tavs laiks vēl būs. ;)
02.07.2015 09:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!