Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizraadat? vai paklusejat par sikumiem?

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labriit meitenes! :-)

Sodien domaju par musu ar draugu attiecibam un sapratu ka mums ir viena liela atskiriiba - vins ir tas cilveks, kurs pasaka uzreiz ja kaut kas nepatiik (siikumos) un es esamu taa, kas neko nesaka.
Gribejas izveidot diskusiju - kurs cilveks esat juus? Tas kurs pie katra sikuma attiecibas kaut ko saka un aizraada partnerim vai jus drizak izdaraat un neko nesakat.

Piemeram mans draugs man vienmer visu pasaka - ja visus darbus izdariju un kaut ko nee, tad uzreiz pasaka, vienreiz baigi sastridejamies ka ledusskapi neizslauciju udeni, tad vins pateica ka es "ar savu datoru salauzu internetu".... :-D (kaa??) ja vins kaut ko virtuve atstaj es neko nesaku, novacu, izdaru. Man liekas nav verts kaut ko teikt ja pati varu izdariit.

Ka ir jusu attiecibaas? Kurs aizraada majaas (varbut ari sabiedriibaa) un kurs drizak nesaka neko un paklusee jo neredz jeegu celt striidu par kaut ko?
10.06.2015 10:35 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Nav nekā tāda kam īpaši piesieties
Abiem jājūtas mājās ērti un neierobežot lietas, kas patīk un liek justiesvērti
In janir kas, tad nepiesienos , bet vienkārši pajautāju, lai izprastu. Kā vienreiz uzzināju, ka viņš vienu lietiņu nepamana, jo vakarā izņem lēcas un neliek brillees. Tad es vinu saprotu un labprāt nokārtoji šo to palīdzot.
10.06.2015 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ir lietas, par kurām aizrādu, bet ikdienā...man vnk nav spēka par katru sīkumu burt drāmu. Nenolika krūzīti vietā - man vieglāk ir nolikt, nekā aizrādīt vai sākt kašķi.
Protams, tas reizēm noved pie tā, ka vienā brīdī es eksplodēju, bet...pēc tam, vienalga man vnk nav iekšā par katru lietu aizrādīt.
Bet vispār, neviens no mums nav cūka un neviens arī nav anormālākais pedants. Dzīvoklis ir normālā kārtībā, ar vieglu haosa pieskaņu, reizēm. Nav nekāds aizlaistais midzenis.
Es uzreiz saku par lielām lietām, ar ko neesmu mierā, bet tās parasti nav kkādas ikdienas saimniecības lietas, bet kādi lēmumi, idejas utt.
10.06.2015 21:39 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man liekas nav verts kaut ko teikt ja pati varu izdariit.

Es vienkārši nedaru to, ko uzskatu, ka jādara viņam. Viņš tāpat :D Par sadzīvi nekašķējamies.
10.06.2015 21:25 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Aizrādu, bet jēgas jau nav :-D Tad nu mācos dzīvot mierā un saticībā, un mērenā nekārtībā. Viņš neaizrāda nekad, jo pa lielam nekādus sīkumus nepamana.

Ja nu galīgi piegriežas, tad ir skandāls, bet nu arī caur humoru un parasti beidzas ar tekstu, ka jāņem mājkalpotāja.
10.06.2015 21:17 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Manaa gjimenee taadas lietas nenotiek. Viirs ir ljoti kaartiigs un ruupeejas, lai taada buutu arii vide ap vinju, vienmeer visu noliek savaas vietaas, utt. Es pa lielam esmu taada pati. Esam liidziigi, taadeelj arii nav par ko vienam otru knaabaat.

Siikumiem piekasos beernam, lai vinjaa ieaudzinaatu kaartiibas miilestiibu.
10.06.2015 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tā ir vienīgā lielā atšķirība, kas man ir ar vīru. Es esmu nenormāla pedante, dažkārt tas pašai nepatīk, man visam mājās jābūt ideālā kārtībā un esmu piekasīga līdz nelabumam. Nu un manam vīram ļoti patīk visu visu iesākt un nepabeigt, paņemt un nenolikt.
Bet ar gadiem esmu sapratusi, ka nav jēgas strīdēties par tādām lietām, labāk paprasīt, lai nopērt i-robotu:-P
10.06.2015 21:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mani parasti tādi ikdienišķi sīkumi neuztrauc, nav svarīgi, bet ik pa laikam pienāk brīdis, kad esmu kašķīga, jau esmu par kaut ko uzvilkusies, un tad sprāgst ārā viss, tad no kāda nenozīmīga sīkuma sataisu tādu drāmu, ka maz neliekas. Viņu tas kaitina un tad arī viņš atrod, par ko piekasīties un izvēršas diezgan iespaidīgs strīds.

Mums laikam abiem īstenībā ir vienalga, bet sadzīves tēmu izmantojam, lai sastrīdētos un izlādētos.
10.06.2015 20:47 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Huh.. Man ir trāpījies nereāls sušķis attiecībā uz kārtību mājās. Pēdējais, ko par šo tēmu viņam pateicu, ka ar viņu dzīvot ir tāpat kā strīdēties ar idiotu - vispirms noved līdz savam līmenim, un tad sakauj ar pieredzi - esmu sākusi pati cūkoties, kā arī mazāk uzmanības pievērst viņa radītai cūcībai - šobrīd pašai darba dienas beidzas pēc 20iem (tāds periods pagaidām), tad nu kad vakarā pārnāku, viņa zeķes nevietā mani neuztrauc. Uzsildu, ko viņš uztaisījis pa dienu paēst (viņam maiņu grafiks), ieeju dušā un dzīvojam laimīgi. 1x nedēļā abi apvācamies (protams pa nedēļu traukus mazgājam un tādus sīkumus daram). Un tā kā esmu uzsākusi kombinēto hormonālo un man vairs nav pms, viņš vispār iekšās no manis vairs nedabū - agrāk vismaz 1x mēnesī kārtīgi zāģēju viņu rušināt kārtību mājās :D
10.06.2015 19:21 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009

lai nesanaak gluzhi shitaa, apmeeram reizi nedeeljaa, divaas kko aizraadu. Parasti nekas jau nemainaas, ir tikai lielaa apvainoshanaas :D
10.06.2015 14:57 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Peec 10 gadu kopaa buusanas vairs par siikumiem nekasos.Ir vairaakas lietas ,kuras mani dara trakas viira uzvediibaa /neizdariibaa.Bet pati apzinos,ka arii es pati neesmu ideaala,varbuut vinam kaut kas nepatiik ko,kaa es daru.Bet vins mani nekad nekritizee un neaizraada.Tad nu es arii peedeejaa laikaa censos tureet muti.Izneemums ir PMS,tad gan dazreiz tiek gan viitam gan beernam.
10.06.2015 14:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kaut kā neiespringstu par sīkumiem.. Ir dažas reizes gadījies aizrādīt par poda vāku, bet jāatzīst, ka draugs cītīgi cenšas ievērot šo lūgumu :)

Ar krūzīšu iznešanu nav problēmu. Tēju parasti dzeram kopā, tas mums ir jauks rituāls. Patīk sarūpēt našķus pie tās, salikt visu uz paplātes un nest uz dzīvojamo istabu. Pēc tējošanas visu salieku uz paplātes un aiznesu atpakaļ uz virtuvi. Manuprāt, sievietēm piestāv šis ''pienākums'' :D

Drīzāk aizrādu draugam, lai pats nenes prom un nemazgā traukus, kad viņš nolemj uzņemties iniciatīvu. Man ir sava kārtība un rituāli, nepatīk, ja kāds tos veic manā vietā :D
10.06.2015 14:29 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Īpaši bieži neaizrādu (nav arī baigi daudz tādu lietu, ko aizrādīt), šad tad sanāk kaut ko pateikt, bet kārtība/ nekārtība, man šķiet, nav tā vērta, lai kaut kādi kašķi sāktos, ja ilgstoši kaut ko dara ne tā, tad vnk pasaku, bet pie katra sīkuma nepiekasos.
10.06.2015 12:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jo viņaprāt,krūzes nav jāmazgā,tās tikai vajag izskalot.

vismaz vēl kāds tamlīdzīgs eksemplārs :D
10.06.2015 12:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Aizrādu, lai neizlaižas.
10.06.2015 12:41 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kaut ko šad tad gadās aizrādīt.Viņš ir ļoti cūcīgs ēdājs.Gālds pēc viņa vienmēr ir tik netīrs,ka es nesaprotu kā vispār var tā ēst,ja ir ēsta vista,zivs vai kaut kas cits,kas ar rokām ēdams,tad būs neeenormāli netīra arī krūze,kuru viņš atstās tur pat uz galda.Jo viņaprāt,krūzes nav jāmazgā,tās tikai vajag izskalot.Nu tajā reizē bija dikti pārsteigts,kad pats ņēma savu krūzi un iegrābās vienos taukos.Kāpēc neviens neesot to krūzi nomazgājis.Vienu brīdi ļoti bieži uz galda atstāja arī gaļu un citas ledusskapī glabājamas lietas,nu kaut kā iemācījies atcerēties.Zeķes un apakšbikses pa grīdu ir jau ierasta lieta.Kaut kā vairs nepārdzīvoju par to,tikai viņš mūžam pēc tam bļaustās,ka nevar atrast nevienu zeķu pāri un staigā ar divām dažādām zeķēm,jo,ko es atrodu to veļasmasīnā ielieku.Neiešu jau atbīdīt dīvānu un meklēt vai tur nav pazudis kāds viņa sieriņš :D
10.06.2015 12:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mums ir bijis kašķis par tēmu - kāpēc tu tējkannā lej tik maz ūdens, vai tad tiešām grūti pieliet pilnu???

Joprojām neleju - kāpēc man katru reizi gaidīt kad uzvāras 2 l ūdens, ja 300-400 ml tējkannas apakšā manai krūzei pilnīgi pietiek un uzvāras krietni ātrāk?

Jāsaka gan, ka pats sācis sekot manam piemēram, tāpēc kašķu vairs nav.

Itkā sīkumi, bet nu... kaitina! Ja mans variants ir ātrāks, efektīvāks un ekonomiskākais, tad no tādas aizrādīšanas var uzprasīties uz lekciju par fiziku :D
10.06.2015 12:23 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Ne visi neaizvaac aiz sevis,mans viirietis paraak iespringst uz tiiriibu. Citas teiks labi,bet ja tas viss pariet pedantismaa,tad nekas labs tur nav.
Tas ir tas pats kaa,kapeec daksinu noliki tur nevis tur... ?!! Un cilveks domaa to nopietni,un ja nav pa praatam buus kaskis.(t)
10.06.2015 12:16 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Aizrādu tad, ja viena un tā pati lieta/problēma tiek novērota jau atkārtoti, piemēram, ja regulāri pamanu, ka nevīžīgi nosviež kaut ko kur nu pagadās - tad arī aizrādu, jo mani tas kaitina un es netaisos vienmēr visu savākt.
10.06.2015 12:13 |
 
Reitings 188
Reģ: 17.03.2015
Es esmu runāšanas piekritēja - ja kaut kas nepatīk, uzreiz saku. Nervi nav tik spēcīgi, lai pacietīgi gaidītu, līdz cilvēks pats sapratīs, ka kaut kas nav kārtībā. Draugs ir no klusētājiem, bet kad sakrājas, tad sakrājas.
10.06.2015 11:23 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mums arī ir tāpat, viņš uzreiz pasaka, ja kaut kas ne tā, a, krāju tos sīkumus un kad viņš man kaut ko aizrāda, tad uzskaitu, ko viņš nekad neizdara un, ko es visu laiku aiz viņa savācu :D
10.06.2015 11:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits