Aizraadat? vai paklusejat par sikumiem?

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labriit meitenes! :-)

Sodien domaju par musu ar draugu attiecibam un sapratu ka mums ir viena liela atskiriiba - vins ir tas cilveks, kurs pasaka uzreiz ja kaut kas nepatiik (siikumos) un es esamu taa, kas neko nesaka.
Gribejas izveidot diskusiju - kurs cilveks esat juus? Tas kurs pie katra sikuma attiecibas kaut ko saka un aizraada partnerim vai jus drizak izdaraat un neko nesakat.

Piemeram mans draugs man vienmer visu pasaka - ja visus darbus izdariju un kaut ko nee, tad uzreiz pasaka, vienreiz baigi sastridejamies ka ledusskapi neizslauciju udeni, tad vins pateica ka es "ar savu datoru salauzu internetu".... :-D (kaa??) ja vins kaut ko virtuve atstaj es neko nesaku, novacu, izdaru. Man liekas nav verts kaut ko teikt ja pati varu izdariit.

Ka ir jusu attiecibaas? Kurs aizraada majaas (varbut ari sabiedriibaa) un kurs drizak nesaka neko un paklusee jo neredz jeegu celt striidu par kaut ko?
10.06.2015 10:35 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mani parasti tādi ikdienišķi sīkumi neuztrauc, nav svarīgi, bet ik pa laikam pienāk brīdis, kad esmu kašķīga, jau esmu par kaut ko uzvilkusies, un tad sprāgst ārā viss, tad no kāda nenozīmīga sīkuma sataisu tādu drāmu, ka maz neliekas. Viņu tas kaitina un tad arī viņš atrod, par ko piekasīties un izvēršas diezgan iespaidīgs strīds.

Mums laikam abiem īstenībā ir vienalga, bet sadzīves tēmu izmantojam, lai sastrīdētos un izlādētos.
10.06.2015 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tā ir vienīgā lielā atšķirība, kas man ir ar vīru. Es esmu nenormāla pedante, dažkārt tas pašai nepatīk, man visam mājās jābūt ideālā kārtībā un esmu piekasīga līdz nelabumam. Nu un manam vīram ļoti patīk visu visu iesākt un nepabeigt, paņemt un nenolikt.
Bet ar gadiem esmu sapratusi, ka nav jēgas strīdēties par tādām lietām, labāk paprasīt, lai nopērt i-robotu:-P
10.06.2015 21:02 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Manaa gjimenee taadas lietas nenotiek. Viirs ir ljoti kaartiigs un ruupeejas, lai taada buutu arii vide ap vinju, vienmeer visu noliek savaas vietaas, utt. Es pa lielam esmu taada pati. Esam liidziigi, taadeelj arii nav par ko vienam otru knaabaat.

Siikumiem piekasos beernam, lai vinjaa ieaudzinaatu kaartiibas miilestiibu.
10.06.2015 21:09 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Aizrādu, bet jēgas jau nav :-D Tad nu mācos dzīvot mierā un saticībā, un mērenā nekārtībā. Viņš neaizrāda nekad, jo pa lielam nekādus sīkumus nepamana.

Ja nu galīgi piegriežas, tad ir skandāls, bet nu arī caur humoru un parasti beidzas ar tekstu, ka jāņem mājkalpotāja.
10.06.2015 21:17 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man liekas nav verts kaut ko teikt ja pati varu izdariit.

Es vienkārši nedaru to, ko uzskatu, ka jādara viņam. Viņš tāpat :D Par sadzīvi nekašķējamies.
10.06.2015 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ir lietas, par kurām aizrādu, bet ikdienā...man vnk nav spēka par katru sīkumu burt drāmu. Nenolika krūzīti vietā - man vieglāk ir nolikt, nekā aizrādīt vai sākt kašķi.
Protams, tas reizēm noved pie tā, ka vienā brīdī es eksplodēju, bet...pēc tam, vienalga man vnk nav iekšā par katru lietu aizrādīt.
Bet vispār, neviens no mums nav cūka un neviens arī nav anormālākais pedants. Dzīvoklis ir normālā kārtībā, ar vieglu haosa pieskaņu, reizēm. Nav nekāds aizlaistais midzenis.
Es uzreiz saku par lielām lietām, ar ko neesmu mierā, bet tās parasti nav kkādas ikdienas saimniecības lietas, bet kādi lēmumi, idejas utt.
10.06.2015 21:39 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Nav nekā tāda kam īpaši piesieties
Abiem jājūtas mājās ērti un neierobežot lietas, kas patīk un liek justiesvērti
In janir kas, tad nepiesienos , bet vienkārši pajautāju, lai izprastu. Kā vienreiz uzzināju, ka viņš vienu lietiņu nepamana, jo vakarā izņem lēcas un neliek brillees. Tad es vinu saprotu un labprāt nokārtoji šo to palīdzot.
10.06.2015 22:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits