Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizraadat? vai paklusejat par sikumiem?

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Labriit meitenes! :-)

Sodien domaju par musu ar draugu attiecibam un sapratu ka mums ir viena liela atskiriiba - vins ir tas cilveks, kurs pasaka uzreiz ja kaut kas nepatiik (siikumos) un es esamu taa, kas neko nesaka.
Gribejas izveidot diskusiju - kurs cilveks esat juus? Tas kurs pie katra sikuma attiecibas kaut ko saka un aizraada partnerim vai jus drizak izdaraat un neko nesakat.

Piemeram mans draugs man vienmer visu pasaka - ja visus darbus izdariju un kaut ko nee, tad uzreiz pasaka, vienreiz baigi sastridejamies ka ledusskapi neizslauciju udeni, tad vins pateica ka es "ar savu datoru salauzu internetu".... :-D (kaa??) ja vins kaut ko virtuve atstaj es neko nesaku, novacu, izdaru. Man liekas nav verts kaut ko teikt ja pati varu izdariit.

Ka ir jusu attiecibaas? Kurs aizraada majaas (varbut ari sabiedriibaa) un kurs drizak nesaka neko un paklusee jo neredz jeegu celt striidu par kaut ko?
10.06.2015 10:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Atkarīgs no PMS tuvuma :) Bet nu, vairak, neka pusē gadījumu, par sīkumiem censos nepiekasīties.
10.06.2015 10:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja tev katru nieku aizrāda, aizrādi pretī.
10.06.2015 10:40 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
Mēs par tādām lietām viens otram neaizrādām, varbūt retu reizi, kā joku, ka atkal zeķes kaut kur mētājas, vai, ka trauki līdz trauķenei nav tikuši. Bet tā, ja kāds kaut ko nav izdarījis vai pamanījis, tad izdara otrs.

Iepriekšējās attiecībās bija tā, kā Tu stāsti, man par katru sīkumu tika norādīts un pārmests, tas nekas, ka es tajā laikā strādāju katru dienu no 07.00-21.00 + plus vēl skola bija. Bet es tik un tā biju vainīga, ka kundziņam nav vakariņas pagatavotas, vai dobes izravētas, tas nekad, ka mājās biju ap 23.00, kad vienīgā doma bija iekrist gultā :D Izkratīju savu sirdi, palika labāk :D
10.06.2015 10:40 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es esmu riebīgi atklāta, bet ne sīkumaina. ja kaut kas tiešām būs galīgi garām, tad uzreiz pateikšu, bet par nenovāktu krūzīti un nenopļautu zāli nezāģēšu.
10.06.2015 10:43 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nepiekasamies un nestrīdamies par sīkumiem.
Praktiski mans draugs vienmēr novāc galdu un mazgā traukus, es gatavoju ēst, dažreiz protams arī es to daru, jo man tā gribas, bet nekad, nekad par to nav aizrādījumi, strīdi vai kas vēl. (t)
Liekas stulbi, ja otrs aizrāda, ka neizslaucīji ledusskapi, nu paņem tad pats izslauki, vai tad ledusskapi lieto tikai Tu? (t)
10.06.2015 10:44 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Mierīgi pasaku, ja man kaut kas nepatīk, tad tas tiek izrunāts un cilvēks zina to, ka man tas nepatīk/nav pieņemami, to pašu arī sagaidu no apkārtējiem.. Jo nu, ja neko neteiktu,tā pat tās mazās situācijas iekšā sakrājas līdz zināmam laikam un tad ir sprādziens- pamatīgs strīds..kas nav to vērts :-)
10.06.2015 10:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet par nenovāktu krūzīti un nenopļautu zāli nezāģēšu.


Es nezāgesu par pirmajām 9 nenovāktajām krūzītem, bet ja 10-ā patrāpīsies man sliktā garastāvokļa dienā, uzsprāgšu kā atombumba. Tas, iespējams, ir vēl sliktāk, nekā pieklājīgi aizrādīt par visām 10. Jo sanāk skandāls no zila gaisa (nu nav tas vīrišķis tās pirmās 9 krūzītes piefiksējis).
10.06.2015 10:46 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Tie visi ir siikumi ikdieniski,bet var krist uz nerviem,japarak biezi viens otram aizrada par siikaam lietaam.
Lai tas kas pats paarmet,izdara to lietu pats un dariits.
10.06.2015 10:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
AivijaLea :) Tu par to pašu :)
10.06.2015 10:47 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
57days redzēs kā man ies ar desmito krūzi, mums pagaidāms pats sākums :)
10.06.2015 10:49 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Es jau daudzas situacijas esmu noverojusi, ka mans draugs ir taads cilveks, kurs mekle vainu otraa un es esmu atkal taa, kura paklusee un neko nesaka, nekadu vainu nemeklee.
Par to uudeni ledusskappii.... tas vispaar... mes taa sastridejamies ka i es raudaju i vins pec tam arii. Vienkarsi liekas, es izdaru visu, nu aizmirsu to uudeni izslauciit unn??
NEE, kungs uzskata ka man tas ir jaizdara.

Es vispar neiedalu neko majaas, kam ir laiks tas izdara un neskatos vai es vairak izdaru vai vins. Mums majas darbi ir sadaliiti apmeram uz puseem bet es uzskatu ka katrs var kaut ko izdariit vairak, ja otrs nevar un no ta nekas slikts nenotiks.
Atceros kaut kadu teicienu ka ja izdari 90% darba neko nepateiks a par 10% neizdariitaa obligati atgadinaas. Luuk tas ir tipiski manam draugam, visu atgadinaas, aizraadiis.
10.06.2015 10:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Par saimnieciskām lietām praktiski nekad neaizrādam.. paldies dievam, jo tad mani varētu zāģēt no rīta līdz vakaram :D esmu slinkuma iemiesojums un saimniece no manis kā no ziloņa balerīna :D
Es gan dažreiz papukstu, ka viņam mutē caurums, jo vienmēr kkas aiziet garām un nokrīt uz grīdas, bet tie ir sīkumi par kuriem drīzāk jāpasmejas..
Sabiedrībā vispār nekad neko viens otram neaizrādam. Ja kkas nepatīk, tad pasakām maliņā esot.
10.06.2015 10:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Principā , cenšos neairādīt , nu kad galīgi sakrājās tad gan ko pasaku, citreiz šķiet, ja nepateikšu tās lietas neizdarīsies nekad , mums mājās ir sienas pulkstenis kurš jāuzvelk reizi nedēļā ( piemiņa, vīram no viņa vectēva ) stāv jau 3 nedēļu, saki vai nesaki - pajāt, tjipa man vajag es varu izdarīt ( man nevajag , man besī neejoš pulkstenis , vēl kāda nedēļa un es vienkārši, noņemšu to no sienas ). ja es to izdarīšu, tad varēšu visu mūžu to darīt .... 8-)8-)
10.06.2015 10:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lelde53, ir tāds teiciens - dzīve sastav no sīkumiem.

Tas pats krūzīšu piemērs - neaizrādīsi ne par pirmajām 9, ne par desmito, un vīrietis pieradīs, ka krūzītes pašas maģiski pazūd no rakstāmgalda.

Kā tu domā, kada ir varbūtība, ka tev tās krūzītes pašai vien būs jāvāc VISU savu attiecību laiku, ja tu neko par šo "sīkumu" neaizrādīsi? Un cik ilgi tev tas sķitīs sīkums?
10.06.2015 10:52 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tas pats krūzīšu piemērs - neaizrādīsi ne par pirmajām 9, ne par desmito, un vīrietis pieradīs, ka krūzītes pašas maģiski pazūd no rakstāmgalda.


Tāpēc es aizrādu un aizrādu bieži, bet ne tāpēc mums kašķi sākas, jo es vienmēr saku, ka tas un tas pats nenovāksies, nenomazgāsies un nenoliksies vietā.

Savādāk sievietes visu izdara vīriešu vietā un neaizrāda, lai tikai nebūtu kašķi, tad pēc tam nevajag vaimanāt, ka vecis izlaidies slinks un neko nedara, jo viņam pašsaprotami, ka viss pats novācas un pazūd.

Jā, bieži novācu un nomazgāju drauga vietā, bet tikpat bieži atgādinu, ka tikko sakopu un savus traukus, lai nomazgā un novāc. Man tas liekas normāli, jo esmu viņa mī''lotā sieviete, ne kalpone, kas visu vāks aiz viņa.
10.06.2015 10:55 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Par saimnieciskām lietām praktiski nekad neaizrādam.. paldies dievam, jo tad mani varētu zāģēt no rīta līdz vakaram esmu slinkuma iemiesojums un saimniece no manis kā no ziloņa balerīna

gluži kā par mani :D

Bet esmu pamanījusi, ka es it kā esmu no tiem cilvēkiem, kuri var klusēt ilgi, neko neteikt, labāk pati izdarīt, nekā otram norādīt...bet, kad tas viss sakrājas, tad gan ir auzas :D uzskatu, ka labāk uzreiz visu pateikt pēc katra sīkuma, nevis sakrāt līdz kaklam un tad strīdā par citu tēmu vienkārši sākt lādēt ārā visu par netīriem traukiem, zeķēm, grīdām utt (t)
Bet jā, atzīstu, ka esmu tā, kura var pārmest un kritizēt, pat, ja draugs, labu gribot, ir izdarījis kaut ko, bet nav izdarījis pa manam (s) piemēram, nomazgājis traukus bez Fairy... :-D
10.06.2015 10:55 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Es domaju, ir svariigi pateikt otram, ja kaut kas nepatiik, bet otram tad to buutu ari janem veeraa. Ipasi par sadiem siikumiem, citadi visu laiku novaksi to kruuziiti no galda un pie 10-taas kruuzes ieksa bus sakrajusas jau dusmas un tad draugs/viirs nesapratiis kaa var par taadu siikumu taa sadusmoties.
10.06.2015 10:56 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es vienmēr pasaku, ja man kaut kas nepatīk un bieži vien sanāk kā aizrādījums. Zinu, ka tas ir par daudz, man draugs bieži vien saka, ka es to vien kā daru kā pārmetu. Nezinu ko lai dara, jo tie aizrādījumi ir pamatoti.. tā nu laikam mēs ķīvēsimies visu laiku :D Ā un es tikai divatā to saku, sabiedrībā nekad tā baigi neaizrādu.
10.06.2015 10:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jums vienkārši nav paveicies meitenes, vīrietis nav audzināts, jo manuprāt šādas lietas, attieksmi, novākšanu aiz sevis ieaudzina jau ģimenē, nevis sievietei jābūt mammai.
Acīmredzot mamma vienmēr aiz veča visu novākusi (t) brrr
10.06.2015 10:59 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Ne viens, ne otrs, tas ir atkarīgs no situācijas. Piem, ja regulāri tiek, attaisot dzērienu, korķītis k kur nomests, es aizrādītu. Taču, ja, piemēram, ir aizmirsies pienu ielikt ledusskapī, es vienkārši ielikšu un viss.
10.06.2015 11:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits