Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu sānsoļi!

 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2015
Skaties kur gribi- vairumam Latvijas vīriešu ir mīļākās... Apkārt dzirdi vien- dzīvo kopā ar bērnu māti, bet viņu nemīl(ir mīļākā)... Iepazīšanās portāli- meklē vīrietis mīļāko, jo ar sievu intīmās dzīve nekādas... KAS NOTIEK?!!
Skaidrs, pasaule iet uz galu, taču vai savstarpējās attiecības nav svarīgas? Savstarpēja cieņa?
Ikdienas dzīve pilnīgs murgs, bet vienalga turpinām to, tikai meklējam ārpus tās labumu/mierinājumu?! Nelabi paliek! :-O
29.05.2015 21:23 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Ir vīriešu tips,kas krāps pat vismīļāko,skaistāko sievieti, jo vienkārši ar vienu nepietiek.

Man draugu/paziņu lokā cik zinu nav krāpēji vai arī to prot lieliski noslēpt.

Arī izteikti palaidušās sievietes nav pēc dzemdībām. Izteiktāk ir sieviete kopta,bet nav savākts augums.

Ir arī draudzene,kurai divi bērni, 30+ gadi un augums kā nedzemdējušai, trenēts.
05.07.2015 09:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Marrissa +++
Es vienmeer briinos par to smago darbu. Kas tas par darbu un ko juus tur straadaajat no riita liidz vakaram?
31.05.2015 10:11 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Pilnīgi nepiekrītu, ka attiecības ir smags darbs. Tad nesaprotu, kāpēc tie, kas tā domā, vispār ir attiecībās? Patīk sevi mocīt? Ja es domātu, ka manas attiecības ar vīru ir smags darbs, es laikam šķirtos, jo man jau viens pilnas slodzes darbs ir un vēl viens privātajā dzīvē man nav vajadzīgs.
Attiecības ir attiecības un nekāds darbs, protams, ir savu kritumi un kāpumi, kas ir normāli. Bet, manuprāt, ja attiecības sāk šķist kā smags darbs, tad ar tām attiecībām kaut kas smagi nav kārtībā.
31.05.2015 10:07 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
kā bija tas teiciens 20 dolāri ir 20 dolāri


Vecenes skrien pakaļ naudai tākā pašas nejēdz nopelnīt, tad meklē vīrieti, kam ir nauda un turās pie šāda vīrieša lai vai kas līdz pēdējam :-D
Ja esi turīgs nu uz dāmas tēriņiem vari tērēt vismaz 500€ tad vari gulēt kaut ar 10 :-D Okey tūlīt kliegs, kas ir 500€ sīknauda, bet izejiet no kosmo un paskatieties, ko Latvijā gatavi cilveki darīt dēļ 500€ :-D
30.05.2015 22:41 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es neteiktu, ka tagad cilvēki krāpj vairāk kā to darījuši agrāk, varbūt vienkārši to mazāk slēpj, par to vairs īpaši nekaunas.
Man personīgi ir tā, ka, ja mani krāptu, es šķirtos, ne tik daudz tādēļ, ka esmu piekrāpta, bet tādēļ, ka tad, ja viņš sāktu gulēt ar citu, man būtu pilnīgi skaidrs, ka viņš mani vairs nemīl tik ļoti, cik es to vēlos.

Zinu vairākus cilvēkus, kas krāpj, ir krāpuši savas otrās puses, bet uzskatu, ka ne man viņus nosodīt, kritizēt vai, nedod Dievs, skriet atvērt tam apkrāptajam acis. Nav mana darīšana, katrs dzīvo pēc savas saprašanas.

Viens no maniem draugiem, kurš man ir kā brālis jau no bērna kājas, ir tāds vienkārši sakot babņiks, nav bijusi neviena draudzene, kuru nebūtu krāpis. Kaut kad agrā jaunībā metos viņu mācīt un stāstīt, ka fui, pē, tā nedrīkst. Tagad esmu sapratusi, ka nav man visi jāmēra pēc savas mērauklas un viņš tāds vienkārši ir un tādu esmu viņu pieņēmusi.
30.05.2015 19:53 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, ka krāpj tad, ja

1. attiecībās ir problēma, kas nav atrisināta
2. ir kāda iekšēja problēma (zems pašnovērtējums, 40-gadnieku krīze, utt.)

Abos gadījumos būtu prātīgi problēmu risināt. Bet tomēr šķiet, ka varētu būt neskaitāmi gadījumi, kad kaut ko neizdodas atrisināt - kāda no pusēm negrib vai nespēj mainīt savu uzvedību/attieksmi konkrētajā jautājumā. Iespējams, ka pat nezin kā izmainīt. Un viss paliek kā ir. Tā puse, kurai kaut kas trūkst iet šo trūkstošo meklēt ārpus attiecībām.

Piemērs - zems pašnovērtējums. Iespējams cilvēks pat to neapzinās. Viņu urdī vēlme saņemt komplimentu, pierādīt sev, ka var pavedināt to vai iegūt pat šito. Pat tad, ja mājās otra puse patīk par visiem 100%. Un tādēļ krāpj. Un pēc tam iet mājās & dzīvo tālāk.

Piemērs - problēmas gultā. Jautājums var tikt pārrunāts, problēmu varbūt pat mēģināja risināt. Bet nu neizprot tā otra puse, kādēļ gribēto tā vai šitā. Pat, ja saprot, tad varbūt negrib vai nemāk. Nu un ko darīt? Un risina problēmu krāpjot.

Te meitenes saka - ja kaut kas nepatīk, šķiries. Bet kādēļ šķirties? Varbūt visās pārējās kopdzīves jomās sapas par 100% & šķiet, ka šo vienu lietu var atrisināt ārpus mājām. tad tikai paliek atklāts jautājums - vai godīgi atstāt otru pusi 'tumsā' par izvēlēto problēmas risinājumu.

un es neatbalstu krāpšanu. nemaz. savā jaunības maksimālismā gribu ticēt, ka nav neatrisināmu problēmu. un, ka mūsu attiecībās visas izdosies laikus piefiksēt un atrisināt.

bet vienlaikus cenšos saprast/izprast motīvus, nevis noliegt.
30.05.2015 19:41 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Ļoti piekrītu Kristai. Mani tracina visa šīs upuru lomas attiecībā pret citiem. Nerunājot teorētiski.. Manī vienu brīdi bija 'samīlējies' viens precēts vīrietis (nekas, ka esmu precēta, gan jau viņš bija iedomājies, ka tā būs pat ērtāk, neviens no viņa neko nepieprasīs, jo diezvai būtu reāli gatavs ko mainīt). Es viņam atklātā tekstā darīju zināmu, lai viņš neuzdrošinās nekad tā runāt par savu sievu, kā runāja- ka viņa kavējot viņa izaugsmi, viņa tikai runājot un runājot, ka viņai tikai vajadzīga viņa nauda, nevis viņš, ka pēc bērna ir palaidusies.... nu, viss jau izmuļļātais standartiņš.. Tad ej prom, vecīt, ko ciet, veido savu dzīvi..
Protams, no otras puses - viņš strādā kā lauva, ar tumsu ierodoties mājās, viņai pa dienu ir sakrājušās savas mājas lietas, ko stāstīt, viņa ir uzvilkusies sēžot un viņu gaidot, bet viņam gribas tikai nolikt galvu uz spilvena nevis diskutēt un kasīties. Bet redz, lai veidotu paralēlu romāniņu tad enerğija tomēr atrastos.. Ko viņš atbildēja- es esmu viņai bērna tēvs, apgādnieks, tas pats spuldzes ieskrūvētājs.. bet es vairs nejūtu, ka esmu viņai Vīrietis.
30.05.2015 13:44 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kaut man pazinju lokaa ari bija "virietis", kursh dzivoja pie divaam sievieteem, abas pie vinja turejas kaa pie zelta atradnes. Lieki piebilst, ka neesam ar sho cilveeku vairs pazinjas un nevelos kontakteeties, bet tas abas sievietes? Tiesham ir tads virieshu deficits Latvijaa, ka japaciesh jebkas un jacinas? Abas bija 22-25 vecumaa.
30.05.2015 13:00 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Reizēm liekas, ka normāli vīrieši ir palikuši liels retums :-/
30.05.2015 12:54 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
krāpj, lai pārliecinātos, ka viņa sieva/ draudzene tomēr ir pati labākā


lielisks iemesls nokraapt! :D :D :D

nee, nu kur taadi rodas? Nu apnika taa sieva, shkjiries, bet nee kaut ko kraapj, kads piesedz, kaut kadas atrunas... nu kapec? :D :'-(
30.05.2015 12:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
krāpj, lai pārliecinātos, ka viņa sieva/ draudzene tomēr ir pati labākā
Žēl, ka tādi vīrieši savām 2. pusītēm nav ne tuvu labākie... :-/
30.05.2015 12:50 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Daļa man pazīstamo vīriešu regulāri krāpj savas draudzenes/sievas. Iemesli ir visdažādākie, viens no tiem - krāpj, lai pārliecinātos, ka viņa sieva/ draudzene tomēr ir pati labākā (t)
30.05.2015 12:47 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Pirmos gadus jā,tad viss rožaini un pūkaini.


Ne manā gadījumā. Ne manu vecāku, ne mana partnera vecāku gadījumā utt..
Vienkārši jābūt ar pareizo cilvēku kopā!!! Zinu, ka ne visiem paveicas šo cilvēku atrast.
Es pusaudzu gados nemetos attiecībās tik lai tās būtu.
Vispār nekas ar merki nemekleju attiecības.
Vienkārši dzīve mūs saveda kopā. Kaut nebiju plānojusi vēl attiecības, gribot negribot tas notika, jo īstais cilvēks.
Un jau esam ilgi kopā un nekas nemainīsies :)
30.05.2015 12:46 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Manās acīs attiecības nav samgs darbs.
Attiecības ir kaut kas brīniškīgs, kad divi cilvēki ir kopā, kuri mīl viens otru.

Pirmos gadus jā,tad viss rožaini un pūkaini. Nodzīvot kopā 10, 20 un vairāk gadus kopā, bez problēmām, nesaskaņām ir praktiski neiespējami.
30.05.2015 12:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pat ja sieviete staigā nošmucējusies, zāģē un vēl sazin ko dara, tas neattaisno vīrieša pretīgo rīcību!
Nepatīk sieva/draudzene? Šķiries! Un tikai tad sāc iepīt savā privātajā dzīvē citu sievieti.
30.05.2015 12:38 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Attiecības ir smags darbs un smags darbs tiek atalgots.


Manās acīs attiecības nav samgs darbs.
Attiecības ir kaut kas brīniškīgs, kad divi cilvēki ir kopā, kuri mīl viens otru.
30.05.2015 12:32 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Sievietes krāpj vairāk kā vīrieši.
30.05.2015 10:08 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Bet vispār arī sievietes krāpj/ ne tikai vīrieši. Un es vienai tādai prasīju - kāpēc? un nemācēja atbildēt :D Jo mājās viss kārtība, tiek plānota kopīga nākotne/ ģimene. Bet tajā pašā laikā, paralēli pārguļ ar citu. Un tiešām nemācēja atbildēt kāpēc - vnk satiekas ar to vīrieti/ notiek kkāds prāta aptumsums un viss.
30.05.2015 09:52 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Ai man arī visapkārt piedod krāpšanas/turpina krāpt. Un neviens neliekas ne zinis.. skumji... Pati arī biju tā, kuru nokrāpa. Pirmajā brīdī aiz šoka un smadzeņu darbības pārtrūkšanas, arī biju gatava piedot, ņemt atpakaļ, ka tik ģimene kopā. Bet tad ieslēdzās loģiskais un nafig man nevajag tādu, kas man to ir nodarījis, un notiekti atkārtos to atkal. Un viņam draugu lokā tā krāpašana bija regulāri gandrīz katram draugam. Tad es vnk sapratu, ka tur nekas nemainīsies. Un ne jau krāpa tāpēc, ka sievas tur šmulenes/zāģētājas. Normālas sievietes, sakoptas, strādājošas utt... bet krāpa vnk tāpēc, ka krāpa :D

bet es veiksmīgi izkļuvu no tās kompānijas :D tagad draugu loks sakarīgs, un nevienam krāpšana nav norma
30.05.2015 09:46 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Man liekas, ka ir tāds noteikts vīriešu tipāžs, kurš krāps pat tad, ja viņam pie sāniem būs pasaules skaistākā sieviete.
Bet, ja būs šāds gadījums:
Netīri mati astē, bērna nosmulēts apģērbs, nonēsāti UGGi, treniņbikses un bez kosmētikas, saaugušām uzacīm.

tad kāja var paslīdēt arī normālam vīrietim, jo ne jau tādu viņš sievieti iepazina un iemīlēja.
Bet vispār, par tā jaunajām māmiņām, ko MoonRuby minēja, jāsaka, ka agrāk tiešām daudz tādas varēja redzēt, bet pēdējā laikā es tiešām redzu tik daudz skaistu jauno māmiņu, ka taisni prieks :)
30.05.2015 09:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits