Vīriešu sānsoļi!

 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2015
Skaties kur gribi- vairumam Latvijas vīriešu ir mīļākās... Apkārt dzirdi vien- dzīvo kopā ar bērnu māti, bet viņu nemīl(ir mīļākā)... Iepazīšanās portāli- meklē vīrietis mīļāko, jo ar sievu intīmās dzīve nekādas... KAS NOTIEK?!!
Skaidrs, pasaule iet uz galu, taču vai savstarpējās attiecības nav svarīgas? Savstarpēja cieņa?
Ikdienas dzīve pilnīgs murgs, bet vienalga turpinām to, tikai meklējam ārpus tās labumu/mierinājumu?! Nelabi paliek! :-O
29.05.2015 21:23 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
sievietei parastajai ar veel saaposhiem pliisumu salaapiijumiem pie ntajaam neguleetajaam naktiim veel ir griida jaaiztiira un zupa jaauzvaara.

Un vēl ar bērnu laukā jāiziet.
29.05.2015 22:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
.. Un minets vīrietim jāveic...
29.05.2015 22:50 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
.. Un minets vīrietim jāveic...


Kotletes! Par kotletēm aizmirsi!
29.05.2015 22:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
... Vēlams divreiz. Fiksi no rīta, un tad vakarā.
29.05.2015 22:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu te kotlešu vietā zupu pieminēja... :-P
29.05.2015 22:54 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
... Vēlams divreiz. Fiksi no rīta, un tad vakarā.

Tas par minetu. Kotletes divreiz negribēs.
29.05.2015 22:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
miljons plusi MoonRuby. visos gadíjumos, kad zinu, ka vírietis krápj sievu - sieva vai nu ir smadzenju édája vai nu 3 gadus péc dzemdíbám véljoprojám staigá ká vakar dzemdéjusi un uz to, ka vinjai draudzenes aizráda, ka varétu arí savákties, izmazgát matus, aiziet pie friziera, izraustít uzacis un gérbt tíras un normálas drébes - sieviete atbild - ai, es tachu nesen dzemdéju, man nav laika (bérns bérnudárzá,ést negatavo, vismaz 5 stundas diená skatás seriálus) nu - daudzas sievietes ir palaidushás... protams, ir daudz skaistu sievieshu ar maziem bérninjiem, kas paspéj arí sevi sakopt un víriesha smadzenes neéd. tádas arí normáli vírieshi nekráps...

nu , já, protams, ir arí jáklji, kas kráps jebkuru sievieti :D
29.05.2015 23:12 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Manuprāt, ir divi vīriešu tipi, kas krāpj. Pirmais - krāpj, jo esošajās attiecībās kaut kas trūkst, nejūtas laimīgs. Otrais - vienkārši krāpj, jo nespēj, nemāk būt uzticīgs, pat ja mīl savu sievu/draudzeni. Patiesībā tas attiecas uz abiem dzimumiem, krāpj gan sievietes, gan vīrieši.
29.05.2015 23:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mis Take Tu pati esi to savaam aciim redzeejusi, jebshu ko viirietis staasta? Kaut kaa aarkaartiigi reti ir maniits ka sieviete staigaa netiira 3 gadus peec dzemdiibaam. Arii par to smadzenju eeshanu beigaas ne reizi vien atklaajaas, ka viss ir paarspiileeti un visa "zaagjeeshana" ir tikai 1x dienaa paluugshana iznest mistkasti vai ka sieviete paluudz viirietim patureet beebi kameer vinja ieiet dushaa.
Un ko tu domaa ar to sakopshanu un normaalajaam dreebeem? Tas ir diezgan stiepts jeedziens, it iipashi cosmo, kur sakopta skaities tikai tad, ja izskaties kaa no zurnaala vaaka.
29.05.2015 23:21 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man šobrīd ļoti aktuāla problēma, starp citu, jo krāpj manu mammu. Un es zinu un daudzi apkārt zina, bet viņa ir tik fantastiski naiva, ka tiešām neredz. Un viņš jau pat īpaši neslēpj. Un arguments "viņa ir slima, bet es vēl jūtos jauns un gribu baudīt jaunību" man neliekas kopā ar laulības zvērestiem rūpēties slimībā un veselībā...
Ja godīgi, es nezinu, ko darīt... Šobrīd vienkārši izvairos satikt/runāt ar patēvu, jo katru reizi viņu ieraugot man jācīnās starp vēlēšanos vemt un salauzt viņam degunu.
29.05.2015 23:32 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
krista, tas no maniem pazinjám, kuri ir krápushi savas sievietes, un já, es pati redzu ká vinja izskatás - trenushkas, uggi 6 gadus veci, mati nemazgáti, un váljáshanás pie tv un ést gatavot pat prátá nenák... pirms kázám bija slaida, pievilcíga, sakopta. izmainjas - briesmígas. bútu es vinjas víra vietá vai nu pamestu vai arí kráptu :D

nu vienam vírietim bija táda mozgajobka májás, ka es vispár brínos, ká vinjam nervi tur. arí nebrínos, ka vinju krápa ar meiteni, kura neríkoja skandálus un bija vnk jautra un normála.


já, logiski, ka nepareizi, ka vinji krápj. labák bútu vispirms pametushi utt... bet - dzívé visádi gadás. un attiecíbas ir jákopj abiem, ja viens nav spéjígs tás kopt - tám pienáks gals.

es neatbalstu krápshanu, bet uzskatu, ka abiem ir jáiegulda sevi attiecíbás, unn te es nedalu dzimtés - vai krápj vírietis vai sieviete... ja iet runa par normáliem cilvékiem, visam apakshá ir káds nopietns iemesls...
29.05.2015 23:34 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Es laikam izklausīšos naiva, bet par kāda vecuma vīriešiem iet runa?? Varbūt jauni puiši,kamēr nav nobrieduši ģimenei tā dara? Diskusijas iespaidā prātā pārcilāju visus tuvāk zināos pārus un ģimenes. Visi vecumā +/- 30,attiecībās 5 un vairāk gadus. Visus šos gadus mums bijušas labas, draudzīgas attiecības ģimeņu starpā un ne reizi nevienam nav bijušas krāpšanas problēmas,pat ne tuvu. Vienīgais ko atceros saistībā ar krāpšanu (galīgi nejauši,no malas uzzināju),ka viens no mūsu draugiem pieklājīgi atšuvis darba kolēģi, sakot,ka mīl savu sievu un meitu. Es saprotu, ka pastāv iespēja, ka es vienkārši to nezinu, bet... Nu jums taču arī ir tuvu draugi un zināt vai viņiem ir vai nav šāda veida problēmas.
29.05.2015 23:58 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Jāprot klusēt, piekrist, uzņemties atbildību un nebūt egoistam. Pie tā kas notiek ar attiecībām esam atbildīgi tikai mēs paši.



+++
30.05.2015 00:02 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Dionysus'am plusiņi.

Ilgtermiņa attiecībās uguni kvēlu uztur daudzi faktori, ne tikai a priori rūpes, mīļums un koptums. Man pašai būtisks - redzēt otru aktīvi iesaistoties procesos, kas partneri aizrauj. Nav būtiski - darbs, hobijs vai aktīvais sports.

Ja otru sastopi tikai viņa ierastajā komforta zonā, paliek ļoti garlaicīgi un viss šķiet tik .. pašsaprotams, lai arī nebūt ne slikts un neapmierinošs. Tad neviļus citi ļaudis šķiet 'iekārojami' abiem dzimumiem.
30.05.2015 00:11 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
já, logiski, ka nepareizi, ka vinji krápj. labák bútu vispirms pametushi utt... bet - dzívé visádi gadás.


Sasmeejos. dzīvē visādi gadās - sievietēm gan sevi nesakopt un zāģēt, gan večiem krāpt. Kas tik negadās. Meliem nav ataisnojumu. Meli ir meli.
30.05.2015 00:22 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Man radās pastarpināts jautājums un pārdomas - padalieties, lūdzu, ar savām interpretācijām :)
Kas ietilpst kategorijā zāģēšana?
Ja partneri dzīvo kopā, tad visai loģiski, ka atbildība par kādiem darbiem tiek dalīta (neatkarīgi no bērna esamības). Visai loģiski, ka pat ja dāma pati var saskrīvēt pilošu krānu, tad tas (ja vien nav atrunāts savādāk), klasiskajā izpratnē, iekristu kungu ekspertīzes lauciņā. Palūdz vienreiz, otrreiz, bez rezultāta. Trešā reize ir zāģēšana?

Man sāk šķist, ka pēc šādas uztveres - ar šo partneri - pati esmu zāģētāja, jo principiāli negrasos uzņemt darīt visus darbus. Pati rīkojos sistemātiski, pat ja īsti negribas, kamēr partnerim tipiski novilcināt darāmās lietas līdz pēdējam. Sekojoši, ik pa mirklim sanāk bakstīt, jo .. nu ir taču jāizdara. Pašai riebjas, bet .. kādas ir 'nezāģējošās' alternatīvas? Pēc 5 gadiem kopdzīves pirmās 3 reizes palūgsi čivinošā balstiņā, bet nākamās 3 .. arī ? Tiešām?
Maz jau tādu ideālo lietaskoku pasaulē, diemžēl.
Offtopic :D
30.05.2015 00:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu manaa uztveree zaageeshana ir tad, kad visu laiku knaabaa un runaa monologus par ko vien var kaa veca plate. Paluugt kaut ko izdariit vai atgaadinaat otro reizi mieriigaa balsii bez tekstiem par to, cik viirietis ir nederiigs nav zaagjeeshana.
30.05.2015 00:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
frivolous, tu laikam vnk neesi zágjétáju dzívé satikusi, tavs apraksts nav gluzhi zágétája :)
30.05.2015 01:45 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Attiecības ir smags darbs un smags darbs tiek atalgots.
+++++
30.05.2015 08:56 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Man liekas, ka ir tāds noteikts vīriešu tipāžs, kurš krāps pat tad, ja viņam pie sāniem būs pasaules skaistākā sieviete.
Bet, ja būs šāds gadījums:
Netīri mati astē, bērna nosmulēts apģērbs, nonēsāti UGGi, treniņbikses un bez kosmētikas, saaugušām uzacīm.

tad kāja var paslīdēt arī normālam vīrietim, jo ne jau tādu viņš sievieti iepazina un iemīlēja.
Bet vispār, par tā jaunajām māmiņām, ko MoonRuby minēja, jāsaka, ka agrāk tiešām daudz tādas varēja redzēt, bet pēdējā laikā es tiešām redzu tik daudz skaistu jauno māmiņu, ka taisni prieks :)
30.05.2015 09:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits