Kā būtu, ja..

 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Krāpšanas diskusija manī izraisīja baigās pārdomas, tāpēc jautājums jums:
Kāda būtu jūsu reakcija un darbības, ja šodien, tieši tagad, jūs uzzinātu, ka vīrietis jūs krāpj? Tieši šajās attiecībās un šajā momentā (cik nu kurai viņš laimīgs vai nelaimīgs).
Pamestu/nepamestu/labotu?
Es, protams, saprotu, ka tā ir tikai tāda filozofēšana, jo nevar zināt kā katra no mums rīkotos, ja tiešām kkas tāds notiktu, bet nu tomēr..
Ja nav grūti, uzrakstiet arī esat vai neesat laulībās un ar vai bez bērniem.. tas tomēr arī lielu lomu spēlē :)
28.05.2015 10:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
*sirdsapziņas
28.05.2015 12:58 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Lai vai kā būtu, bet es nekad nebūtu atriebīga un slikta nedarītu, nevēlētu, lai rīcība paliek uz otra sirdsapziņa.
Nespētu šobrīd pat iztēloties, ka mans draugs mani krāptu, tādēļ man nav ideju kā rīkotos.
28.05.2015 12:58 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
nogalinātu, tad piekautu, un tad sadalītu
joks protams, bet justos ļoti sāpināta, paietu laiciņš pirms pieņemtu, ka tas tiešām ir noticis, bet tad sakravātu koferus un ārā pa durvīm

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka krāpšanai nav attaisnojuma nekad un nekādos apstākļos!


+++
Nekad neesmu sapratusi krāpējus - ja gribas citu, tad šķiries no esošās un uz priekšu. Smadzeņu kompostrēšanu neatbalstu. Bet visādas mirkļa vājības un citi attaisnojumi - tie lai paliek meksikāņu seriāliem.
Bērnu nav. Bet, ja būtu, tik un tā sakrāmētu visu un prom. Ja nenovērtē, tad nav ko vēl lūgties krāpējam un meklēt risinājumu/attaisnojumu otra sānsolim. Esmu strikta :D
28.05.2015 12:55 |
 
Reitings 229
Reģ: 18.01.2014
Precējusies, ir bērns.

Droši vien savāktu bērnu un mantas un aizbrauktu pie mammas, lai nomierinātos un ar vēsu galvu nolemtu, ko darīt tālāk. Tālākā rīcība būtu atkarīga no daudziem apstākļiem.
28.05.2015 12:50 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Lindacka- es aizvakar noskatijos "the other woman" laikam lika aizdomaties :-D
28.05.2015 12:35 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.03.2015
Piekrītu Neons domām. Pirms tā vienkārši sakrāmēt mantiņas un pazust tālajas zilajās, būtu jānoskaidro krāpšanas iemesls. Jo neviens jau nekrāpj, ja attiecībās viss ir labi. Krāpšana sākas tad, ja attiecībās ir kādas aizvainojums, dusmas, pārpratumi vai kas cits. Vajadzētu izrunāt kāpēc, tā tas notika un, drošvien, tad arī atklātos sāpošais attiecību punkts, kas lika krāpt.
Bet, ja vīrietis ilgstoši krāpj ar vienu sievieti, tiek lutināta utt, un turpina atgriezties pie savējās, tad nu gan liekas, vīrietis ir gļēvulis un visu pārtraukt.
Citrreiz pēc noiešanas pa kreisi, tieši saprot, ka nē, tavs cilvēks tavs tev ir vienīgais. Ir dažādi iemesli.
Protams, sāpīgi, bet nevajadzētu skriet uzreiz ar pieri sienā, bet saprast iemeslu. Saprašana palīdzētu tev pašai, vai nu tavs vīrietis ir vienkārši cūka, vai arī, kas nopietnāks tas ir.
28.05.2015 12:35 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es laikam atšķiršos - nedarītu neko, tikai pavaicātu, vai viņš vēlas būt ar mani kopā. Cita lieta, ja tas mani skartu sociāli - ja viņš mani krāptu visu laiku un atklāti un visi to redzētu un sauktu mani par muļķīti. :D
28.05.2015 12:28 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Cheeky ir labi sagatavojusies :D
28.05.2015 12:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Neesmu precējusies, gaidam bēbi.
Es noteikti nespētu raudāt, jo mani drīzāk būtu aptvērušas nevaldāmas dusmas. Skaidrs, ka nekādas piedošanas nebūtu tikai tādēļ, ka es nevarētu vairs dzīvot un gulēt kopā ar krāpēju.
Savāktu mantiņas un mātu ardievas, bet viņš vēl velnu redzētu. :-D
28.05.2015 12:19 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.02.2015
Pamestu. Vienalga, kādā situācijā būtu - attiecībās, saderinājusies, precējusies,bērni, kopīgs mājoklis utt. Man vienkārši būtu pretīgi.
28.05.2015 12:19 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Domaju, ka nedelu raudatu spilvenaa kamer vinsh darbaa. Un kamer vinsh majas meginatu oksketet lai noskaidrotu vai taisniba.
Ja izraditos , ka taisniba domaju, ka sarunatu kadu kas manu kakji pieskata panjemtu vinja bankas karti un nooiretu sev vissdargako atvalinajumu un bez teikshanas aizbrauktu prom uz divam nedelam sakartot pratu. Otras dedelas beigas prasitu vinjam lai butu izvacies kad es atgriezos janee visa vinja gimene, draugi un darbs uzzinas par krapsganu.

Laikam ko shadu filma bushu redzejusi :-d

Bet vispar gruuti iedomaties situaciju, kuru nekad nevelies piedzivot
28.05.2015 12:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja tiesi sobrid uzzinatu, ja godigi, nezinu ko daritu. Esmu lsikta filozofetaja no srijas kas butu ja butu. Mane reakcija varetu but visdazadakaa.
28.05.2015 12:07 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Krāpšana ir tas, ko nepiedotu nekad un ne pie kādiem apstākļiem. Man ir savi iemesli, kāpēc tā, un viņš par to ir informēts.
Ko darītu? Kliegtu, raudātu, dusmotos, skumtu. Un atceltu tuvojošās kāzas, jo ar krāpēju man nav pa ceļam. Būtu pateicīga Dievam, ka par krāpšanu uzzinātu pirms baznīcā būtu pateikusi "jā"".
28.05.2015 12:02 |
 
Reitings 128
Reģ: 17.06.2013
Precēta, bērnu nav.
Mana rīcība būtu atkarīga no tā, kā tieku pie šīs informācijas. Ja atzītos pats un no viņa puses pret citu sievieti nebūtu nekas vairāk par sex, tad ar laiku piedotu. Sāpētu, apraudātos u.t.t, bet pāri tam tiktu.
Ja uzzinātu no malas un viņš vēl mēģinātu man ieskaidrot, ka tā nav taisnība, viss būtu cauri, pie tam ar ļoti lielu traci un materiāliem zaudējumiem (viņa makam).
28.05.2015 12:00 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ilgtsošās attiecībās un ir bērns.

Droši vien šķirtos, jo visa uzticība būtu sagrauta, zinu, ka nespētu normāli uzticēties nekad, jo vienmēr tad domātu, ka gan jau atkal krāpj. Tāpat nekas nesanāktu.

Gan jau raudātu kādu laiku, būtu nekāda, jo, lai gan neesmu pilnībā atkarīga no vīrieša, taču daudz atvieglo ikdienas dzīvi un ir liels atbalsts, tad būtu kā no laimes izmesta, jo uzticos viņam pilnībā uz 100%. Tālāk tad runātu, kurš paliek dzīvoklī, bērns, protams, ka pie manis.
28.05.2015 11:39 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Precēti neesam, bērnu nav, līgavas statusā arī neesmu, tā kā visticamāk, ka pat negribētu dzirdēt nekādas detaļas, paskaidrojumus vai lūgumus un solījumus. Vienkārši aizietu, jo neuzskatu, ka krāpšanai ir kāds attaisnojums ;-)
28.05.2015 11:39 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
esam precējušies, ja uzzinātu, ka krāpj, noteikti šķirtos. Jo zinu, ka nespētu to sagremot, visu laiku bakstītu otram to acīs un laimīgas kopdzīves mums tāpat vairs nebūtu. Neesmu laika tik stipra, ka spētu ko tādu piedot un vairs nepieminēt. Es visu laiku par to zāģētu, līdz attiecības tāpat izbeigtos :D
28.05.2015 11:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
nogalinātu, tad piekautu, un tad sadalītu (l)
joks protams, bet justos ļoti sāpināta, paietu laiciņš pirms pieņemtu, ka tas tiešām ir noticis, bet tad sakravātu koferus un ārā pa durvīm ;-)

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka krāpšanai nav attaisnojuma nekad un nekādos apstākļos!
Kad jāizšķirās par kaut ko vienmēr iedomājos vārdus, ka mammma mani neaudzināja un necīnījās, lai man daudz kas būtu, lai vēlāk kāds kretīns mani krāptu un sāpinātu. Un es nevēlētos, lai tas notiek ar maniem bērniem, tā, ka lēmums ir visai loģisks. Jo arī jāsaprot, ka nekas vairs nebūtu kā agrāk. Ne emocionālā ne fisziskā līmenī! :-|
28.05.2015 11:26 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Varbūt divains teksts no vīrieša.
1)noskaidrotu detaļas. Ja tas butu vienkārš sex, kaisles moments, vai savaldzinaja lsbak par mani, bet bez tslakam siltam jutam un domam par jaunam attiecibam. Piedotu vai pat drizak saprastu.
2) laikam man jūtas ir citā dimensija sobrid, bet svarigaks ir emocionala dala, nevis fiziska.
3) butu interese izrunat ar to virieti so visu situāciju.

P.s varbut izglītiba pa psiholoģiskai sferai manus uzskatus ietekme ari.
P.s.s attiecibu sakuma, nestabilas sakuma protams butu skandals, skirsanas.
28.05.2015 11:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu, ja runa būtu par regulāru sexu un jūtām pret citu sievieti - es diez vai censtos to sagremot un piedot, jo nu kāda jēga?.. Ja runa būtu par "kājas paslīdēšanu" vai kā savādāk un ne tik nopietni, tad gan jau šķiršanos atstātu kā galējo risinājumu.
28.05.2015 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits