Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sex nav bijis jau 3 mēnešus

 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
Labdien!

Griežos pēc padoma...
Mēs esam kopā jau trīs gadus. Mēs mīlam viens otru. Ļoti. Viņš man ir tuvākais cilvēks. Ir tā sajūta - ja, viņš ir tas, ko visu dzīvi meklēju un gaidīju. Man liekās, es viņu pazīstu visu savu dzīvi. Tik ļoti esam saauguši. Es nespēju iedomāties savu dzīvi bez viņa. Pat nevaru iztēloties kāda tā būtu. Mēs esam kā viens vesels.
bet ir viens bet... Un tas jau ir ietverts nosaukumā. Sex mums nav bijis nu jau 3 mēnešus. Es nespēju noformulēt - kāpēc. Es tiešām nesaprotu kas notiek. Pirmo gadu mēs loģiski vārtījāmies pa gultu katru brīvu brīdi. Mums vienmēr arī bijusi dīvaina saskaņa gultā. Pareizāk - reizēm mēs esam tik ļoti uz viena viļņa, ka tālāk vairs nevar, reizēm saskaņas nav nu pilnīgi nekādas. Un šķiet, ka mēs vien sotram nespējam pat patiekt, ko otrs dara nepareizi. Un, manuprāt, šis pēdējais ir novedis pie 3 mēnešu pauzes. Pirmajā mēnesī viens vai otrs pačīkstēja par to. Tad, šķiet veins vai otrs apzināti izvairījās no sexa. Nu jau mēs manuprāt mēģinam par to vairs pat nedomāt, jo vairs nezinam, kā tad pareizi tagad būt un kas būtu jādara. Kādu laiku atpakaļ impulsu vadīti metāmies gultā un tā bija viena no tām reizēm, kad vispār nesapratāmies. Un beigās plānotais romantiskais vakars pārvērtās diezgan nekomfortablā situācijā. Galu galā mēs veins uz otru apvainojušies aizgājām skatīties TV. Bet tā tam nepavisam nevajadzētu būt... Esmu samulsusi. Man sāk šķist, ka es kļūstu nepārliecinātra par sevi šai ziņā. Viņš man arī to pašu ir teicis. Šķiet seksuālā uguntiņa ir nodzisusi.
Visādi citādi, mēs joprojām esam mīļi. Joprojām pieglaužamies veisn otram, guļam kamoliņā. Jūtam spontānu vēlmi pieskaries. Bet...
27.05.2015 13:10 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Man no pieredzes gribas teikt, ka jūs esat par daudz viens otram, visas paroles jūs zinat droshvien sazvanaties 100reizes diena... tapec arī nav kaisles, ja viss ir kā uz paplātes, ja cilvēki kļūst pārāk cieši , kā tu rakstiji, ka nevari iedomāties savu dzīvi bez viņa utt, jus reāli est apnikuši viens otram, nav interesanti ja abi esat kā atvērtas grāmatas. kā izpaužas jūsu nesderība gultā?


Man gan ir savādāka pieredze, ar tagadējo puisi tiekamies 3 gadus un arī esam ļoti daudz viens otram(gan paroles, gan zvani utt.) Bet gultā mums viss ideāli, kaisle nav pazudusi. Tas laikam tomēr katram savādāk.
28.05.2015 09:52 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Viņam ir cita
27.05.2015 21:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Saņemies, sieviete! Uzvelc skaistu veļu.. vai pikantāku tērpu, iespējams, tematisku.. un ļauj lietām ritēt savu ceļu :D
27.05.2015 17:37 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.05.2015
Nu, katram savs attiecību modelis, savstarpēja izpratne un tādas lietas.
Vienkāršākais šajā gadījumā meitenei ir atdoties tad,kad nav garīgais. Un tad nebūs vairs tādu reižu, kad viņam tāda nav. Vismaz manā pieredzē, tas strādā.

Ir arī runa par lielu pašdisciplīnu, savu vēlmju, seksuālo dziņu savaldīšanu. tur var runāt daudz un dikti, bet šī laikam nebūs tā vieta, kur var cerēt uz domubiedriem vai uz sapratni :D
27.05.2015 17:32 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Man no pieredzes gribas teikt, ka jūs esat par daudz viens otram, visas paroles jūs zinat droshvien sazvanaties 100reizes diena... tapec arī nav kaisles, ja viss ir kā uz paplātes, ja cilvēki kļūst pārāk cieši , kā tu rakstiji, ka nevari iedomāties savu dzīvi bez viņa utt, jus reāli est apnikuši viens otram, nav interesanti ja abi esat kā atvērtas grāmatas. kā izpaužas jūsu nesderība gultā?
27.05.2015 17:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man šķiet, ka autore pati jau atbildēja uz savu jautājumu, kad rakstīja, ja šis viņiem liels pārmaiņu laiks, abi noguruši. Ieies dzīve atkal kaut cik stabilā ritmā un gribulis būs klāt kā saukts. Varbūt varat nedēļas nogales izbrīvēt tā, lai varat atpūsties?
27.05.2015 17:30 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Kā var tik nereāli saderēt, bet vēlāk čušs un viss pretēji? Tad jau drīzāk jūs nevis saderējāt, bet bija ilgais rozā briļļu periods.. Tagad atklājās viss patiesībā. Un pēc trīs mēnešiem, ja draugs man neatdotos, tad krāpšana man nebūtu pat prātā, bet es viņu vienkārši izv**otu (atvainojos) :-D
27.05.2015 17:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Da labi!!! Es saprastu, ja pāris jau desmitgades kopā dzīvo un pašiem ir jau pāri 30, tad vēl varbūt var kas tāds gadīties (kaut gan īsti normāli tas joprojām nebūtu)... Bet te - abi jauni, bez bērniem, salīdzinoši nesen kopā, nekāds tāds baigais drabs, kas kaulus lauž arī nav un rutīna jau nu nebūtu par iemeslu pilnīgai atturībai vairāku mēnešu garumā.
27.05.2015 17:27 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.05.2015
Neons
Rutīna, aizņemtība, darbs, bērni, hobiji... Iemesli katram savi. Varbūt nepareizi lietoju vārdu "izturēt". Tā vietā labāk būtu teikusi "iztikt".
27.05.2015 17:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
var izturēt bez seksa arī ilgāku laiku

Man nav saprotams, kāpēc būtu kaut kas jāiztur? Nu tak dzīvo kopā, katru dienu redz viens otru, viss pieejams, sastrīdējušies nav... :-/
27.05.2015 17:18 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.05.2015
Es ieteiktu nesatraukties. Man pašai tā ir bijis. Tikai gandrīz 2 mēnešus. Bijām sastrīdējušies, tad bija ilg laiks, lai piedotu viens otram un viss nokārtotos. Tā kā strādājam kopā ne-sieviešu kolektīvā, braucam kopā uz/no darba, izklaidējamies kopā - nevienam kāja paslīdēt nevarēja un arī nepaslīdēja. (nu, vismaz es tā ceru, ņemot vērā to,ka kopā nepavadījām vien to laiku, kad kāds bija blakus istabā,wc, citā stāvā :D )

viņam gluži vnk sekss nav 1. vietā. un viņš ļauj man augt un mācīties.
Kā arī ,neklausi tās, kuras saka, ka kkas nav labi... ja puisim nav ap 20, bet ap 30 un vairāk, tad tas ir normāli, ka viņš var izturēt bez seksa arī ilgāku laiku un kvalitāte attiecībās ir daudz svarīgāka, nekā pisties pa labi un kreisi.
27.05.2015 17:12 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Padomā par to, vai viņš gadījumā daudz laika nepavada darbā.Bieži tas visam ir iemesls.
Vai arī veselības problēmas. (just saying)
27.05.2015 16:58 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es , protams, ceru, ka nav klasiskais variants , kad ir cita, bet 3 mēneši tomēr ir ilgs laiks. es celtu trauksi pēc mēneša, bet tu gaidi 3 ? mēģini visus meiteņu ieteikumus un ceru, ka viss izdosies.
27.05.2015 16:56 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Vajag atsvaidzināt to dzirksteli! :-D
garšīgas vakariņas, seksīgas garās zeķes, skaisti mati un makeup - un čalis nespēs vairs noturēties :-D
Tas "negribu" vienkārši ir jāpārvar, ar kaut ko jaunu!
27.05.2015 16:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Dēļ kādas neveiksmes nav jāietur tik ilga atturības pauze. Vnk jāsaņemās un pašai jāsāk uzmākties tā ,lai otrs saprot,kad tu šodien esi gatava mesties gultā un kaislīgi mīlēties.
Man jau šķiet,kad ilgi nenodarbojas ar seksu ar otro pusīti,jo ir cits, vai arī arī intīmi nav interese- jauks sarunbiedrs, labs dzīvesbiedrs, ir ērti būt kopā utt. Varbūt Tu uzvedies kā ,kad viņam bail tuvoties,kad atkal apvainosies, uzpūtīsi traģēdiju?
27.05.2015 15:52 |
 
Reitings 106
Reģ: 31.08.2010
3 mēneši ir diezgan ilgs laiks. Varbūtu ir baigā rutīna nemanot ielavījusies un tad vispār vairs negribas, jo ir boring?
27.05.2015 15:52 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.04.2015
Nevajag akli ticēt, bet nevajag jau arī visus mērīt pēc viena veča - tavējā skalas. Liekas,ka tu tgd par katru cenu centies pārliecināt autori, ka viņas vīrietis krāpj, jo tavējais krāpa.


Tas ir tikai viens no variantiem kāpēc viņiem ir šāda veida problēma. Vienkārši autore ir tik ļoti pārliecināta par puiša uzticamību, ka nu nezinu, ja puisis viņu nav mīlējis 3 mēnešus vai var būt tāda pārliecība par viņu. Vēl jo vairāk zinot vīriešu dabu. Vienkārši nepazīstu nevienu vīrieti, kurš tik vienkārši varētu izturēt 3 mēnešu bez nekā. Tas ir vairāk nekā savādi.
Es atrodu tikai divus variantus - vai nu viņam ir cita, vai arī viņam kādas problēmas ar veselību.
Un tas ir vienīgi mans viedoklis un neko nekam negribu uzspiest :-D
Es sāktu ļoti uztraukties ja manējais atteiktos no sexa ja es viņam piedāvātu.
27.05.2015 14:59 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.05.2015
:D skatos no labās puses. man šķiet, mēs esam pārāk lieli domātāji un visādas muļķības savās galvās sadomājam. tur arī rodas problēmas. un abiem gribas, lai otrs piekāpjas, izrāda iniciatīvu utt. un abi esam ne visai romantiski pēc dabas. gluži kā Miranda.
27.05.2015 14:57 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Skaties no labās puses: citiem vispār nav sekss. :-D
27.05.2015 14:54 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
man arī bija atļautas visas šīs lietas un paroles bija, un likās ka mājās laicīgi pārnāk, bet vienalga viņš atrada laiku kad mani krāpt. Tāpēc nevajag tik akli uzticēties otrai pusei, vēl jo vairāk ja 3 mēnešus nekā nav bijis.
Un kautkā neticas ka puisis var atturēties kad vi'ņam piedāvā sexu.

Nevajag akli ticēt, bet nevajag jau arī visus mērīt pēc viena veča - tavējā skalas. Liekas,ka tu tgd par katru cenu centies pārliecināt autori, ka viņas vīrietis krāpj, jo tavējais krāpa. :-/
27.05.2015 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits