Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pieredze ar OK Femine 35 vai Diane 35

 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Sveikas, vēlētos dzirdēt pieredzi no kādas, kas lietojusi Femine vai Diane kontracepcijas tabletes. iepriekš tabletes neesmu lietojusi, šobrīd apsveru sākt. Izsargāšanās šoreiz ir papildus bonusiņš, tabletes vēlos lietot pēc dermataloga ieteikuma (kad viss cits jau izmēģināts un gadiem ilgā cīņa par labu ādu nav nesusi rezultātus).
Protams, visus jautājumus uzdošu ginekoloģei, bet vizīte vēl ilgi jāgaida, tāpēc labprāt dzirdētu pieredzi no kādas, kas ir lietojusi. Blakusparādības utml. Lasīju, ka lietojot Diane var pieaugt svars un ilgāk par pusgadu nedrīkt lietot, bet tas no vairāku gadu vecām diskusijām.
27.05.2015 11:30 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Nu ja tik tiešām pumpas hormonālā disbalansa dēļ, tad ir vērts lietot. Manai draudzenei bija visa seja šausmīgās pumpās, pēc gada pārgaja un tagad arī pēc pārtraukšanas nav atgriezušās. Bet nu vajadzētu tiešām pārliecināties vai tas dēļ hormoniem, jo tomēr Diane35 un Femine35, tā hormonu deva ir lielāka, nekā citās, tādēļ arī blaknes var biežak parādīties.
27.05.2015 18:16 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Nu man ar Diane 35 un Femina 35 tikai vislabākā pieredze. Lietoju aptuveni 5-6 gadus. Kad pārtraucu, uz pāris mēnešiem bija pumpu vairāk, bet tas arī pārgāja. svars nepieauga. Nu jau vairāk kā gadu nelietoju vispār.
Atšķirībā no Yasminelle, ko palietoju pusgadu un dabūju +padsmit kilogramus, varu teikt tikai to labāko par Diāni. Un nevajag baidīties,ka tā ir "smagā artilērija" vai kas tāds. Man bija ideāli. Yasminelle itkā ir jaunās paaudzes, bet... jāmēģina un viss, neviens nepateiks, kas der, kamēr nepamēģināsi.
27.05.2015 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Tāda pati pieredze kā Sunrise, kad pārtraucu lietot OK tabletes. Es arī gadu cīnījos ar pumpām pa visu ķermeni. Man bija tādas sīkas un sarkanas. Pagājuši divi cilvēki gadi kopš pārtraucu lietot OK un vēl āda nav atguvusies.
27.05.2015 12:22 |
 
Reitings 242
Reģ: 10.03.2010
Nu paldies par viedokļiem tomēr, tik daudz sieviešu lieto OK ir apmierinātas, tiešām ir tik traki? vai tas tieši ar femine un diane?


Nav jau tā tikai ar šīm tabletēm, bet ar citām arī. Citreiz ir jānomaina daudz dažādu tablešu, lai atrastu īstās sev. Un citreiz uz dažām blakusparādībām tiek pievērtas acis, jo tās īpaši netraucē vai netiek uzskatītas par mīnusu.
Esmu nomainījusi jau 3 dažādas OK un tagad pārtraucu pavisam, jo nevarēju atrast sev īstās un apnika cīnīties ar blakusparādībām. Esmu viens no gadījumiem, kam pirms OK nebija sejas problēmu, un tad, kad sāku lietot, tad izveidojās akne, ar kuru jau mocos 3. gadus, tikai pēdējo pusgadu ir labāk.
27.05.2015 12:13 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Sunrise :( cik stulbi, ka tā sanāca.
esmu bijusi pie 4 dermatalogiem, taisījusi analīzes, lietojusi dažāda veida medikamentus un sejas kopšanas līdzekļus, arī izgājusi homeopātijas kursu. Un arī uz lāzerprocedūrām. Daudz naudas iztērēts, daudz blakusparādības, OK nekad neuzskatīju par adekvātu risinājumu, jo tieši baidījos, ka efekts būs tikai, kamēr lietoju, bet nu jau domāju, ka citu variantu nav :/ bet šī diskusija atrunā no OK.
27.05.2015 12:00 |
 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009
Agrāk vienmēr nosodīju tos, kas teica, ka nevajag lietot OK, ja ir problēmas ar pumpām. Tagad pilnīgi tam piekrītu. Pirms trīs gadiem sāku lietot Diane 35 pēc ginekologa ieteikuma cīņai ar pumpām (kuras nemaz nebija tik daudz). Lietoju OK divus gadus. Pārtraucu pirms gada. Uzreiz, kad pārtraucu uzmetaš mežonīgi daudz pumpas un sejas, muguras, krūtīm. Jāpiebilst, ka uz krūtīm un muguras agrāk (pirms sāku lieotot OK) nekad nebija pumpas.
Tad nu tagad jau gadu ar to cinos un nu jau pamazām paliek labāk.
Secinājums: OK palīdz pret pumpām tikai uz laiku kamēr tās lieto, tiklīdz pārtrauc viss atgriežas ar uzviju.
Tāpēc iesaku atrast labu dermatologu un ārstēt pumpas citiem līdzekļiem.
Es ļoti nožēloju, ka sāku lietot tās draņķa tabletes.
27.05.2015 11:55 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Labāk jau konkrētā veida tabletes tev ieteiks ginekologs, nevis pašai uz savu galvu ir jāizvēlas kādas.

protams! tabletes jau tā pat ir recepšu medikaments, nav iezpējas nopirkt uz "savu galvu" un šīs ieteica dermatalogs. iešu pie ginekologa, bet tur liela rinda un vēl 2 nedēļas jāgaida.

Nu paldies par viedokļiem :) tomēr, tik daudz sieviešu lieto OK ir apmierinātas, tiešām ir tik traki? vai tas tieši ar femine un diane?
27.05.2015 11:54 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
man izrakstija Diane jo man ir problemas ar apmatojumu. jutos parak maitaina :D
ieprieks nebiju lietojusi ok. tad nu pirmas tabletes sakot lietot jutos drausmigi. nelabumi, sapes ..brr... atmetu ar roku!
27.05.2015 11:47 |
 
Reitings 242
Reģ: 10.03.2010
Svars var pieaugt no jebkurām tabletēm, tā kā šī blakus parādība nav tikai konkrēti šīm tabletēm.
Un par to, ka tikai pusgadu var lietot, ir pilnīgas muļķības.
Ja gribi labāk zināt par iespējamām blakusparādībam, tad atrodi internetā instrukciju un izlasi. Bet blakus parādības katram ir savādākas, kā arī to var nebūt.
Labāk jau konkrētā veida tabletes tev ieteiks ginekologs, nevis pašai uz savu galvu ir jāizvēlas kādas. Un apdomā kārtīgi pa tām tabletēm, jo tās var ne tikai izārstēt ādas problēmas, bet citos gadījumos arī pastiprināt.
27.05.2015 11:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits