Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sex ar senu draugu..

 
Reitings 25
Reģ: 26.01.2015
Sveikas
sanakusi diezgan stulba situacija ..
pirms 5 gadiem iepazinos ar loti jauku cilveku. Bija abpusejas simpatijas skupsti tiksanas bet nekas vairāk vecuma dēļ. Pec laika vinam uzradas draudzene ar draudzeni viniem piedzima meitiņa. Un mums viss beidzas tā arī nesacies.
Ļoti ilgi sapeja sirds par shadu iznakumu bet pirms neilga laika vins zvanija man un aicinaja atpusties kopā.aizbraucu protams nedomaju neko sarežģīt vnk papļapaat par dzivi. Un vakars izvertās ka saakam runat par to kas noticos so gadu laikā.. vins sudzejas ka vienigais kas tur ir meitiņa .. bail paaaudēt mamma aizvedis uz arzemēm un vins vinu nesatiks. Stastija par savu briesmigo dzivi ar meitas mammu un toties teica to visu savu draugu klatbutne pat nometas celos un teica ka nemīl. un vakara gaitā saka uzvirmot simpatijas vins teica ka ja toreiz butu bijusi vecaka tad iespejams mees butu kopa un dzivotu laimigi.un viss notika sex.. shobrid jutos loti slikti ka esmu shadi izrikojusies ... bet vai tā vajadzetu but?
Piedavaja but milakajai lai nezaudetu bernu.
sho gadu laika grauza viss bija tik gruti un te atkal uzrodas. Ko man darit ? Ceret-?solija ka piezvanis bet zinas nav jau 3dienas pielauju domu ka nav iespejas vai arii negrib...
24.05.2015 19:33 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
simpátisks likás undiya, hannas un emilie viedoklis.

shis trís meitenes perfekti aprakstíja ko es domáju, bet tu esi mullkke, ka ielaides ar tá stulbeni!
25.05.2015 13:10 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Piedavaja but milakajai lai nezaudetu bernu.

25.05.2015 12:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
++++visām meitenēm
Kāda jēga ļaut kādam fantāziju tēlam (cilvēks piecu gadu laikā ļoti izmainās un tu neredzi, kāds viņš kļuvis pat tad, kad vesels bars meiteņu vienprātīgi tev cenšas to pateikt!) tērēt bezjēdzīgi tavu dzīves laiku?! Mūžīgi jauna un smuka nebūsi, tāpat mūžīgi jauni, smuki un brīvi puiši tev apkārt nebūs. Pamuļļāsi mīļākās lomu dažus gadus, sapratīsi, ka tevi vazā aiz deguna, bet citu atrast nevarēsi, jo labākie jau būs aizņemti. Varēsi turpināt šo pazemojumiem pilno uzņemto kursu. Tu pati sevi nemaz nemīli, necieni?! Tu negribi sev laimīgu nākotni?! Tavan stāstam ir reāli četri scenāriji:
1) viņš viņu nepametīs un būsi mīļākā- saņemsi zvanus, uzmanību tikai tad, kad sievai tos nevajadzēs (kā sunim sēdēt zem galda un gaidīt, kad kāds drupačas atmetīs),
2) viņš viņu nepametīs, bet uzzināsi, ka esi viena no 10 viņa mīļākajām (nezvanīšana 3 dienas liek domāt, ka šis ir visreālākais scenārijs),
3) viņš viņu pamet, bet attiecībās nekad nebūsiet divi vien- viņš viņai alimentus maksās, tiksies ar bērnu, jebkurā laikā skries pie bērna mātes, ja viņai ko ievajadzēsies. Tu visu laiku būsi otrajā plānā.
4) viņš viņu pamet, saiet kopā ar tevi un viņam daudz ir komandejumi, virsstundas, utt. Un jūs abi zināsiet, ka viņš tevi krāpj tāpat kā tagad ar tevi.

Nu nemēdz dzīvē būt savādāk. Suns kažoku var nomainīt, bet tikumu nekad. Kāda jēga tev izniekot savu dzīvi?!
25.05.2015 09:15 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Ļaujiet cilvēkam pašam apdedzināties. Tas ir kā teikt bērnam, lai nebāž pirkstus sveces liesmā. Tu teiksi, skaidrosi, bet atliek novērsties, līdz berns tomēr tos pirksteļus ir piebāzis pie uguns. Daži cilvēki mācās no apkārtējo kļūdām, citiem mācība nāk tikai pieļaujot savējās.
25.05.2015 08:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Tev tāds vārgulis vajadzīgs, kuram atbildība ir svešs vārds.
?

Tieši tāpat uztveru tādus "(ne)vīriešus" (e)
25.05.2015 08:28 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Pff.. :D un Tu domā, pat ja viņš pamestu tik šausmīgi slikto sievu un saietu ar Tevi, viņš Tevi nekrāptu? Un kā vēl krāptu! Bet vispār, ērti džeks iekārtojies. Ja esi muļķīte, pati vainīga :)
25.05.2015 08:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja butu laimigs nekad nezvanitu man ..
Nelaimīgs nav īstais vārds. Manuprāt, labāk iederētos lupata. Pats netiek galā ar savu ģimeni un tāpēc groza galvu cilvēkiem no malas. Tev tāds vārgulis vajadzīgs, kuram atbildība ir svešs vārds..
25.05.2015 08:25 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Viņa nevar izvest bērnu bez tēva atļaujas. Liekas, ka esi muļķe..sorry
25.05.2015 08:14 |
 
Reitings 94
Reģ: 12.06.2011
Dudinj, neiznieko savu dziivi. Riktigs LOPS tas vecis. Mes, sievietes, biezi vien uzburam nez ko sev apkart, un ticam tam... Laiks iet, un beigaas apzinies, ka esi sevi izshkjiedusi! Attisties. Tiecies pec kaa!. Un buus Tev tas! Ej uz merki.

Vai tiesam Tev vajag to pie ka esi tagad piekerusies? :D
25.05.2015 01:36 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Mani vienmēr sajūsmina šie nabaga vīrieši, kuriem ir vajadzīgas mīļākās, bet no drausmīgās sievas ne par ko nešķirsies. Kamēr naivā mīļākā tic visam, ko tai saka, tikmēr vīrietis ir labi iekārtojies un dzīvo divās frontēs, un visbiežāk ne jau sieva ir drausmīga briesmone, kura tur vīram pie galvas ieroci un neļauj iet prom, bet tieši pats vīrietis ir tā iekārtojies savā komforta zonā, ka aiziet nemaz negrib, bet jaunus piedzīvojumus kādas jaunas, naivas mīļākās lomā gan labprāt izbaudīs.
Zinu ko saku, jo reiz pati sev nezinot biju drausmīgā, briesmīgā draudzene, kuru čalis krāpa un savai mīļākajai stāstīja par to, ka esmu vienkārši šausmīga un ka prom viņu arī nelaižu. Savukārt mājās bija mīļuma iemiesojums. Pēc tam, kad pavisam nejauši ar viņa mīļāko iepazinos, pirmie vārdi no viņas mutes bija: "Tu nemaz neesi tāda šausmone un staigule kā viņš par tevi stāstīja!"
Meitēn, atver acis un paskaties uz situāciju ne tikai no vīrieša stāstītā, bet arī no citiem skatupunktiem. Ne vienmēr šādu nabaga vīriešu neveiksmēs vainojama it kā briesmīgā sieva.
24.05.2015 23:43 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Un tu domā, ka viņam nav vēl kāda, kurai viņš tā zvana?? Viņš tev varbūt saka, ka nemīl viņu, bet patiesībā nespēj no viņas aiziet un vēl mēģina izveidot tur kaut ko normālu. Tu viņam esi naivā aitiņa pie kuras skriet tad, kad paliek skumji, smagi, grūti ar to otru. Puisis ar kuru man bija šāda pati situācija, tagad ir šķīries ar to meiteni un pēc vairākiem gadiem daudzmaz izstāstijis, kas apmēram patiesībā notika tai laikā. Nu neticu, ka tur kaut kas ir. Ja tevi tik ļoti mīlētu un tiešām baidītos par bērnu, tad nepazemotu tevi ar mīļākās lomas piedāvāšanu, bet tu klusībā ceri,ka reiz viņš sapratīs visu, izšķirsies, atrisinās problēmas ar bērnu un jūs būsiet kopā. Neesi naiva. Tā kura risinās problēmas pēc laika būsi tu, jo katru vakaru raudāsi spilvenā dēļ vīrieša, kurš ir muļķis vai sliktākajā gadījumā pēc vienas nakts varēsi sākt domāt ar ko barosi savu bērnu, jo viņam viņu nevajadzēs.
24.05.2015 23:10 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Sākumā sagaidi zvanu un tad kal nākotnes plānus (nu, vispār, jebkurā gadījumā nekal, bet domu saprati). Kas zina, kas šim galvā (un galviņā) darās, varbūt viņam tādu kā Tu vada galā desmitiem.

Un vispār, ja nevēlies pazemojumiem, asarām un mazvērtības kompleksiem pilnus turpmākos mēnešus vai gadus - atkarībā no Tavas pacietības un muļķības ilgnoturības - griez nost kā ar nazi. Ar katru tuvības reizi sieviete pieķeras vairāk, ļauj savām ilūzijām lielāku vaļu, kļūstot aizvien atkarīgāka? Tev to vajag.

Un atgriežoties pie sākuma: jau jau šis tiešām būtu ceļos krišanas vērts mīlasstāsts, nebūtu šo 3 dienu klusuma. Visticamāk, turpmāk ceļos kritīsi vienīgi Tu.
24.05.2015 22:50 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Tu nepareizajā forumā prasi pēc padoma... un kam Tev vispār padomu?

Dari tā, kā pati atzīsti sev par labu un kā jūties - atceries tikai to, ka ar varu mīļš nebūsi un esi gatava jebkuram nobeigumam!
24.05.2015 22:49 |
 
Reitings 25
Reģ: 26.01.2015
pec visiem shiem gadiem satikt vinu tadu ka agrāk ir loti patikami.., Nu ir tā situācija tāda ka vina gimene ari nepienem to sievieti. Esmu labi pazistama ar vina radiem un zinu kas un kā tur notiek .. Bet ja reiz vins nav laimigs ar vinu... Vienmer esmu pastavejusi uz principa ka nelaushu sev ta darit un negribu ta darit otrai bet ja manas jutas ir tiesam patiesas un es zinu ka vins ari ta no zila gaisa nav izdomajis problemas kas notiek vina "gimenee"..
Ja butu laimigs nekad nezvanitu man ..
24.05.2015 22:41 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Ak cik pazīstami. :-D Nu nebūs tur nekā. Nepazemo sevi kļūdama par mīļāko. Pēc tam tik gaidīsi, kad viņš beidzot šķirsies, strīdēsieties un murgs tavā dzīvē būs sācies. Mans gadījums gan tagad ir mans labākais draugs. Ironiski, taču nekad neesam gulējuši, lai gan situācija un piedāvājumi bija perfekti tie paši, ko tu raksti. Tagad es uz to cilvēku skatos, kā uz jebkuru citu, esmu priecīga, ka starp mums nekas nav bijis. Lai arī ar viņu vienmēr par visu varu izrunāties, viņš labi mani saprot un daudz reiz dzīvē ved pie prāta, kā vīrieti viņu joprojām necienu. Dīvaini, ka šādi viss izvērtās, bet ceļš līdz tam bija ciešanu un asaru pilni vairāki gadi, jo jūtas bija gana stipras, bet vai tev ko šādu vajag... Nu nezinu gan.
Jautājums arī cik tev gadu?
24.05.2015 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 3512
Reģ: 05.08.2013
aita, nu
24.05.2015 22:09 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Turklāt, autore, viņš pat nav solījis šķirties (un šoreiz pat nav svarīgi KĀPĒC). Pat ja satiekoties un mīlas jūtu izvirdumā to pat nesola, domā, ka kādreiz tiešām no zilā gaisa tas notiks?
24.05.2015 22:01 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Novēlu arī lai viņš to sievieti pamet, lai viņai nav jādzīvo zem viena jumta ar tādu pretekli.
Ja nav izdevušās attiecības, tad lai nokārto tās pirms liekas gultā ar "vecu mīlestību". Savādāk dara tikai ņuņņas un vīrieši, kuri nav pārliecināti par to vai tiešām grib to otru. Atrunas par bērnu - smieklīgi. Ne nu viņam tas bērns svarīgs, ne nu viņa var aizvest viņu kaut kur bez tēva ziņas.

Bet tu turpini ļaut pūst sev pīlītes un gulties zem vīrišķa, kurš vakarā iet mājās pie sava bērna mātes un dūdo šai austiņā, varbūt pat ziedus dāvina pēc tam, kad nolaidis tvaiku ar tevi. Zini kā, uzreiz tāds pacilāts garastāvoklis, tā vien gribas savu mīļoto palutināt pēc tam, jo vainas apziņa jau ar` bišku māc! :D
24.05.2015 21:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņam arī kādreiz simpatizēja bērna māte, ja vien vīrietis netika izvarots...
Nepatīk tādi cilvēki..:-/

Bet kopumā puisis nolēmis labi iekārtoties... Viena sieviete bērnu audzinās, pabaros, otra atdosies un izklaidēs :)
24.05.2015 21:25 |
 
Reitings 25
Reģ: 26.01.2015
Kā biju izmetusi no galvas tā atgriezās..
cilveks ko tik ilgi gaidiju... zel butu tādu iespeju laistgaram kad viss iespejams pagrieztos savadak.. ceriba ka to sievieti varetu pamest dara vai traku. Tik ilgi gaidiju bet klut par mīļāko diez ko nepatikami..iet un skriet ar galvu sienaa stulbi
24.05.2015 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!