Blogs - vai tiešām ēdu pareizi priekšs sava mērķa?

 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Centos apkpot no sava arba arhīva populārākos "domugraudus" .... ja uz jautājumu vai ēd savam mērķim sabalansēti pareizi - tava atbilde ir viena no zemāk minētajām..... iesaku padziļināti pārliecināties (vēlams pie speciālista) vai tavs uzturs tiešām ir pareizs... jo droši varu teikt ka pēc šādām atbildēm ~90% gadījumu izrādījies ka cilvēkam uztura pilnīgs haoss bez jebkādas logikas vai arī to vispār eievēro....
Atgādināšu ka uzturs ir ~70-80% no panākumiem

1) Esu svaigēdāja/s tātad man uzturs jau ir pareizs
2) Nēedu kūkas, koņčas, junk food utt ... tātad tas ir pareizs
3) No uztura izslēdzu miltu izstrādājumus - tātad ir ok
4) Ēdu labus produktus - tospašus ko kaimiņu fitnesa modele Anna - rīsus, griķus, las utt.. tātad pareizi ... nē nesveru un nerēķinu jo nav vajadzīgs jo prdukti jau ir labi...
5) Esu jau tieva - audzēkjot muskuļmasu man uzturs tādēļ nav jāievēro
6) viss ok - neēdu pēc 18.00 tad jau visam jābūt ok...
7) Intrenetā nokačāju supermodeles Annas programmu - tātad točna vis spareizs
8) anniņa forši notievēja pēc vienad programmas - es tagad ņemšu topašu programmu un arī viss būs čikeniekā
9) esu veģetāriete - attiecīgi hormonu vistas neēdu un tātad vis ir ok
10) Man uzturs vispār nav jāievēro.. man viss aug/tievējas tāpat
22.05.2015 15:55 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
tu zini kadas uznem.. bet vai zini cik?


+++

Un SD... tu arī zini, cik tieši tev nepieciešams tauku, olbaltuvielu utt? Te taču netiek runāts par to, cik daudz g/kg ēdiena tu apēd, bet tiem, kam ir svarīgi aizpildīt savu dienas devu tieši uzturvielās, svari ir pat ļoti noderīgi, jo no galvas visu zināt nevar.
22.05.2015 18:33 |
 
Reitings 649
Reģ: 16.02.2010
ēdu 5x dienā, nav tā, ka baigi kko sveru cik daudz bet kaut kāds porciju lielums ir izveidots, svara ziņā esmu iestrēgusi, lai gan varētu kādu kg vēl klāt, bet laikam gēni neļauj 8-)
22.05.2015 18:46 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
meooooww, jaa zinu, esmu arii lietojusi speciaalistu sastaadiitus plaanus tieshi man. es needu nekadus cisinju, bulcinjas un galju vispaar kaa taadu eedu maz. protams, ir jaaskataas ko eed un jaapiedomaa pie taa liidzi,es pati tam sekoju ljoti liidzi, bet nevajaga jau kljuut paranoiskam, nu, nestumshu es sevii iekshaa veel paartiku, tikai tapeec lai aizpildiitu dienas normu un taapat es eediishu to aabolu vai brokoli, ja man gribeesies, pat ja dienas norma buus izpildiita. nevajaga iestaastiit cilveekiem,ka vinjiem nebuus rezultaati,ka apeediis vienu olu vairaak nekaa vajaga
22.05.2015 19:08 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu to gan tu pati tikko izdomāji, ka kāds saka, ka nesasniegs rezultātus, ja apēdīs vienu olu vairāk vai mazāk ;)

Tiek runāts par to, ka lai sasniegtu optimālus rezultātus - gan zaudēt/uzņemt svaru, gan arī veselības jautājumos, ir jāzina ko un cik daudz uzņemt un KĀDĒĻ. Citādi tā tik tiešām ir tukša stumšama kunģī ;)
22.05.2015 19:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es vispār nesaprotu, kāpēc kabana viedokļi (ne tikai šajā diskusijā) tiek izsmieti un pret viņu vērsti negatīvi komentāri.

Jā, dažreiz viņa izteiksmes veids nedaudz kaitina - pamācošs mentora tonis, BET.. ar visu to cilvēks ZINA, par ko runā, nevis komentā katrā diskusijā tikai komentēšanas pēc.

Ja kādai vajag - uzņems piedāvāto info. Ja kādai nevajag - patīs garām, bet bezjēgā strīdēties, kāpēc būtu jādara tā vai citādāk ir smieklīgi. Katrai savas problēmas un mērķi, kā arī ceļi mērķu sasniegšanai..
22.05.2015 19:28 |
 
Reitings 389
Reģ: 12.10.2014
Nevar teikt, ka, lai cilvēks notievētu jāsver pārtika. Tiešām PIETIEK notievēt neēdot kūkas, junk food, baltmaizes, cukurotus ūdeņus un iespējams aizvietot eļļainus ēdienus, dzert vairāk ūdeni. Nav jāsver ēdiens un jāiet pie uztura speciālista, lai NORMĀLI notievētu.
22.05.2015 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits