Par vīriešiem - tēviem un vīriem

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Izlasīju netā rakstu un jau atkal aizdomājos par šo tēmu. Nolēmu izveidot diskusiju, jo interesē jūs viedoklis un pieredze ;) ceru, ka diskusijas tēma neatkārtojas...

Tātad - vai jūsu attiecības ar tēti bērnībā atsaucas uz jūsu tagadējām attiecībām ar mīļoto? Vai arī kaut kā vispārīgi ietekmē attiecību veidošanu ar pretējo dzimumu? Vai ir kas tāds, ko pašas apzināties, ka no sava tagadējā mīļotā sagaidāt vai pieprasāt tāpēc, ka bērnībā tas ir trūcis? Un vai ticat tam, ka sieviete partneri meklē pēc tēta līdzības vai pretēju - kā ir jums pašām?

Neizsmeļošs raksts no Delfiem, kas lika aizdomāties par tēmu
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/gimene-un-draugi/ka-teva-trukums-berniba-ietekme-sievietes-privato-dzivi-velak-pieredzes-stasti-un-atzinas.d?id=45962779

Paldies! :-)
14.05.2015 10:25 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man ar tēvu bija sarežģītas un sāpīgas attiecības, kurās nenotikušā un nepateiktā bija vairāk nekā īstu atmiņu. Savu vīru satiku neilgi pēc tēva nāves. Viņi nav līdzīgi gandrīz nemaz, mans vīrs vispār nelīdzinas nevienam citam, ko pazīstu. Bet salīgstot mieru ar pagātni, "bērnības tēti" un ļoti perifēro pieaugušo gadu tēvu, bailēm tikt atstātai un visiem citiem daddy's girl tarakāniem, es sāku aizvien labāk novērtēt to, kas manī ir no tēva. Un pieņemt un mīlēt šīs sevis daļas.
15.05.2015 00:56 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Hmm, dažas īpašības ir tiešām līdzīgas, kuras pat ar mammu esmu apspriedusi. Drauga īpašības ir man tik ļoti mīļas, tuvas sirdij, pieļauju, ka dēļ tā, ka tētis ir tāds. :)
15.05.2015 01:09 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Jā, izvēlos to, kā trūcis. Lai kāds par mani parūpējas, lai ir stiprais plecs.

Mēs nedzīvojām ar tēvu kopā, bet cik viņu atceros pēc rakstura īpašībām, varu teikt, ka viņam bija laba sirds un viņš bija ļoti sabiedrisks, ar lielām darba spējām un enerģiju, tāds ir arī mans vīrs. To izskaidroju ne ar to, ka tētis būtu kāds mans paraugs, bet drīzāk ar gaumju sakritību ar mammu, kaut kādas lietas, ko pamanu līdzīgi kā viņa, un no tā neizbēgt, kaut kur zemapziņā acīmredzot iesēdies.

Principā es nedomāju, ka tas, ka tik ļoti paļaujos uz vīrieti būtu kas labs, es to apzinos, bet nu tā nu tas tomēr ir pamatā.
15.05.2015 01:54 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pacelšu šo...varbūt vēl kādai ir ko teikt :)
18.05.2015 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!