kaimiņu būšana

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Sveiciens svētdienā.
Man jau kâdu laiku ir sasāpējis kaimiņu jautājums. Kaimiņi virs mums ir vienkārši neciešami. Šajā dzīvoklī dzīvojam 4. mēnesi. Viņus ievērojām jau 1. dienā, kad sākām dzivot. Protams, bloku māja un sadzīves trokšņi ir dzirdami, tas normāli. Bet skaņas no viņiem ir vienkārši neciešamas.. Pirmais konflikts bija nedēļu pēc ievākšanās. 2 sievietes dzēra, tas bija dzirdams virtuves caur ventilacijas trubu. Tikmēr 2 sīkie leca, tā ka sajūta ka virs galvas sporta zāle. Protams, visu var saprast, bērni, svētdiena.. gribas atpūsties... bet kad tas ilga no 15.00 un tuvojās jau 22.00 tas kļuva par pārbaudījumu nerviem. Piesitām pie trubas. Dāma ilgi nedomādama piesita atpakaļ.. tracis turpinājās līdz 1 naktī, berni kāvās, kliedza, sievietes tik hihina.... neko, norijām un kaut ka iemigām...
Tad pagāja nedēļa, svētdiena 17.00 augšā sākās kaut kads tracis. Smejas skuķi, lec, skan mūzika, kliedz.. nu var saprast ka pusaudži. 3h no vietas cietāmies, lidz mans vecis uzgāja augšā. Tur 2 patsmitnieces svinot jubileju. Manējais noaudzināja, ka apakšā cilveki, ka ir svetdiena, ka ir pa skaļu bla bla... nu ta normali, paludza uzvesties klusāk. Nekas nemainījas, tieši pretēji, sākās vel trakak....viņš gaja velreiz augšā, bet nekas nemainījās.. viss beidzās ta, ka izsaucam policiju, mas tad 15 gadīgās dāmas nolika pie vietas.

Vēl apmēram pēc nedēļas, trešdiena, gājām gulēt 22.00. Sākās kaut kādas jocīgas skaņas. Izradas dāmas remontē virtuvi. Atkal gāja runāt...

Kādu laiku bija miers, vismaz vakaros, jo pa dienu 15 gadīgā skuķe atnák no skolas un kā minimums no 14.00- 16.00 lec kā zirgs...kliedz, dauzās...

piektdien sākās atkal, nenormāla lekšana virs galvas, kas turpinās arī šobrid. Izradas atkal ir atbraukuši 2 sīkie, 5 un 6 gadus veci. Un tad nu tie dauzās. Sieviete vnk nedara neko, lai piemēra izšķirtu strìdus vai ierobežotu viņu aktivitātes. Kultūras nav nekādas.. ik pa laikam tik dzirdu, kâ sieviete no baurojas un viss...

Protams, gāja runāt. Sieviete tik ņirdz, ka tie tak esot sadziviski trokšņi, berni skrien un neko tur nevarot padarīt.. murgs. Mēs jau tā lielāko daļu dienas cenšamies pavadīt arpus mājas, bet vienalga atbraucot mājās galva plīst pušu.
Iesakiet, ko mums darīt, kā cīnīties. Vai iesniegums policijā ko dos. Reizēm liekas, ka mēs vienīgie, kam kaut kas traucē, bet tas tiešām vairs nav izturams.
Pati esmu pedagogs un mani vnk tracina, ka nevar iemācīt kultūru bērniem, ir savas robežas. Vienīgais labums, ka šie bērni tur nedzivo, ciemojas. Bet, kad nav bērnu tad vienalga iet uz urra tur..
(s)
03.05.2015 20:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Sunscreen-tie kaimini tur dzivo un paraleli taisa remontu.

Un nee, es netaisos pielaut,'ka berns delj citu remontdarbiem celas no miega kliegdams. Sorry, man vairak zhel berna neka sabojatas attiecibas ar kaiminiem,..un ne jau remontdarbus vispar nevar veikt. Mes sarunajam, ka vinitos veic laika, kad berns negulj..sorry, ja dzivo dzivokli, ir jarekinas ari ar kaiminiem.
Tai pasha riga ir noteikumi, ka remontdarbus var veikt tikai darbdienas no plkst.9-17. Nekadas brivdienas un svetku dienas. Un ari tikai tad, ja no parejiem majas iedzivotajiem ir rakstiska atlauja par konkretajiem laikiem. Ta ka tas, kuras parmet-beidziet lekt augstak par savu d....
Man berns biezi neraud. Ari, ja paraud-tas nav ilgak par 5 min. Nedomaju,'ka to vispar var salidzinat ar stundam ilgu urbshanu, slipeshanu utt. Ta ka beidziet parspilet...
04.05.2015 20:09 |
 
Reitings 101
Reģ: 07.04.2015
http://calis.delfi.lv/forums/tema/18295641-karteja-tema-augsstava-kaimini/


līdziga problēma ar būtībā tādiem pašiem ieteikumiem.:D
05.05.2015 00:36 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Manuprāt, blank, pārāk saasināti uztver, jo, kā jau minēts, augštāva kaimiņus mājā, kuras skaņas izolācija slikta, vienmēr labi var dzirdēt. Ko tad mazam bērnam darīt? Uz pirkstgaliem staigāt?

Mana draudzene pirms vairākiem gadiem arī žēlojās par augšstāva kaimiņu, kurš naktī traucē gulēt - nemitīgi staigā, kaut ko stumda. Tagad viņa ir iegādājusies savu dzīvokli un ieguvusi kaimiņus aiz sienas, kas ik pa brīdim taisa ģimenes skandālus un apakšstāva kaimiņieni, kas nu pārmet viņai, ka pārāk skaļi vakaros staigājot... Ironiski.
05.05.2015 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 3483
Reģ: 05.08.2013
Nu virs manim arī bērni skrien un dauzās, man netraucē, jo TIE IR BĒRNI! :D
Varbūt kādreiz uzdod pa nerviem, kad tur videospēles ļooti skaļi spēlē, bet nu es netaisos sūdzēties.

Mani vairāk uztrauc - man vairāk problēmas sagādā kaimiņš-ments.. tāds čalis ap 20-25 un taisa ballītes. Man tak nav ponts saukt mentus vai ne ?
05.05.2015 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits