Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru un neticu, ka varēšu sevi iemīlēt kāda esmu!

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu man ir 19. No aptuveni 11 gadiem, bet sākās skarbā, kompleksainā dzīve. Visi tīņu gados mainās un ne visi uz to labāko pusi. Es skaisumā neuzplauku, gluži otrādi. 12-16 gados izskatījos BRIESMĪGI. Tagad neizskatos daudz labāk, bez kosmētikas. No 16 gadiem sāku daudz krāsoties. Tā, ka izskatos pavisam pēc cita cilvēka, nekā bez tā visa. No šiem 16 gadiem it kā jūtos labāk, jo kopš tā laika vismaz ir bijusi uzmanība no pretējā dzimuma, laiku pa laikam saņemu pat komplimentus. Ļoti, ļoti cenšos izskatīties maksimāli labi. Bet, kad noņemu to visu nost un esmu bez frizūras,meikapa, es jūtos pretīga. Vecāki un draugi mierina, sakot, ka ar mani viss ir normāli, tas viss ir tikai manā galvā. BET TĀ NAV! Vienīgā iespēja kā man liekas varētu ko uzlabot ir ar plastikas palīdzību. Man šķeit ka es izskatos dīvaini, vai nedaudz vīrišķīgi. Naudu vajag gan dzīvošanai, gan mācībām, pārtikai, pa retam arī drēbēm un galvenokārt tā aiziet kosmētikā, ko daudz lietoju katru dienu. Bez tās nekur neizietu. Tāpēc plastisko nevaru tagad atļauties, turklāt gribētu ne vienu vietu vien sevī mainīt, lai justos apmieirnāta ar sevi.
Ko gribēju ar visu šo pateikt? Riebjas, ka daudzi nesaprot to, ka es neiemīlēšu sevi, jo esmu gan reiz gājusi pie psihologa, gan miljoniem reižu raudājusi riebumā pret sevi, par to, ka nevaru brīvi izveidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo nevaru atklāties kāda esmu... bet mamma tikai saka, ka tas pāries. Kāpēc lai tas pārietu, ja es ne mirkli neesmu bijusi ar sevi apmierināta un nevaru sevi ciest jau gandrīz 10 gadus!?(e) Es pat nezinu ko vēlos dzirdēt no jums. Varbūt no malas ir kāds cits ieteikums? Ko man darīt, ja ir šādas problēmas, lai varētu sākt dzīvot normāli?:-(
02.05.2015 19:43 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu nezinu, neteikšu, ka Gomeza būtu izcila skaistule, bet par neglītu viņu noteikti nesauktu. Ja tava seja ir aptuveni tāda pati, tad es nesaprotu, par ko tāda ņemšanās. (t)
Nevajag tik daudz ieciklēties uz modelēm žurnālos un slavenībām, kuras no mājas iziet ar kilogramu špakteļa uz sejas. Tu jau nezini kādas viņas izskatās kad visu to nomazgā nost. Loģiski, ka ar lielu daudzumu kosmētikas cilvēku var pārvērst līdz nepazīšanai, bet vai tas ir vajadzīgs? Beigās tu jau pati vairs sevi spogulī nepazīsi!
Ir cilvēki, kuri nav diez ko simpātiski, bet viņos ir tāds dzīvesprieks un harizma, ka viņi top simpātiski jau ar savu raksturu vien.
Skaidrs ir tas, ka tev vai nu jāiemācās sadzīvot ar sevi un jāmēģina izcelt to, kas tevī ir labs vai arī ej uz operāciju.Tas arī viss! No tā, ka tu žēlosi sevi un katru dienu liksi kosmētiku jau labāk nepaliks. Ieslīgsi tikai depresijā un sevis žēlošanā. Tad jau nu noteikti skaistāka neliksies nevienam!
05.05.2015 09:20 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Anna, Tu šo tēmu mal un cilā simtiem reižu!
Ieliec bildi un miers, lai varam pašausmināties kopā ar Tevi, savādāk visas iesaka paskatīties ārpus "smuks-nesmuks" rāmīšiem, bet Tu tik mal savu (t)
05.05.2015 08:50 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Tu redzi cik daudz sievietes sheit un arpus foruma ir neapmierinatas ar savu izskatu?

Tas gan bija neliels pārsteigums, jā...bet man tas ir stiprākā formā, ņemot vērā, ka agros padsmit gados daudz negatīvā saņēmu.
Kamer sakrasi naudu operacijam tikmer busi pardomajusi 100 reizes

Diezvai :)
Kaut kā lec man starp rindiņām ārā Tavs "bet citi izsaka man komplimentus"

Tā ir ka pēdējā laikā nereti dzirdu komplimentus, bet tas tikai divu iemeslu dēļ 1.Es vienmēr cenšos izskatīties maksimāli labi. Ir liels šnobelis - izceļu acis, nepatīk sejas forma - ir skaisti mati sataisīti. 2.Skolā vai kādā ballītē, ja man blakus bija vienaudze, man nekad komplimenti nav izteikti. Tagad strādāju darba vietā, kur apkārt nav jaunu meiteņu, tāpēc varbūt biežāk ko pozitīvu dzirdu, nav ar ko salīdzināt;-)
04.05.2015 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 3515
Reģ: 05.08.2013
Kaulu kambars stāv spoguļa priekšā un raud, cik resna.
Vai tik šeit nav tas pats gadījums. Kaut kā lec man starp rindiņām ārā Tavs "bet citi izsaka man komplimentus"
04.05.2015 13:25 |
 
Reitings 46
Reģ: 23.04.2014
Tu redzi cik daudz sievietes sheit un arpus foruma ir neapmierinatas ar savu izskatu? Bet lielaka dalja ir pienjemushas to un iemilejushas sevi tadas, kadas vinjas ir. :-)
Tu esi vel jauna. Iespejams, ka jau sheit mineja, sejas forma tuvako gadu laikaa mainisies. Un tad tu, iespejams, sapratisi ka visu sho laiku strosteji sevi bez iemesla.
Stipri iesaku megjinaat sadzivot ar savu izskatu. Kamer sakrasi naudu operacijam tikmer busi pardomajusi 100 reizes ;-)
04.05.2015 01:47 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Vēl par cilvēkiem iz dzīves, kad ieraudzīju Brienne of Tarth (Gwendoline Christie) iekš Game of Thrones, nodomāju, nabaga sieviete - augumā gara (1.91m) un izskatās masīva, seja arī nekāda, vismaz lomu dabūjusi. pēc tam ieraudzīju ārpus seriāla, sakoptu un ar stāju, uzreiz cits cilvēks, simpātiska:



Viss atkarīgs no tā, kā sevi citiem pasniedz!!
03.05.2015 22:18 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
TalisQualis, high five! Mani arī parasti īsti nesaprot kad saku, ka skaistums ir stipri overrated. :-)
03.05.2015 21:57 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Par slavenībām-kura vienai patīk, nepatīk otrai. Tur jau tā lieta! Galvenais pašai sev patikt. Es sev nepatīku gluži tāda, kāda esmu un tāpēc ir lietas jeb vietas, ko gribu izmainīt! :-) Nav taisnība tām, kuras saka, ka neņemu vērā ieteikumus. Ņemu vērā tās, kuras saka, ka jāpelna nauda un jāmēģina izrauties, lai vairāk būtu, lai finansiāli varētu atļauties kaut ko darīt! Vienkārši piekusu, paguruma moments. Būs ok. ;-)
03.05.2015 21:54 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
skaistuma kults ir tik savāda padarīšana. šobrīd valda uzskats, ka sievietei ir jājūtās skaistai. ar visām aizkustinošajām Dove kampaņām utml. akcijām tas tiek popularizēts, ka tāda normālforma ir būt pašpārliecinātai un apzināties savu skaistumu. un saskatīt skaistumu nestandarta skaistumā un saskatīt skaistumu defektiņos un tamlīdzīgi. un uzplaukt, tas ir foršs vārds, "manī uzplauka sieviete" :D man tas viss šķiet bs, varbūt netradicionāls viedoklis, bet nešķiet, ka katrai sievietei jājūtās skaistai (vai kaut kur jāskrien un kaut kas jāmaina, ja tāda nejūtās).
ir jājūtās labi un to var arī zinot, ka izskaties "vidēji" vai "ok", vai "daudz maz".
03.05.2015 21:52 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012


Nu man liekas, ka jāmāk skaisti novecot, nevis dzīties pēc mūžigas jaunības.
03.05.2015 21:45 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu man beyonce nepatik kaa izskatas . Mamma - nu nezinu .
03.05.2015 21:33 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
kāda piedzimi, tātad arī ir jādzīvo. Ir kosmētika, ķirurģijas, utt. Man arī ir bijusi kosmētiskā operācija, bet ne sejai, bet saistībā ar skaistumu, kas man liek justies skaistai. Uztaisīju un jutos laimīga, ka uztaisīju, bet tas bija tikai, lai es pati jutos ērti, jo pāti sevi es pieņemu kāda esmu un jutos komfortabli, bet dažkārt sabiedrības normas prasa savu.
03.05.2015 21:32 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
neplāno būt smieklīga, kā dažas labas slavenības, kuras nepakam nevēlas novecot un guļas zem skalpeļa, lai pat 60+ gados saglabātu jauneklīgu izskatu.

Kāpēc uzreiz smieklīgas?

Beyonces māte izskatās smieklīgi? Man liekas, ka viņa izskatās lieliski! Protams gaumes jautājums, bet es palieku pie sava. Zinot, konkrēti ko mainīt un kā to mainīt un galvenais nepieņemot plastiku kā kosmētisko rituālu parasti iznākums ir pozitīvs.
03.05.2015 21:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...ja ta padomā, man (un nevis, piem, maniem svārkiem) komplimentu, cik es smuka, pēdējoreiz izteica pagājušaja gada rudenī. Biju ar kosmētiku.

Ta ko man teikt? Uzlikt galvā papīra maisiņu, pirms iet no mājas ārā?

Viss tas ir tava galvā, zeltene!

Un jā, zinu, ka tas neko nemaina, ka galvā. Tāpat jūties štruntīgi. Atliek cerēt, ka ar laiku mainīsiies prioritātes.
03.05.2015 21:26 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
...un apsēstībā ar kaut kādu iedomāto perfekto ārējo izskatu

+++
Ja jau ikdienā bieži (vai kā tu tur saki) saņem komplimentus, tad diez vai reāli ir tik traki.
Var ar kosmētiku daudz ko aizšpaktelēt, bet nu nezinu... Tas viss visdrīzāk ir galvā. Iemīli sevi, pieņem sevi. Jā, es zinu- viegli pateikt, grūti izdarīt.
Ieteikšu piestaigāt pie psihoterapeita, jo pašai ar to būs grūti tikt galā.
03.05.2015 21:19 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu un ko tu pati doma par tiem komplimentiem, ko tev izsaka ?
Man ari liekas, ka esi par daudz modeles , holivudas starus saskatijusies un nenormali ieciklejusies uz savubizskatu. Varbut kada bernibas trauma tev ir ( nu apsmeja kads utt.)?
Mani berniba ari loti apbizoja, Ka pec tam nu tadi kompleksi bij par visu , kas man ir.
Sporto,izkop savu personibu, galu galaa macies, strada ,lai butu naudina Un izlabotu degunu.
Par to sejas ovalu nu tiesam nesaprotu, cik cilvekiem nav apalas,sturainas sejas Un tapat var labi izskatities.
03.05.2015 21:17 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Dzīve tev apkārt notiek vienalga vai esi apmierināta ar savu degunu vai nē. Ir tikai tava izvēle, koncentrēties uz degunu vai aizmirst par to kā izskaties no malas un vienkārši būt.

Ikdienā viss ir ok, nav labi tiklīdz ieraugu kaut kādas fotogrāfijas, kurās sev visbiežāk nepatīku vai varbūt ja esmu tādu cilvēku sabiedrībā, kuriem izskats ir galvenais un jūtos slikti starp tādiem cilvēkiem.
Piekrītu tām, kuras saka, ka mana vēlēšanās izmainīt sevi, tam nepieciešamā nauda ir labs stimuls augt, kāpt pa karjeras kāpnēm, censties it visā sevi pierādīt. Diemžēl, ne vienmēr viss sanāk kā gribētos, bet es ticu, ka nepadošanās atmaksāsies. Vienīgi, nekas nav - tepat un tūlīt un jebkurā gadījumā tā nauda ir JĀSAKRĀJ, tas ir process laika gaitā. Kāpēc atkal par šo savu tēmu rakstīju? Laikam izmisuma solis, paguruma momentā :-( Cenšos visu laiku būt stipra, bet kaut kad atkal uznāk vājums.
03.05.2015 21:16 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Manuprāt, Tava problēma ir attieksmē un apsēstībā ar kaut kādu iedomāto perfekto ārējo izskatu.
Der atcerēties, ka ārējais skaistums ir pārejošs, pēc gadiem cilvēks noveco un visi Tavi pārdzīvojumi un iztērētās nervu šūnas visa šī dēļ būs veltas, ja vien neplāno būt smieklīga, kā dažas labas slavenības, kuras nepakam nevēlas novecot un guļas zem skalpeļa, lai pat 60+ gados saglabātu jauneklīgu izskatu.
03.05.2015 21:12 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Skaistums ir pārejošs, bet ar savu personību un raksturu tev būs jāsadzīvo visu mūžu. Un par to "neticu, nevaru iemīlēt" - man izskatās, ka negribi. Kaut kas tajā visā ciešanā tev acīmredzot šķiet pievilcīgs, jo ja ne, tad sen būtu sapratusi, ka iemīlēt sevi ir tikai tavas izvēles jautājums. Dzīve tev apkārt notiek vienalga vai esi apmierināta ar savu degunu vai nē. Ir tikai tava izvēle, koncentrēties uz degunu vai aizmirst par to kā izskaties no malas un vienkārši būt.
03.05.2015 21:05 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Iemīli sevi tādu kāda tu neesi, sakrāsi naudu uztaisīsi plastiku un iemīlēsi sevi .
03.05.2015 21:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!