Nevaru un neticu, ka varēšu sevi iemīlēt kāda esmu!

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu man ir 19. No aptuveni 11 gadiem, bet sākās skarbā, kompleksainā dzīve. Visi tīņu gados mainās un ne visi uz to labāko pusi. Es skaisumā neuzplauku, gluži otrādi. 12-16 gados izskatījos BRIESMĪGI. Tagad neizskatos daudz labāk, bez kosmētikas. No 16 gadiem sāku daudz krāsoties. Tā, ka izskatos pavisam pēc cita cilvēka, nekā bez tā visa. No šiem 16 gadiem it kā jūtos labāk, jo kopš tā laika vismaz ir bijusi uzmanība no pretējā dzimuma, laiku pa laikam saņemu pat komplimentus. Ļoti, ļoti cenšos izskatīties maksimāli labi. Bet, kad noņemu to visu nost un esmu bez frizūras,meikapa, es jūtos pretīga. Vecāki un draugi mierina, sakot, ka ar mani viss ir normāli, tas viss ir tikai manā galvā. BET TĀ NAV! Vienīgā iespēja kā man liekas varētu ko uzlabot ir ar plastikas palīdzību. Man šķeit ka es izskatos dīvaini, vai nedaudz vīrišķīgi. Naudu vajag gan dzīvošanai, gan mācībām, pārtikai, pa retam arī drēbēm un galvenokārt tā aiziet kosmētikā, ko daudz lietoju katru dienu. Bez tās nekur neizietu. Tāpēc plastisko nevaru tagad atļauties, turklāt gribētu ne vienu vietu vien sevī mainīt, lai justos apmieirnāta ar sevi.
Ko gribēju ar visu šo pateikt? Riebjas, ka daudzi nesaprot to, ka es neiemīlēšu sevi, jo esmu gan reiz gājusi pie psihologa, gan miljoniem reižu raudājusi riebumā pret sevi, par to, ka nevaru brīvi izveidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo nevaru atklāties kāda esmu... bet mamma tikai saka, ka tas pāries. Kāpēc lai tas pārietu, ja es ne mirkli neesmu bijusi ar sevi apmierināta un nevaru sevi ciest jau gandrīz 10 gadus!?(e) Es pat nezinu ko vēlos dzirdēt no jums. Varbūt no malas ir kāds cits ieteikums? Ko man darīt, ja ir šādas problēmas, lai varētu sākt dzīvot normāli?:-(
02.05.2015 19:43 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Te problēma ir tikai un vienīgi galvā. Meitenes ne tikai šajā, bet arī citās diskusijās dod labus padomus, kuri netiek uzklausīti vai ņemti vērā, jo cilvēks ir ieciklējies uz to, ka tikai viņam ir vienīgā un īstā taisnība. Tad kālab jautāt citiem kādus padomus/ieteikumus, ja tie nav vajadzīgi?
Es arī neesmu ne tuvu standarta skaistule. Sejas forma nedaudz apaļāka kā gribētos, deguns uzrautāks kā patiktu, krūtis pa mazām, tāpēc neesmu tā uz kuru atskatās garāmgājēji, taču reiz, kad pilnīgi nepazīstams cilvēks minēja galveno iemeslu kāpēc vēlējās ar mani iepazīties, tas bija - mana pašpārliecība par sevi, gaita, spēja iznest savu izskatu neskatoties uz nepilnībām. Kopš tā laika mīlu it visu savā izskatā un esmu sapratusi, ka cilvēki daudz vairāk par modeles cienīgu seju un augumu ievēro to, cik cilvēks ir pārliecināts par sevi, vai iet sakumpis un nelaimīgs vai izslietu galvu un starojošām acīm. Ar to es gribu teikt to, ka nav jāstrādā gadiem ilgi un jādzīvo ar domu, ka visu dari tikai tāpēc lai mainītu sevi. Tā vietā vajag izkopt savu "es" un, atvainojos, uzspļaut tām izskata nepilnībām. Nedzenies pēc operācijām un nenodzīvo savu vienīgo, īsto dzīvi mēģinot krāt monētiņas tam, lai mainītu to, kāda esi. Sāc ar savu iekšējo pasauli, sakārto domas, maini dzīves uztveri un dzīvo sev, ne cilvēkiem, kuri šķībi skatās. Lai skatās! Tikai tad, kad beidzot būsi mierā ar sevi un spēsi iemīlēt gan sevi, gan dzīvi, arī tas, ko savā izskatā šobrīd tik ļoti nīsti, vairs nešķitīs nekas tāds kā dēļ vajadzētu domāt par pašnāvību.
Veiksmi un galvu augšā!
02.05.2015 22:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man bija tādi kompleksi pusaudžu gados, bet kaut kādā brīdī pārgāja. Joprojām nepatīku sev bez kosmētikas, jo esmu gaišais tips, bet tas nekas, es par to nepārdzīvoju. Galvenais arī, kā tu sevi pasniedz, vai tu ej pa ielu salīkusi vai ar taisnu muguru un vieglu gaitu - arī tas maina kopējo tēlu.
03.05.2015 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 3515
Reģ: 05.08.2013
Nu bet visi nevar būt skaisti :D
03.05.2015 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 3515
Reģ: 05.08.2013
Un kāpēc tev tas ir tik nenormāli svarīgi.
Es arī sevī saskatu, pēc manām domām "defektus" , bet nu par to ir jāraud ? Ja nav līdzekļu, tad tu lieki tērē savu laiku, pārdzīvojot.

P.S. Man liekas, ka skaistāk izskatās kopta seja, bez špakteļa, vai minimāli.. varbūt nepārcenties ar to kosmētiku, bet aizej pie friziera, kosmetologa.
03.05.2015 11:43 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Esmu cilvēks, kas nespēja iziet ārā no mājas, jo bija kauns par sevi, kā izskatos utt. Laiks dziedē - palīdz tās pāris bildes, kurās labi izskties (kaut vai safotošopotas), tās visu laiku skatīties, ka patiesībā nav tik traki, uzturies kompānijā ar cilvēkiem, kuriem patīc, centies nedomāt par to kā, Tavuprāt, izskaties un atrast kaut ko, kas sevī tomēr ir ok, un koncentrēties uz to, lēnām, bet atkopsies.
Par pievienoto bildi, man skolā gāja meitene ar ļoti līdzīgu seju kā bildē, sākumā, kad satiku iekšēji bija ļoti žēl, ka viņai tā daba paspēlējusies, jo savos 16 izskatījās tiešām sīka, zem 12(?) (arī neliela auguma), lielie vaigi.. Nepazinu tik ļoti, lai zinātu, kā viņai vīriešu frontē, bet nelikās, ka, ja būtu džeks, gribētu sev bērnu blakus gulta, jo raksturs arī nebija ļoti pieaudzis. .......Un tad es viņu ieraudzīju pēc pāris gadiem - staltu stāju, izraustītam uzacīm komplimentējošā formā, pavisam nedaudz gaumīga make-up, pašpārliecināta un, zini, pilnīgi stāroja āra sievišķīgums un pavīdēja pat neliels skaudības stars no manas puses, jo tiešām izskatījās ļoti labi un pirmais priekšstats un nelielais žēlums, kas bija sākumā, pazuda kā nebijis. Izskatījās pēc satriecošas būtnes, ar kuru būtu ļoti interesanti iepazīties un visādi citādi pat pilvērtīgāka par meiteni vidējo.
Ar to gribēju pateikt, ka, ja arī daba, Tavuprāt, Tevi ir apdalījusi, ka to visu var pārvērst par efektu ar pašpārliecinātību un piedomāšanu par ikdienas darbībām un kustībām ;)
03.05.2015 12:19 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
AnnaAnna
Tev ir jaaveersas pie speciaalista,jo ,ja naak galvaa domas,ka deel sava izskata ir jaataisa pasnaaviiba ,tad patiesaam ar tevi ir loti traki:-(
Domaaju,ka tu neesi ne uz pusi tik drausmiiga kaa tu sevi apraksti.Ja tiesaam,tev liekas,ka plastiskaa kirurgija speetu atrisinaat tavas visas probleemas,tad saac kraat.Jo kaa jau tev meitenes teica,te neviena tev neko nenosponsorees.
Es pati sevi nekad par skaistuli neesmu uzskatijusi.Jo esmu gaisais tips,ar gaisaam skropstaam un baalaam aciim un aadu,kura veel kaadreiz bija arii loti problemaatiska.Un arii mans lielaakais komplekss vienmeer ir bijis lielais deguns.Arii es esmu apsveerusi domu par plastisko operaaciju,bet taa kaa nebija finansu un biedeeja arii doma,ka kaut kas vareetu neizdoties,tad veel joprojaam dziivoju ar savu lielo degunu.
Kas paliidz.Kosmeetika(l)Esmu neskaitaamas reizes pateikusies Dievam,ka dziivoju sajaa laikaa,kad ir izgudrota sii briiniskiigaa lieta.Ja man daba ir devusi taadu degunu(kas nu tiesaam manaa uztveree nesader ar paareejo seju,jo man ir sameeraa nelielas acis un neliela mute)Tad es censos ar kosmeetikas paliidziibu izcelt to,kas ir izcelams.Es izcelu acis,un kad taas ir uzkraasotas ,tad ir skaistas.To man ir teikusi neskaitaami cilveeki.Un tas ir tas ,kas man paliidz justies labaak.;-)viiram esmu daudz reizes suudzeejusies par savu degunu.Vins saka,ka pilniigi normaals deguns.:-PBet nu nav taa.:-D
03.05.2015 13:08 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ari negliti cilveki atrod savu otro pusiti, precas,veido gimenes. Man ari seja ir briesmiga. Vaigi kaa kaamim, briesmigi loki zem acim, spreegaa lupu kaktini un esmu pabriesmigi baala.
03.05.2015 18:56 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
mans skatījums uz to visu ir tāds. Lai es sev liktos skaista, man nepietiek tikai ar glītu sejiņu. Tu neko neesi minējusi par savu augumu. Vai tas tev liekas perfekts? Ja nē- lūdzu,strādā pie tā. Katram savi standarti. Es, piemeram, par skaistu uzskatu trenētu augumu un, kā zināms, tur uz trenažieru zāli jāiet nevis uz plastisko operāciju. Otrkārt, skaistums "nāk no iekšām", kā saka. Lai seja izskatītos skaistāka, starojošāka, labi noder veselīgs uzturs, pilnvērtīgs miegs, un atkal-sports. Ko es, piemēram, uzskatu par izskatam neglaimojošu- neveseli zobi (dzelteni/ nodrupuši/ dikti šķībi)- jā, tur es piekrītu- pa taisno uz zobārsta kabinetu sataisīt. Bet kas sejā var būt tik traki (atļaušos teikt) kroplīgs, ka bez plastiskajām nevar dzīvot un ir gandrīz pašnāvība jātaisa, nu kas? Nelielas korekcijas, kā jau pati minēji, var veikt ar kosmētiku. Lielākajai daļai meiteņu kaut nedaudz kaut kas sevī nepatīk, tāpēc arī uz ielas reti redzama skaista meitene vispār bez dekoratīvās kosmētikas.
Ja būsi kopta, sportiska, veselīga, tad nu diez vai cilvēki tevi dēvēs kā briesmīgi neglītu. Nu neticu!
Teikšu godīgi- neatceros, kad es uz ielas kādreiz būtu redzējusi cilvēku, ko varētu dēvēt par neglītu, bet kas acīmredzami ir kopts, sportisks, smaidīgs. Esmu redzējusi tikai, manuprāt, neglītu, kas nav arī kopts (ne augums, ne sejasāda).
03.05.2015 20:01 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
PS- un ja tu tiešām domā, ka ar tavu seju praktiski viss ir tik slikti: kas tu domā, ka ar plastisko ķirurģiju tev visu seju nošķūrēs un uzliks jaunu? Jā, var pielabot tikai degunu vai tikai kko vienu, bet ja viss nepatīk, nu tad es nezinu. Tad arī plastiskajai nav jēgas :-D
Un, protams, vienmēr labāk iet vieglāko ceļu- plastiskā, jeb kāds cits izdarīs manā vietā, nevis daudz strādāt ar sevi un kopt gan ārējo skaistumu, gan iekšējo
03.05.2015 20:06 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kosmeetika reizeem izskataas vel briesmigaak..(runaaju par cacaam kas paarmaaleejas nejeeegaa..paaraak spilgta luupkraasa ,nepiemeerots tonaalais kreems untml)

Un jaaa daudz kas atkarigs ari no dzivesveida. Sejaa vienmer atspogulosies ja neesi veseliiga.
03.05.2015 20:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Esmu redzējusi tikai, manuprāt, neglītu, kas nav arī kopts (ne augums, ne sejasāda).


Starp citu, jā. Ja meitene/puisis ir ar sportisku augumu, gaumīgi ģērbies, staltu stāju, smaidīgs, tad nu nekad nav nākusi galvā doma - "neglīts".

Par neglītumu biežāk sanāk aizdomāties gadījumos, kad komplektā nāk "nekoptība" - pelēcīgi, ne visai svaigi mati, neveselīga sejas āda, neglaimojošš, garlaicīgs apgērbs, bieži arī liekais svars. Tāds... nekāds komplekts.
03.05.2015 20:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir viena (izbijusi) holivudas zvaigzne, kura man arī ar sportisku augumu, grimmu, profesionālu fotogrāfu un visiem citiem pribambasiem vienmēr izsauc reakciju - nu kā var tā nepaveikties ar seju.... Šobrīd šī meitene jau ir iemantojusi to godu tikt sauktai par jaunāko plastiskās ķirurģijas upuri Holivudā, bet šoreiz viņas foto 90ajos gados, ar vēl ļoti maz plastiskās ķirurģijas (Tagad ar viņu tikai bērnus baidīt).





Ar visu to, nu, smuka nav, bet tā, ka būtu jāmūk pa gabalu - arī nav.
03.05.2015 20:56 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Starp citu, jā. Ja meitene/puisis ir ar sportisku augumu, gaumīgi ģērbies, staltu stāju, smaidīgs, tad nu nekad nav nākusi galvā doma - "neglīts".


Bet mani jau neviens nesauc par neglītu, gluži otrādi - izsaka pat komplimentus, tas jo tik ļoti cenšos izskatīties pēc iespējas labāk ar saviem špakteļiem, regulāri krāsojot matus, katru dienu tos ieveidojot, ar pieliktajām skropstām, sejas kontūrēšanu. Bet ja kāda cita latviete tik ļoti censtos - viņa izskatītos pēc DĪVAS. Es ar to 100% maksimālo centību izskatos tikai OK. Es gribu justies OK bez tā visa un uzkrāsojoties justies burvīga! Un vienkārši justies simpātiska sev, spēt sevi pieņemt kā normālu arī bez tā visa.

PS- un ja tu tiešām domā, ka ar tavu seju praktiski viss ir tik slikti: kas tu domā, ka ar plastisko ķirurģiju tev visu seju nošķūrēs un uzliks jaunu?

Redzu vairākus defektus sevī, bet tas nav nekas tāds, ko nevarētu izmainīt. Degunu var samazināt, seju var pietuvināt ovālam. Mūsdienās tā nav problēma. Netici? Ir slavenības ar veiksmīgi veiktām plastiskajām un man liekas arī labs piemērs bija amerikāņu raidījumā "Swan", kur bija ekstrēmās pārvērtības. :-)
03.05.2015 20:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tad uzskati savu seju par stimulu maksimāli drīz izveidot karjeru un tikt pie lielas algas! :)
03.05.2015 21:02 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Iemīli sevi tādu kāda tu neesi, sakrāsi naudu uztaisīsi plastiku un iemīlēsi sevi .
03.05.2015 21:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Skaistums ir pārejošs, bet ar savu personību un raksturu tev būs jāsadzīvo visu mūžu. Un par to "neticu, nevaru iemīlēt" - man izskatās, ka negribi. Kaut kas tajā visā ciešanā tev acīmredzot šķiet pievilcīgs, jo ja ne, tad sen būtu sapratusi, ka iemīlēt sevi ir tikai tavas izvēles jautājums. Dzīve tev apkārt notiek vienalga vai esi apmierināta ar savu degunu vai nē. Ir tikai tava izvēle, koncentrēties uz degunu vai aizmirst par to kā izskaties no malas un vienkārši būt.
03.05.2015 21:05 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Manuprāt, Tava problēma ir attieksmē un apsēstībā ar kaut kādu iedomāto perfekto ārējo izskatu.
Der atcerēties, ka ārējais skaistums ir pārejošs, pēc gadiem cilvēks noveco un visi Tavi pārdzīvojumi un iztērētās nervu šūnas visa šī dēļ būs veltas, ja vien neplāno būt smieklīga, kā dažas labas slavenības, kuras nepakam nevēlas novecot un guļas zem skalpeļa, lai pat 60+ gados saglabātu jauneklīgu izskatu.
03.05.2015 21:12 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Dzīve tev apkārt notiek vienalga vai esi apmierināta ar savu degunu vai nē. Ir tikai tava izvēle, koncentrēties uz degunu vai aizmirst par to kā izskaties no malas un vienkārši būt.

Ikdienā viss ir ok, nav labi tiklīdz ieraugu kaut kādas fotogrāfijas, kurās sev visbiežāk nepatīku vai varbūt ja esmu tādu cilvēku sabiedrībā, kuriem izskats ir galvenais un jūtos slikti starp tādiem cilvēkiem.
Piekrītu tām, kuras saka, ka mana vēlēšanās izmainīt sevi, tam nepieciešamā nauda ir labs stimuls augt, kāpt pa karjeras kāpnēm, censties it visā sevi pierādīt. Diemžēl, ne vienmēr viss sanāk kā gribētos, bet es ticu, ka nepadošanās atmaksāsies. Vienīgi, nekas nav - tepat un tūlīt un jebkurā gadījumā tā nauda ir JĀSAKRĀJ, tas ir process laika gaitā. Kāpēc atkal par šo savu tēmu rakstīju? Laikam izmisuma solis, paguruma momentā :-( Cenšos visu laiku būt stipra, bet kaut kad atkal uznāk vājums.
03.05.2015 21:16 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu un ko tu pati doma par tiem komplimentiem, ko tev izsaka ?
Man ari liekas, ka esi par daudz modeles , holivudas starus saskatijusies un nenormali ieciklejusies uz savubizskatu. Varbut kada bernibas trauma tev ir ( nu apsmeja kads utt.)?
Mani berniba ari loti apbizoja, Ka pec tam nu tadi kompleksi bij par visu , kas man ir.
Sporto,izkop savu personibu, galu galaa macies, strada ,lai butu naudina Un izlabotu degunu.
Par to sejas ovalu nu tiesam nesaprotu, cik cilvekiem nav apalas,sturainas sejas Un tapat var labi izskatities.
03.05.2015 21:17 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
...un apsēstībā ar kaut kādu iedomāto perfekto ārējo izskatu

+++
Ja jau ikdienā bieži (vai kā tu tur saki) saņem komplimentus, tad diez vai reāli ir tik traki.
Var ar kosmētiku daudz ko aizšpaktelēt, bet nu nezinu... Tas viss visdrīzāk ir galvā. Iemīli sevi, pieņem sevi. Jā, es zinu- viegli pateikt, grūti izdarīt.
Ieteikšu piestaigāt pie psihoterapeita, jo pašai ar to būs grūti tikt galā.
03.05.2015 21:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)