Nevaru un neticu, ka varēšu sevi iemīlēt kāda esmu!

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu man ir 19. No aptuveni 11 gadiem, bet sākās skarbā, kompleksainā dzīve. Visi tīņu gados mainās un ne visi uz to labāko pusi. Es skaisumā neuzplauku, gluži otrādi. 12-16 gados izskatījos BRIESMĪGI. Tagad neizskatos daudz labāk, bez kosmētikas. No 16 gadiem sāku daudz krāsoties. Tā, ka izskatos pavisam pēc cita cilvēka, nekā bez tā visa. No šiem 16 gadiem it kā jūtos labāk, jo kopš tā laika vismaz ir bijusi uzmanība no pretējā dzimuma, laiku pa laikam saņemu pat komplimentus. Ļoti, ļoti cenšos izskatīties maksimāli labi. Bet, kad noņemu to visu nost un esmu bez frizūras,meikapa, es jūtos pretīga. Vecāki un draugi mierina, sakot, ka ar mani viss ir normāli, tas viss ir tikai manā galvā. BET TĀ NAV! Vienīgā iespēja kā man liekas varētu ko uzlabot ir ar plastikas palīdzību. Man šķeit ka es izskatos dīvaini, vai nedaudz vīrišķīgi. Naudu vajag gan dzīvošanai, gan mācībām, pārtikai, pa retam arī drēbēm un galvenokārt tā aiziet kosmētikā, ko daudz lietoju katru dienu. Bez tās nekur neizietu. Tāpēc plastisko nevaru tagad atļauties, turklāt gribētu ne vienu vietu vien sevī mainīt, lai justos apmieirnāta ar sevi.
Ko gribēju ar visu šo pateikt? Riebjas, ka daudzi nesaprot to, ka es neiemīlēšu sevi, jo esmu gan reiz gājusi pie psihologa, gan miljoniem reižu raudājusi riebumā pret sevi, par to, ka nevaru brīvi izveidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo nevaru atklāties kāda esmu... bet mamma tikai saka, ka tas pāries. Kāpēc lai tas pārietu, ja es ne mirkli neesmu bijusi ar sevi apmierināta un nevaru sevi ciest jau gandrīz 10 gadus!?(e) Es pat nezinu ko vēlos dzirdēt no jums. Varbūt no malas ir kāds cits ieteikums? Ko man darīt, ja ir šādas problēmas, lai varētu sākt dzīvot normāli?:-(
02.05.2015 19:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Cilvēku simpātijas ir tik dažādas. Cilvēks ir nesmuks ja sevi par tādu uzskata.
Galvenais - nesalīdzināt sevi ar kaut kādām zvaigznēm. Katrs ir īpašs ar savu individualitāti.
02.05.2015 20:55 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Tu tik daudzās diskusijās esi runājusi, par plastiskajām operācijām, kuras tev vajadzētu, bet atļauties tu to nevaru, tad varbūt domā par reālām iespējām

Nereāli jau nekas nav. Esmu jau apņēmusies strādāt kaut gadiem, krāt, kamēr varēšu atļauties izmainīt visu, kas nepatīk! Vienkārši ik pa laikam piekūstu censties un ir smagi būt vienai, bez drauga, saprotoša cilvēka un vēl ik pa laikam kāds čalis apčakarē. Sākumā izrāda uzmanību, vēlāk paliek vienaldzīgs. Daudz sāpju, iekšējo pārdzīvojumu, atkal un atkal.

džoanna -
Simpatiska meitene un nav liels deguns
kam?
02.05.2015 20:56 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
ja nepatiks pēc izskata, tad nemaz necentīsies.


Laikam nepalīdzēšu autorei, bet es piekrītu. Ārējam izskatam ir ļoti liela nozīme. Nu man neviens neiestāstīs, ka čalim iepazīstoties baigi interesē, kas meitenei galvā, cik gadījumi nav redzēti. Diemžēl. Var mēģināt sev iestāstīt, ka personība kkaut ko nozīmē.. it kā jau jā - bet ja vizuāli meitene nebūs smuka - ar visu savu personību vari iet dillēs.
Negribu nevienu aizvainot - noteikti ir gadījumi, kur mana teorija tiek un tiks apgāzta, tāpat - vērtības jau laikam ejot arī mainās. Runāju vnk par sev apkārt redzēto pieredzi.
02.05.2015 20:58 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Piekeītu Blanche. Mēs tev naudu nevaram noziedot plastiskajaiplastiskajai. Ko vēl gribi uzzināt?
02.05.2015 20:58 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Kāds ir formulējums vārdam ''skaists''?
Ja ieliksiet katra pa attēlam, uzsveru, ar SEV, skaistu sievieti, attēli būs visdažādākie. Gan ar apaļām formām, gan smalkām, gan lieliem deguniem, gan maziem. Jo nav tādas definīcijas un nav noteikta skaistuma etalona. Džolija? Viņa ļoti daudziem vīriešiem nešķiet skaista. Attcerieties, ka gaumes ir dažādas, tādēļ ''skaistums'' nav objektīvi vērtējams vai definējams.

Anna, nekad neesi piedzīvojusi situāciju, kad iepatīkas puisis, bet kad iepazīsiti, skaists vairs nu galīgi nešķiet? Vai otrādi - nešķiet pievilcīgs, toties iepazīstot, šķiet pats skaistākais uz zemeslodes? Es esmu! Raksturs spēlē daudz lielāku lomu dzīvē, kā izskats. Kad tev būs 50, tāpat skaistums vairs nebūs tāds, kā Tu vēlētos. Pat pēc 10 operācijām. Tad kāda jēga? Lai pievilinātu puisi ar perfektiem vaigu kauliem uz 20 gadiem? Ja draudzēsies ar Tevi izskata, ne rakstura dēļ, tāpat aizies pie citas - jaunākas sievietes, agri vai vēlu.
02.05.2015 20:59 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Cilvēkam ir
02.05.2015 21:00 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
teika_spolite, esmu vīram pievilcīga, bet kā pats saka - raksturs nospēlēja lielāko lomu.
02.05.2015 21:00 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Oj, norāvās teksts.

Cilvēkam ir jābūt harizmātiskam, lai spētu otru ieinteresēt.
02.05.2015 21:01 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Esmu jau apņēmusies strādāt kaut gadiem, krāt, kamēr varēšu atļauties izmainīt visu, kas nepatīk!


Kamēr krāsi naudu, žēlosi un šaustīsi sevi, neaizmirsi arī dzīvot. ;-) Citādi var sanākt, ka ap gadiem 35 tiešām izskatīsies pēc sava ideāla, bet tāpat nebūsi laimīga, jo būsi viena bez draugiem, ģimenes un otrās pusītes. Varbūt tad nāks apziņa, ka nekā cita tavā tukšajā paurītī bez meikapa, plastiskajām operācijām un lupatām nav. :-D Kaut kā nav pat žēl Tevis.
02.05.2015 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Neticu, ka ar to izskatu ir tik traki. Komplektā ar izkoptu iekšējo pasauli un uzsvērtu nekompleksošanu sabiedrībā, brīvu izturēšanos utt. kādam noteikti patiksi. Nav taču visiem vienādi skaistuma standarti, bez tam nepārliecinātība un kompleksošana atbaida pretējo dzimumu.
02.05.2015 21:18 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Zini, meitene, nav brīnums, ka cilvēki Tev blakus nenoturas. Kad tik muļķīgi seklu tarakānu bari un viedokļi sāk spraukties ārā (kas, neglābjami, notiek pie ilgākas komunikācijas) .. ir tiešām jāpacenšas, lai personu par patīkamu uzskatītu.
Vai nu maini attieksmi, vai samierinies un beidz čīkstēt. Tieši pēdējais atbaida teju visus cilvēkus kā sadzīves, tā intīmākā komunikācijā.
02.05.2015 21:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ieliec te bildi ar tādu seju, kādu sev gribētu. Un pārējās cosmo meitenes lai izsaka savu viedokli.
02.05.2015 21:38 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Cilvēkiem mēdz būt lielāki defekti par tavu lielo degunu, neproporcionālo seju. Gan jau tavu paziņu lokā ir kāda meitene, kam ar izskatu ir paveicies mazāk nekā tev, un viņa dzīvo pilnvērtīgāku dzīvi, jo to tik ļoti neņem galvā. Ej kaktā un nokaunies!
02.05.2015 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Priecājies, ka Tev ir rokas un kājas, ka ir jumts zem galvas, draugi, kkādas finanses. Tavus trūkumus var uzlabot (kā saki ar kosmētiku)... priecājies, ka esi šajā pasaulē un elpo.

Krāsi naudu lai remdētu savas iedomas? Labāk ej ārā un dzīvo, izbaudi to, kas tev dots.
Atradīsi cilvēku kurš mīlēs Tevi tādu kāda tu esi aizmirsīsi arī par vēlmi pēc savām operācijām.

Dzīve nav tikai izskatīties skaisti, savādāk atkal atradīsies kkas kas Tevi traucēs un ko tad, atkal gaidīsi līdz tas piepildīsies??? Cilvēki jau tā dara..viņi gaida, tad kad būs māja tad es dzīvošu, tad kad būs mašīna tad es dzīvošu. Bet to vajag darīt tūlīt un tagad, reizēm nevisiem dots ilgs laiks :)

Padomā par to :)
02.05.2015 22:10 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Priecājies, ka Tev ir rokas un kājas, ka ir jumts zem galvas, draugi, kkādas finanses. Tavus trūkumus var uzlabot (kā saki ar kosmētiku)... priecājies, ka esi šajā pasaulē un elpo.


Tā vienmēr lielākā daļa meiteņu māca citām, bet tajā pašā laikā pašām ir kaut kas, ko labprāt uzlabotu. Vienai - atbrīvošanās no taukiem, citas kaut kādā dzīves situācijā nomāc celulīts uz kājām, citai deguns par lielu utt. Tātad, tā ir tāda kā melošana, ka vajag samierināties mīlēt sevi kāda esi? Pašas cenšaties uzlabot sevi vizuāli, bet citām iesakat atslābt un mīlēt sevi kāda ir?
02.05.2015 22:19 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Protams, katrai meitenei ir savi trūkumi vai iedomātas kaprīzes, ko vēlētos uzlabot, man tai skaitā (pēc sejas apraksta pieļauju, ka izskatāmies līdzīgi), bet reti kurai meitenei tas aiziet līdz tādam pārdzīvojumu līmenim, un tava reakcija uz to ir ārpus normas. Vaina ir tikai un vienīgi tavā attieksmē. Kamēr nav naudas plastiskajai priecājies par dzīvi savādākā veidā.
02.05.2015 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Nezinu, kā citām, bet man ir tā, ka ar gadiem esmu pieņēmusi savus sīkos trūkumiņus un tagad varu teikt, ka par 99,99% esmu ar savu izskatu apmierināta. Piem., celulīts un riepiņa man nekad nav traucējusi :D
02.05.2015 22:30 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Es nesaprotu, ko tu vēlies tad no mums dzirdēt? Lieto kosmētiku kaudzēm un dzīvo kāda esi. Ko lai citu tev saka, ja tu tik ļoti esi ieciklējusies uz savu neglītumu? Un jā, Selena Gomeza tajā bildē tik tiešām neizskatās labi.
02.05.2015 22:38 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Gomeza izskatās pēc raudošas meitenes. Kur problēma? Jaizskatās superskaisti pat raudot? Tak nolaidieties no debesīm uz sāciet dzīvot, perfekcionistes. No bimbāšanas smukākas nepaliksiet.
02.05.2015 22:43 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Vienai - atbrīvošanās no taukiem, citas kaut kādā dzīves situācijā nomāc celulīts uz kājām, citai deguns par lielu utt. Tātad, tā ir tāda kā melošana, ka vajag samierināties mīlēt sevi kāda esi? Pašas cenšaties uzlabot sevi vizuāli, bet citām iesakat atslābt un mīlēt sevi kāda ir?

Manuprāt man ir liels un neglīts deguns, uz punča riepiņa, uz kājām celulīts, vēders ar striju rētām, krūtis mazākas nekā vīriešiem patīk. Izskats pavisam vienkāršs. Kāda dzīve? Lieliska, jo es dzīvoju. Mani mīl, es mīlu. Dzīve iet tikai uz augšu. Pat ja kādreiz sāku domāt, cik kaut kas ir neglīts, vienkārši saku sev, ka es esmu skaista. Nu nav man jābūt ideālai, ja kaut kas manī nav skaists, tad kaut kas arī ir skaists. Kā uztversi, tā dzīvosi. Ja gremdēsi to tarakānus, tad arī Tevi mīlēs tādu kāda esi. Jo vairāk par to domāsi, satrauksies, jo mazāka kvalitāte būs Tavai dzīvei. Jā es arī zinu meitenes, kas nav skaistuma etaloni, bet raksturs super, dzīvot griba ir liela, tiecās uz augšu, mērķi ir daudz un dažādi, nesūdzās par to cik neglītas. Draugi pietiekoši daudz. Tev vēl ir tikai 19, tāpēc saprotu, kāpēc tā uztver visu. Varbūt pēc 5 gadiem beidzot prāts un dzīve Tevi ieliks pareizajās sliedēs, ka izskats nav galvenais. Nav jau brīnums, ka cilvēki iet galīgi sviestā, ja primārais ir, kā novērst izskata defektus.
02.05.2015 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!