Nevaru un neticu, ka varēšu sevi iemīlēt kāda esmu!

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu man ir 19. No aptuveni 11 gadiem, bet sākās skarbā, kompleksainā dzīve. Visi tīņu gados mainās un ne visi uz to labāko pusi. Es skaisumā neuzplauku, gluži otrādi. 12-16 gados izskatījos BRIESMĪGI. Tagad neizskatos daudz labāk, bez kosmētikas. No 16 gadiem sāku daudz krāsoties. Tā, ka izskatos pavisam pēc cita cilvēka, nekā bez tā visa. No šiem 16 gadiem it kā jūtos labāk, jo kopš tā laika vismaz ir bijusi uzmanība no pretējā dzimuma, laiku pa laikam saņemu pat komplimentus. Ļoti, ļoti cenšos izskatīties maksimāli labi. Bet, kad noņemu to visu nost un esmu bez frizūras,meikapa, es jūtos pretīga. Vecāki un draugi mierina, sakot, ka ar mani viss ir normāli, tas viss ir tikai manā galvā. BET TĀ NAV! Vienīgā iespēja kā man liekas varētu ko uzlabot ir ar plastikas palīdzību. Man šķeit ka es izskatos dīvaini, vai nedaudz vīrišķīgi. Naudu vajag gan dzīvošanai, gan mācībām, pārtikai, pa retam arī drēbēm un galvenokārt tā aiziet kosmētikā, ko daudz lietoju katru dienu. Bez tās nekur neizietu. Tāpēc plastisko nevaru tagad atļauties, turklāt gribētu ne vienu vietu vien sevī mainīt, lai justos apmieirnāta ar sevi.
Ko gribēju ar visu šo pateikt? Riebjas, ka daudzi nesaprot to, ka es neiemīlēšu sevi, jo esmu gan reiz gājusi pie psihologa, gan miljoniem reižu raudājusi riebumā pret sevi, par to, ka nevaru brīvi izveidot attiecības ar pretējo dzimumu, jo nevaru atklāties kāda esmu... bet mamma tikai saka, ka tas pāries. Kāpēc lai tas pārietu, ja es ne mirkli neesmu bijusi ar sevi apmierināta un nevaru sevi ciest jau gandrīz 10 gadus!?(e) Es pat nezinu ko vēlos dzirdēt no jums. Varbūt no malas ir kāds cits ieteikums? Ko man darīt, ja ir šādas problēmas, lai varētu sākt dzīvot normāli?:-(
02.05.2015 19:43 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
MoonLady - esmu gājusi, pirms kādiem 2 gadiem pie psihologa. Nezinu vai palīdzēja, es gan drīzāk teiktu, ka palīdzēja blakusapstākļi kas tajā brīdī bija. Iepazinos ar cilvēku, kurš man ļoti daudz uzmanības veltīja un kaut man viņš nesimpatizēja, viņš tajā brīdī uzlaboja pašvērtējumu un es varēju pacelt galvu augstāk, nevis tikai zemē nodurt.

Es arī saprotu, ka neesmu krople, bet vienmēr esmu gribējusi izskatīties līdzīgi kaut kādam standartam. Salīdzinoši tas būtu tā, ka es esmu Eimija Vainhausa, bet gribu izskatīties kā Dženifera Lopesa! Gribu tik ļoti, ka esmu gatava atdot visu, lai tā izskatītos, iespējams pat savu dzīvību ziedotu, riskējot :-D varbūt izklausās slimi, bet tieši tik ļoti gribu mainīt visu, kas sevī nepatīk.
02.05.2015 20:31 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
O ouu, kkas samisējās :)
02.05.2015 20:35 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Varētu padomāt, ka labāk mirst nost nekā dzīvot nesmukam. WTF, cik tālu šī pērkamā pasaulīte ir aizgājusi ar saviem selfijiem, glancētajiem žurnāliem. It kā skaistums ir vienīgais, pēc kā tiekties šajā pasaulē. Tiešām stulba esi, piedod, ja skaistumu saproti kā vienīgo dzīves mērķi.
02.05.2015 20:35 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Tagad tev ir stimuls izmacities, dabut labu darbu, lai vari veikt kadas korekcijas vien gribi. :D et pa nopietnam, neticu ka ir tik traki jaa stasti. Pamegini pamainiit frizuru, varbut taa ir nepiemerota tavai sejas formai un aadas kraasai
02.05.2015 20:36 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Ahh:'-((t)
Man liekas, ka neviens cits tev nespētu palīdzēt, kā tikai plastiskās operācijas, lai cik skumīgi tas neizklausītos, skatoties pēc tavām iepriekšējām diskusijām.
02.05.2015 20:37 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Simpatiska meitene un nav liels deguns
02.05.2015 20:38 |
 
Reitings 82
Reģ: 02.05.2015
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Es teiktu, ka Gomesa ir ļoti ļoti skaista sieviete, man viņa liekas no aktrisēm viena no skaistākajām. Tpc nesaprotu īsti ko tu ar to bildi gribēji pateikt!
02.05.2015 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man ir tāpat, kosmētika ir manas ikdienas ļoti nepieciešama sastāvdaļa, jo bez tās nejūtos un reāli arī neizskatos skaista, (atzīšos, ka uzkrāsojos arī nesot miskasti vai ejot uz veikalu) cilvēki pat dažreiz mani neatpazīst bez meikapa. Esmu iemācījusies krāsoties dabiski, ar mēru, lai neizskatos beigās pēc klauna vai prostitūtas, un gadiem ejot esmu šo procesu pat iemīlējusi - šo to izcelt, spēlēties ar krāsām... Neuzskatu, ka tā ir tik lielu pārdzīvojumu vērta situācija.

Kā saka manas draudzene - tā vietā, lai raudātu spilvenā, labāk esi pateicīga, ka izgudrota kosmētika :-D jo reāli džeki šādā situācijā ir diezgan screwed up :-D
02.05.2015 20:41 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
dziedātājām*
02.05.2015 20:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu neticēsi, bet tas piederas pie normāla personības attīstības procesa. Tas ir brīdis, kad konstatē, ka neatbilstu komerciālajam elka tēlam. Un tam iet cauri lielākā daļa jauniešu.
Pasteidzoties notikumiem uz priekšu, kad sevi kā personību iepazīsi labāk, tava nākamā atskārsme būs, ka patiesībā tev patīk nevis tas standarts, ko piedāvā komercializācija, bet gan no tā pilnīgi atšķirīgi tēli. Piemēram, redzēsi itkā skaistuma standartiem neatbilstošu cilvēku, bet sapratīsi, ka tev tas cilvēks liekas skaists. Ar laiku sapratīsi, ka patiesībā tev patīk kaut kādas konkrētas lietas cilvēku sejā-kāda konkrēta sejas, acu, lūpu forma, acu, matu krāsa. Tu sapratīsi, ka tev vairāk par standartu patīk tas konkrētais tēls.
Un tas tu nonāksi pie sava mūža lielākās atskārsmes-tu neesi neskaista. Tu vienkārši neesi savā gaumē! Tu piedzīvosi situācijas, kad cilvēki tev acīs teiks, ka esi skaista un piedzīvosi situācijas, kad citiem to teiksi, bet viņi neticēs. Nav skaistu, neskaistu cilvēku- ir tavā vai ne tavā gaumē. Tepat forumā meitenes iefano par tādiem krokodiliem. Bet tā ir viņu gaume, ne mana. Viņām man simpātiski cilvēki varbūt liksies krokodīli. Un tā ir visiem.
Galvenais kop sevi un tevi atradīs cilvēks, kura gaumē būsi tu.
02.05.2015 20:44 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Vienmēr esmu bijusi fona tapete draudzenēm. Uzmanība no stiprā dzimuma tika veltīta viņām, es vienmēr paliku aizkadrā. Sekoja kompleksi. Esmu viduvējiba, ir lietas, kuras man sevī nu ļooti nepatīk. Toties esmu sevi izkopusi un pilnveidojusi iekšēji un esmu iemācījusies būt cilvēkiem interesanta un tas ir manu dzīvi mainījis kardināli. Draugu man ir daudz, tāpat kā uzmanības no viriešu puses netrūkst. Esmu laimīgi precējusies un varu būt pilnīgi droša, ka vīrs mani mīl manas personības, ne izskata dēļ. Skaista seja ne vienmēr nes laimi. Tā nes ''izklaidi'', bet ne laimi. Laimi nes burvīgs raksturs un inteliģence, ja vēlies nopietnas attiecības. Kā teikt, ja puisim patiksi pēc rakstura, patiksi tāda, kāda esi. Turklāt, skaistās sejiņas bieži vien tiek izmantotas. Puisis paspēlējas ar vienu skaistuli, otru, trešo, bet kad vēlēsies dibināt ģimeni, meklēs sev bērna māti un labāko draugu, ne bildi blakus.
Perfekta seja nav perfekta mūžīgi, bet iekšējais skaistums zied savā košumā ar katru dienu vairāk un vairāk.
Lai veicas!
02.05.2015 20:46 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Es neticu, ka mūsdienās ir vīrieši, kuriem skaistums nav galenais faktors kāpēc viņi vēlētos būt kopā ar sievieti. Pārējais - raksturs, saskaņa seksā utt. ir bonuss labām attiecībām, bet ja nepatiks pēc izskata, tad nemaz necentīsies.
02.05.2015 20:46 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Musdienas ir jabut pilnam komplektam, gan skaistumam gan pratam
02.05.2015 20:50 |
 
Reitings 82
Reģ: 02.05.2015
Kāpēc nepārdozēji tās zāles un neizdarīji sev galu?

Diezgan gļēvi tomēr to lietu neizdarīt līdz galam.
02.05.2015 20:50 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Kad es biju apmēram tava vecuma, varbūt nedaudz jaunāka, tad man sevī riebās viss, katru dienu atradu kaut ko jaunu, kas man sevī nepatīk, un tā es sev to arī iestāstīju, ka esmu neglīta, nekad puisi neatradīšu, kaut gan tagad skatoties vecās bildes, liekas, ka nemaz nebija tik traki. (t)
Likās, ka acis pa mazu, deguns pa lielu, āda par bālu. Es nemitīgi centos dzīties pēc standartiem. Šaaausmīgi gribēju kādam līdzināties, ja neizskatījos, kā citas, tas mani iedzina vēl lielākos kompleksos.tās bija drausmas, nesaprotu, kur es varēju tik tizla būt. Lai cik banāli tas neizklausīties, mēs katra esam unikāla, lai arī mums ir trūkumi, tādas otras vairs nav, to der atcerēties. Tieši ar šo es sevi izvilku no tās standartu bedres un sapratu,ka esmu skaista.
Ja tu sevi turpmāk tā grauzīsi, tad nekas un neviens tev nepalīdzēs. Pašam vispirms ir jāsaprot to, cik skaists viņš ir un tikai tad apkārtējie to pamanīs.
Tu tik daudzās diskusijās esi runājusi, par plastiskajām operācijām, kuras tev vajadzētu, bet atļauties tu to nevaru, tad varbūt domā par reālām iespējām. Sāc dzīvot normālu dzīvi, nevis komplekso nemitīgi. Tev šeit neviena nespēs palīdzēt, tikai tu pati. Lai tev izdodas sevis iemīlēšana!:-)
02.05.2015 20:51 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Tu vienkārši neesi savā gaumē!

Tieši tā, trāpīgāk nevarēji pateikt.

annalise - skaisti pateici :-) Prieks par Tevi! ; )
02.05.2015 20:51 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Annalise
Ja tavs vīrs tevi neuzskatītu par smuku, viņš tevi nemūžam neprecētu. Tas, ka tu nepatīc sev ir viena lieta, bet ja domā, ka citi novērtē tikai tavu personību, tās ir muļķības. Cilvēkiem ir atšķirīga gaume-kādam tu liksies neskaista, kādam skaistuma kanons.
02.05.2015 20:51 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un vispār paskaties slavenības bez make up. Daža laba izskatās briesmīgāk un vīrišķīgāk par jebkuru vidusmēra meiteni. Un tas neliedz viņām būt slavenām.
02.05.2015 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Es tikai nesaprotu vienu, cik vēl diskusijas Tu veidosi? Visas ir par vienu tēmu, ko Tu vēl gribi dzirdēt no mums. Viss, ko Tev iesaka meitenes, lai vai kādus padomus Tev dotu, Tev ir 100 argumenti pret, kāpēc tā nav un tas vairs nav normāli. Šeit jau nevajag nekādu psihologu, bet gan psihoterapeitu.

http://cosmo.lv/forums/topic/174203-letali/

http://cosmo.lv/forums/topic/172682-konsultacija-pie-plastikas-kirurga/

http://cosmo.lv/forums/topic/171615-k-pasetkina-revitalizacija-skidrie-implanti/

http://cosmo.lv/forums/topic/172600-varbut-ir-kada-ceriba/

http://cosmo.lv/forums/topic/172160-ka-izsisties-dzive/

http://cosmo.lv/forums/topic/171011-kvadratveida-seja/

http://cosmo.lv/forums/topic/170416-sevis-uzlabosana-tada-veida/
02.05.2015 20:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!