Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
aldnieks, nekas, neskumsti, gan jau arī tev kādreiz kāda augsto plauktu dāma nopirks somiņu!


Man nevajag nekādu augsto plauktu veceni un somiņu ne tik pats varu nopirkt, pats esmu pār sevi noteicējs nevienai bagātai vecenei zem tupeles nebūšu. :-P
29.04.2015 13:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Valdnieks, nekas, neskumsti, gan jau arī tev kādreiz kāda augsto plauktu dāma nopirks somiņu!
29.04.2015 13:47 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Ta nu ar tām sievietēm ir :-D Labāk nogrūsties glaunā hotelī padzert šampi un varbūt dabūt kādu šopingu, neviss tikties ar normālu bet ne pārak turīgu puisi ar tiešām nopietniem nolūkiem :-D Protams vecenes nebūtu vecenes, ja visu laiku negaustos par to ka viņas neviens nemīl un neveicās atrast to īsto kas precēs, bet jāatcerās, ka padibenes vīrieši no augstajiem plauktiem reti aprec :D Tā ir izklaide
29.04.2015 13:45 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Man šķiet,ka problēma nav tajā,ka nebūtu normālas meitenes,bet gan tajā,ka vīrieši ir tik ļoti ieciklējušies,ka sievietēm rūp viņu nauda,ka viņi vairs īsti pat nespēj sievietēm neko vairāk piedāvāt. Tagad par normu tiek uzskatīta nopirkt meitenei kurpju pāri vai rokassomiņu nevis aizvest romantiskā piknikā pludmales smiltīs.
Skat,man taču ir nauda un mašīna,kāpēc gan meitenes mani nevēlas,visas viņas ir mantrausīgas. Protams,ko gan citu var vēlēties no cilvēka,kura garīgā attīstība līdzinās melnajam caurumam visumā.
29.04.2015 13:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
1400 eiro "uz ķepas", divi strādājoši pieaugušie vecumā no 25-50 (lai nesāktos raudāšana par to, ik studentiem un pensionariem grūti), izdalam uz 2 - aptuveni 700 "uz ķepas" katram. Tajās ģimenēs manu radu un paziņu lokā, kur ir divi izglītoti, strādājoši vecāki, lielākoties ap to ciparu arī viss grozās (ne visiem, bet vairumam). Grūtāk ir tiem, kur strādā viens. Nu nezinu, man tie cipari nebūt neliekas tik astronomiski, lai piesauktu kapostu tīteņus šīs statistikas sakarā.
29.04.2015 13:40 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
PAņemot vienu galējību un otru - izdalot un iegūtais rezultāts ir vidējais.

Muļķības, tā tiek mērīti vien fiziskie aspekti. Sociālos aspektos, kur viens konkrēts novērojums var drastiski mainīt kopējo šablona dinamiku, aprēķins ir citādāks. Primitīvākais būtu paņemt mediānu (kas jau būs objektīvāk), bet, lai iegūtu precīzāku rezultātu, nepieciešams būtu modelēt novērojumu distribūciju uz kā bāzes pēc tam aprēķināt sagaidāmo vidējo (ar augstāko varbūtības iespēju), kas pie noteikta pārliecības līmeņa var variēt noteiktās robežās. Tad jau atliek vien intuitive judgement, cik precīzi statisku rezultātu ir vēlme iegūt. Vismaz es tā darītu; šo rakstu gan nelasīju, bet, pieļauju, ka aiz publicējuma izmantota līdzīga shēma. Iznākums tiek nosaukts par vidējo, lai vidējais ziņu portāla lasītājs saprastu un spētu izsekot līdzi raksta domai.
29.04.2015 13:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tev skaidroja kā tiek aprēķināts vidējais. PAņemot vienu galējību un otru - izdalot un iegūtais rezultāts ir vidējais. :D Respektīvi - visas mājsaimniecības Rīgā, ienākumi šajās mājsaimniecībās (sākot ar parādniekiem, kuriem nav ienākumu un beidzot ar cosmo 2000eur un augstāk) - sarēķinot, izdalot uz visu mājsaimniecību skaitu. Protams, protams - aprēķins ir sarežģītāks, jo tiek ņemti vērā daudzi mainīgie - utt, bet ideja ir primitīva.
29.04.2015 11:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, jo brīnos. Es ēdu kāpostu tīteņus, vairak, neka puse manu radinieku, bijušo skolasbiedru un draugu arī ēd kāpostu tīteņus. Brīnos, kādā situācijā dzīvo tu, ka redzi tikai kāpostēdājus un karbonādes ēdājus.
29.04.2015 10:16 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Nezinu vai ta tev ir muca,bet Rigaa a kas?
29.04.2015 10:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Rays, kurā mucā tu dzīvo?
29.04.2015 09:45 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days- Tas raksts tachu ir pilnigs bullshits. Ceru, ka tu to saproti. Tas varbūt bagātniekiem, bet ne mazturīgajiem!

Un raksta jega ir apmeram sada: kad 25% ēd karbonādes, bet 75% kāpostus, vidēji visi ēd kāpostu tīteņus :))
29.04.2015 09:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bagāta neesmu, bet ar 500 eiro mēnesī dzīvot arī nemāku.

Rays, pirms sāc "teikt, kā ir", atceries, ka eksiste ne tikai minimalās algas saņēmēji un miljardieni, bet arī daudz citu ienākumu kategoriju.

Pirms pāris dienām presē bija raksts,
http://financenet.tvnet.lv/zinas/557626-pec_pamatvajadzibu_izdevumu_segsanas_gimenei_riga_paliek_56_ienakumu_jeb_751

vidējie ģimenes rīcībā esošie ienākumi Rīgā ir 1342 eiro
29.04.2015 09:03 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21-Taa visa ir patiesiba. Nosauc seit, kaut vienu bagatu cilveku,kurs var drosi teikt ka vins ir laimigs? KAUT VIENU!! Vards, uzvards.

Un nee,es nesudzos, tikai saku ka ir.
29.04.2015 08:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jo vairak naudas, jo vairak problemas, to tev jebkurs bagats cilveks pateiks, vai kurs saprotu lietu. Un vini ir nelaimigi netikai del daudzajam problemama, bet ari tadel ka ir sapratusi, ka nauda nenes laimi un tadel viniem nav nekaa palielam

Saproti, cilvekam NAV jabut TURIGAM. Jo 100x lielaks prieks ir kad tu noperc kaut ko labu,par ilgi kratu naudu. Ja tu visu vari nopirkt un piemeram masinu pa 50.000 nopirkt tev butu ka citam sokolads karumu rimi,logiski ka tas tev ta masiina nenestu NEKADU prieku un tu to ta nenovertetu. Ta ir visiem bagatajiem. Viniem ta nauda nesagada nekadu prieku, bet gan palielam tikai problemas.

Izklausaas peec attaisnojuma sev pasham kaapeec ir jaadziivo no algas liidz algai. Nerunaa luudzu par lietaam ko nezini.
29.04.2015 01:57 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
baltaismincis- Tak uz tadam, kuras pasas nesaprot ko runa un tikai barstas ar nepamatotiem apvainojiem, savadak nemaz nevar runat vai ne? :D


Almudena- Paradi, ko tiesi es neesmu argumentejis? Es, atskiriba no tevis, visus savus,tavuprat "naivos" spriedumus, esmu argumentejis, kadel es ta domaju,bet tu?? Un kurs seit pirmais saka ar apvainojumiem un saukt par dumju? Es vai tu?
29.04.2015 01:01 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Cik tu tomēr esi nevīrišķīgs.... Parasti vīrieši spēj argumentēt savu viedokli, bet tu balansē uz šizofrēnijas robežas - pats izdomā ko it kā es esmu teikusi, emocionāli "argumentē" par manu intelektu, vecumu utt. Un es vēl iedomājos, ka ar tevi var diskutēt normāli - kā ar pieaugušu cilvēku - pie kam - vīrieti.
Bet ko var gribēt no vīrieša, kurš veido šādas tēmas sieviešu forumā. Es, naivā, neizlasīju vairāk kā pēdējo komentu lapu... tur tak viss par tevi skaidrs...
Viss - es izmetu "līdz galam neapēstās saulespuķu sēklas" - tās ir palikušas ne tikai uzmācīgas, bet pretīgas.
29.04.2015 00:48 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Lūdzu Rays turpini bārstīt savus domu graudus :D Bāc tik smieklīgi palasīt :D
29.04.2015 00:47 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Almudena-Nestreso un parlasi savus komentarus. Kura vieta bija uzbrauciens. Es tev drizak komplimentu izteicu, sakot ka vel esi jauna.

Tu esi ka nenobriedusi skukje- doma ka visu zin, bet patiesiba nezin neko un parmet virietim, jo vins ir gudraks un nobriedusaks,zina labak, bet doma savadak, tatad dumjs. Forsa logika tev :)
29.04.2015 00:39 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Rays, kurā no saviem komentāriem es visus šīs diskusijas vīriesus esmu nosaukusi par dumjiem???? Tu kur to izlasīji???

Par vecumu - tu nezini cik man ir gadu. Un uzbrauciens par vecumu ir ārpus jebkuras kritikas. Cik tad tev pašam ir gadu???

Bāc - tu esi kā saulespuķu sēkliņas - grauz, grauz; rokas paliek netīras, mēle jēla, pašai besī, bet turpinu grauzt.
29.04.2015 00:30 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Almudena- Tu vel esi parak jauna, lai to saprastu, kad paaugsies lidz vismaz manam vecumam, vai gadiem 40. Tad sapratisi, ka ta, ari ir, ka visie bagatie palielam ir nelaimigi un tiesi tadel ka bagati, ja tev tas izkluasas pec mulkibas, tas jau vien paraada, ka tu patiesiba neo nesaproti no naudas lietam un to, kas naak tam klat.
29.04.2015 00:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits