Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
PAņemot vienu galējību un otru - izdalot un iegūtais rezultāts ir vidējais.

Muļķības, tā tiek mērīti vien fiziskie aspekti. Sociālos aspektos, kur viens konkrēts novērojums var drastiski mainīt kopējo šablona dinamiku, aprēķins ir citādāks. Primitīvākais būtu paņemt mediānu (kas jau būs objektīvāk), bet, lai iegūtu precīzāku rezultātu, nepieciešams būtu modelēt novērojumu distribūciju uz kā bāzes pēc tam aprēķināt sagaidāmo vidējo (ar augstāko varbūtības iespēju), kas pie noteikta pārliecības līmeņa var variēt noteiktās robežās. Tad jau atliek vien intuitive judgement, cik precīzi statisku rezultātu ir vēlme iegūt. Vismaz es tā darītu; šo rakstu gan nelasīju, bet, pieļauju, ka aiz publicējuma izmantota līdzīga shēma. Iznākums tiek nosaukts par vidējo, lai vidējais ziņu portāla lasītājs saprastu un spētu izsekot līdzi raksta domai.
29.04.2015 13:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
1400 eiro "uz ķepas", divi strādājoši pieaugušie vecumā no 25-50 (lai nesāktos raudāšana par to, ik studentiem un pensionariem grūti), izdalam uz 2 - aptuveni 700 "uz ķepas" katram. Tajās ģimenēs manu radu un paziņu lokā, kur ir divi izglītoti, strādājoši vecāki, lielākoties ap to ciparu arī viss grozās (ne visiem, bet vairumam). Grūtāk ir tiem, kur strādā viens. Nu nezinu, man tie cipari nebūt neliekas tik astronomiski, lai piesauktu kapostu tīteņus šīs statistikas sakarā.
29.04.2015 13:40 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Man šķiet,ka problēma nav tajā,ka nebūtu normālas meitenes,bet gan tajā,ka vīrieši ir tik ļoti ieciklējušies,ka sievietēm rūp viņu nauda,ka viņi vairs īsti pat nespēj sievietēm neko vairāk piedāvāt. Tagad par normu tiek uzskatīta nopirkt meitenei kurpju pāri vai rokassomiņu nevis aizvest romantiskā piknikā pludmales smiltīs.
Skat,man taču ir nauda un mašīna,kāpēc gan meitenes mani nevēlas,visas viņas ir mantrausīgas. Protams,ko gan citu var vēlēties no cilvēka,kura garīgā attīstība līdzinās melnajam caurumam visumā.
29.04.2015 13:43 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Ta nu ar tām sievietēm ir :-D Labāk nogrūsties glaunā hotelī padzert šampi un varbūt dabūt kādu šopingu, neviss tikties ar normālu bet ne pārak turīgu puisi ar tiešām nopietniem nolūkiem :-D Protams vecenes nebūtu vecenes, ja visu laiku negaustos par to ka viņas neviens nemīl un neveicās atrast to īsto kas precēs, bet jāatcerās, ka padibenes vīrieši no augstajiem plauktiem reti aprec :D Tā ir izklaide
29.04.2015 13:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Valdnieks, nekas, neskumsti, gan jau arī tev kādreiz kāda augsto plauktu dāma nopirks somiņu!
29.04.2015 13:47 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
aldnieks, nekas, neskumsti, gan jau arī tev kādreiz kāda augsto plauktu dāma nopirks somiņu!


Man nevajag nekādu augsto plauktu veceni un somiņu ne tik pats varu nopirkt, pats esmu pār sevi noteicējs nevienai bagātai vecenei zem tupeles nebūšu. :-P
29.04.2015 13:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits