NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 117
Reģ: 06.04.2015
500 uz rokas vai uz papīra?
28.04.2015 21:19 |
 
Reitings 117
Reģ: 06.04.2015
Bet savu pakaļu pakustināt nevar. Nemaz nerunājot par atteikšanos no n-tajām kafijas pauzēm un pastrādāšanu kaut 20 min ilgāk.


ja es nostrādātu par 20min ilgāk tad nopelnītu par 3 eiro vairāk

jēga?
28.04.2015 21:30 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vispār tur nav nekā apskaužama.
Man ir bijušas darba darīšanas ar vairākiem ļoti turīgiem cilvēkiem. Pirmais iespaids - viņam šodien ir galīgi slikti, izskats samīcīts, izturēšanās stresaina nemierīga, kā nervu kamolam. Pēc tam izrādās kā viņi tādi ir visu laiku. Var jau saprast, atbildība milzīga, liela mēroga lēmumi jāpieņem, jebkurā brīdī kaut kas var nojukt vai nesanākt. Tas viss ir ļoti labi redzams ārienē.
Ja man būtu iespēja samainīties vietām - laikam jau negribētu. Jo savas dzīves vairs nav nekādas.
Protams - savilkti smaidi dzeltenajā presē varbūt izskatās laimīgi, bet realitātē smadzenes ir uzkārušās tikai uz dažām funkcijām.
28.04.2015 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Cataleya, kā tās nekurienes dāmas tur tika? Es arī gribu :)
28.04.2015 21:48 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Un vel pateiksi, ka pats tā nerīkotos? :-D
Mani vienkarsi fascinē šie kategoriskie nosodītāji, ķip vai visas meitenes ir vienādas, bet paskatities kaut reizi pasi uz sevi, cik neskaitāmi jauni vīrieši dzenas pēc turīgām sievietēm, smieklīgi :-D
Un nē, visas nav tādas. Ja sieviete tā var izrīkoties, tad laimīga vina savās esošajās attiecibas nav,un tur jau nav vainīga viņa vien.
28.04.2015 22:05 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Dionysus-+++ Lielaka dala bagato cilveku ir loti nelaimigi, es pat nebaidisos teikt ka gandriz visi, jo ta ir. Viniem problemu ir daudz, daudz, daudz vairak neka naudas.


AivijaLea-Ka jau es rakstiju ieprieks, mani galigi neinterese ne turigas sievietes, ne glupas cacas minjukos. Ar to manu uzmanibu galigi nepiesaistits. Man galvenais, lai ar meiteni ir par ko runat.
28.04.2015 22:22 |
 
Reitings 117
Reģ: 06.04.2015
es arī labprāt satiktos ar parastu meiteni nevis cacu

bet visas viņas ir nozombētas ar sapņiem par prinčiem un baltiem zirgiem utt
28.04.2015 22:29 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
:-D Vienas vienigas mulkibas! Nav bagatie visi stresaini un nelaimigi. Loti bagati cilveki visbiezak ir loti relakseti un mierigi, jo nav izsalkusi. Viniem nav jaskaita katrs tuksotis un ari 100.000€ nav ta summa pec kuras plesties. Jebkurs, kuram ir vismaz paris miljonu drosibas spilvens, nav ne stresains, ne pardedzis. Reizem nervozi un nogurusi- protams, ka jebkurs stradajoss cilveks, bet noteikti ne konstanti. Tiem, kam nav, tie ari ir, bet tie tad ari attiecigi neieklaujas " bagats" rindas materiala izteiksme.
Atgadinasu ari, ka laimes izjuta ir kas loti subjektivs un vispar nav saistits ar naudu! Tikai tiem, kam naudas nav , liekas ka ja man butu tas un tas, tad gan....
28.04.2015 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es arī savā ziņā piekrītu Cataleyai (pārskrēju pāri vien pēdējām 2 lapām). Zinu, par ko viņa runā :D
28.04.2015 22:51 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Cataleya- Pilnigas mulkibas tu runa. Jo vairak naudas, jo vairak problemas, to tev jebkurs bagats cilveks pateiks, vai kurs saprotu lietu. Un vini ir nelaimigi netikai del daudzajam problemama, bet ari tadel ka ir sapratusi, ka nauda nenes laimi un tadel viniem nav nekaa palielam...Bet nu tu izsklausies loti naiva vai aprobezota, tadel tev liekas ka visi bagatie ir super laimigi un ka nauda ir laime.... tas ir pilnigs fufelis,tas visiem ir skaidrs, ka jo bagatas cilveks, jo nelaimigaks, man pat liekas ka par to pat diskutet nav jegas, katrs gudrs cilveks to zin.
28.04.2015 23:03 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Cataleya- Saproti, cilvekam NAV jabut TURIGAM. Jo 100x lielaks prieks ir kad tu noperc kaut ko labu,par ilgi kratu naudu. Ja tu visu vari nopirkt un piemeram masinu pa 50.000 nopirkt tev butu ka citam sokolads karumu rimi,logiski ka tas tev ta masiina nenestu NEKADU prieku un tu to ta nenovertetu. Ta ir visiem bagatajiem. Viniem ta nauda nesagada nekadu prieku, bet gan palielam tikai problemas.
28.04.2015 23:05 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Rays, piedod , bet tu tiesam esi loti dumjs virietis. Neliels ieteikums- pirms kaut ko atbildi, izlasi kartigi komentaru...
28.04.2015 23:07 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Cataleya-Paslaik loti dumja izklausies tu. Bagatie ir ari loti stresaini un nenormali sikumaini, bet liekas ka tu esi parak siik,a lai ar tevi diskutetu, jo tu par to lietu neko nesaproti.
28.04.2015 23:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bagāti cilvēki ir dažādi.. tie var būt ļoti nervozi, var būt arī harmoniski un mierīgi cilvēki... gluži kā nabadzīgie :)
28.04.2015 23:13 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Rays, cik tad tādus "bagātos" tu personīgi tik labi pazīsti, ka zini par viņu stresa un laimes līmeni???
P.S. Es pati esmu bijusi sekretāre vairākus gadus Latvijas miljonāru topa aukšgalā esošam cilvēkam, līdz ar to redzējusi desmitiem miljonāru (un te nu es nelielos - ar tādu domu, ka esmu bijusi viņu sabiedrībā utt., es biju tikai asistente/sekretāre, bet redzēju daudz, gan darbā, gan ārpus tā). Un tavi spriedumi ir aizspriedumaini, absolūti nepatiesi un muļķīgi.
28.04.2015 23:28 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Almudena-Man ir bijis darbs, kur diena sanak kontakteties ar kadiem 50 turigiem cilvekiem. Un dazus miljonarus pazistu personigi. Tadel es zinu,ko runaju. Un ja reiz mani spriedumi ir tik aizspriedumaini, tad pamato, kas tiesi ir bijis nepareiz?? Jo savadak liekas, ka aizspriedumaina esi tu, jo nekas no ta ko uzrakstiju nav nepatiess vai mulkigs,var but tev ir tikai cita pieredze....
28.04.2015 23:32 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Nu tad kāds kopsavilkums? Ja jau visas tikai par naudu vien vārās, tad jau norma. Viss kārtībā. Tikai man nepatīk šāda norma. Un nepatīk ne tāpīc, ka mūsu "normālās" man nedod, bet gan tāpēc, ka pats nekad pēc naudas cikvēku nevērtēju. Gribu tādu, kas nezaudē cilvēcību ne naudas dēļ, ne arī bez naudas.
28.04.2015 23:40 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Rays, viss, ko tu raksti savos pēdējos 3/4 komentos ir aizspriedumi un, manuprāt, liek domāt, ka tu nevienu, kuram iebākumi ir rakstāmi ar 6 nullēm i acīs neesi redzējis.

Tu tur raksti, ka VISi bagātie ir nelaimīgi, ka viņi apzinās, ka naudā nav laime, ka viņiem nav interesanti neko nopirkt utt.
Tu nevari teikt, ka VISi ir nelaimīgi. Protams, pieļauju, ka ir arī tādi, bet nedomāju, ka tam ir tiešs sakars ar naudu. Es zinu daudzus bagātus cilvēkus, kam ir pat laimīgākas laulības nekā mana līmeņa cilvēkiem, jo viņi arī zina, ka naudā nav laime, tādēļ veido stipras ģimenes. Un par to pirkšanu - arī viņi krāj :) Tikai tu mēnesī atliec piem, 500 EUR, bet viņi 50000 EUR :) un pa gadu sakrāj tam, ko vēlas :) un ir priecīgi kā mazi berni par konču :)
28.04.2015 23:42 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
. Gribu tādu, kas nezaudē cilvēcību ne naudas dēļ, ne arī bez naudas.- Preciizi.


Almudena-Atkal tu pilnigas mulkibas runaa. Kads sakars bagatiem cilvekiem ar laimigu laulibu??? Parasti ir tiesi otradi, tas ir iemesls kadel bagatnieki parasti nevar sev atrast sievu vai ar esoso visulaiku stridas, jo viniem ir neparvarama paranoja ka vinas ar viniem ir kopa tikai delj naudas, parastiem cilvekiem ta nav. Un es nesaku ka ta ir VISIEM, bet gan DAUDZIEM. Nejauc! Un par to pirksanu. Ok, atliec kaut 100000, bet tas vienalga nenesis tadu prieku, ka tad ja tu nopirksi, kaut ko dargu, budams videja limena cilveks.
28.04.2015 23:51 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Rays, jā, patiešām - kāds sakars bagāto laimei ar laimīgu laulību, ko es minēju kā piemēru???? Tu jau tagad runā tā it kā bagātiem cilvēkiem nebūtu emociju, iemīlēšanās, bernu, kurus viņi mīl, tuvu cilvēku zaudējumi, prieki par panākumiem, lepnums par valsti utt. Pēc tavām domām, viņiem ir tikai nauda, darbs un neveiksmīga privātā dzīve. Tu tik "gudri" spried par to, ko jūt cilvēki ar kuriem tu esi labi ja garāmejot ticies, ka smiekli nāk. Un tu pats rakstīji - Lielaka dala bagato cilveku ir loti nelaimigi, es pat nebaidisos teikt ka gandriz visi, jo ta ir

Ar tevi diskutēt ir bezjēdzīgi, jo tu esi šauri domājošs. pat nesaprotu, ko vispār ielaidos...
29.04.2015 00:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits