NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nē, es neiestājos par sevis piespiešanu. Es runāju par pavisam ko citu - kamēr vienās diskusijās tiek pausts apgalvojums, ka sievietei ir ok pelnīt minimālo algu; citā diskusijā tiek paziņots, ka vīrietis ar minimālo algu ir ne tikai nekam nederīgs mīļotais, bet kā izrādās arī slinks lielformāta vibrators ar niecīgu IQ.

Man šķiet, ka neatkarīgi no algas ir jāmīl cilvēks - bet, ja cilvēka būtību nosaka pēc viņa algas lieluma - tad kāda jēga no lozunga "galvenais ir mīlēt darbu ko dari"? Jo mīlēt var arī citas darba jomas ne tikai cosmo aktuālo IT jomu.
28.04.2015 13:28 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man nagi niez šeit iekopēt šo !
Дорогие Альфонсы и Спонсоры! Не тратьте свое драгоценное время! Я не настолько страшная,чтобы обеспечивать первых и не настолько нищая, чтобы обслуживать вторых!
28.04.2015 13:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Grūti komentēt par IQ, jo to es ar naudu kaut kā nesaistu :D :D

Pelnīt minimālo algu nav jau nekas nosodošs. VIenkārši ne visas sievietes vēlas vīrieti ar tādu darba atalgojumu. Pieļauju, ka ir arī vīrieši ar līdzīgām prasībām :)
28.04.2015 13:42 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Video ir klisejisks.
Parskrienot pari diskusijai, skiet, neviens vel nav minejis visvienkarsako faktu- cilvekiem ar loti atskirigiem ienemumiem ir ari loti atskirigas iespejas un sociala vide.
Ok, pienemsim, veiksmiga, gudra, izskatiga sieviete saks tikties ar 500eur pelnosu virieti. Jo labs cilveks.
Un ka , ludzu, sis virietis ieklausies vinas socialaja vide un runas par miljonu darijumiem, celojumiem un jaunakajam masinam ar attieciga sociala slana parstavjiem? Visiem ir sava vieta.
Tikai neaizmirsism ari dzimuma atskiribas un dzimuma lomu attiecibas. Jebkura speciga sieviete velas vel specigaku virietis, savukart specigs virietis velas sievieti, kura daris vinu laimigu- visparigi runajot. Finansialajam stavoklim ir vismazaka nozime no viriesa skatu punkta.
28.04.2015 16:09 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Cataleya, un neaizmirsīsim otrādi... Kā tāds biznesmenis runās par saviem miljonu darījumiem ar, piemērma, vienkāršu skolotāju, kas pelna minimālo.
28.04.2015 16:22 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
drostala, :-D. Runas gan, jo tas, ka skolotaja, nenozime, ka sieviete ir stulba. Ka ari- jebkuram virietim patik iemacit kaut ko jaunu savai sievietei. Ka jau mineju, seit no svara ir dzimuma atskiribas. Problema Rodas tad, ja sieviete ir tiesam stulba un vinu nekas neinterese.
28.04.2015 16:30 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tik pat labi jau tas nabadzīgais var būt arī džeks... vienkāršs skolotājs. Un sieviete bagātā uzņēmēja.

Es nedomāju, ka te jarunā par dzimumiem, bet par materiālo stāvokli. Es piekrītu, ka nabagam jāsaietas ar nabago, un bagātajam ar bagāto. Tad nebūs problēmu, ko rada sociālās vides atšķirība.
28.04.2015 16:34 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Var but, tikai ka jau mineju, starp virieti un sievieti nav liekama vienadibas zime.
Jau no alus laikmeta sieviete izvelas specigako tevinu (21. gs. tas nozime materiali stabilako), kamer virietim ir pavisam citi izveles kriteriji.
28.04.2015 16:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pilnīgas muļķības, Cataleya. :D
Protams, tas tikai manuprāt.
28.04.2015 16:50 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
stellagrm, nu nezinu, nezinu, nemot vera, ka personigi pazistu neskaitamus viriesus, kuriem sievietes materialais stavoklis ir absoluti mazsvarigs.
Vel vairak, ja pats ir self-made, tad no bagato gimenu atvasem beg ka velns no krusta.:-D
28.04.2015 17:06 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Cataleya, un kur tad paliek self-made women? Ja pats savu bagātību sasniedzis, tad jāmeklē tāda sieviete, kas arī pati savu bagātību sasniegusi.
28.04.2015 17:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es jau saku, ka mans redzējums ir pavisam citāds. Bet es neņemos kritizēt tavu pieņēmumu tikai tādēļ, ka cilvēki mums apkārt dažādi. :D
Es tikai saku, ka nauda nav rādītājs vai cilvēks spēj iekļauties kādā konkrētā sociālā slāņa grupā. Viss ir atkarīgs no katra indivīda prāta spējam un harizmas. Tik pat labi skolotājs - vīrietis var būt labāks sarunubiedrs biznesa lēdijas darba partneres vīram, nekā pašas lēdijas labas sarunu biedrenes citam uzņēmējam - vīrietim. Un sieva bez specializētas izglītības var ļoti labi orientēties ar biznesu saistītajos jautājumos lieliski nesot sevi sabiedrībā kā bāgtnieka dzīvesbiedri.
Ne jau nauda nosaka to, kurā slānī iederas mūsu zināšanas, pieredze un uzvedības normas. Notiek, kā to nosaukt (?), starpšķiru migrācija. Un dzimums nav noteicošais.
28.04.2015 17:14 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr, butu jau jauki, ja tava teorija stradatu, bet realitate ir tada, ka 1) jo augstaks socialais slanis , jo vispar grutak ieklauties. 2) Kamer no sievietes sagaidis sarmu, speju sevi labi pasniegt, zinamu erudiciju , patikamu personibu, tikmer no viriesa pirmam kartam , materialo vienlidzibu ar citiem viriesiem. Ta tas vienkarsi ir. Neviens uznemejs , bankieris,augsta ranga jurists utt. nedraudzesies ar parasto 500eur puisi, lai cik jauks vins nebutu. Pieklajiba ir viena lieta, bet ieklausana sava loka- kas pavisam cits.
28.04.2015 17:20 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es gan esmu novērojusi citu situāciju, bet ne jau pārliecināt viena otru šeit esam nākušas. Tikai žēl, ka Tev tāda negatīva aina paveras apkārt...
28.04.2015 17:24 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Definē vārdu NORMĀLS! Kas mūsdienās skaitās NORMĀLS? Un kur ir teikts, kad sākas tā robeža kad tu sāc kļūt jau neNORMĀLS? (t)
28.04.2015 17:27 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Rays, man shkiet, ka Tev attiekme arii nedaudz pieklibo, varbut arii tapec satiec neiistaas, citeeju Tevi:

Latvija, ta pat ka visur citur ir gan skaistas sievietes, gan pretigas cukas.
28.04.2015 17:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neviens uznemejs , bankieris,augsta ranga jurists utt. nedraudzesies ar parasto 500eur puisi, lai cik jauks vins nebutu. Pieklajiba ir viena lieta, bet ieklausana sava loka- kas pavisam cits.
It kā izklausās cietsirdīgi, tomēr loģija jau ir.. Grūti draudzēties, ja ir tik liela atšķirība... Kā viņi kopā atpūtīsies? Aizies uz restorānu? Nu tikai tad, ja smalkais jurists izmaksā.. Kopā ceļot? Viens mitināsies 5zvaigžņu viesnībā, bet otrs teltī (vai arī otrs uzsauc)? Cik tad bieži viņi pavadīs sirsnīgās sarunas uz parka soliņa?
Tad sarunas.. ceļojumi un pirkumi kļūs par tādām delikātām tēmām, kuras būs neērti cilāt..
28.04.2015 17:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu labi, visvienkarsakais piemers. Paslaik Eiropa notiek daudzi un dazadi pasakumi- tikko bija tenisa turnirs Monte Carlo, tulit bus Kannu filmu Festivals, F1 sacensibas, tad , man liekas, bija ari Venecijas Festivals utt.
Luk, ka tu,stellaglrm, doma , so pasakumu ietvaros rikotajas pienemsanas, vakarinas, ballites utt. ir kads puisis, kurs pelna 1500eur ( ES videja alga) menesi? Viesa statusa. Ja atradisi, pieskirsu tev medalu. Toties tur pa pilno ir krievu/polu/lietuviesu/cehu/latviesu izcelsmes sievietes ka viriesu sievas un draudzenes. Visas nakusas no t.s.nekurienes.;-)
28.04.2015 17:40 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Šī diskusija jau sāk raisīt informācijas cirkulāciju riņķī.

Ja skatāmies izolācijā, tad jā – sociālajam slānim ir nozīme, turklāt abu dzimumu gadījumā, jo būtisks imbalanss regulāri radīs diskomfortu abām pusēm. Dzīvē mijiedarbība sabiedrībā ir tāda pat izrāde kā tā, ko skatāmies tuvākajā teātrī, tikai krietni nepastāvīgāka – ilglaicīgus klusuma brīžus (starpbrīžus) var pavisam negaidot nomainīt emocijām piesātināti uzliesmojumi ar tiem izrietošām kulminācijām.

Ko es ar to gribēju pateikt – gan sieviete, gan vīrietis sabiedrībā tēlo attiecīgo lomu (nospiedošā vairumā gadījumu atbilstoši tam, ko sabiedrība iedalījusi). Duetā, šīs lomas savstarpēji viena otru ietekmē – tas, kurš/a Tev blakus, lielā mērā diktē to, kā apkārtējie uztver arī Tevi. Turklāt, neaprobežosimies tikai ar pāriem – šis fenomens darbojas arī viena dzimuma sociālo grupu darbībā; lai dzēstu šaubas par subjektivitāti, es rīkojos korekti un pievienoju atsauci uz vieno no pētījumiem, kas to apstiprina (Miller, Campbell, Twedt, & O'Connell, 1966). Atliek vien nodefinēt, kas ir šīs lomas, un šeit jau varianti izskanēja daudz. Neapstrīdami ir tas, ka vīriešu gadījumā primāri tiks vērtēts līderisms, ietekmes līmenis un, ko tur liegties, spēja nodrošināt. Sievietei, turpretim, izteiksmīgāka loma ir dekoratīviem aspektiem (patīkama klātbūtne, labas manieres un spēja uzturēt kopējo fonu). Tāpēc nav aplami teikt, ka sievietes materiālajam stāvoklim nav nozīmes, bet ir aplami teikt, ka nav nozīmes tam, ar ko viņa nodarbojas, jo arī tā ir statusa un kopskata lieta (tikai būtiski ir demonstrēt mērķtiecību, pārliecību vai pat darbību cēlu mērķu vārdā (labdarība), jeb to, kas kokteiļu vakaros ļaus uzturēt sarunu, nevis nesīs iztikas līdzekļus).

Gadījumos, kur runa ir par miljonāriem gados, kam blakus ir tā saucamās trophy wife, atkal izpaužas sabiedrības ietekme, jo pieļauju, ka tādu pašu modeli varētu uzkonstruēt arī ar mainītām lomām, bet, ja vīrieša gadījumā sociālais slānis tik uzsitīs pa plecu un pasmaidīs, sievietei šāds modelis visdrīzāk praktiski neizbēgami raisīs sabiedrības nosodījumu, no kā izrietēs arī izslēgšana no attiecīgā slāņa.

Nekas no šī nav nedz slikti, nedz labi – slikti ir tikai neapzināties & noliegt realitāti, naivi ticot pelnrušķītes scenārijiem. Tas, ko katrs/a var darīt, ir pielāgoties šiem spēles noteikumiem un attiecīgi sevi pozicionēt, atceroties, ka, lai cik skumji tas neizklausītos, manieres bieži vien sabiedrībā iet pa priekšu morālēm.
28.04.2015 19:33 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Jāpiekrīt vien Cataleya viedoklim. Starpcitu, strādāt par skolotāju ir goda darbs :) Darbs mūsu bērnu izglītošanai un tas kurš noliek skolotājus, pasniedzējus ir zemisks cilvēks..
28.04.2015 20:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)