NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Alexxa- Un kadel tu par piemeru panemi dzivokli uzreiz centra? Kapec ne purvciema vai plavniekos? Un nevisiem ir tik milzigas izmaksas un ok, varbut ar tiem 500 eiro isti nevar dzivot, bet gan izdzivot, bet vai tu maz apjedz ka cilveki raujas vaiga sviedros, lai to pasu minimalo nopelnitu??? Un tas nav kaut kads delfos izrakts raksta atstastijums, ko tagad runaju, bet gan to redzu no realas dzives, ka man daudzi pazistami strada lai tos pasus 500 eiro nopelnitu. Strada pat bez brivdienam. Tadel nevajag cilveku uzreiz del ta norakstit, varbut vinam vienkarsi nav iespejas nopelnit vairak, nevis nevelas. Pretigi metaas no tam, kuras iedomajas, ka ja pelna daudz, tad ari virieim japelna daudz, tik novecojusi domasana, ka manliekas ka reti kurs vel ta doma,bet redz izradas ka ir vel tadi eksemplari.

Un ka jau teicu, ja nevelas tupa sikot, tad ari ar nu 700-1000 eiro tocna var pilnigi normali dzivot. Protams, ja piemeram draudzene nav gold digger un pati ari stradas, tad vispar ideali.
28.04.2015 01:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
vai tu maz apjedz ka cilveki raujas vaiga sviedros, lai to pasu minimalo nopelnitu??? Un tas nav kaut kads delfos izrakts raksta atstastijums, ko tagad runaju, bet gan to redzu no realas dzives, ka man daudzi pazistami strada lai tos pasus 500 eiro nopelnitu. Strada pat bez brivdienam

Tu tā raksti, itkā mana alga man no gaisa birtu - es, Tavuprāt, laikam sēžu 8h birojā, dzeru tur kafiju un par to saņemu tādu ciparu. Nē, mīlīt, es arī strādāju daudz. Pie kam, visu laiku paralēli mācos. Daļu apmācību izmaksā darbavieta, daļa pašai jāmaksā, vēl šo to var mājās no grāmatām vai no googles iemācīties, bet, ja negribi nolaist līmeni, ir pie tā jāstrādā.
Manam opim bija tāds teiciens - kam nestrādā galva, tam jāstrādā ar rokām. Tā nu gan ir katra paša izvēle.
28.04.2015 01:13 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Un tas nav kaut kads delfos izrakts raksta atstastijums, ko tagad runaju, bet gan to redzu no realas dzives, ka man daudzi pazistami strada lai tos pasus 500 eiro nopelnitu. Strada pat bez brivdienam. Tadel nevajag cilveku uzreiz del ta norakstit, varbut vinam vienkarsi nav iespejas nopelnit vairak, nevis nevelas. Pretigi metaas no tam, kuras iedomajas, ka ja pelna daudz, tad ari virieim japelna daudz, tik novecojusi domasana, ka manliekas ka reti kurs vel ta doma,bet redz izradas ka ir vel tadi eksemplari.

Nu tas jau nav slikti. Ja daudz strādā, galvā kaut kas ir, tad tie 500 eur ir pagaidu variants, un vēlāk ir jābūt stipri vairāk.
Protams, ja piemeram draudzene nav gold digger un pati ari stradas, tad vispar ideali.

Nu bet tad nevajag skatīties uz tām golddigers. Tas, ka apkārt tādas vien grozās, tas jau vien nozīmē, ka nav normāla sabiedrība tev apkārt. Ir ļoti daudz meitenes, kam tas, cik pelna nav galvenais. Galvenais, vai ir potenciāls. Vai cilvēks kaut ko vēlas darīt, lai attīstītos.
28.04.2015 01:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vājiem vīriešiem ir bail no stiprām sievietēm.
28.04.2015 01:23 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Alexxa-Tam kurma strada galva , neverte virieti, pec ta cik vins pelna, bet gan vai tas cik vins nopelna vinam ir pietiekami prieks dzivosanas vai nee. Jo tici, nevisiem vajag tos 1500 menesi
. Ar 700-1000 euro pilnigi pietiks prieks dzivosanas, ja nevelas baigi sikot,bet gan normali dzivot.


joselyn- Ne visiem tas ir pagaidu variants. Jaskatas tachu ir reali. Nejau visi klust par bosiem, prieksniekiem vai firmu ipasniekiem. Citi ari visu muzu rukaa pa tiem 500-700 euro, bet tadel vini nearko nav sliktaki par tiem, kas pelna vairak.Galvenais ir PERSONIBA. Ja cilveku apmierina,tas cik vins nopelna un vinam visam pietiek, tad kada starpiba, ja tas cipars nav tik liels, ka kaut kada izlutinata caca veletos??
28.04.2015 01:24 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
NordicBelle- Otradi milulit,Stipram sievietem patik vajaki viriesi, jo vinaam patik justies paarakaam.;)
28.04.2015 01:25 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tadel nevajag cilveku uzreiz del ta norakstit, varbut vinam vienkarsi nav iespejas nopelnit vairak, nevis nevelas

Aizmirsu par šo izteikties.
Kā nav iespējas? Izmācijies augstskolā nepareizo profesiju un tādēļ nevar atrast darbu? Tad jāpārkvalificējas. Viens man pazīstams elektriķis nesen atvēra puķu veikalu.
Izmācījies jomu, kas patīk un sanāk, bet tur algas mazas? Domā, kā savas zināšanas izmantot kur citur. Piemācies kaut ko klāt. Nav tāda nevar. Slinkums un tikai. Vieglāk sēdēt uz dīvāna un vainot valsti, nekā sākt kustināt smadzenes un piecelt savu pēcpusi. Patīkamāk iztērēt tos 10€, ko pa nedēļu no pārtikas naudas izdevies iekrāt, klubā kokteiļos, nevis nopirkt grāmatu un brīvdienas pavadīt mācoties. Lai kaut ko panāktu, ir jāstrādā un jāstrādā, bet vieglāk ir pateikt, ka nav iespēju, nekā darīt.
Nav labi apmaksāta darba pilsētā, kurā dzīvo? Pārcelies! Pāris mēneši ar ciešāk savilktu jostu un iet tā lieta.
Un nevajag man teikt, ka viegli runāt. Runāt tiešām ir viegli. Bet es to visu esmu arī darījusi, tāpēc man var nestāstīt, cik grūti vai neiespējami tas ir. Kaitina šitie nīdētāji. Iedod viņiem risinājumu, bet viņi uz katru risinājumu atrod jaunas problēmas.
28.04.2015 01:29 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
joselyn- Ne visiem tas ir pagaidu variants. Jaskatas tachu ir reali. Nejau visi klust par bosiem, prieksniekiem vai firmu ipasniekiem. Citi ari visu muzu rukaa pa tiem 500-700 euro, bet tadel vini nearko nav sliktaki par tiem, kas pelna vairak.Galvenais ir PERSONIBA. Ja cilveku apmierina,tas cik vins nopelna un vinam visam pietiek, tad kada starpiba, ja tas cipars nav tik liels, ka kaut kada izlutinata caca veletos??

Nu lūdzu, strādā par tiem 500 eur visu mūžu. Ja jau pietiek, tad kur ir problēma? Bet tici vai nē.. tie, kas tā arī visu mūžu pelna, ir vislielākie īdētāji..Nepietiek tam un šitam, darba devējs sūdīgs, valsts sūdīga utt.. Bet savu pakaļu pakustināt nevar. Nemaz nerunājot par atteikšanos no n-tajām kafijas pauzēm un pastrādāšanu kaut 20 min ilgāk.
28.04.2015 01:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Otradi milulit,Stipram sievietem patik vajaki viriesi, jo vinaam patik justies paarakaam

Ja tā būtu, te nebūtu tik daudz diskusiju par to, kāpēc vīrieši nespēj uzvesties kā vīrieši.

Tam kurma strada galva , neverte virieti, pec ta cik vins pelna, bet gan vai tas cik vins nopelna vinam ir pietiekami prieks dzivosanas vai nee. Jo tici, nevisiem vajag tos 1500 menesi
. Ar 700-1000 euro pilnigi pietiks prieks dzivosanas, ja nevelas baigi sikot,bet gan normali dzivot.

Te atkal jāpaceļ jautājums par to, kas ir normāla dzīve. Ja pieskaitīsi pie tiem izdevumiem, ko es uzskaitīju Tavā 500€ versijā, izdevumus par auto uzturēšanu (Ja Tu vispār zini, ka bākā jālej benzīns un jebkura mašīna, kas vecāka par 5 gadiem, prasa zināmus remontus, braukājot pa mūsu ceļiem, bet arī jaunajām tik un tā apkope jāveic) un atcerēsies, ka cilvēkam, kas nestrādā par krāvēju, ik pa laikam ir vajadzīgas jaunas, labas drēbes, vienkārši tāpēc, ka amats to prasa, nevis tāpēc, ka zīmēties gribas, mēs atkal nonāksim pie tā, pie kā nonāksim.
28.04.2015 01:36 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
joselyn-Vispar, vislielakie idetaji ir tie, kas nopelna daudz, jo viniem nekad nav gana.Pietiekami esmu ar tadiem saskaries, lai zinatu, ko runaju.+Vini ir loti skopi.


Alexxa- Un ja nu cilvekam nav/nevajag automasinu? Un dzivo vienistabas/ divistabas dzivoklitii kopa ar otru pusiti vai viens? Variantu ir tik daudz. Ja cilvekam ir nerealakas prasibas un kompleksi, tad vinam bus par maz, bet normals cilveks ar tiem 500 euro ari vares dzivot labak, neka dazs labs ar 2000 euro, jo tas ir loti atkarigs ka un kur to naudu terees.
28.04.2015 01:51 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un ja nu cilvekam nav/nevajag automasinu? Un dzivo vienistabas/ divistabas dzivoklitii kopa ar otru pusiti vai viens?

Iespējams, ka auto nevajag. Manai otrai pusei arī nav un man tas neko nenozīmē. Man ir, jo man vajag, nevis tāpēc, ka varu atļauties. Pieļauju, būsi pārsteigts, bet man ir pavisam vienkārša un nemaz ne tik jauna mašīna. Bet savu misiju tā pilda - brauc. Vairāk man no tās neko nevajag.
Ja mana otra puse gribētu dzīvot vienistabas dzīvoklī, tas, neatkarīgi no tā, cik viņš pelna, jau būtu viens no iemesliem, kāpēc nespētu dzīvot kopā ar tādu cilvēku. Mani laiku pa laikam mēdz apciemot radi un draugi. Mana guļamistaba man ir svēta lieta, attiecīgi, nevēlos tajā pieņemt ciemiņus. Vienistabas dzīvokļa versija šādu iespēju - uzņemt ciemiņus citā telpā, nekādi nesniedz. Ir vēl daudz tādu lietu, kas nav saistītas ar naudu tiešā veidā, bet, kuras man ir svarīgas, taču, ja manai otrai pusei uzskati nav līdzīgi, tur jau maka biezums neko nemaina - mums vienkārši nav pa ceļam.
Kad izkāpsi no lepnuma par saviem 500€, sapratīsi, ka cilvēks, kas ir pieradis pie zināma komforta līmeņa, meklē sev līdzīgu un ar līdzīgiem uzskatiem.
Man nav problēmu kādreiz vīrietim izmaksāt teātri vai vēl kaut ko. Taču, ja viņš būtu iesēdies uz to, ka viņam pietiek ar to, kas ir un vairāk neko nevajag, es ar tādu attiecības nespētu uzturēt. Nevis tāpēc, ka viņš nekad nepelnīs vairāk, bet tāpēc, ka tas nozīmē, ka mērķu šim cilvēkam vairs nav - viņš stagnē. Tas man galīgi neder.
28.04.2015 02:02 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Mani vairāk kaitina tas, ka lielākā daļa sieviešu ir radījušas par mums tādu stereotipu. Es pieļauju, ka daudziem vīriešiem ir sanācis uzrauties uz tādām naudas rausējām un tukšgalvēm, un tad nu tagad viņi ir nosprieduši, ka nav jēgas iespringt - visas jau tādas pašas! Muļķības!
Protams, ka bez naudas izdzīvot nevar, bet ne jau tur tā sāls. Es personīgi mīlu savu vīrieti par to, ka viņš ir strādīgs, stipra rakstura un dievina mani!
Man patiesībā arī mazliet žēl tādu vīriešu, jo viņiem nav sanācis satikt tiešām labas sievietes. Tāpēc jau tagad nīst visu sieviešu nāciju! :D
28.04.2015 09:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja sievietei ir augstas prasības pret sevi un viņa pelna, piemēram, tos 20 000 EUR gadā.. Ko viņa iesāks ar vīrieti, kas saņem minimālo mēnešalgu?

Manuprāt, puisis pats sajustu lielu diskomfortu šādās attiecībās. Vai sievieti padarīs laimīgu vīrietis, kas saķer galvu ik reizi, kad plauktā parādās Lancome skropstu tuša? Vai, nedod Dievs, kleitu nopirka Monton veikalā.. un jāklausās, ka ''bagātie jau šitā var..''

Protams, eksistē arī vīrieši, kas izbauda visu, ko sniedz ''sieviete - mamuts''..
Tomēr tad sanāk, ka vīrietis ir lielformāta vibrators ar lieliem tehniskās aprūpes izdevumiem...
28.04.2015 09:17 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tāds tādu atrod :D Ir daļa vīriešu (parasti ar slikti apmaksātiem darbiem), kas dievina grilētas cacas ar pieaudzētu visu, ko vien var, no galvas lidz papēžiem brendu feikos un zelta imitācijām. Vīrieši grib "dārgu" sievieti, bet sieviete tēlo "dārgu", lai tiktu pie bagāta vīrieša. Turpinājums ir loģisks-sievietei pirmajā tikšanās reizē ir jānoskaidro, vai uzķēries kārtējais tirliņš vai kāds turīgas-tāpēc tas materiālais novērtējums tiek veikts.
Negribi mantkārīgu sievieti, neizvēlies cacas. Tieši tik vienkārši.
28.04.2015 09:39 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Katram zābakam savs pārītis. Pļavnieku vienistabas dzīvoklīša īrniekam Sašam, kurš vietējā Maximā strādā par krāveju, gan jau Prismas kasiere Ļuda neatteiks un negaidīs no vīņa Bentliju un dzīvokli Klusajā centrā. Problēma ir tajā, ka Saša jau negrib Ļudu, viņš ar kāru aci skatās uz tādu kā, piemēram, Maiju Silvovu. Un tad, saprotot, ka šāda tipa sievieti nekad neiegūs, lamā visas par mantkārīgajām, kuras neredz viņa skaisto dvēseli :D

Greznām, stiprām sievietēm lielākoties nevajag apgādājamu vīrieti. Jā, viņš būs apgādājams - sieviete vēlēsies kā pierasts nedēļas nogalē aiziet uz Vincentu vakariņās, bet ko viņas vienkāršais vīrietis darīs? Spēs viņai turēt līdzi? Vai sievietei šim vīrietim visu vajadzēs izmaksāt, jo ne viņš varēs atļauties restorānu, ne izbraucienu ar jahtu, ne ceļojumu uz Maldivām.

Kāpēc vīrietis var vēlēties skaistu, gudru, interesantu un veiksmīgu sievieti, bet sieviete, kas vēlas veiksmīgu, kaut ko dzīvē sasniegušu vīrieti, tiek uzskatīta par mantkārīgu maitu?
28.04.2015 10:29 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
100% piekrītu visām.

Ja sieviete ir prasīga pati pret sevi (var lasīt arī mērķtiecīga), tad blakus nepieciešams arī tāds cilvēks.
28.04.2015 11:00 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Rays, stipram sievietem patik stipri viirieshi, vinas tikai darbaa grib buut stipras, maajas gribas pavisam kaut ko citu.
28.04.2015 11:12 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Lai cik interesants šis video arī nebūtu, tas nav empīrisks pētījums, uz kā bāzes varētu veiktu kādus vispārināmus secinājumus.

Un kas tik revolucionārs te vispār ir? Vizuālais tēls sabiedrībā spēlē būtisku lomu, var saukt mūs par sekliem vai plastiskiem, bet tā ir; jāsaprot tikai izpausmes veidi (protams, katram lietderības funkcija ir individuāla, līdz ar to ietekmes mērogs atšķiras). Vīriešiem tas izpaudīsies caur statusu un varu, sievietēm caur seksapīlu jeb šeit minētajiem mini-svārkiem. Vienīgā atšķirība, manuprāt, ir tā, ka vīrieši ir atklātāki šajā kontekstā, kamēr sievietes publiski šo faktu atzīs relatīvi retāk.
28.04.2015 11:37 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ja sievietei ir augstas prasības pret sevi un viņa pelna, piemēram, tos 20 000 EUR gadā.. Ko viņa iesāks ar vīrieti, kas saņem minimālo mēnešalgu?


Bet, ja sieviete pelna minimālo algu, tad vīŗietim uzreiz ir jāuzņemas, ja ne 100% mājokļa un citi saistītie izdevumi, tad vismaz proporcionāli aprēķināti? Kādēļ vīrieti ar minimālo algu mīlēt ir tik grūti?

Sievietes, manuprāt, ir pāraugušas to laiku, kad aktuāla bija vēlme tikt uzturētai, tagad viņa vēlas strādāt, lai kladzinātu par savu neatkarību. Sievietes algai joprojām ir butaforijas loma - jo tā tiek izniekota sievietes vajadzībām. Kamēŗ vīriešā algas reālā funkcija ir tikt iztērētai "komforta" nodrošināšānai. Protams, protams - tūlīt kliegs, ka tā nav - viss ir sadalīts un ir normāli gribēt, ali vīrietis pelna ne mazāk kā sieviete... Tomēr palasot šos tekstus gribot negribot nākas secināt, ka nekas vairāk par vīzdegunību un liekuļošanu tur nav.

Kādēļ sieviete ar minimālo algu ir norma, bet vīrietis nē. Kādēļ vīrieša algas lielums liecina par viņa IQ līmeni, kamēr sievietes alga, neatkarīgi no tāš lieluma, liecina par čaklumu?

eksistē arī vīrieši, kas izbauda visu, ko sniedz ''sieviete - mamuts''..
Tomēr tad sanāk, ka vīrietis ir lielformāta vibrators ar lieliem tehniskās aprūpes izdevumiem...


Tad jau sanāk, ka sieviete, pavarda turētāja, ir dzīvā lelle, kura "nekad nenolaiž gaisu".
28.04.2015 13:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Katram cilvēkam ir tiesības dzīvot tādā attiecību modelī, kādu uzskata pats par pareizāku :)
Ja sieviete negrib veci ar minimālo algu, lai meklē turīgāku. Vai arī jāpiespiež sevi?
28.04.2015 13:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits