NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Alexxa Tak vinji meegina atrast attaisnojumu kaapeec vinjiem neveicaas sievieshu mekleejumos. Ir gruuti atziit ka pashos ir vaina, un taapeec izveelaas vieglaako celju - vainot visaa sievietes un saukt vinjas par dumjaam, seklaam, nespeejiigaam utt. Atgaadina fabulu par lapsu un skaabajaam viinogaam.
27.04.2015 23:56 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Alexxa- Nu tikai nevajag di***. 20,000 eiro gada, mhm, ka tad un vel sieviete....Apriebas tas lielas cosmo dirsejas, kuram liekas ka jutisies krutakas, samelojot seit ka pelna astronomiski lielu piki, kadu labi ja 0,1% latvijas iedzivotaju nopelna. Pasai smiekli nenak tik debilu sudu rakstot?? Un vel seit pusei chalu senciisi vai draugi nez kadi wannabe miljonari. Drizak netiras smaras taas ir, kuram patiesiba ir nozelojama dzivite, tadel velas caur virtualo vidi patelot kaut kadas stulbas, izlutinatas cacas....pretigi metaas no tadam dirseejam. Kurs tadiem meliem vispar tic???
27.04.2015 23:57 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Bernudarzam nav laiks gulēt?:))
27.04.2015 23:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
1600€ mēnesī, strādājot IT jomā nav nekāds astronomiskais cipars. Mana alga, starp citu, joprojām ir zem vidējās nozarē. Tā, ka man vēl ir kur augt.

Ja pats pārstāsi kaukt, ka viss ir slikti un vismaz vienu lietu iemācīsies darīt kārtīgi un no sirds, arī pelnīsi labi. Bet Tev jau nav laika mācīties - vienīgais, ko Tu proti, ir mēģināt celt savu pašapziņu, saukājot citus par debīliem.


Krista, te pēc tāda izskatās. Pēdējā laikā nākas arvien biežāk citēt Forda kungu: "Domāšana ir smags darbs, tāpēc tik maz cilvēku ar to nodarbojas."
28.04.2015 00:03 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Alexxa- Es ceru ka tev nav drauga.


Un laikam delj tadam ari rodas gold digger baabas, jo drosi vien tev virietis ar 500 euro menesi liktos nabags un del algas vien pasutitu, jo redz kundze pelna vairak....Protams es to nezinu un ja nee, tad viss kartiba, atvainojos par uzbraucieniem :)
28.04.2015 00:10 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
krista21 Neesi iedomājusies ka dabūjam ar? Tā bāba tač man pinīgi svešs cilvēks, tik vagīna ar ausīm. A man vel mūžīga uzticība un rožaina nākotne jāsola. Savādak neatdodas. Vīrieši tak arī visu lieliski sarot. Saprot ar kādām raganām guļ. Mūsdienās tak tiesas un alimenti. Man pa naktīm murgi rādās, ja vecenei meņkas kavējas.

Un kā jau visi zinam - daudas, ja ne visas, ir diezgan nožēlojamas, riebīgas.
28.04.2015 00:14 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
She got rekt :D
Vitaly arī tādu prank taisīja. Konkrēti šo nebiju redzējusi.
28.04.2015 00:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista21 Neesi iedomājusies ka dabūjam ar? Tā bāba tač man pinīgi svešs cilvēks, tik vagīna ar ausīm. A man vel mūžīga uzticība un rožaina nākotne jāsola. Savādak neatdodas. Vīrieši tak arī visu lieliski sarot. Saprot ar kādām raganām guļ. Mūsdienās tak tiesas un alimenti. Man pa naktīm murgi rādās, ja vecenei meņkas kavējas.

Un kaads tu pats esi? Neesi nozeelojams un riebiigs? Paklausies tachu ko pats runaa. Ja tu uzskati sievieti par vagiinu ar ausiim, tad arii nebriinies ka dabon taadu kura uzskata tevi par p%$&i ar naudas maku uzkarinaatu uz olaam. Ir arii viirieshi kuri veelaas gjimeni, beernus un normaalas attieciibas, tad tie arii tiek pie jaukaam sievieteem. Paareejiem paliek paari raganas, jo arii sievietes speej redzeet viirieshiem cauri un no taadiem, kuriem tikai vagiina interesee, normaalaas sievietes muuk pa gabalu.
28.04.2015 00:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ray, Tev laikam ir izplūdis gold digger jēdziens. Gold digger ir tās, kuras pašas nav gatavas darīt neko vairāk, kā vien smuki izskatīties, lai viņām par smukām acīm dod naudu un dāvanas.

Vīrietis man ir. Cik pelna, nebūs Tava darīšana, bet tas nav iemesls, kāpēc izvēlējos viņu.
Vienu gan varu pateikt - ir bijis arī alfonsiņš, kas pats nedarīja neko, tikai sēdēja man uz kakla. Man tas nav un nebūs pieņemams. Manis pēc es tādēļ varu saukties par gold digger, bet es nespēju būt kopā ar cilvēku, kam smadzenes nestrādā tik tālu, lai normāli sevi nodrošinātu.

Tāda dubulta morāle jums, puikas, sanāk. Ja vīrietis pelna daudz, viņš ir pelnījis līdzvērtīgu sievieti, bet, ja sieviete pelna normāli, viņai nav tiesību interesēties, cik pelna vīrietis, lai gan viņa ienākumi diezgan smuki parāda to, kā galva strādā. Tātad vīrietim ir tiesības uz līdzvērtīgu sievieti, bet šī sieviete joprojām skaitīsies gold digger, jo ir kopā ar vīrieti, kam nav no algas līdz algai kapeikas jāskaita. Tā kaut kā sanāk.

Man nepietiek ar to, ka vīrietim ir lieli plāni, man vajag, lai viņš ne tikai sapņo, bet arī dara. Un, ja mana vecuma vīrietis nav spējis tikt tālāk par tiem pašiem 500€, nē, neder. Ja tas tā ir uz laiku, ok, gadās visādi. Bet, ja 500 ir viņa dzīves sasniegums, par ko pats sev piešķir medaļu, tad manis pēc, lai lamā mani, kā grib - tas ir un paliek cilvēks bez mērķiem. Pilns mums te ar tādiem.
28.04.2015 00:24 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21- Un ari mes, viriesi, redzam jums cauri un tadam kuram tik svariga viriesa nauda, parasti ari paliek vienas un izsmietas.
28.04.2015 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Nu tikai nevajag di***. 20,000 eiro gada, mhm, ka tad un vel sieviete....Apriebas tas lielas cosmo dirsejas, kuram liekas ka jutisies krutakas, samelojot seit ka pelna astronomiski lielu piki, kadu labi ja 0,1% latvijas iedzivotaju nopelna.


Kā tad 20k EUR ir nereālākā nauda gadā.. Nolaidies uz zemes!

Tev pašam neapnīk visu laiku sūdzēties, par to kādas ir sievietes? Labāk beidzot izdzēsies no cosmo un sāc kaut ko darī (izņemot stulbu diskusiju cepšanu!).
28.04.2015 00:29 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Alexxa- Tatad tu esi pa pusei gold digger. Cilveks var sevi nodrosinat ari ar tiem pasiem 500 eiro. Atskiriba ir taa, vai vins grib normali dzivot vai stulbi sikot un pirkt dargas un ekskluzivas lietas.

Tu jau saproti, ka ja nemelo,tad pelni krietni virs videja un ir loti maz cilveku saja mazaja valsti, kas nopelna pat uz pusi tik daudz ka tu. Un tikai tadel norakstit cilveku ir vairak neka nozelojami.
28.04.2015 00:32 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
joselyn-Ja tev tas ir kaut kads jaunums,tad lielaka dala latvijas iedzivotaju nopelna labi ja minimalo algu....Tadel ja, tada summa ir loti liels retums saja valsti. Ja tev apkart tikai miljonari un neredzi realo dzivi, taa ir tava problema.

Un man ir viss ko vajag, es tikai nesaprotu stulbu dirsanu, ko seit dara lielaka dalja cosmo baabiesu. Laikam kaunas atzit ka patiesiba pat minimalo nenopelna vai sez virietim uz kakla. Un es to nesaku par visam.
28.04.2015 00:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Rays, paņemot par piemēru dzīvokli Rīgas centrā, kas ir privātīpašums. Platībā ap 50 kvadrātiem, lai nebūtu pārspīlējumu. Tātad, cik sanāk komunālajos? Tas pats apkures rēķins? Pateikšu priekšā, tie ir 200€ mēnesī, kopā ar apkuri. Tālāk - pieņemsim, ka braukāšanai uz darbu tiek izmantots RS transports (Personīgā automašīna ir lieka greznība, ak Dievs, kā es ar savu zīmējos, ja Tu zinātu :D ), rēķinot, ka vidēji mēnesī ir 21 darba diena, tur jau atkal ir 50€. Pusi Tavas normālās algas esam notriekuši, pie kam, netērējot neko lieku. Tālāk mums nāk internets/TV/telefons - nezinu, kā citiem, man kopējā summa ir vēl ap 50€. Tātad jau 300€ likvidēti. Paliek 200€. Tad nu no šīs naudas, kas sanāk 50€ uz nedēļu, ir gan jāpaēd, gan pa reizei taču no mājas gribās iziet. No tiem 7€ dienā, kas sanāk, pieņemot, ka izklaides atmetam - arī lieka greznība un zīmēšanās - kādi 4€ aiziet dienā darbā pusdienām. Varbūt 3 - ja kādam lētāks kafūzis pie darba. Paliek pāri 3-4€ dienā, ko tērēt pārtikai. Es saprotu, ka šādi var kaut cik dzīvot, bet... Es sākumā teicu, ka dzīvoklis privātīpašums. Pieņemsim, ka tas ir īrēts. Tātad īre sākot no 200€ mēnesī... Vai tikai tā nebija mēneša pārtikas norma?
Normāli dzīvot ar 500€ nevar. Var kaut kā eksistēt.
28.04.2015 00:46 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Alexxa noteikt pelna 20k tāpat kā man pipele ir 20. Patiesībā labi, ja 12k/gadā viņai.
28.04.2015 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ja tev tas ir kaut kads jaunums,tad lielaka dala latvijas iedzivotaju nopelna labi ja minimalo algu....Tadel ja, tada summa ir loti liels retums saja valsti. Ja tev apkart tikai miljonari un neredzi realo dzivi, taa ir tava problema.

Es ikdienā saskaros ļoti bieži ar dažādu profesiju un uzņēmumu darbinieku algām. Jā, nav spīdoši, bet nav arī tik traki, kā stāsti- minimālo nesaņem lielākā daļa Latvijas, tici man! Nemaz nerunāsim par aplokšņu algām! Tā ka nevajag atražot te kaut kādu delfu komentāru viedokli.
Jā, apkārt man ir cilvēki, kas var nodrošināt sevi. Bet viņi, tici man, nesēž cosmo un neražo stulbas diskusijas. Viņi strādā!

Un man ir viss ko vajag, es tikai nesaprotu stulbu dirsanu, ko seit dara lielaka dalja cosmo baabiesu. Laikam kaunas atzit ka patiesiba pat minimalo nenopelna vai sez virietim uz kakla. Un es to nesaku par visam.

Es ne tuvu nepelnu minimālo. Un vīrietiem uz kakla arī nesēžu. Ok, ir te daļa, kas dzīvo ilūzijās utt. Bet nu nevajag vispārināt, te ir daļa tiešām gudru meiteņu, kas sevi var vairāk kā nodrošināt.
Tas, ka ir video, kur ir kārtējā golddigere..nu common! jebkuru var izprovocēt. Domā čaļi nepavilktos uz supermodelēm?
28.04.2015 00:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man nav žēl, ka Tev ir 20.. Manis pēc - ja pareklamēsi to izmēru attiecīgos saitos, gribētājas saradīsies pašas no sevis.
28.04.2015 00:48 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Katram podiņam savs vāciņš. Man personīgi nav jautājumu, kāpēc pārītim šīs diskusijas dalībnieku apkārt visas sievietes neriktīgas.
28.04.2015 00:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
joselyn, mūsu cosmo "vīriešiem" ar viedokļiem ir tāpat, kā ar transportlīdzekļiem - kam nav personīgā, lieto sabiedrisko. Tā, ka nav jābrīnās, ka tiekam apbērtas ar ziņu portālu komentāru augstākās klases izlasi.
28.04.2015 00:54 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
joselyn, mūsu cosmo "vīriešiem" ar viedokļiem ir tāpat, kā ar transportlīdzekļiem - kam nav personīgā, lieto sabiedrisko. Tā, ka nav jābrīnās, ka tiekam apbērtas ar ziņu portālu komentāru augstākās klases izlasi.

Ļoti trāpīgs komentārs!
Bet nu man kopumā vnk tracina šitie dīkdieņi! Šodien pat saskāros ar situāciju, kad viens, redz, īd, ka par maz pelna un domā, vai mainīt darbu, bet diemžēl neesot uz ko...
Tajā pašā laikā zinu, ka blakus strādā cilvēks, kas nevar izvēlēties no darba piedāvājumiem..tiešām birst kā no pārpildnības raga..bet jā.. pāris gadus ir norukājis melnu muti un n-tās stundas (jā, cosmo sēdēt nesanāca...) :D
28.04.2015 01:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits