NORMALAS sievietes vairs nepastav?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Noskatiijos so video un biju vienkarsi sokaa, kas musdienas visas sievietes tiesam ir tik debilas golddiggeres un normalu sieviesu, kuram neinteresetu viss dargais un krutais vairs nav????

VIDEO-https://www.youtube.com/watch?v=4xxvd5vgnIE#t=200


Tam, kas nesaprot anglu valodu:
Sez parkaa simpatiksa meitene, pienak blakus chalis un megina iepazities un dabut no vinjas numurinju, shii vinjam atsaka,sakot ka vinai ir dzeks. Talak vins novel jauku dienu,aziet un pargerbjas un piebrauc ar krutu dzipu un apsargiem, kaa bagata slaveniba. Taa meitene uzreiz pieskrien vinam klat, noskupsta un uztaisa selfie. Talak shis piedava vinjai braukt uz hoteli nogrusties un vinja uzreiz piekrit. Un tad vins saka: "Pagaidi tu gadijuma neesi ta meitene, kura mani tikko atsuva, sakot ka ir aiznemta?! "Man tadas vecenes neinterese" .

Un tiesam radas jautajumus vai tiesam musdienas visas ir tik debilas dargumu mekletajas???
27.04.2015 20:07 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Rays , ne vienmēr naiva ir neapdedzininājusies un nepieredzējusi. Visiem vajag mīlestību un sapratni un ja meitenei trūkst sapratnes ģimenē, no draugiem, tad tāda bieža iekrišana neīstajās ķepās, pavilkšanās uz katru otro tādu ir skumjā realitāte... Protams, viņai ir iespēja, bet no otras puses viņa jūtas tik vientuļa, ka nav spēka atteikt, grib ticēt labākajam scenārijam.
27.04.2015 21:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Rays Jā - Normalai, nobriedusai sievietei ir citas vērtības un partnera kritēriji.
Diemžēl šī meitene nav tāda.
Ir cilvēki kuriem vajag pamatīgi apdedzināties lai mainītu savu attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem. Un ir meitenes kurām patīk būt padumjām lellītēm ar kurām var paspēlēties tas kurš vairāk maksā.

Nevajag ieciklēties un šādiem cilvēkiem. Normālu sieviešu ar normālām vērtībām ir pietiekami daudz, varbūt tik daudz gan neafišējas.
27.04.2015 21:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik naivai ir jabut skukjei lai noticetu taadam pasakaaam??


Man ar tāds jautājums radās godīgi sakot. Nu ja meitene pati ir gana glupa(atvainojos par izteicienu) lai uzķertos uz tiem glaimiem, tad varbūt viņa ar nav neko labāku pelnījusi, bet atkal no otras puses ja meitenei iepriekš nav bijusi liela pieredze ar puišiem un to ļoti gribās, un tad pēķšņi uzrodas šāds brunču mednieks, tad ar nebrīnītos ka pat normāla meitene uzķeras, jo vienkārši nav bijusi tā lielā pieredze un tiešām cer ka tas vīrietis ir paties.

Pazīstama ar uzķērās, pietam smagi, kā viņai neteicu lai viņa uzmanās no tā džekiņa tai laikā, galu galā pati tika smagi sāpināta jo tas čalis tiešām bija baigais brunču mednieks un tā skrēja no vienas pie otras un tad vel mēneša laikā vienu apprecēja un otrajā mēnesī jau cita parādījās. . Un visas kā viena uzķērās uz tām pasaciņām par to ka viņas ir vienīgās un īstās. . Beigās tās apčakarētās meitenes pat izveidoja savu grupējumu, nu visas tās kuras tas čalis bija piečakarējis un tad par viņu paņirdza ar, vismaz kaut kāds prieks no visa tā sliktā meitenei bija, bet ilgu laiku viņa nespēja tikt tam puisim pāri, viņš smagi bija padragājis viņas psihi .
27.04.2015 21:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Visiem vajag mīlestību un sapratni un ja meitenei trūkst sapratnes ģimenē, no draugiem, tad tāda bieža iekrišana neīstajās ķepās, pavilkšanās uz katru otro tādu ir skumjā realitāte..


Sabiedrība visos laikos, tādas sievietes ir vieglāk nosaukt par mauku un nomētāt ar akmeņiem, nekā nedaudz iedziļināties un mēģināt saprast.
27.04.2015 21:53 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Miss Joker, nu, nu... Protams var pieņemt, ka tas ir mans subjektīvais viegoklis, bet stipri liekas, ka visas, kuras brīnās par to KĀ VAR UZ KĀ TĀDA UZĶERTIES? KUR TĀDAS DURAS RODAS? pašas ir reiz vai pat vairākkārt uzķērušās uz tādiem tipiņiem un kaunās atzīt, ir aizskarta pašcieņa, jūtas pazemotas. Tā vietā, lai atzītu to, kas sāpināja, šobrīd lepojas, ka tagad nu neviens nav aizlipinājis acis un jūtas labāk nonicinot tās, kuras šobrīd ir uzķērušās, kā reiz pašas...
27.04.2015 21:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Normalai, nobriedusai sievietei ir citas vērtības un partnera kritēriji.

Bet nu arii normaals viirietis neskries klaat sievietei uz ielas ar salkaniem tekstinjiem no seerijas - ui, cik tu skaista! Lielaakoties taada kanteeshanaas beidzaas viirietim neveiksmiigi.
27.04.2015 21:57 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Nepastāv.
Skaistās ir mantkārīgas un seklas. Ar negrītām tiekos, bet viņām arī deguņi gaisā. Tā apmēram.
27.04.2015 22:01 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nabaga vīrieši! :-D
27.04.2015 22:08 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Dionysus-Logiski, jo neko labaku tadas nav pelnijusas.

Kerija_- Nu ja chalis to saka jau pirmaja tiksanas reizee un meitene tam tiesam notic, tad nu diez ko gudra vina tiesam nav. Piedod, bet nu ta ari. Tikai jaunas skukjes var noticet tadiem tekstem un vispar nemt tadus galvaa. Parasti sievietes pat 5 gadu ilgas attiecibas neticetu tadiem tekstiem kur nu vel sada situacijaa.
27.04.2015 22:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
NordicBelle Driizaak gan nabaga cosmo viirieshi. Normaaliem viirieshiem shaadu probleemu nav, jo vinji sev atrod normaalas sievietes. Probleemas saakaas kad sagrib cacas paskata princesi ar augstu intelekta liimeni, kura samaksaa reekjinus, apdara maajas darbus viena pati, pieciesh viiriesha vazaashanos visas briivdienas prom pa baariem un kura ir gatava pienjemt faktu, ka viirietis pats pretii neko atskaitot mantiibu starp kaajaam nevar dot. Pat Pelnruskjiitei bija mazaak ambiiciju kaa te daziem labiem indiviidiem. :D
27.04.2015 22:12 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tada veida video esmu daudz redzejusi taapat ari bij publiceta kkada fb sarakste, kur meitene rupji pasuta puisi, bet, kad jazin, ka vinam daudz naudas - uzreiz piekrot visam. Es tadas uzskstu par shsluskam.
Un ,piekritu, visas nav tadas.
8-)
27.04.2015 22:15 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21- Nezinu ka citiem, man caca atbaida un nekada veida nesimpatizee.
27.04.2015 22:22 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Man arī kaut ko sagribējās piebilst.

Ir šāda tipa sievietes un ir šāda tipa vīrieši. Tāds tādu atrod. Bet ir vairāk kā stulbi izdarīt vispārīgus secinājumus par otru dzimumu nepaskatoties pats uz savu. Varbūt pieaug mantkārīgu sieviešu skaits BET tik pat labi var teikt, ka pieaug vīriešu skaits kas skrien pakaļ smukām sejiņām, formīgam dibentiņam un mūsdienu standartiem.

Domāju, ka šis viss ir proporcionāli. Ja meklē kaut ko skaistu, tad paskaties uz sevi vai esi tā cienīgs. Mēs visi vēlamies būt laimīgi un veiksmīgi un ir grūti tādiem būt, ja otra puse velk uz leju.

Jā, es neiepazītos ar cilvēku, kurš man pirmajā brīdī neliekas ārēji pievilcīgs. Tā tagad tā kā būtu iedomība vai kas? Nu labi, tālāk šim cilvēkam ir visas iespējas mēģināt iepazīties ar mani un parādīt cik viņš labs raksturā vai cik viņam lieliska humora izjūta un tad manas domas varbūt mainīsies. Bet pirmais iespaids paliek pirmais iespaids.
27.04.2015 22:31 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Nabaga vīrieši! :)

Nu ja. Prieka maz. A jūs vel sūdzaties par trauku mazgāšanu un bērnu dzemdēšanu. Trauki un bērni ir pilnīgs nieks salīdzinājumā ar vīriešu problēmām.
27.04.2015 22:41 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Sviests ne diskusija.
Dēļ kaut kādiem dažiem idivīdiem tiek veidots uzskats, ka visas un visi ir tādi un šitādi..
27.04.2015 22:47 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
ERS6 O! unknown! Nedod neviena vai ne? Atgriezies cosmo aprindās?
27.04.2015 23:09 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Hahah.. :D Tu vari uzskatīt kā Tev sirdij tīk ;))
27.04.2015 23:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kas tad ir tā normālā sieviete? Tā, kura izskatās perfekti, bet ne pārspīlēti, apdara visus mājas darbus, tiek galā ar bērniem, veido veiksmīgu karjeru un pati spēj nopelnīt vairāk kā 20 000€ gadā?

Ko viņai var sniegt vīrietis? (t)
27.04.2015 23:28 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Alexxa Nejūties debīla? Tie 20 000 ir sieviešu fetišs, ne vīriešu.
27.04.2015 23:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Edgar, palasi te ko mūsu "vīrieši" raksta - sievietes pašas ne velna nopelnīt nevar utt. Tad kā tad īsti jābūt?
Pie kam, nē, es nejūtos debīla saucot tādu ciparu. To reāli sieviete var nopelnīt. Pēc sevis spriežu.
27.04.2015 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits